Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13912
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4301
    Týden:
    24
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    26.07. 20:30 Genk - Kortrijk 2:1 (0:1)
    So 27.07. 18:00 Cercle Bruggy - St. Lutych 0:2 (0:0)
    So 27.07. 20:00 St. Truiden - Mouscron 0:1 (0:1)
    So 27.07. 20:00 Waregem - Mechelen 0:2 (0:1)
    So 27.07. 20:30 Waasland - Club Bruggy 1:3 (1:1)
    Ne 28.07. 14:30 Anderlecht - Oostende 1:2 (1:1)
    Ne 28.07. 18:00 Charleroi - Gent 1:1 (0:0)
    Ne 28.07. 20:00 Eupen - Antverpy 1:4 (1:1)

    2.kolo

    02.08. 20:30 Club Bruggy - St. Truiden 6:0 (4:0)
    So 03.08. 18:00 St. Lutych - Waregem 4:0 (2:0)
    So 03.08. 20:00 Oostende - Cercle Bruggy 3:1 (2:1)
    So 03.08. 20:00 Kortrijk - Charleroi 1:1 (0:1)
    So 03.08. 20:30 Mechelen - Genk 3:1 (1:1)
    Ne 04.08. 14:30 Gent - Eupen 6:1 (4:0)
    Ne 04.08. 18:00 Mouscron - Anderlecht 0:0 (0:0)
    Ne 04.08. 20:00 Antverpy - Waasland 4:1 (2:1)

    3.kolo

    09.08. 20:30 Anderlecht - Mechelen 0:0 (0:0)
    So 10.08. 18:00 Oostende - Club Bruggy 0:2 (0:0)
    So 10.08. 20:00 Eupen - Waasland 1:1 (0:1)
    So 10.08. 20:00 Cercle Bruggy - Kortrijk 1:3 (1:0)
    So 10.08. 20:30 Genk - Waregem 0:2 (0:1)
    Ne 11.08. 14:30 St. Truiden - St. Lutych 2:1 (2:0)
    Ne 11.08. 18:00 Charleroi - Antverpy 2:1 (0:0)
    Ne 11.08. 20:00 Mouscron - Gent 2:1 (2:1)

    4.kolo

    16.08. 20:30 Club Bruggy - Eupen 0:0 (0:0)
    So 17.08. 18:00 Kortrijk - Anderlecht 4:2 (0:1)
    So 17.08. 20:00 Mechelen - Cercle Bruggy 3:1 (0:1)
    So 17.08. 20:30 Waasland - Genk 0:4 (0:1)
    Ne 18.08. 14:30 St. Lutych - Mouscron 4:1 (2:0)
    Ne 18.08. 18:00 Antverpy - St. Truiden 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 20:00 Gent - Oostende 2:0 (0:0)
    Po 19.08. 20:30 Waregem - Charleroi 3:1 (1:0)

    5.kolo

    23.08. 20:30 Genk - Anderlecht 1:0 (0:0)
    So 24.08. 20:00 Cercle Bruggy - Waasland 1:0 (0:0)
    So 24.08. 20:30 St. Truiden - Waregem 0:0 (0:0)
    So 24.08. 20:30 Oostende - Mechelen 2:1 (0:0)
    Ne 25.08. 18:00 St. Lutych - Kortrijk 2:1 (0:1)
    Ne 25.08. 20:00 Mouscron - Eupen 2:0 (1:0)
    Čt 21.11. 20:30 Antverpy - Gent 3:2 (2:1)
    St 29.01. 20:30 Charleroi - Club Bruggy 0:0 (0:0)

    6.kolo

    30.08. 20:30 Mechelen - Mouscron 2:2 (2:1)
    So 31.08. 18:00 Eupen - St. Truiden 0:2 (0:1)
    So 31.08. 20:00 Kortrijk - Oostende 2:2 (0:1)
    So 31.08. 20:30 Waasland - Charleroi 0:4 (0:1)
    Ne 01.09. 14:30 Club Bruggy - Genk 1:1 (1:0)
    Ne 01.09. 18:00 Anderlecht - St. Lutych 1:0 (1:0)
    Ne 01.09. 20:00 Gent - Cercle Bruggy 3:2 (3:1)
    Ne 01.09. 20:00 Waregem - Antverpy 2:0 (2:0)

    7.kolo

    13.09. 20:30 Charleroi - Genk 2:1 (2:0)
    So 14.09. 18:00 Oostende - St. Lutych 1:4 (1:1)
    So 14.09. 20:00 St. Truiden - Waasland 1:1 (0:0)
    So 14.09. 20:00 Eupen - Waregem 1:1 (0:1)
    So 14.09. 20:30 Cercle Bruggy - Club Bruggy 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 14:30 Anderlecht - Antverpy 1:2 (0:0)
    Ne 15.09. 18:00 Gent - Mechelen 3:0 (3:0)
    Ne 15.09. 20:30 Mouscron - Kortrijk 2:0 (1:0)

    8.kolo

    20.09. 20:30 Kortrijk - Mechelen 2:3 (1:0)
    So 21.09. 18:00 Charleroi - St. Truiden 0:3 (0:1)
    So 21.09. 20:00 Antverpy - Cercle Bruggy 3:1 (1:1)
    So 21.09. 20:00 Waasland - Mouscron 1:1 (0:1)
    So 21.09. 20:30 Genk - Oostende 3:1 (2:1)
    Ne 22.09. 14:30 St. Lutych - Eupen 3:0 (2:0)
    Ne 22.09. 18:00 Club Bruggy - Anderlecht 2:1 (1:1)
    Ne 22.09. 20:00 Waregem - Gent 2:2 (1:1)

    9.kolo

    So 28.09. 18:00 Mechelen - Club Bruggy 0:5 (0:1)
    So 28.09. 20:00 Cercle Bruggy - Eupen 1:2 (1:0)
    So 28.09. 20:00 Gent - Kortrijk 2:0 (0:0)
    So 28.09. 20:00 Mouscron - Waregem 2:2 (1:0)
    So 28.09. 20:30 St. Truiden - Genk 3:3 (0:1)
    Ne 29.09. 14:30 Anderlecht - Waasland 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 18:00 St. Lutych - Charleroi 1:1 (0:1)
    Ne 29.09. 20:00 Oostende - Antverpy 1:1 (0:1)

    10.kolo

    04.10. 20:30 Charleroi - Anderlecht 1:2 (1:1)
    So 05.10. 18:00 Eupen - Mechelen 0:2 (0:1)
    So 05.10. 20:00 Waasland - Oostende 3:1 (2:1)
    So 05.10. 20:00 Waregem - Cercle Bruggy 6:0 (2:0)
    So 05.10. 20:30 Kortrijk - St. Truiden 4:0 (3:0)
    Ne 06.10. 14:30 Club Bruggy - Gent 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 18:00 Antverpy - St. Lutych 2:2 (1:0)
    Ne 06.10. 20:00 Genk - Mouscron 2:1 (0:0)

    11.kolo

    18.10. 20:30 Mouscron - Club Bruggy 0:1 (0:1)
    So 19.10. 18:00 St. Lutych - Genk 1:0 (0:0)
    So 19.10. 20:00 Kortrijk - Waregem 2:0 (1:0)
    So 19.10. 20:00 Oostende - Eupen 2:3 (2:1)
    So 19.10. 20:30 Gent - Waasland 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Mechelen - Antverpy 3:1 (2:1)
    Ne 20.10. 18:00 Anderlecht - St. Truiden 4:1 (2:0)
    Ne 20.10. 20:00 Cercle Bruggy - Charleroi 0:3 (0:3)

    12.kolo

    25.10. 20:30 Eupen - Anderlecht 0:0 (0:0)
    So 26.10. 18:00 Charleroi - Mouscron 1:0 (0:0)
    So 26.10. 20:00 Antverpy - Kortrijk 3:1 (1:0)
    So 26.10. 20:00 Waregem - Oostende 2:0 (0:0)
    So 26.10. 20:30 Genk - Cercle Bruggy 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Club Bruggy - St. Lutych 1:1 (0:1)
    Ne 27.10. 18:00 St. Truiden - Gent 0:0 (0:0)
    Ne 27.10. 20:00 Waasland - Mechelen 1:3 (0:1)

    13.kolo

    Út 29.10. 20:30 Cercle Bruggy - Mouscron 2:2 (1:1)
    Út 29.10. 20:30 Kortrijk - Eupen 1:2 (0:2)
    Út 29.10. 20:30 Oostende - Charleroi 0:1 (0:0)
    St 30.10. 20:30 Genk - Antverpy 2:2 (0:1)
    St 30.10. 20:30 Mechelen - St. Truiden 1:2 (1:0)
    St 30.10. 20:30 St. Lutych - Waasland 2:0 (1:0)
    St 30.10. 20:30 Waregem - Club Bruggy 0:2 (0:1)
    Čt 31.10. 20:30 Anderlecht - Gent 3:3 (1:1)

    14.kolo

    So 02.11. 18:00 Eupen - Genk 2:0 (2:0)
    So 02.11. 20:00 Mouscron - Antverpy 3:1 (0:1)
    So 02.11. 20:00 St. Truiden - Oostende 1:0 (0:0)
    So 02.11. 20:00 Waasland - Waregem 1:2 (0:1)
    So 02.11. 20:30 Club Bruggy - Kortrijk 3:0 (2:0)
    Ne 03.11. 14:30 Anderlecht - Cercle Bruggy 2:1 (2:1)
    Ne 03.11. 18:00 Gent - St. Lutych 3:1 (0:1)
    Ne 03.11. 20:00 Mechelen - Charleroi 2:2 (2:2)

    15.kolo

    08.11. 20:30 Waregem - Anderlecht 1:2 (0:1)
    So 09.11. 18:00 Charleroi - Eupen 1:0 (0:0)
    So 09.11. 20:00 Cercle Bruggy - St. Truiden 2:1 (1:0)
    So 09.11. 20:00 Kortrijk - Waasland 1:3 (0:2)
    So 09.11. 20:30 Oostende - Mouscron 2:2 (1:0)
    Ne 10.11. 14:30 Antverpy - Club Bruggy 2:1 (0:1)
    Ne 10.11. 18:00 Genk - Gent 0:2 (0:1)
    Ne 10.11. 20:00 St. Lutych - Mechelen 1:2 (0:1)

    16.kolo

    22.11. 20:30 Club Bruggy - Oostende 2:0 (1:0)
    So 23.11. 18:00 Eupen - St. Lutych 1:2 (0:1)
    So 23.11. 20:00 Mechelen - Waregem 0:2 (0:1)
    So 23.11. 20:00 Waasland - Cercle Bruggy 1:1 (1:0)
    So 23.11. 20:30 Mouscron - Genk 2:2 (1:1)
    Ne 24.11. 14:30 Gent - Antverpy 1:1 (1:0)
    Ne 24.11. 18:00 Anderlecht - Kortrijk 0:0 (0:0)
    Ne 24.11. 20:00 St. Truiden - Charleroi 1:3 (0:0)

    17.kolo

    29.11. 20:45 Antverpy - Mechelen 1:0 (0:0)
    So 30.11. 18:00 Club Bruggy - Mouscron 1:0 (1:0)
    So 30.11. 20:00 Charleroi - Waasland 2:0 (2:0)
    So 30.11. 20:00 Waregem - Eupen 1:0 (1:0)
    So 30.11. 20:30 Genk - St. Truiden 1:2 (1:2)
    Ne 01.12. 14:30 Oostende - Anderlecht 3:2 (2:0)
    Ne 01.12. 18:00 St. Lutych - Cercle Bruggy 2:1 (1:0)
    Ne 01.12. 20:00 Kortrijk - Gent 0:2 (0:1)

    18.kolo

    06.12. 20:30 Waasland - Antverpy 0:4 (0:1)
    So 07.12. 18:00 Mechelen - Kortrijk 1:1 (0:0)
    So 07.12. 20:00 Cercle Bruggy - Genk 1:2 (0:1)
    So 07.12. 20:00 Gent - Waregem 2:0 (2:0)
    So 07.12. 20:30 St. Truiden - Club Bruggy 1:2 (1:1)
    Ne 08.12. 14:30 Mouscron - St. Lutych 2:2 (1:1)
    Ne 08.12. 18:00 Anderlecht - Charleroi 0:0 (0:0)
    Ne 08.12. 20:00 Eupen - Oostende 1:0 (0:0)

    19.kolo

    13.12. 20:30 Kortrijk - Mouscron 1:2 (1:0)
    So 14.12. 18:00 Antverpy - Eupen 1:0 (0:0)
    So 14.12. 20:00 Charleroi - Cercle Bruggy 3:0 (1:0)
    So 14.12. 20:00 Waregem - St. Truiden 5:1 (2:1)
    So 14.12. 20:30 Genk - Waasland 4:1 (3:0)
    Ne 15.12. 14:30 St. Lutych - Anderlecht 1:1 (1:0)
    Ne 15.12. 18:00 Club Bruggy - Mechelen 3:0 (2:0)
    Ne 15.12. 20:00 Oostende - Gent 2:1 (1:1)

    20.kolo

    20.12. 20:30 Mechelen - Oostende 1:0 (0:0)
    So 21.12. 18:00 Mouscron - Charleroi 1:1 (1:0)
    So 21.12. 20:00 Cercle Bruggy - Waregem 2:0 (1:0)
    So 21.12. 20:00 Eupen - Kortrijk 1:2 (1:1)
    So 21.12. 20:30 Waasland - St. Lutych 2:1 (0:1)
    Ne 22.12. 14:30 Gent - Club Bruggy 1:1 (0:0)
    Ne 22.12. 18:00 St. Truiden - Antverpy 1:1 (0:0)
    Ne 22.12. 20:00 Anderlecht - Genk 2:0 (0:0)

    21.kolo

    Čt 26.12. 14:30 Genk - Eupen 2:1 (1:0)
    Čt 26.12. 14:30 Kortrijk - Cercle Bruggy 1:0 (0:0)
    Čt 26.12. 14:30 Mouscron - Mechelen 1:2 (0:2)
    Čt 26.12. 14:30 Waasland - St. Truiden 1:0 (1:0)
    Čt 26.12. 18:00 Club Bruggy - Waregem 4:0 (1:0)
    Čt 26.12. 20:30 St. Lutych - Gent 0:1 (0:0)
    27.12. 18:00 Charleroi - Oostende 5:0 (1:0)
    27.12. 20:30 Antverpy - Anderlecht 0:0 (0:0)

    22.kolo

    17.01. 20:30 Mechelen - St. Lutych 2:3 (0:1)
    So 18.01. 18:00 Eupen - Charleroi 1:1 (1:1)
    So 18.01. 20:00 Oostende - Waasland 0:1 (0:1)
    So 18.01. 20:00 St. Truiden - Kortrijk 2:0 (0:0)
    So 18.01. 20:30 Gent - Mouscron 3:1 (1:0)
    Ne 19.01. 14:30 Cercle Bruggy - Antverpy 1:2 (1:1)
    Ne 19.01. 18:00 Anderlecht - Club Bruggy 1:2 (1:1)
    Ne 19.01. 20:00 Waregem - Genk 0:3 (0:1)

    23.kolo

    24.01. 20:30 St. Lutych - Oostende 2:1 (0:0)
    So 25.01. 20:00 Mouscron - St. Truiden 1:3 (0:1)
    So 25.01. 20:00 Waasland - Eupen 0:1 (0:1)
    So 25.01. 20:30 Gent - Genk 4:1 (1:1)
    Ne 26.01. 14:30 Cercle Bruggy - Anderlecht 1:2 (1:0)
    Ne 26.01. 18:00 Kortrijk - Club Bruggy 2:2 (1:2)
    Ne 26.01. 20:00 Antverpy - Waregem 2:1 (1:1)
    Út 11.02. 20:30 Charleroi - Mechelen 2:1 (0:0)

    24.kolo

    31.01. 20:30 Kortrijk - St. Lutych 3:1 (0:0)
    So 01.02. 18:00 Genk - Charleroi 1:0 (1:0)
    So 01.02. 20:00 Eupen - Cercle Bruggy 1:0 (1:0)
    So 01.02. 20:00 Oostende - St. Truiden 1:0 (0:0)
    So 01.02. 20:30 Mechelen - Gent 0:3 (0:1)
    Ne 02.02. 14:30 Club Bruggy - Antverpy 1:0 (0:0)
    Ne 02.02. 18:00 Anderlecht - Mouscron 1:0 (0:0)
    Ne 02.02. 20:00 Waregem - Waasland 5:0 (3:0)

    25.kolo

    07.02. 20:30 Gent - Anderlecht 1:1 (1:1)
    So 08.02. 18:00 Charleroi - Waregem 4:0 (1:0)
    So 08.02. 20:00 Cercle Bruggy - Mechelen 3:2 (2:1)
    So 08.02. 20:00 St. Truiden - Eupen 5:2 (3:2)
    So 08.02. 20:30 Mouscron - Oostende 3:1 (0:1)
    St 12.02. 20:30 St. Lutych - Club Bruggy 0:0 (0:0)
    St 12.02. 20:30 Waasland - Kortrijk 1:2 (1:1)
    Čt 13.02. 20:30 Antverpy - Genk 1:1 (1:1)

    26.kolo

    14.02. 20:30 Eupen - Gent 2:3 (2:2)
    So 15.02. 18:00 Club Bruggy - Waasland 2:1 (1:0)
    So 15.02. 20:00 Oostende - Kortrijk 0:3 (0:0)
    So 15.02. 20:00 St. Truiden - Cercle Bruggy 0:1 (0:0)
    So 15.02. 20:30 Mechelen - Anderlecht 2:0 (0:0)
    Ne 16.02. 14:30 Antverpy - Charleroi 1:1 (1:0)
    Ne 16.02. 18:00 Genk - St. Lutych 1:3 (0:2)
    Ne 16.02. 20:00 Waregem - Mouscron 1:2 (0:1)

    27.kolo

    21.02. 20:30 Kortrijk - Genk 0:1 (0:0)
    So 22.02. 18:00 St. Lutych - Antverpy 1:0 (1:0)
    So 22.02. 20:00 Mouscron - Cercle Bruggy 0:1 (0:0)
    So 22.02. 20:00 Oostende - Waregem 1:1 (1:1)
    So 22.02. 20:30 Mechelen - Waasland 4:0 (2:0)
    Ne 23.02. 14:30 Club Bruggy - Charleroi 1:0 (1:0)
    Ne 23.02. 18:00 Anderlecht - Eupen 6:1 (4:0)
    Ne 23.02. 20:00 Gent - St. Truiden 4:1 (3:0)

    28.kolo

    28.02. 20:30 St. Truiden - Mechelen 0:3 (0:0)
    So 29.02. 18:00 Waasland - Anderlecht 0:3 (0:1)
    So 29.02. 20:00 Eupen - Mouscron 2:1 (1:1)
    So 29.02. 20:00 Waregem - Kortrijk 2:2 (2:0)
    So 29.02. 20:30 Antverpy - Oostende 3:1 (2:0)
    Ne 01.03. 14:30 Genk - Club Bruggy 1:2 (1:1)
    Ne 01.03. 18:00 Charleroi - St. Lutych 2:0 (1:0)
    Ne 01.03. 20:00 Cercle Bruggy - Gent 1:0 (1:0)

    29. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 20:00 Anderlecht - Waregem 7:0 (2:0)
    So 07.03. 20:00 Club Bruggy - Cercle Bruggy 2:1 (1:0)
    So 07.03. 20:00 Gent - Charleroi 1:4 (0:2)
    So 07.03. 20:00 Kortrijk - Antverpy 0:1 (0:0)
    So 07.03. 20:00 Mechelen - Eupen 1:1 (1:0)
    So 07.03. 20:00 Mouscron - Waasland 1:0 (0:0)
    So 07.03. 20:00 Oostende - Genk 2:4 (1:0)
    So 07.03. 20:00 St. Lutych - St. Truiden 0:0 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 29 21 7 1 58:14 70
    2. 29 16 7 6 59:34 55
    3. 29 15 9 5 49:23 54
    4. 29 15 8 6 49:32 53
    5. 29 14 7 8 47:32 49
    6. 29 13 5 11 46:43 44
    7. 29 13 5 11 45:42 44
    8. 29 11 10 8 45:29 43
    9. 29 9 9 11 38:40 36
    10. 29 10 6 13 41:49 36
    11. 29 9 6 14 40:44 33
    12. 29 9 6 14 33:50 33
    13. 29 8 6 15 28:51 30
    14. 29 7 2 20 27:54 23
    15. 29 6 4 19 29:58 22
    16. 29 5 5 19 21:60 20

    Nejčtenější ze sportu