Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13959
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8915
    Týden:
    50
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 17:00 Uhřice - Ždánice 3:1 (3:0)
    So 10.08. 17:00 Strážnice - Ch. Nová Ves 3:1 (2:1)
    Ne 11.08. 10:00 Kozojídky - Valtice 4:1 (1:0)
    Ne 11.08. 14:00 Újezd u Brna - Šardice 0:4 (0:0)
    Ne 11.08. 16:30 Velké Bílovice - Kněždub 1:2 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Blatnice - Kyjov 0:1 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Vacenovice - Tvrdonice 1:1 (1:1)

    3.kolo

    Čt 15.08. 18:00 Kyjov - Uhřice 3:2 (0:1)
    So 17.08. 10:30 Valtice - Strážnice 1:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Tvrdonice - Velké Bílovice 1:1 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Kněždub - Újezd u Brna 0:2 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Ch. Nová Ves - Vacenovice 2:2 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Ždánice - Kozojídky 2:7 (1:5)
    Ne 18.08. 17:00 Šardice - Blatnice 3:1 (1:1)

    4.kolo

    23.08. 18:00 Velké Bílovice - Ch. Nová Ves 4:2 (4:1)
    Ne 25.08. 10:00 Kozojídky - Kyjov 5:3 (2:0)
    Ne 25.08. 14:00 Újezd u Brna - Blatnice 2:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Uhřice - Šardice 2:5 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Strážnice - Ždánice 4:1 (4:1)
    Ne 25.08. 17:00 Vacenovice - Valtice 0:2 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Kněždub - Tvrdonice 1:2 (0:1)

    5.kolo

    Ne 01.09. 10:15 Kyjov - Strážnice 3:4 (1:4)
    Ne 01.09. 16:30 Tvrdonice - Újezd u Brna 2:5 (1:1)
    Ne 01.09. 16:30 Ch. Nová Ves - Kněždub 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 16:30 Valtice - Velké Bílovice 2:1 (2:1)
    Ne 01.09. 16:30 Ždánice - Vacenovice 1:4 (0:1)
    Ne 01.09. 16:30 Šardice - Kozojídky 2:5 (1:2)
    Ne 01.09. 16:30 Blatnice - Uhřice 3:1 (2:0)

    6.kolo

    Ne 08.09. 10:00 Kozojídky - Blatnice 4:1 (2:1)
    Ne 08.09. 16:00 Újezd u Brna - Uhřice 3:2 (2:1)
    Ne 08.09. 16:00 Strážnice - Šardice 4:2 (2:1)
    Ne 08.09. 16:00 Vacenovice - Kyjov 2:1 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Velké Bílovice - Ždánice 5:2 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Kněždub - Valtice 1:4 (0:3)
    Ne 08.09. 16:00 Tvrdonice - Ch. Nová Ves 6:2 (4:1)

    7.kolo

    Ne 15.09. 13:30 Kyjov - Velké Bílovice 2:3 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Ch. Nová Ves - Újezd u Brna 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Valtice - Tvrdonice 2:2 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Ždánice - Kněždub 2:1 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Šardice - Vacenovice 5:1 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Blatnice - Strážnice 1:2 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Uhřice - Kozojídky 2:2 (0:0)

    8.kolo

    Ne 22.09. 12:30 Újezd u Brna - Kozojídky 3:3 (2:2)
    Ne 22.09. 15:30 Strážnice - Uhřice 4:2 (2:2)
    Ne 22.09. 15:30 Vacenovice - Blatnice 6:1 (3:0)
    Ne 22.09. 15:30 Velké Bílovice - Šardice 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Kněždub - Kyjov 3:1 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Tvrdonice - Ždánice 2:2 (2:2)
    Ne 22.09. 15:30 Ch. Nová Ves - Valtice 2:0 (2:0)

    9.kolo

    So 28.09. 10:30 Kyjov - Tvrdonice 1:2 (1:1)
    Ne 29.09. 10:00 Kozojídky - Strážnice 1:3 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Valtice - Újezd u Brna 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Ždánice - Ch. Nová Ves 4:1 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Šardice - Kněždub 5:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Blatnice - Velké Bílovice 1:2 (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 Uhřice - Vacenovice 3:2 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 10:30 Valtice - Ždánice 2:1 (2:1)
    So 05.10. 15:00 Vacenovice - Kozojídky 3:1 (1:1)
    Ne 06.10. 10:30 Ch. Nová Ves - Kyjov 3:2 (3:1)
    Ne 06.10. 12:00 Újezd u Brna - Strážnice 3:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Velké Bílovice - Uhřice 2:1 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Kněždub - Blatnice 2:4 (1:2)
    Ne 06.10. 15:00 Tvrdonice - Šardice 1:2 (0:1)

    11.kolo

    So 12.10. 14:00 Kyjov - Valtice 2:1 (2:1)
    Ne 13.10. 10:00 Kozojídky - Velké Bílovice 2:4 (0:4)
    Ne 13.10. 15:00 Ždánice - Újezd u Brna 0:2 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Šardice - Ch. Nová Ves 5:2 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Blatnice - Tvrdonice 2:2 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Uhřice - Kněždub 3:1 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Strážnice - Vacenovice 1:4 (0:0)

    12.kolo

    Ne 20.10. 11:30 Újezd u Brna - Vacenovice 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Velké Bílovice - Strážnice 4:2 (2:1)
    Ne 20.10. 14:30 Kněždub - Kozojídky 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Tvrdonice - Uhřice 2:2 (0:2)
    Ne 20.10. 14:30 Ch. Nová Ves - Blatnice 1:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Valtice - Šardice 1:1 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Ždánice - Kyjov 2:4 (1:0)

    13.kolo

    Ne 27.10. 10:00 Kozojídky - Tvrdonice 3:1 (1:1)
    Ne 27.10. 10:15 Kyjov - Újezd u Brna 3:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Šardice - Ždánice 4:3 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Blatnice - Valtice 2:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Uhřice - Ch. Nová Ves 3:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Strážnice - Kněždub 2:2 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Vacenovice - Velké Bílovice 1:1 (1:1)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 11:00 Valtice - Uhřice 4:2 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Velké Bílovice - Újezd u Brna 1:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Tvrdonice - Strážnice 5:4 (3:2)
    So 02.11. 14:00 Ždánice - Blatnice 5:1 (2:0)
    Ne 03.11. 10:15 Kyjov - Šardice 2:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Kněždub - Vacenovice 0:2 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Ch. Nová Ves - Kozojídky 0:3 (0:3)
    Správce soutěže: Radomír Mitrič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 8 3 2 32:19 27
    2. 13 8 2 3 41:25 26
    3. 13 8 1 4 39:26 25
    4. 13 7 4 2 24:17 25
    5. 13 6 4 3 28:19 22
    6. 13 7 1 5 33:30 22
    7. 13 6 2 5 21:19 20
    8. 13 4 6 3 29:28 18
    9. 13 6 0 7 28:28 18
    10. 13 4 2 7 28:32 14
    11. 13 4 2 7 21:32 14
    12. 13 3 1 9 16:30 10
    13. 13 3 1 9 26:40 10
    14. 13 2 1 10 17:38 7

    Nejčtenější ze sportu