Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 14. července 2020
svátek má Karolína.
Hlavní menu
  • ID: 13955
  • Návštěvy: 475/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12913
    Týden:
    475
    Dnes:
    90
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 10:30 Vojkovice - Žebětín 2:0 (0:0)
    So 10.08. 16:30 Šlapanice - Novosedly 5:1 (3:0)
    So 10.08. 17:00 Zastávka - Želešice 2:1 (1:1)
    So 10.08. 17:00 RAFK - Slatina 2:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Soběšice - Dobšice 0:3 (0:1)
    Ne 11.08. 14:30 Zbraslav - Slovan Brno 3:2 (1:2)
    Ne 11.08. 17:00 Kunštát - Tišnov 4:3 (0:2)

    3.kolo

    So 17.08. 17:00 Žebětín - Soběšice 4:2 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Novosedly - Tišnov 3:2 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Slatina - Šlapanice 2:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Slovan Brno - RAFK 2:1 (1:1)
    Ne 18.08. 14:30 Želešice - Zbraslav 1:3 (0:1)
    Ne 18.08. 16:30 Dobšice - Zastávka 3:1 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Kunštát - Vojkovice 8:2 (3:1)

    4.kolo

    23.08. 17:00 Zastávka - Zbraslav 1:1 (1:0)
    So 24.08. 10:15 Slatina - Tišnov 1:0 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Šlapanice - Slovan Brno 3:1 (2:0)
    So 24.08. 17:00 RAFK - Želešice 0:2 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Vojkovice - Novosedly 4:2 (3:2)
    So 24.08. 17:00 Soběšice - Kunštát 2:2 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Dobšice - Žebětín 6:3 (3:2)

    5.kolo

    So 31.08. 14:00 Zbraslav - RAFK 7:2 (2:1)
    So 31.08. 16:30 Žebětín - Zastávka 1:1 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Novosedly - Soběšice 3:1 (1:0)
    So 31.08. 16:30 Slatina - Vojkovice 2:2 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Slovan Brno - Tišnov 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 14:00 Želešice - Šlapanice 3:1 (2:1)
    Ne 01.09. 16:30 Kunštát - Dobšice 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Šlapanice - Zbraslav 1:6 (1:2)
    So 07.09. 16:00 Vojkovice - Slovan Brno 1:2 (0:1)
    So 07.09. 16:00 Soběšice - Slatina 2:1 (1:0)
    So 07.09. 16:00 Žebětín - Kunštát 0:4 (0:2)
    Ne 08.09. 16:00 Želešice - Tišnov 3:2 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Dobšice - Novosedly 0:1 (0:1)
    Út 10.09. 16:30 Zastávka - RAFK 2:2 (2:0)

    7.kolo

    St 11.09. 17:00 Slovan Brno - Soběšice 0:1 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Novosedly - Žebětín 2:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Slatina - Dobšice 2:1 (1:0)
    So 14.09. 16:00 RAFK - Šlapanice 4:2 (1:1)
    Ne 15.09. 13:30 Želešice - Vojkovice 4:0 (4:0)
    Ne 15.09. 13:30 Zbraslav - Tišnov 2:2 (2:2)
    Ne 15.09. 16:00 Kunštát - Zastávka 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Zastávka - Šlapanice 3:1 (1:1)
    So 21.09. 15:30 RAFK - Tišnov 2:2 (2:1)
    So 21.09. 15:30 Vojkovice - Zbraslav 1:2 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Soběšice - Želešice 2:1 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Dobšice - Slovan Brno 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Žebětín - Slatina 3:4 (0:3)
    Ne 22.09. 15:30 Kunštát - Novosedly 7:1 (5:0)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Novosedly - Zastávka 1:2 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Slatina - Kunštát 1:3 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Slovan Brno - Žebětín 2:0 (1:0)
    So 28.09. 15:30 RAFK - Vojkovice 4:3 (2:0)
    So 28.09. 15:30 Šlapanice - Tišnov 2:1 (1:0)
    Ne 29.09. 13:00 Želešice - Dobšice 1:4 (1:2)
    Ne 29.09. 13:00 Zbraslav - Soběšice 3:2 (1:2)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Zastávka - Tišnov 5:1 (2:0)
    So 05.10. 15:00 Vojkovice - Šlapanice 2:2 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Soběšice - RAFK 1:2 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Žebětín - Želešice 0:4 (0:1)
    So 05.10. 15:00 Novosedly - Slatina 1:4 (1:3)
    Ne 06.10. 15:00 Dobšice - Zbraslav 0:3 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Kunštát - Slovan Brno 2:1 (2:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Slatina - Zastávka 1:1 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Slovan Brno - Novosedly 4:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 RAFK - Dobšice 2:1 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Šlapanice - Soběšice 4:0 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Vojkovice - Tišnov 3:0 (1:0)
    Ne 13.10. 10:30 Želešice - Kunštát 0:3 (0:1)
    Ne 13.10. 12:30 Zbraslav - Žebětín 3:1 (1:0)

    12.kolo

    So 19.10. 10:15 Slatina - Slovan Brno 0:1 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Zastávka - Vojkovice 3:0 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Soběšice - Tišnov 0:1 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Žebětín - RAFK 0:4 (0:2)
    So 19.10. 14:30 Novosedly - Želešice 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Dobšice - Šlapanice 1:1 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Kunštát - Zbraslav 6:0 (2:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Slovan Brno - Zastávka 0:1 (0:0)
    So 26.10. 14:30 RAFK - Kunštát 1:2 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Šlapanice - Žebětín 4:2 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Dobšice - Tišnov 3:0 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Vojkovice - Soběšice 2:4 (2:0)
    Ne 27.10. 10:30 Želešice - Slatina 4:1 (3:0)
    Ne 27.10. 12:00 Zbraslav - Novosedly 2:2 (1:2)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 10:15 Slatina - Zbraslav 1:2 (1:2)
    So 02.11. 10:30 Žebětín - Tišnov 1:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Soběšice - Zastávka 0:2 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Kunštát - Šlapanice 5:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Novosedly - RAFK 1:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Slovan Brno - Želešice 2:3 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Dobšice - Vojkovice 5:1 (3:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 1 0 51:13 37
    2. 13 9 3 1 37:22 30
    3. 13 7 4 2 24:14 25
    4. 13 7 1 5 29:18 22
    5. 13 7 0 6 27:21 21
    6. 13 6 2 5 26:26 20
    7. 13 6 1 6 19:31 19
    8. 13 5 2 6 21:22 17
    9. 13 5 2 6 27:31 17
    10. 13 5 1 7 17:16 16
    11. 13 4 1 8 17:28 13
    12. 13 3 2 8 23:38 11
    13. 13 2 3 8 16:29 9
    14. 13 1 1 11 15:40 4