Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13967
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1131
    Týden:
    15
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.09. 10:45 Spoje Praha - Ruzyně 9:4 (5:1)
    So 07.09. 16:00 Uhelné sklady - Březíněves 15:1 (9:1)
    Ne 08.09. 17:00 ČAFC Praha - Union Strašnice 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Čakovice - Sparta Praha D 1:2 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Suchdol - Cholupice 9:1 (4:1)

    2.kolo

    Ne 01.09. 17:00 Suchdol - Sparta Praha D 1:7 (1:3)
    So 14.09. 09:00 Spoje Praha - Uhelné sklady 3:2 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Březíněves - ČAFC Praha 2:9 (0:3)
    Ne 15.09. 14:00 Ruzyně - Cholupice 3:2 (3:0)
    Ne 15.09. 14:30 Union Strašnice - Čakovice 4:0 (1:0)

    3.kolo

    So 21.09. 13:00 Čakovice - Březíněves 3:0 (1:0)
    So 21.09. 16:00 Uhelné sklady - Ruzyně 5:6 (4:3)
    Ne 22.09. 14:30 ČAFC Praha - Spoje Praha 2:12 (1:7)
    Ne 22.09. 16:30 Suchdol - Union Strašnice 7:0 (4:0)
    Ne 22.09. 16:30 Cholupice - Sparta Praha D 3:2 (1:2)

    4.kolo

    So 28.09. 10:45 Spoje Praha - Čakovice 14:0 (8:0)
    So 28.09. 16:00 Březíněves - Suchdol 0:14 (0:7)
    So 28.09. 16:00 Uhelné sklady - ČAFC Praha 8:1 (2:1)
    Ne 29.09. 14:00 Ruzyně - Sparta Praha D 5:7 (4:4)
    Ne 29.09. 16:30 Union Strašnice - Cholupice 2:2 (1:2)

    5.kolo

    So 05.10. 13:00 Čakovice - Uhelné sklady 0:1 (0:1)
    So 05.10. 13:00 Sparta Praha D - Union Strašnice 7:1 (4:1)
    Ne 06.10. 11:30 ČAFC Praha - Ruzyně 1:6 (0:5)
    Ne 06.10. 16:00 Suchdol - Spoje Praha 3:2 (2:1)
    Ne 06.10. 16:00 Cholupice - Březíněves 4:0 (2:0)

    6.kolo

    So 12.10. 13:30 Březíněves - Sparta Praha D 1:12 (0:4)
    So 12.10. 15:30 Uhelné sklady - Suchdol 1:5 (1:3)
    Ne 13.10. 14:00 Ruzyně - Union Strašnice 4:1 (3:0)
    Ne 13.10. 15:30 Spoje Praha - Cholupice 9:1 (5:1)
    Ne 13.10. 17:00 ČAFC Praha - Čakovice 7:1 (2:1)

    7.kolo

    So 19.10. 13:00 Čakovice - Ruzyně 0:4 (0:3)
    Ne 20.10. 12:00 Sparta Praha D - Spoje Praha 4:1 (3:1)
    Ne 20.10. 14:30 Union Strašnice - Březíněves 4:8 (0:3)
    Ne 20.10. 15:30 Suchdol - ČAFC Praha 6:2 (3:0)
    Ne 20.10. 15:30 Cholupice - Uhelné sklady 1:10 (0:6)

    8.kolo

    Čt 26.09. 17:00 ČAFC Praha - Cholupice 11:0 (9:0)
    So 26.10. 13:00 Čakovice - Suchdol 0:13 (0:4)
    So 26.10. 14:30 Uhelné sklady - Sparta Praha D 4:3 (1:2)
    Ne 27.10. 14:00 Ruzyně - Březíněves 15:0 (5:0)
    Ne 27.10. 14:30 Spoje Praha - Union Strašnice 4:4 (3:2)

    9. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 10:00 Sparta Praha D - ČAFC Praha 5:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Březíněves - Spoje Praha 7:8 (3:4)
    Ne 03.11. 14:00 Suchdol - Ruzyně 7:1 (4:0)
    Ne 03.11. 14:00 Cholupice - Čakovice 8:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:30 Union Strašnice - Uhelné sklady 1:1 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 8 0 1 65:14 24
    2. 9 7 0 2 49:18 21
    3. 9 6 1 2 62:27 19
    4. 9 6 0 3 48:32 18
    5. 9 5 1 3 47:21 16
    6. 9 4 0 5 36:41 12
    7. 9 3 1 5 22:46 10
    8. 9 1 3 5 18:35 6
    9. 9 1 0 8 5:53 3
    10. 9 1 0 8 19:84 3

    Nejčtenější ze sportu