Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13963
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3715
    Týden:
    41
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 16:30 Nedvědice - Rudíkov-Trnava 3:1 (0:1)
    So 10.08. 16:30 Bohdalov - M. Budějovice 2:5 (1:1)
    Ne 11.08. 16:30 FŠ Třebíč - Velký Beranov 5:1 (3:0)
    Ne 11.08. 16:30 Slavoj Polná B - Stonařov 2:5 (1:2)
    Ne 11.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Velká Bíteš B 2:0 (1:0)
    Ne 11.08. 16:30 Příbyslavice - Hamry n.S. 0:4 (0:0)
    Ne 11.08. 16:30 Stařeč - Luka n.J. 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 17.08. 16:30 M. Budějovice - Stařeč 2:4 (1:2)
    So 17.08. 16:30 Rudíkov-Trnava - Jaroměřice n.R. 5:1 (4:0)
    So 17.08. 16:30 Stonařov - Nedvědice 2:3 (1:2)
    Ne 18.08. 16:30 Luka n.J. - FŠ Třebíč 3:2 (1:2)
    Ne 18.08. 16:30 Hamry n.S. - Bohdalov 3:1 (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Velká Bíteš B - Příbyslavice 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Velký Beranov - Slavoj Polná B 9:1 (3:1)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Stařeč - Hamry n.S. 4:2 (3:2)
    Ne 25.08. 16:30 FŠ Třebíč - Slavoj Polná B 5:0
    Ne 25.08. 16:30 Nedvědice - Velký Beranov 0:0
    Ne 25.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Stonařov 0:6
    Ne 25.08. 16:30 Příbyslavice - Rudíkov-Trnava 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Bohdalov - Velká Bíteš B 0:1
    Ne 25.08. 16:30 Luka n.J. - M. Budějovice 3:2

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 M. Budějovice - FŠ Třebíč 1:6 (0:3)
    So 31.08. 16:00 Velká Bíteš B - Stařeč 1:0 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Slavoj Polná B - Nedvědice 1:2 (0:0)
    Ne 01.09. 13:00 Hamry n.S. - Luka n.J. 3:2 (1:2)
    Ne 01.09. 16:00 Rudíkov-Trnava - Bohdalov 4:2 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Stonařov - Příbyslavice 5:2 (0:1)
    27.09. 16:15 Velký Beranov - Jaroměřice n.R. 3:2 (2:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Jaroměřice n.R. - Slavoj Polná B 2:1 (2:0)
    So 07.09. 16:00 Stařeč - Rudíkov-Trnava 3:0 (1:0)
    So 07.09. 16:00 M. Budějovice - Hamry n.S. 2:1 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 FŠ Třebíč - Nedvědice 6:0 (5:0)
    Ne 08.09. 16:00 Příbyslavice - Velký Beranov 2:6 (1:3)
    Ne 08.09. 16:00 Bohdalov - Stonařov 1:3 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Luka n.J. - Velká Bíteš B 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Velká Bíteš B - M. Budějovice 0:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Velký Beranov - Bohdalov 5:1 (3:1)
    So 14.09. 16:00 Slavoj Polná B - Příbyslavice 7:2 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Nedvědice - Jaroměřice n.R. 5:0 (2:0)
    Ne 15.09. 13:00 Hamry n.S. - FŠ Třebíč 2:6 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Rudíkov-Trnava - Luka n.J. 2:2 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Stonařov - Stařeč 5:1 (1:0)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 M. Budějovice - Rudíkov-Trnava 4:1 (0:1)
    So 21.09. 15:30 Hamry n.S. - Velká Bíteš B 6:2 (4:1)
    Ne 22.09. 15:30 FŠ Třebíč - Jaroměřice n.R. 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Příbyslavice - Nedvědice 2:1 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Bohdalov - Slavoj Polná B 3:0 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Stařeč - Velký Beranov 3:6 (0:4)
    Ne 22.09. 15:30 Luka n.J. - Stonařov 1:2 (1:0)

    9.kolo

    Čt 26.09. 16:00 Velká Bíteš B - FŠ Třebíč 1:2 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Slavoj Polná B - Stařeč 1:3 (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 Rudíkov-Trnava - Hamry n.S. 3:1 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Stonařov - M. Budějovice 4:3 (2:2)
    Ne 29.09. 15:30 Velký Beranov - Luka n.J. 3:1 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Nedvědice - Bohdalov 3:1 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Jaroměřice n.R. - Příbyslavice 1:1 (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 M. Budějovice - Velký Beranov 4:1 (2:0)
    So 05.10. 15:00 Velká Bíteš B - Rudíkov-Trnava 2:0 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 FŠ Třebíč - Příbyslavice 3:1 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Bohdalov - Jaroměřice n.R. 5:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Stařeč - Nedvědice 2:3 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Luka n.J. - Slavoj Polná B 6:1 (3:0)
    Ne 06.10. 15:00 Hamry n.S. - Stonařov 4:0 (3:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Rudíkov-Trnava - FŠ Třebíč 1:2 (0:2)
    So 12.10. 15:00 Stonařov - Velká Bíteš B 7:1 (3:0)
    So 12.10. 15:00 Slavoj Polná B - M. Budějovice 2:2 (1:2)
    So 12.10. 15:00 Nedvědice - Luka n.J. 1:0 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Jaroměřice n.R. - Stařeč 1:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Velký Beranov - Hamry n.S. 0:4 (0:3)
    Ne 13.10. 15:00 Příbyslavice - Bohdalov 1:3 (1:1)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Stařeč - Příbyslavice 2:2 (2:1)
    So 19.10. 14:30 Velká Bíteš B - Velký Beranov 2:2 (2:1)
    Ne 20.10. 14:30 Luka n.J. - Jaroměřice n.R. 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 M. Budějovice - Nedvědice 3:1 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Hamry n.S. - Slavoj Polná B 4:1 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Rudíkov-Trnava - Stonařov 0:4 (0:3)
    Ne 20.10. 15:00 FŠ Třebíč - Bohdalov 5:1 (1:1)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Stonařov - FŠ Třebíč 0:1 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Slavoj Polná B - Velká Bíteš B 4:2 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Nedvědice - Hamry n.S. 1:1 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Velký Beranov - Rudíkov-Trnava 3:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Jaroměřice n.R. - M. Budějovice 0:8 (0:5)
    Ne 27.10. 14:30 Luka n.J. - Příbyslavice 2:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Bohdalov - Stařeč 6:0 (6:0)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 14:00 Stařeč - FŠ Třebíč 3:4 (1:2)
    So 02.11. 14:00 M. Budějovice - Příbyslavice 2:6 (0:3)
    So 02.11. 14:00 Velká Bíteš B - Nedvědice 1:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Rudíkov-Trnava - Slavoj Polná B 1:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Stonařov - Velký Beranov 2:3 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Luka n.J. - Bohdalov 1:1 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Hamry n.S. - Jaroměřice n.R. 8:0 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 0 1 48:14 36
    2. 13 9 0 4 45:22 27
    3. 13 8 2 3 42:27 26
    4. 13 8 1 4 43:22 25
    5. 13 7 3 3 24:20 24
    6. 13 6 2 5 38:31 20
    7. 13 5 1 7 26:33 16
    8. 13 4 4 5 15:25 16
    9. 13 3 4 6 21:21 13
    10. 13 4 1 8 27:31 13
    11. 13 4 1 8 10:43 13
    12. 13 3 3 7 25:38 12
    13. 13 3 1 9 18:32 10
    14. 13 3 1 9 23:46 10

    Nejčtenější ze sportu