Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13981
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2601
    Týden:
    21
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    16.08. 12:30 Opava - Zbrojovka Brno 1:2 (1:1)
    16.08. 17:30 Karviná - Baník Ostrava 1:5 (1:2)
    So 17.08. 12:30 Zlín - Hodonín 5:0 (1:0)
    So 17.08. 12:30 Vítkovice - 1.FC Slovácko 1:2 (1:1)
    Ne 18.08. 12:30 Frýdek-Místek - Prostějov 10:1 (7:1)
    St 02.10. 16:00 Jihlava - Sigma Olomouc 0:3 (0:1)

    15.kolo

    Út 20.08. 17:00 Karviná - Zlín 4:0 (3:0)
    St 21.08. 11:45 1.FC Slovácko - Hodonín 6:1 (2:1)
    St 21.08. 12:30 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    St 21.08. 12:30 Jihlava - Prostějov 13:3 (7:2)
    St 28.08. 14:00 Frýdek-Místek - Opava 4:5 (4:2)
    St 16.10. 16:00 Vítkovice - Zbrojovka Brno 1:4 (0:2)

    2.kolo

    So 24.08. 12:30 Hodonín - Sigma Olomouc 0:6 (0:2)
    So 24.08. 12:30 Baník Ostrava - Vítkovice 7:2 (2:1)
    So 24.08. 12:30 Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek 12:0 (5:0)
    Ne 25.08. 12:15 Prostějov - Karviná 0:9 (0:2)
    Ne 25.08. 12:30 Zlín - Opava 4:3 (3:1)
    St 28.08. 12:30 Jihlava - 1.FC Slovácko 2:14 (0:5)

    3.kolo

    So 31.08. 12:15 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:3 (0:2)
    So 31.08. 12:30 Opava - Hodonín 6:2 (2:2)
    So 31.08. 12:30 Vítkovice - Prostějov 9:1 (6:1)
    So 31.08. 13:00 Karviná - Zbrojovka Brno 2:5 (1:0)
    So 31.08. 14:00 Jihlava - Baník Ostrava 1:4 (1:2)
    Ne 01.09. 12:30 Frýdek-Místek - Zlín 5:3 (2:3)

    16.kolo

    Út 03.09. 16:30 Zlín - Vítkovice 5:0 (0:0)
    St 04.09. 15:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 8:2 (5:2)
    St 04.09. 17:00 Hodonín - Frýdek-Místek 6:5 (2:3)
    St 04.09. 17:00 Opava - Karviná 1:6 (0:3)
    St 04.09. 17:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 8:5 (5:3)
    Čt 05.09. 16:45 Prostějov - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 07.09. 12:15 Prostějov - Jihlava 1:4 (1:1)
    So 07.09. 12:30 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:2 (1:0)
    So 07.09. 12:30 Zbrojovka Brno - Vítkovice 7:1 (5:0)
    So 07.09. 12:30 Opava - Frýdek-Místek 7:1 (4:1)
    Ne 08.09. 12:30 Zlín - Karviná 3:3 (0:2)
    St 11.09. 16:00 Hodonín - 1.FC Slovácko 1:7 (0:3)

    5.kolo

    So 14.09. 11:45 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:4 (1:2)
    So 14.09. 12:30 Karviná - Opava 5:3 (4:1)
    So 14.09. 12:30 Vítkovice - Zlín 6:1 (5:0)
    So 14.09. 12:30 Jihlava - Zbrojovka Brno 0:6 (0:1)
    So 14.09. 15:00 Sigma Olomouc - Prostějov 5:2 (3:2)
    Ne 15.09. 12:30 Frýdek-Místek - Hodonín 2:2 (1:0)

    6.kolo

    So 21.09. 11:30 Opava - Vítkovice 4:0 (1:0)
    So 21.09. 12:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    So 21.09. 12:15 Prostějov - 1.FC Slovácko 1:7 (0:4)
    Ne 22.09. 10:00 Frýdek-Místek - Karviná 2:7 (1:3)
    Ne 22.09. 12:30 Hodonín - Baník Ostrava 2:11 (0:4)
    Ne 22.09. 12:30 Zlín - Jihlava 3:7 (2:0)

    7.kolo

    27.09. 13:00 Sigma Olomouc - Zlín 5:1 (0:0)
    27.09. 13:00 Baník Ostrava - Prostějov 7:2 (3:0)
    So 28.09. 12:30 Karviná - Hodonín 2:3 (0:1)
    St 02.10. 13:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 0:3 (0:1)
    St 30.10. 16:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    Út 12.11. 13:00 Jihlava - Opava 0:5 (0:0)

    8.kolo

    So 05.10. 12:00 Opava - Sigma Olomouc 1:5 (1:4)
    So 05.10. 12:00 Karviná - Vítkovice 3:1 (2:1)
    So 05.10. 12:30 Zlín - 1.FC Slovácko 0:4 (0:3)
    Ne 06.10. 12:30 Hodonín - Prostějov 6:2 (3:1)
    Ne 06.10. 12:30 Frýdek-Místek - Jihlava 1:0 (1:0)
    Čt 10.10. 15:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 3:3 (2:1)

    9.kolo

    So 12.10. 11:45 1.FC Slovácko - Opava 3:0 (2:0)
    So 12.10. 12:15 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 7:0 (2:0)
    So 12.10. 12:30 Vítkovice - Hodonín 2:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Jihlava - Karviná 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 12:15 Prostějov - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Baník Ostrava - Zlín 7:0 (5:0)

    10.kolo

    So 19.10. 12:30 Zlín - Prostějov 2:0 (0:0)
    So 19.10. 12:30 Opava - Baník Ostrava 2:8 (1:4)
    So 19.10. 12:30 Karviná - Sigma Olomouc 2:5 (2:1)
    So 19.10. 12:30 Vítkovice - Jihlava 1:2 (1:0)
    Ne 20.10. 12:30 Hodonín - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    Ne 20.10. 12:30 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 0:9 (0:2)

    11.kolo

    25.10. 10:00 Sigma Olomouc - Vítkovice 6:0 (3:0)
    25.10. 13:00 1.FC Slovácko - Karviná 4:0 (0:0)
    So 26.10. 12:00 Zbrojovka Brno - Zlín 2:3 (2:2)
    So 26.10. 12:30 Jihlava - Hodonín 5:1 (3:0)
    Ne 27.10. 12:15 Prostějov - Opava 1:3 (1:3)
    St 13.11. 17:00 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 5:0 (0:0)

    12.kolo

    So 02.11. 11:45 1.FC Slovácko - Vítkovice 6:0 (3:0)
    So 02.11. 12:30 Zbrojovka Brno - Opava 6:1 (3:1)
    So 02.11. 12:30 Baník Ostrava - Karviná 6:1 (3:0)
    Ne 03.11. 12:15 Prostějov - Frýdek-Místek 5:2 (2:0)
    Ne 03.11. 12:30 Hodonín - Zlín 2:4 (0:1)
    Ne 03.11. 14:15 Sigma Olomouc - Jihlava 4:1 (1:0)

    13.kolo

    So 09.11. 12:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:1 (0:1)
    So 09.11. 12:30 Vítkovice - Baník Ostrava 0:8 (0:3)
    So 09.11. 12:30 Karviná - Prostějov 0:2 (0:1)
    So 09.11. 15:00 Sigma Olomouc - Hodonín 4:1 (1:1)
    Ne 10.11. 12:30 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno 0:9 (0:5)
    Ne 10.11. 12:30 Opava - Zlín 4:3 (2:2)

    14.kolo

    So 16.11. 12:15 Prostějov - Vítkovice 3:0 (1:0)
    So 16.11. 12:30 Hodonín - Opava 2:5 (1:2)
    So 16.11. 12:30 Zlín - Frýdek-Místek 5:0 (1:0)
    So 16.11. 12:30 Zbrojovka Brno - Karviná 9:0 (2:0)
    So 16.11. 15:00 Baník Ostrava - Jihlava 3:1 (3:1)
    Ne 17.11. 11:45 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 5:1 (4:1)

    17. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 12:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 07.03. 12:30 Vítkovice - Opava 3:1 (1:1)
    So 07.03. 12:30 Karviná - Frýdek-Místek 1:2 (0:1)
    Ne 08.03. 12:00 Baník Ostrava - Hodonín 5:0 (1:0)
    St 25.03. 13:00 Jihlava - Zlín výsledek
    Út 31.03. 16:45 1.FC Slovácko - Prostějov výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 17 14 2 1 93:25 44
    2. 17 14 1 2 81:17 43
    3. 16 13 0 3 79:24 39
    4. 17 12 1 4 58:21 37
    5. 17 8 0 9 52:55 24
    6. 17 7 1 9 48:52 22
    7. 16 7 1 8 42:52 22
    8. 16 5 0 11 40:61 15
    9. 17 5 0 12 29:60 15
    10. 17 4 1 12 30:77 13
    11. 17 4 1 12 34:86 13
    12. 16 3 0 13 25:81 9

    Nejčtenější ze sportu