Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13942
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3975
    Týden:
    27
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 13:00 Petřín Plzeň B - Svéradice 15:1 (7:1)
    So 10.08. 17:00 Košutka - Radnice 1:0 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Hrádek - Žákava 1:2 np (1:1)
    So 10.08. 17:00 Starý Plzenec - Žichovice 1:2 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Kralovice - Bělá 2:5 (1:4)
    So 10.08. 17:00 Kaznějov - Luby 4:1 (2:1)
    So 10.08. 17:00 Mochtín - Žihle 2:0 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Rokycany B - Sušice 3:2 (2:2)

    2.kolo

    So 17.08. 17:00 Žihle - Petřín Plzeň B 2:1 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Žákava - Starý Plzenec 4:3 (2:2)
    So 17.08. 17:00 Košutka - Hrádek 3:0 (2:0)
    Ne 18.08. 10:15 Bělá - Kaznějov 1:4 (1:2)
    Ne 18.08. 16:00 Luby - Mochtín 4:2 (3:1)
    Ne 18.08. 16:00 Žichovice - Rokycany B 0:2 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Radnice - Svéradice 7:0 (3:0)
    Ne 18.08. 17:00 Sušice - Kralovice 2:3 (2:2)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Hrádek - Radnice 1:3 (1:2)
    So 24.08. 17:00 Starý Plzenec - Košutka 0:2 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Kralovice - Žichovice 0:2 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Kaznějov - Sušice 3:2 np (2:2)
    Ne 25.08. 13:00 Petřín Plzeň B - Luby 8:0 (3:0)
    Ne 25.08. 16:00 Svéradice - Žihle 4:2 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Rokycany B - Žákava 2:1 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Mochtín - Bělá 4:1 (4:0)

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 Luby - Svéradice 3:1 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Žákava - Kralovice 2:6 (2:2)
    So 31.08. 17:00 Košutka - Rokycany B 1:2 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Hrádek - Starý Plzenec 3:1 (0:1)
    Ne 01.09. 10:15 Bělá - Petřín Plzeň B 1:6 (0:2)
    Ne 01.09. 16:00 Žichovice - Kaznějov 0:2 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Radnice - Žihle 7:1 (3:0)
    Ne 01.09. 17:00 Sušice - Mochtín 3:2 (1:1)

    5.kolo

    So 07.09. 13:00 Petřín Plzeň B - Sušice 7:1 (3:0)
    So 07.09. 17:00 Starý Plzenec - Radnice 0:1 np (0:0)
    So 07.09. 17:00 Kralovice - Košutka 2:3 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Kaznějov - Žákava 2:4 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Žihle - Luby 1:2 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Svéradice - Bělá 2:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Rokycany B - Hrádek 3:1 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Mochtín - Žichovice 4:6 (1:4)

    6.kolo

    So 14.09. 16:00 Bělá - Žihle 5:2 (3:0)
    So 14.09. 16:30 Žákava - Mochtín 3:4 (2:2)
    So 14.09. 16:30 Hrádek - Kralovice 4:2 (1:2)
    So 14.09. 16:30 Starý Plzenec - Rokycany B 1:4 (1:2)
    So 14.09. 17:00 Košutka - Kaznějov 0:2 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Žichovice - Petřín Plzeň B 2:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Radnice - Luby 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Sušice - Svéradice 2:1 np (1:1)

    7.kolo

    So 21.09. 13:00 Petřín Plzeň B - Žákava 7:2 (3:1)
    So 21.09. 16:30 Kralovice - Starý Plzenec 1:2 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Kaznějov - Hrádek 1:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Žihle - Sušice 2:3 np (2:2)
    So 21.09. 16:30 Luby - Bělá 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:00 Rokycany B - Radnice 2:3 np (2:2)
    Ne 22.09. 16:00 Svéradice - Žichovice 0:3 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Mochtín - Košutka 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Žákava - Svéradice 5:2 (2:0)
    So 28.09. 16:00 Košutka - Petřín Plzeň B 1:2 (0:2)
    So 28.09. 16:00 Hrádek - Mochtín 4:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Starý Plzenec - Kaznějov 2:1 np (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Radnice - Bělá 2:1 (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Sušice - Luby 4:3 np (3:3)
    Ne 29.09. 16:00 Žichovice - Žihle 6:1 (2:0)
    Ne 29.09. 16:00 Rokycany B - Kralovice 4:3 (3:1)

    9.kolo

    So 05.10. 13:00 Petřín Plzeň B - Hrádek 2:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Kralovice - Radnice 2:3 np (0:1)
    So 05.10. 16:00 Kaznějov - Rokycany B 0:1 np (0:0)
    So 05.10. 16:00 Žihle - Žákava 0:6 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Luby - Žichovice 1:4 (0:3)
    Ne 06.10. 10:15 Bělá - Sušice 3:1 (3:0)
    Ne 06.10. 16:00 Mochtín - Starý Plzenec 4:1 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Svéradice - Košutka 2:1 np (1:1)

    10.kolo

    So 12.10. 15:30 Žákava - Luby 2:3 np (2:2)
    So 12.10. 15:30 Košutka - Žihle 8:2 (4:1)
    So 12.10. 15:30 Hrádek - Svéradice 4:1 (2:1)
    So 12.10. 15:30 Starý Plzenec - Petřín Plzeň B 0:3 (0:1)
    So 12.10. 15:30 Kralovice - Kaznějov 0:2 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Žichovice - Bělá 6:3 (2:2)
    Ne 13.10. 15:30 Radnice - Sušice 4:1 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Rokycany B - Mochtín 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 19.10. 13:00 Petřín Plzeň B - Rokycany B 1:0 np (0:0)
    So 19.10. 15:30 Kaznějov - Radnice 2:1 np (0:0)
    So 19.10. 15:30 Svéradice - Starý Plzenec 2:1 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Žihle - Hrádek 2:4 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Luby - Košutka 3:1 (1:1)
    Ne 20.10. 10:15 Bělá - Žákava 4:2 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Mochtín - Kralovice 1:4 (0:2)
    Ne 20.10. 15:30 Sušice - Žichovice 2:1 np (1:1)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Žákava - Sušice 4:3 (2:2)
    So 26.10. 14:30 Košutka - Bělá 4:1 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Hrádek - Luby 6:2 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Starý Plzenec - Žihle 4:0 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Kralovice - Petřín Plzeň B 1:4 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Kaznějov - Mochtín 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Radnice - Žichovice 1:3 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Rokycany B - Svéradice 4:1 (2:0)

    13.kolo

    So 02.11. 13:00 Petřín Plzeň B - Kaznějov 6:5 (5:2)
    So 02.11. 14:00 Žihle - Rokycany B 2:1 np (0:1)
    So 02.11. 14:00 Luby - Starý Plzenec 4:0 (1:0)
    Ne 03.11. 10:15 Bělá - Hrádek 2:1 np (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Mochtín - Radnice 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Svéradice - Kralovice 1:2 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Sušice - Košutka 3:2 np (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 Žichovice - Žákava 2:0 (0:0)

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 Hrádek - Sušice 2:1 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Kralovice - Žihle 2:3 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Kaznějov - Svéradice 4:2 (2:2)
    So 09.11. 15:00 Starý Plzenec - Bělá 0:2 (0:1)
    So 09.11. 18:00 Košutka - Žichovice 2:6 (0:3)
    Ne 10.11. 14:00 Radnice - Žákava 2:3 np (2:2)
    Ne 10.11. 14:00 Rokycany B - Luby 0:1 np (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Mochtín - Petřín Plzeň B 2:1 np (1:1)

    15.kolo

    So 16.11. 13:00 Petřín Plzeň B - Radnice 6:1 (1:0)
    So 16.11. 13:00 Bělá - Rokycany B 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:00 Žichovice - Hrádek 3:1 (2:1)
    So 16.11. 13:00 Žákava - Košutka 1:3 (0:2)
    So 16.11. 13:30 Svéradice - Mochtín 0:1 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Žihle - Kaznějov 2:3 np (1:1)
    So 16.11. 13:30 Luby - Kralovice 4:2 (2:0)
    So 16.11. 15:00 Sušice - Starý Plzenec 3:2 (2:1)

    16. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 13:00 Sušice - Rokycany B 4:1 (3:1)
    So 07.03. 14:30 Žákava - Hrádek 4:1 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Žichovice - Starý Plzenec 3:1 (3:1)
    So 07.03. 14:30 Luby - Kaznějov 2:1 np (1:1)
    So 07.03. 14:30 Žihle - Mochtín 3:1 (3:0)
    So 07.03. 14:30 Svéradice - Petřín Plzeň B 3:4 np (2:1)
    Ne 08.03. 10:15 Bělá - Kralovice 0:1 (0:0)
    Ne 08.03. 14:30 Radnice - Košutka 4:1 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 13 0 1 2 49:21 40
    2. 16 11 2 1 2 72:22 38
    3. 16 8 3 3 2 35:21 33
    4. 16 9 1 4 2 30:19 33
    5. 16 7 3 2 4 39:24 29
    6. 16 7 3 1 5 31:38 28
    7. 16 7 1 2 6 34:29 25
    8. 16 7 0 2 7 34:30 23
    9. 16 6 2 1 7 43:44 23
    10. 16 6 1 1 8 30:35 21
    11. 16 6 1 0 9 29:38 20
    12. 16 3 5 1 7 32:42 20
    13. 16 5 0 1 10 33:41 16
    14. 16 3 1 2 10 24:57 13
    15. 16 3 1 2 10 22:56 13
    16. 16 2 1 1 12 18:38 9

    Nejčtenější ze sportu