Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13979
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1956
Týden:
15
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

So 17.08. 10:00 FŠ Třebíč - Havlíčkův Brod 4:0 (1:0)
So 17.08. 10:00 Žďár n.Sázavou - Boskovice 2:4 (1:2)
So 17.08. 13:00 Vyškov - Znojmo 0:3 (0:2)
St 21.08. 15:30 Líšeň - Kroměříž 1:2 (0:0)
Út 17.09. 16:00 HFK Olomouc - Sparta Brno 1:3 (1:2)

2.kolo

So 24.08. 10:00 Znojmo - Kroměříž 0:1 (0:1)
So 24.08. 10:00 Sparta Brno - Líšeň 7:1 (3:1)
So 24.08. 12:15 Vyškov - FŠ Třebíč 3:1 (1:1)
Ne 25.08. 10:00 Boskovice - HFK Olomouc 1:0 (1:0)
Ne 25.08. 10:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 4:3 (2:2)

3.kolo

So 31.08. 10:00 FŠ Třebíč - Znojmo 1:1 (1:0)
So 31.08. 10:00 Líšeň - Boskovice 8:0 (4:0)
So 31.08. 15:00 Kroměříž - Sparta Brno 2:7 (2:3)
Ne 01.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - Vyškov 0:3 (0:1)
Ne 01.09. 14:30 HFK Olomouc - Havlíčkův Brod 1:2 (0:1)

4.kolo

So 07.09. 10:00 Znojmo - Sparta Brno 1:5 (0:3)
So 07.09. 10:00 FŠ Třebíč - Žďár n.Sázavou 1:2 (0:2)
So 07.09. 13:00 Vyškov - HFK Olomouc 6:0 (3:0)
Ne 08.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Líšeň 1:2 (0:0)
Ne 08.09. 15:00 Boskovice - Kroměříž 1:6 (0:3)

5.kolo

So 14.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - Znojmo 0:4 (0:2)
So 14.09. 10:00 HFK Olomouc - FŠ Třebíč 0:4 (0:3)
So 14.09. 10:00 Líšeň - Vyškov 6:3 (4:2)
So 14.09. 10:00 Sparta Brno - Boskovice 12:0 (8:0)
So 14.09. 15:00 Kroměříž - Havlíčkův Brod 5:1 (5:0)

6.kolo

So 21.09. 10:00 FŠ Třebíč - Líšeň 0:2 (0:2)
So 21.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - HFK Olomouc 2:0 (0:0)
So 21.09. 12:15 Vyškov - Kroměříž 1:2 (1:1)
Ne 22.09. 10:00 Znojmo - Boskovice 9:2 (5:0)
Ne 22.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 1:9 (1:6)

7.kolo

So 28.09. 10:00 HFK Olomouc - Znojmo 0:4 (0:3)
So 28.09. 10:00 Líšeň - Žďár n.Sázavou 5:0 (3:0)
So 28.09. 10:00 Sparta Brno - Vyškov 3:2 (0:1)
So 28.09. 15:00 Kroměříž - FŠ Třebíč 4:2 (4:1)
Ne 29.09. 10:00 Boskovice - Havlíčkův Brod 2:9 (2:3)

8.kolo

So 05.10. 10:00 Znojmo - Havlíčkův Brod 4:2 (2:0)
So 05.10. 10:00 FŠ Třebíč - Sparta Brno 4:2 (2:2)
So 05.10. 10:00 HFK Olomouc - Líšeň 0:3 (0:1)
Ne 06.10. 10:00 Žďár n.Sázavou - Kroměříž 0:4 (0:2)
Ne 06.10. 12:15 Vyškov - Boskovice 8:3 (2:2)

9.kolo

So 12.10. 10:00 Líšeň - Znojmo 2:0 (0:0)
So 12.10. 10:00 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou 10:0 (5:0)
So 12.10. 10:00 Boskovice - FŠ Třebíč 0:8 (0:4)
So 12.10. 15:00 Kroměříž - HFK Olomouc 6:1 (2:1)
Ne 13.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Vyškov 2:1 (1:1)

10.kolo

So 19.10. 10:00 Znojmo - Vyškov 4:1 (2:0)
So 19.10. 10:00 Sparta Brno - HFK Olomouc 7:1 (4:1)
So 19.10. 13:15 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč 4:5 (0:3)
So 19.10. 15:00 Kroměříž - Líšeň 2:2 (0:1)
Ne 20.10. 12:00 Boskovice - Žďár n.Sázavou 2:3 (1:2)

11.kolo

So 26.10. 10:00 Kroměříž - Znojmo 0:5 (0:3)
So 26.10. 10:00 Líšeň - Sparta Brno 0:3 (0:3)
So 26.10. 10:00 FŠ Třebíč - Vyškov 4:4 (3:2)
So 26.10. 12:00 HFK Olomouc - Boskovice 4:1 (1:1)
Ne 27.10. 10:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 2:0 (0:0)

12.kolo

So 02.11. 10:00 Znojmo - FŠ Třebíč 7:1 (3:0)
So 02.11. 10:00 Sparta Brno - Kroměříž 4:0 (4:0)
So 02.11. 14:30 Boskovice - Líšeň 0:1 (0:0)
Ne 03.11. 10:00 Havlíčkův Brod - HFK Olomouc 1:1 (1:1)
Ne 03.11. 12:15 Vyškov - Žďár n.Sázavou 5:1 (3:0)

13. kolo - soutěž ukončena

So 09.11. 10:00 Sparta Brno - Znojmo 0:4 (0:2)
So 09.11. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod 9:0 (3:0)
So 09.11. 10:00 HFK Olomouc - Vyškov 2:0 (1:0)
Ne 10.11. 10:00 Kroměříž - Boskovice 8:1 (5:0)
Ne 10.11. 10:00 Žďár n.Sázavou - FŠ Třebíč 3:2 (1:2)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 11 0 2 72:17 33
2. 13 9 1 3 46:15 28
3. 13 9 1 3 42:18 28
4. 13 9 1 3 42:26 28
5. 13 5 2 6 37:32 17
6. 13 5 1 7 37:31 16
7. 13 5 0 8 18:44 15
8. 13 4 1 8 27:48 13
9. 13 2 1 10 11:40 7
10. 13 2 0 11 17:78 6

Nejčtenější ze sportu