Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 29. února 2020
svátek má Horymír.
Hlavní menu
  • ID: 13983
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    862
    Týden:
    30
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.08. 12:00 Šumperk - Val. Meziříčí 1:10 (1:3)
    So 17.08. 12:00 Hranice - Vsetín 4:7 (1:3)
    Ne 18.08. 12:00 Hlučín - Třinec 1:2 (1:2)
    Ne 18.08. 17:00 Přerov - Uničov 2:8 (1:3)
    Čt 29.08. 18:00 Bílovec - Baník Ostrava B 1:13 (0:5)

    2.kolo

    So 24.08. 12:00 Uničov - Vsetín 6:3 (1:1)
    So 24.08. 12:00 Třinec - Bílovec 11:0 (3:0)
    So 24.08. 16:30 Baník Ostrava B - Šumperk 14:3 (7:1)
    Ne 25.08. 12:00 Val. Meziříčí - Hranice 3:2 (2:1)
    Ne 25.08. 15:00 Přerov - Hlučín 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 31.08. 10:00 Šumperk - Třinec 2:4 (0:1)
    So 31.08. 12:00 Hlučín - Uničov 6:1 (3:1)
    So 31.08. 12:00 Bílovec - Přerov 2:3 (0:3)
    Ne 01.09. 12:00 Hranice - Baník Ostrava B 1:13 (1:7)
    Ne 01.09. 12:00 Vsetín - Val. Meziříčí 2:8 (1:3)

    4.kolo

    So 07.09. 12:00 Uničov - Val. Meziříčí 1:1 (0:1)
    So 07.09. 12:00 Třinec - Hranice 10:1 (3:1)
    So 07.09. 16:30 Baník Ostrava B - Vsetín 8:3 (4:1)
    Ne 08.09. 12:00 Přerov - Šumperk 6:2 (3:2)
    St 18.09. 12:00 Hlučín - Bílovec 10:2 (5:1)

    5.kolo

    St 11.09. 17:00 Vsetín - Třinec 0:11 (0:4)
    So 14.09. 12:00 Bílovec - Uničov 2:5 (2:1)
    So 14.09. 12:00 Šumperk - Hlučín 2:6 (1:2)
    So 14.09. 12:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava B 0:3 (0:1)
    Ne 15.09. 10:00 Hranice - Přerov 5:0 (0:0)

    6.kolo

    So 21.09. 12:00 Uničov - Baník Ostrava B 0:3 (0:3)
    So 21.09. 12:00 Třinec - Val. Meziříčí 2:0 (0:0)
    So 21.09. 12:00 Bílovec - Šumperk 3:5 (1:5)
    Ne 22.09. 12:00 Přerov - Vsetín 3:5 (1:3)
    St 09.10. 16:30 Hlučín - Hranice 2:4 (2:2)

    7.kolo

    So 28.09. 12:00 Hranice - Bílovec 4:1 (4:0)
    So 28.09. 12:30 Baník Ostrava B - Třinec 3:0 (1:0)
    So 28.09. 14:30 Šumperk - Uničov 5:2 (3:0)
    Ne 29.09. 12:00 Vsetín - Hlučín 1:7 (1:3)
    St 30.10. 18:00 Val. Meziříčí - Přerov 6:1 (4:0)

    8.kolo

    So 05.10. 12:00 Uničov - Třinec 1:2 (0:2)
    So 05.10. 12:00 Bílovec - Vsetín 6:7 (4:3)
    So 05.10. 12:00 Šumperk - Hranice 1:4 (0:1)
    Ne 06.10. 12:00 Přerov - Baník Ostrava B 1:2 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Hlučín - Val. Meziříčí 0:4 (0:2)

    9.kolo

    11.10. 18:00 Baník Ostrava B - Hlučín 6:3 (3:2)
    Ne 13.10. 12:00 Hranice - Uničov 3:1 (2:0)
    Ne 13.10. 12:00 Vsetín - Šumperk 9:1 (5:0)
    Út 15.10. 17:00 Val. Meziříčí - Bílovec 8:1 (4:0)
    St 16.10. 18:00 Třinec - Přerov 8:2 (3:2)

    10.kolo

    So 19.10. 12:00 Uničov - Přerov 3:1 (0:1)
    So 19.10. 12:00 Třinec - Hlučín 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 12:30 Baník Ostrava B - Bílovec 17:0 (5:0)
    Ne 20.10. 15:00 Vsetín - Hranice 7:4 (5:3)
    Ne 20.10. 15:30 Val. Meziříčí - Šumperk 4:2 (1:0)

    11.kolo

    Út 22.10. 18:00 Bílovec - Třinec 0:1 (0:0)
    So 26.10. 12:00 Hranice - Val. Meziříčí 0:7 (0:2)
    So 26.10. 12:00 Hlučín - Přerov 9:1 (6:0)
    Ne 27.10. 12:00 Vsetín - Uničov 8:1 (4:0)
    Ne 27.10. 14:45 Šumperk - Baník Ostrava B 4:2 (1:1)

    12.kolo

    So 02.11. 10:00 Přerov - Bílovec 4:2 (1:1)
    So 02.11. 16:30 Baník Ostrava B - Hranice 8:1 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Uničov - Hlučín 1:5 (1:2)
    Ne 03.11. 14:30 Val. Meziříčí - Vsetín 1:2 (1:1)
    Ne 03.11. 15:00 Třinec - Šumperk 5:0 (3:0)

    13.kolo

    So 09.11. 12:00 Vsetín - Baník Ostrava B 6:10 (3:2)
    So 09.11. 12:00 Hranice - Třinec 4:6 (1:3)
    So 09.11. 12:00 Bílovec - Hlučín 3:3 (1:1)
    Ne 10.11. 12:00 Val. Meziříčí - Uničov 1:1 (0:1)
    Ne 10.11. 12:00 Šumperk - Přerov 2:3 (0:3)

    21.kolo

    So 21.03. 00:00 Hlučín - Uničov
    So 21.03. 00:00 Bílovec - Přerov
    So 21.03. 00:00 Šumperk - Třinec
    So 21.03. 00:00 Hranice - Baník Ostrava B
    So 21.03. 00:00 Vsetín - Val. Meziříčí

    22.kolo

    So 28.03. 00:00 Uničov - Val. Meziříčí
    So 28.03. 00:00 Baník Ostrava B - Vsetín
    So 28.03. 00:00 Třinec - Hranice
    So 28.03. 00:00 Přerov - Šumperk
    So 28.03. 00:00 Hlučín - Bílovec

    23.kolo

    So 04.04. 00:00 Bílovec - Uničov
    So 04.04. 00:00 Šumperk - Hlučín
    So 04.04. 00:00 Hranice - Přerov
    So 04.04. 00:00 Vsetín - Třinec
    So 04.04. 00:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava B

    24.kolo

    So 11.04. 00:00 Uničov - Baník Ostrava B
    So 11.04. 00:00 Třinec - Val. Meziříčí
    So 11.04. 00:00 Přerov - Vsetín
    So 11.04. 00:00 Hlučín - Hranice
    So 11.04. 00:00 Bílovec - Šumperk

    25.kolo

    So 18.04. 00:00 Šumperk - Uničov
    So 18.04. 00:00 Hranice - Bílovec
    So 18.04. 00:00 Vsetín - Hlučín
    So 18.04. 00:00 Val. Meziříčí - Přerov
    So 18.04. 00:00 Baník Ostrava B - Třinec

    14.kolo

    So 25.04. 00:00 Uničov - Bílovec
    So 25.04. 00:00 Hlučín - Šumperk
    So 25.04. 00:00 Přerov - Hranice
    So 25.04. 00:00 Třinec - Vsetín
    So 25.04. 00:00 Baník Ostrava B - Val. Meziříčí

    26.kolo

    St 29.04. 00:00 Uničov - Třinec
    St 29.04. 00:00 Přerov - Baník Ostrava B
    St 29.04. 00:00 Hlučín - Val. Meziříčí
    St 29.04. 00:00 Bílovec - Vsetín
    St 29.04. 00:00 Šumperk - Hranice

    15.kolo

    So 02.05. 00:00 Baník Ostrava B - Uničov
    So 02.05. 00:00 Val. Meziříčí - Třinec
    So 02.05. 00:00 Vsetín - Přerov
    So 02.05. 00:00 Hranice - Hlučín
    So 02.05. 00:00 Šumperk - Bílovec

    16.kolo

    So 09.05. 00:00 Uničov - Šumperk
    So 09.05. 00:00 Bílovec - Hranice
    So 09.05. 00:00 Hlučín - Vsetín
    So 09.05. 00:00 Přerov - Val. Meziříčí
    So 09.05. 00:00 Třinec - Baník Ostrava B

    17.kolo

    So 16.05. 00:00 Třinec - Uničov
    So 16.05. 00:00 Baník Ostrava B - Přerov
    So 16.05. 00:00 Val. Meziříčí - Hlučín
    So 16.05. 00:00 Vsetín - Bílovec
    So 16.05. 00:00 Hranice - Šumperk

    27.kolo

    St 20.05. 00:00 Hranice - Uničov
    St 20.05. 00:00 Vsetín - Šumperk
    St 20.05. 00:00 Val. Meziříčí - Bílovec
    St 20.05. 00:00 Baník Ostrava B - Hlučín
    St 20.05. 00:00 Třinec - Přerov

    18.kolo

    So 23.05. 00:00 Uničov - Hranice
    So 23.05. 00:00 Šumperk - Vsetín
    So 23.05. 00:00 Bílovec - Val. Meziříčí
    So 23.05. 00:00 Hlučín - Baník Ostrava B
    So 23.05. 00:00 Přerov - Třinec

    19.kolo

    So 30.05. 00:00 Přerov - Uničov
    So 30.05. 00:00 Hlučín - Třinec
    So 30.05. 00:00 Bílovec - Baník Ostrava B
    So 30.05. 00:00 Šumperk - Val. Meziříčí
    So 30.05. 00:00 Hranice - Vsetín

    20.kolo

    So 06.06. 00:00 Uničov - Vsetín
    So 06.06. 00:00 Val. Meziříčí - Hranice
    So 06.06. 00:00 Baník Ostrava B - Šumperk
    So 06.06. 00:00 Třinec - Bílovec
    So 06.06. 00:00 Přerov - Hlučín
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 0 1 102:23 36
    2. 13 11 1 1 62:14 34
    3. 13 8 2 3 53:18 26
    4. 13 7 2 4 54:28 23
    5. 13 7 0 6 60:70 21
    6. 13 5 0 8 37:66 15
    7. 13 4 2 7 31:42 14
    8. 13 4 0 9 28:56 12
    9. 13 3 0 10 30:72 9
    10. 13 0 1 12 23:91 1