Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13977
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1758
    Týden:
    32
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 24.08. 14:45 Rakvice B - Velké Hostěrádky 3:2 (0:1)
    So 24.08. 16:30 V. Pavlovice C - Diváky 2:1 (2:0)
    Ne 25.08. 10:00 Přibice B - Pavlov 1:3
    Ne 25.08. 10:30 V. Němčice B - Zaječí B 3:1 (0:0)
    Ne 25.08. 14:45 Pouzdřany B - Milovice 1:10 (1:4)
    Ne 25.08. 17:00 Šitbořice B - Hustopeče B 3:5

    5.kolo

    Ne 01.09. 16:30 Zaječí B - Rakvice B 0:4 (0:2)
    Ne 01.09. 16:30 Diváky - V. Němčice B 3:1 (1:1)
    Ne 01.09. 16:30 Milovice - V. Pavlovice C 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Hustopeče B - Pouzdřany B 5:0 (3:0)
    Ne 01.09. 16:30 Pavlov - Šitbořice B 1:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Velké Hostěrádky - Přibice B 3:1 (3:1)

    6.kolo

    So 07.09. 13:45 Rakvice B - Přibice B 1:3 (0:1)
    So 07.09. 16:00 V. Pavlovice C - Hustopeče B 8:0 (3:0)
    Ne 08.09. 10:30 V. Němčice B - Milovice 1:4 (0:3)
    Ne 08.09. 13:30 Zaječí B - Diváky 2:1 (0:0)
    Ne 08.09. 13:45 Pouzdřany B - Pavlov 1:6 (1:2)
    Ne 08.09. 16:00 Šitbořice B - Velké Hostěrádky 3:5 (2:1)

    7.kolo

    Ne 15.09. 16:00 Diváky - Rakvice B 3:2 (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Milovice - Zaječí B 7:2 (3:1)
    Ne 15.09. 16:00 Hustopeče B - V. Němčice B 3:5 (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Pavlov - V. Pavlovice C 1:5 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Velké Hostěrádky - Pouzdřany B 18:0 (7:0)
    Ne 15.09. 16:00 Přibice B - Šitbořice B 4:3 (3:1)

    8.kolo

    So 21.09. 13:15 Rakvice B - Šitbořice B 0:0
    So 21.09. 15:30 V. Pavlovice C - Velké Hostěrádky 7:2
    Ne 22.09. 10:30 V. Němčice B - Pavlov 7:2 (4:2)
    Ne 22.09. 13:00 Zaječí B - Hustopeče B 2:5 (0:2)
    Ne 22.09. 13:15 Pouzdřany B - Přibice B 2:6 (1:3)
    Ne 22.09. 15:30 Diváky - Milovice 3:3 (2:1)

    9.kolo

    So 28.09. 12:15 Šitbořice B - Pouzdřany B 9:2 (5:1)
    Ne 29.09. 15:30 Milovice - Rakvice B 10:0 (4:0)
    Ne 29.09. 15:30 Hustopeče B - Diváky 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Pavlov - Zaječí B 5:0 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Velké Hostěrádky - V. Němčice B 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Přibice B - V. Pavlovice C 1:2 (0:2)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 V. Pavlovice C - Šitbořice B 3:0 (3:0)
    Ne 06.10. 10:30 V. Němčice B - Přibice B 3:1 (0:1)
    Ne 06.10. 12:30 Zaječí B - Velké Hostěrádky 1:1 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Diváky - Pavlov 2:1 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Milovice - Hustopeče B 1:1 (0:0)
    Po 28.10. 15:00 Pouzdřany B - Rakvice B 3:2 (2:0)

    11.kolo

    Ne 13.10. 10:00 Přibice B - Zaječí B 7:0 (6:0)
    Ne 13.10. 12:45 Pouzdřany B - V. Pavlovice C 1:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Hustopeče B - Rakvice B 0:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Pavlov - Milovice 2:2 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Velké Hostěrádky - Diváky 0:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Šitbořice B - V. Němčice B 1:3 (0:1)

    1.kolo

    So 19.10. 14:30 V. Pavlovice C - Rakvice B 1:4 (1:3)
    Ne 20.10. 14:30 V. Němčice B - Pouzdřany B 8:0 (3:0)
    Ne 20.10. 14:30 Zaječí B - Šitbořice B 3:4 (1:2)
    Ne 20.10. 14:30 Diváky - Přibice B 3:0 (3:0)
    Ne 20.10. 14:30 Milovice - Velké Hostěrádky 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Hustopeče B - Pavlov 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 26.10. 14:30 Pavlov - Rakvice B 2:7 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Velké Hostěrádky - Hustopeče B 0:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Přibice B - Milovice 2:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 V. Pavlovice C - V. Němčice B 2:3 (0:0)
    Ne 27.10. 12:15 Pouzdřany B - Zaječí B 0:8 (0:4)
    Ne 27.10. 14:30 Šitbořice B - Diváky 3:6 (1:2)

    3. kolo - soutěž ukončena

    Ne 18.08. 10:00 Milovice - Šitbořice B 3:3 (1:2)
    Ne 18.08. 10:30 V. Němčice B - Rakvice B 1:2 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Hustopeče B - Přibice B 3:0 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Pavlov - Velké Hostěrádky 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 11:45 Zaječí B - V. Pavlovice C 4:0 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Diváky - Pouzdřany B 7:1 (4:1)
    Správce soutěže: Radomír Mitrič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 8 0 3 36:19 24
    2. 11 6 4 1 45:15 22
    3. 11 7 1 3 30:17 22
    4. 11 7 1 3 28:20 22
    5. 11 6 1 4 26:25 19
    6. 11 6 0 5 30:20 18
    7. 11 5 1 5 25:27 16
    8. 11 5 0 6 26:24 15
    9. 11 3 1 7 31:22 10
    10. 11 3 1 7 23:37 10
    11. 11 2 2 7 29:35 8
    12. 11 2 0 9 11:79 6

    Nejčtenější ze sportu