Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 13950
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2335
    Týden:
    29
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 13:30 Větřní - Boršov 5:5 (2:2)
    So 17.08. 14:00 Loučovice - Frymburk 3:2 (2:2)
    So 17.08. 17:00 Kamenný Újezd - Dolní Dvořiště 2:2 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Dříteň - Zlatá Koruna 1:1 (0:0)
    Ne 18.08. 15:00 Sedlec - Chvalšiny 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Roudné B - Hrdějovice 3:1 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Netolice - Trhové Sviny B 10:1 (3:0)

    3.kolo

    So 24.08. 13:30 Boršov - Roudné B 4:2 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Frymburk - Větřní 0:2 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Sedlec - Loučovice 2:2 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Zlatá Koruna - Chvalšiny 2:1 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Dolní Dvořiště - Dříteň 3:1 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Hrdějovice - Netolice 2:4 (0:1)
    Ne 25.08. 15:00 Trhové Sviny B - Kamenný Újezd 2:1 (2:1)

    4.kolo

    So 31.08. 13:30 Větřní - Roudné B 0:0 (0:0)
    So 31.08. 14:00 Loučovice - Zlatá Koruna 1:4 (0:3)
    So 31.08. 17:00 Netolice - Boršov 6:2 (4:1)
    So 31.08. 17:00 Kamenný Újezd - Hrdějovice 0:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Dříteň - Trhové Sviny B 3:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Dolní Dvořiště - Chvalšiny 5:1 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Frymburk - Sedlec 1:1 (1:0)

    5.kolo

    So 07.09. 13:30 Boršov - Kamenný Újezd 3:2 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Sedlec - Větřní 3:2 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Zlatá Koruna - Frymburk 6:2 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Dolní Dvořiště - Loučovice 0:1 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Roudné B - Netolice 0:2 (0:2)
    Ne 08.09. 15:00 Trhové Sviny B - Chvalšiny 3:1 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Hrdějovice - Dříteň 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 13:00 Větřní - Netolice 2:3 (0:0)
    So 14.09. 14:00 Loučovice - Trhové Sviny B 1:1 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Dříteň - Boršov 4:2 (2:2)
    So 14.09. 16:30 Hrdějovice - Chvalšiny 0:1 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Frymburk - Dolní Dvořiště 3:1 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Sedlec - Zlatá Koruna 4:1 (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Kamenný Újezd - Roudné B 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 21.09. 13:00 Boršov - Chvalšiny 1:1 (1:1)
    So 21.09. 14:00 Netolice - Kamenný Újezd 0:2 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Zlatá Koruna - Větřní 1:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Dolní Dvořiště - Sedlec 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:00 Trhové Sviny B - Frymburk 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Hrdějovice - Loučovice 4:0 (3:0)
    Ne 22.09. 16:30 Roudné B - Dříteň 2:2 (0:1)

    8.kolo

    So 28.09. 12:30 Větřní - Kamenný Újezd 3:2 (3:0)
    So 28.09. 12:30 Chvalšiny - Roudné B 2:1 (2:0)
    So 28.09. 14:00 Loučovice - Boršov 2:1 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Dříteň - Netolice 1:4 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Frymburk - Hrdějovice 5:2 (2:2)
    So 28.09. 16:00 Sedlec - Trhové Sviny B 5:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Zlatá Koruna - Dolní Dvořiště 2:4 (0:2)

    9.kolo

    So 05.10. 12:30 Boršov - Frymburk 3:2 (1:0)
    So 05.10. 13:30 Netolice - Chvalšiny 2:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Dolní Dvořiště - Větřní 1:2 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Roudné B - Loučovice 2:4 (1:2)
    Ne 06.10. 15:00 Trhové Sviny B - Zlatá Koruna 4:2 (2:1)
    Ne 06.10. 16:00 Hrdějovice - Sedlec 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Kamenný Újezd - Dříteň 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 12.10. 12:00 Větřní - Dříteň 8:3 (2:3)
    So 12.10. 12:00 Chvalšiny - Kamenný Újezd 1:2 (1:2)
    So 12.10. 14:00 Loučovice - Netolice 0:4 (0:1)
    So 12.10. 15:30 Frymburk - Roudné B 1:2 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Sedlec - Boršov 2:1 (0:1)
    So 12.10. 15:30 Zlatá Koruna - Hrdějovice 2:2 (1:2)
    So 12.10. 15:30 Dolní Dvořiště - Trhové Sviny B 5:1 (5:0)

    11.kolo

    So 19.10. 12:00 Boršov - Zlatá Koruna 2:3 (2:2)
    So 19.10. 13:00 Frymburk - Netolice 0:1 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Hrdějovice - Dolní Dvořiště 4:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Dříteň - Chvalšiny 4:2 (2:1)
    Ne 20.10. 15:00 Trhové Sviny B - Větřní 2:4 (1:3)
    Ne 20.10. 15:30 Roudné B - Sedlec 4:3 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Kamenný Újezd - Loučovice 3:4 (1:2)

    12.kolo

    So 26.10. 11:00 Větřní - Chvalšiny 1:1 (0:1)
    So 26.10. 14:00 Loučovice - Dříteň 2:1 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Frymburk - Kamenný Újezd 0:1 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Sedlec - Netolice 0:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Zlatá Koruna - Roudné B 1:4 (0:3)
    So 26.10. 14:30 Dolní Dvořiště - Boršov 3:4 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Trhové Sviny B - Hrdějovice 1:5 (1:4)

    13.kolo

    So 02.11. 10:30 Boršov - Trhové Sviny B 3:1 (1:0)
    So 02.11. 10:30 Chvalšiny - Loučovice 3:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Hrdějovice - Větřní 0:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Zlatá Koruna - Netolice 2:5 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Dříteň - Frymburk 0:2 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Roudné B - Dolní Dvořiště 5:1 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Kamenný Újezd - Sedlec 1:2 (1:2)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 09.11. 14:00 Loučovice - Větřní 1:3 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Frymburk - Chvalšiny 0:1 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Sedlec - Dříteň 1:4 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Zlatá Koruna - Kamenný Újezd 0:0 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Dolní Dvořiště - Netolice 1:7 (0:5)
    So 09.11. 14:00 Hrdějovice - Boršov 1:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Trhové Sviny B - Roudné B 4:3 (1:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 1 1 48:13 34
    2. 13 6 4 3 32:22 22
    3. 13 6 4 3 27:21 22
    4. 13 6 2 5 30:25 20
    5. 13 6 2 5 21:30 20
    6. 13 5 3 5 32:34 18
    7. 13 5 3 5 26:29 18
    8. 13 5 3 5 27:30 18
    9. 13 4 5 4 26:20 17
    10. 13 5 1 7 29:33 16
    11. 13 5 1 7 22:43 16
    12. 13 4 2 7 15:23 14
    13. 13 3 2 8 16:22 11
    14. 13 3 1 9 18:24 10