Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. února 2020
svátek má Gizela.
Hlavní menu
  • ID: 13924
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Karlovarský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    331
    Týden:
    9
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.08. 08:30 Sokolov - Drmoul 15:0 (7:0)
    So 24.08. 10:00 Jiskra Aš - Hvězda Cheb B 8:5 (4:2)
    Ne 25.08. 10:30 Ostrov - Sedlec 0:4 (0:2)
    Ne 25.08. 15:00 Slavia KV - FC Cheb 2:5 (1:3)
    St 25.09. 16:30 Mar. Lázně - Hvězda Cheb 5:1 (1:0)

    2.kolo

    So 31.08. 09:00 Hvězda Cheb B - Sedlec 2:10 (1:5)
    So 31.08. 10:00 Jiskra Aš - Sokolov 4:3 (3:1)
    Ne 01.09. 17:00 FC Cheb - Ostrov 7:1 (2:0)
    St 04.09. 16:30 Hvězda Cheb - Slavia KV 3:5 (3:3)
    St 11.09. 17:30 Drmoul - Mar. Lázně 2:4 (0:2)

    3.kolo

    So 07.09. 09:00 Mar. Lázně - Jiskra Aš 1:4 (0:3)
    So 07.09. 09:30 Sokolov - Hvězda Cheb B 13:3 (4:3)
    So 07.09. 10:30 Slavia KV - Drmoul 7:5 (5:1)
    Ne 08.09. 10:30 Ostrov - Hvězda Cheb 11:0 (5:0)
    Ne 08.09. 11:30 Sedlec - FC Cheb 2:0 (1:0)

    4.kolo

    St 11.09. 17:00 Jiskra Aš - Slavia KV 14:5 (9:0)
    So 14.09. 09:00 Hvězda Cheb B - FC Cheb 2:3 (2:2)
    So 14.09. 10:00 Drmoul - Ostrov 0:9 (0:6)
    So 14.09. 13:30 Hvězda Cheb - Sedlec 2:4 (0:3)
    Ne 15.09. 11:00 Sokolov - Mar. Lázně 4:3 (0:1)

    5.kolo

    So 21.09. 10:00 Mar. Lázně - Hvězda Cheb B 1:0 (0:0)
    So 21.09. 11:45 FC Cheb - Hvězda Cheb 12:0 (6:0)
    Ne 22.09. 10:30 Ostrov - Jiskra Aš 4:2 (2:0)
    Ne 22.09. 11:30 Sedlec - Drmoul 14:1 (5:1)
    Ne 22.09. 15:00 Slavia KV - Sokolov 4:7 (2:3)

    6.kolo

    27.09. 16:00 Hvězda Cheb B - Hvězda Cheb 8:7 (1:2)
    So 28.09. 09:00 Mar. Lázně - Slavia KV 8:3 (2:0)
    So 28.09. 10:00 Drmoul - FC Cheb 3:5 (3:2)
    So 28.09. 10:00 Jiskra Aš - Sedlec 1:2 (1:2)
    So 28.09. 10:00 Sokolov - Ostrov 2:3 (2:1)

    7.kolo

    St 02.10. 18:00 Slavia KV - Hvězda Cheb B 7:9 (4:4)
    So 05.10. 10:45 Hvězda Cheb - Drmoul 9:4 (3:3)
    So 05.10. 11:45 FC Cheb - Jiskra Aš 4:3 (1:1)
    Ne 06.10. 10:30 Ostrov - Mar. Lázně 3:2 (1:2)
    Ne 06.10. 11:30 Sedlec - Sokolov 7:2 (4:1)

    8.kolo

    St 18.09. 18:00 Slavia KV - Ostrov 2:10 (1:4)
    So 12.10. 09:00 Hvězda Cheb B - Drmoul 16:1 (8:1)
    So 12.10. 10:00 Jiskra Aš - Hvězda Cheb 10:2 (3:1)
    So 12.10. 10:45 Mar. Lázně - Sedlec 0:5 (0:1)
    Ne 13.10. 13:00 Sokolov - FC Cheb 6:4 (3:2)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 Drmoul - Jiskra Aš 7:10 (3:6)
    So 19.10. 11:45 FC Cheb - Mar. Lázně 8:2 (6:0)
    So 19.10. 13:30 Hvězda Cheb - Sokolov 7:5 (5:4)
    Ne 20.10. 10:30 Ostrov - Hvězda Cheb B 5:4 (2:4)
    Ne 20.10. 11:30 Sedlec - Slavia KV 5:1 (2:1)

    10.kolo

    Út 22.10. 16:30 FC Cheb - Slavia KV 12:1 (5:0)
    St 23.10. 16:30 Hvězda Cheb - Mar. Lázně 5:12 (2:5)
    So 26.10. 09:00 Hvězda Cheb B - Jiskra Aš 0:6 (0:2)
    So 26.10. 10:00 Drmoul - Sokolov 3:12 (1:9)
    Ne 27.10. 14:00 Sedlec - Ostrov 1:2 np (1:0)

    11.kolo

    So 02.11. 10:00 Ostrov - FC Cheb 1:2 np (1:0)
    So 02.11. 10:00 Mar. Lázně - Drmoul 6:1 (2:0)
    So 02.11. 11:00 Sokolov - Jiskra Aš 2:8 (1:3)
    Ne 03.11. 11:30 Sedlec - Hvězda Cheb B 4:0 (2:0)
    Ne 03.11. 15:00 Slavia KV - Hvězda Cheb 6:8 (2:3)

    12.kolo

    So 28.03. 10:00 Jiskra Aš - Mar. Lázně
    So 28.03. 10:00 Drmoul - Slavia KV
    So 28.03. 11:45 Hvězda Cheb B - Sokolov
    So 28.03. 11:45 Hvězda Cheb - Ostrov
    So 28.03. 11:45 FC Cheb - Sedlec

    13.kolo

    So 04.04. 11:30 Sedlec - Hvězda Cheb
    So 04.04. 11:45 FC Cheb - Hvězda Cheb B
    So 04.04. 11:45 Ostrov - Drmoul
    So 04.04. 11:45 Slavia KV - Jiskra Aš
    So 04.04. 11:45 Mar. Lázně - Sokolov

    14.kolo

    So 11.04. 10:00 Jiskra Aš - Ostrov
    So 11.04. 10:00 Drmoul - Sedlec
    So 11.04. 11:45 Hvězda Cheb B - Mar. Lázně
    So 11.04. 11:45 Sokolov - Slavia KV
    So 11.04. 11:45 Hvězda Cheb - FC Cheb

    15.kolo

    So 18.04. 11:30 Sedlec - Jiskra Aš
    So 18.04. 11:45 Hvězda Cheb - Hvězda Cheb B
    So 18.04. 11:45 FC Cheb - Drmoul
    So 18.04. 11:45 Ostrov - Sokolov
    So 18.04. 11:45 Slavia KV - Mar. Lázně

    16.kolo

    So 25.04. 10:00 Jiskra Aš - FC Cheb
    So 25.04. 10:00 Drmoul - Hvězda Cheb
    So 25.04. 11:45 Hvězda Cheb B - Slavia KV
    So 25.04. 11:45 Mar. Lázně - Ostrov
    So 25.04. 11:45 Sokolov - Sedlec

    17.kolo

    So 02.05. 10:00 Drmoul - Hvězda Cheb B
    So 02.05. 11:30 Sedlec - Mar. Lázně
    So 02.05. 11:45 Hvězda Cheb - Jiskra Aš
    So 02.05. 11:45 FC Cheb - Sokolov
    So 02.05. 11:45 Ostrov - Slavia KV

    18.kolo

    So 09.05. 10:00 Jiskra Aš - Drmoul
    So 09.05. 11:45 Hvězda Cheb B - Ostrov
    So 09.05. 11:45 Slavia KV - Sedlec
    So 09.05. 11:45 Mar. Lázně - FC Cheb
    So 09.05. 11:45 Sokolov - Hvězda Cheb
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 10 0 1 0 58:10 31
    2. 11 8 1 0 2 61:23 26
    3. 11 8 0 0 3 70:35 24
    4. 11 7 1 1 2 48:25 24
    5. 11 6 0 0 5 71:46 18
    6. 11 6 0 0 5 44:36 18
    7. 11 3 0 0 8 49:65 9
    8. 11 3 0 0 8 44:82 9
    9. 11 2 0 0 9 43:86 6
    10. 11 0 0 0 11 27:107 0