Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13911
  • Návštěvy: 171/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21812
    Týden:
    171
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.09. 17:00 Mladá Boleslav B - Kutná Hora 5:2
    So 14.09. 17:00 Černošice - Kralupy n/V 6:3
    So 14.09. 17:30 Vlašim - Žabonosy 5:0k
    So 14.09. 17:30 Mělník - Králův Dvůr 7:4
    So 14.09. 18:00 V. Popovice - Příbram B 3:0
    Ne 15.09. 17:00 Čáslav - Poděbrady 5:7
    Ne 15.09. 17:00 Slaný - Rakovník 6:1
    Ne 15.09. 17:15 Kolín B - Benešov 4:1

    2.kolo

    So 21.09. 17:00 Benešov - Žabonosy 6:3
    So 21.09. 17:00 Poděbrady - Mladá Boleslav B 5:7
    So 21.09. 17:00 Králův Dvůr - Černošice 0:6
    So 21.09. 17:30 Kutná Hora - Vlašim 2:1 pp
    So 21.09. 18:15 Kralupy n/V - V. Popovice 4:3 pp
    Ne 22.09. 17:00 Slaný - Mělník 6:4
    Ne 22.09. 17:15 Kolín B - Čáslav 5:2
    Ne 22.09. 17:30 Rakovník - Příbram B 11:1

    3.kolo

    So 28.09. 16:30 Černošice - Slaný 5:4
    So 28.09. 17:00 Mladá Boleslav B - Kolín B 7:5
    So 28.09. 17:30 Vlašim - Poděbrady 2:9
    So 28.09. 17:30 Mělník - Rakovník 4:3
    So 28.09. 18:00 V. Popovice - Králův Dvůr 8:1
    Ne 29.09. 17:00 Čáslav - Benešov 6:3
    Ne 29.09. 17:00 Příbram B - Kralupy n/V 1:2
    Ne 29.09. 18:00 Žabonosy - Kutná Hora 5:1

    4.kolo

    So 05.10. 16:30 Černošice - Mladá Boleslav B 3:1
    So 05.10. 17:00 Králův Dvůr - Poděbrady 4:5 pp
    So 05.10. 17:30 Mělník - Čáslav 1:2
    So 05.10. 18:00 V. Popovice - Vlašim 7:1
    So 05.10. 18:15 Kralupy n/V - Kutná Hora 8:2
    Ne 06.10. 17:00 Příbram B - Žabonosy 6:7
    Ne 06.10. 17:00 Slaný - Kolín B 7:3
    Ne 06.10. 17:30 Rakovník - Benešov 5:4

    5.kolo

    So 12.10. 17:00 Mladá Boleslav B - Králův Dvůr 4:1
    So 12.10. 17:00 Poděbrady - Černošice 3:6
    So 12.10. 17:00 Benešov - Příbram B 6:5
    So 12.10. 17:15 Žabonosy - Rakovník 0:4
    So 12.10. 17:30 Vlašim - Kralupy n/V 3:6
    So 12.10. 17:30 Kutná Hora - V. Popovice 2:1 np
    Ne 13.10. 17:00 Čáslav - Slaný 7:3
    Ne 13.10. 17:15 Kolín B - Mělník 5:3

    6.kolo

    So 19.10. 17:00 Benešov - Kutná Hora 1:3
    So 19.10. 17:00 Poděbrady - Žabonosy 12:5
    So 19.10. 17:00 Králův Dvůr - Příbram B 4:1
    So 19.10. 17:30 Mělník - Černošice 4:5 np
    Ne 20.10. 17:00 Čáslav - Mladá Boleslav B 3:6
    Ne 20.10. 17:00 Slaný - V. Popovice 6:4
    Ne 20.10. 17:15 Kolín B - Vlašim 2:1 pp
    Ne 20.10. 17:30 Rakovník - Kralupy n/V 4:3

    7.kolo

    So 26.10. 16:30 Černošice - Rakovník 5:3
    So 26.10. 17:00 Mladá Boleslav B - Benešov 4:1
    So 26.10. 17:30 Vlašim - Čáslav 2:5
    So 26.10. 17:30 Kutná Hora - Poděbrady 7:2
    So 26.10. 18:00 V. Popovice - Mělník 8:2
    So 26.10. 18:15 Kralupy n/V - Králův Dvůr 6:3
    Ne 27.10. 17:15 Žabonosy - Kolín B 2:4
    Ne 27.10. 18:00 Příbram B - Slaný 5:1

    8.kolo

    So 02.11. 16:30 Černošice - V. Popovice 4:2
    So 02.11. 17:00 Benešov - Poděbrady 5:6 pp
    So 02.11. 17:30 Mělník - Příbram B 5:4
    Ne 03.11. 17:00 Mladá Boleslav B - Vlašim 6:4
    Ne 03.11. 17:00 Čáslav - Žabonosy 4:3 pp
    Ne 03.11. 17:15 Kolín B - Kutná Hora 4:1
    Ne 03.11. 17:30 Rakovník - Králův Dvůr 3:1
    Ne 03.11. 18:00 Slaný - Kralupy n/V 8:5

    9.kolo

    So 09.11. 16:30 Černošice - Kolín B 8:7
    So 09.11. 17:00 Králův Dvůr - Vlašim 1:0 np
    So 09.11. 17:30 Mělník - Benešov 5:3
    So 09.11. 18:00 V. Popovice - Poděbrady 9:5
    So 09.11. 18:15 Kralupy n/V - Žabonosy 3:1
    Ne 10.11. 17:30 Rakovník - Čáslav 4:2
    Ne 10.11. 18:00 Příbram B - Kutná Hora 5:1
    Ne 10.11. 18:00 Slaný - Mladá Boleslav B 2:7

    10.kolo

    So 16.11. 17:00 Mladá Boleslav B - Mělník 6:3
    So 16.11. 17:00 Poděbrady - Příbram B 9:3
    So 16.11. 17:00 Benešov - Kralupy n/V 5:2
    So 16.11. 17:30 Vlašim - Slaný 3:9
    So 16.11. 17:30 Kutná Hora - Rakovník 5:6 np
    Ne 17.11. 17:00 Kolín B - V. Popovice 2:3
    Ne 17.11. 17:00 Čáslav - Černošice 4:2
    Ne 17.11. 19:45 Žabonosy - Králův Dvůr 2:6

    11.kolo

    So 23.11. 17:00 Poděbrady - Kolín B 11:4
    So 23.11. 17:00 Králův Dvůr - Slaný 3:2 np
    So 23.11. 17:30 Kutná Hora - Čáslav 2:5
    So 23.11. 18:00 V. Popovice - Rakovník 5:4 np
    So 23.11. 18:15 Kralupy n/V - Mělník 6:7 pp
    Ne 24.11. 17:00 Příbram B - Černošice 2:3
    Ne 24.11. 17:15 Žabonosy - Mladá Boleslav B 4:2
    Ne 24.11. 17:30 Vlašim - Benešov 6:3

    12.kolo

    So 30.11. 17:00 Benešov - Kolín B 6:5
    So 30.11. 17:00 Poděbrady - Čáslav 4:0
    So 30.11. 17:00 Králův Dvůr - Mělník 1:3
    So 30.11. 17:30 Kutná Hora - Mladá Boleslav B 4:3
    So 30.11. 18:00 Žabonosy - Vlašim 1:4
    So 30.11. 18:15 Kralupy n/V - Černošice 1:0 pp
    Ne 01.12. 17:00 Příbram B - V. Popovice 0k:5
    Ne 01.12. 17:30 Rakovník - Slaný 4:3

    13.kolo

    So 07.12. 15:30 Žabonosy - Benešov 0:8
    So 07.12. 16:30 Černošice - Králův Dvůr 5:3
    So 07.12. 17:00 Mladá Boleslav B - Poděbrady 5:7
    So 07.12. 17:00 Čáslav - Kolín B 9:2
    So 07.12. 17:30 Mělník - Slaný 5:3
    So 07.12. 18:00 V. Popovice - Kralupy n/V 2:1 pp
    Ne 08.12. 17:30 Vlašim - Kutná Hora 1:0
    Ne 08.12. 17:30 Příbram B - Rakovník 5:2

    14.kolo

    So 14.12. 16:30 Černošice - Benešov 1:4
    So 14.12. 17:00 Králův Dvůr - Kutná Hora 3:1
    So 14.12. 18:00 V. Popovice - Čáslav 3:6
    So 14.12. 18:15 Kralupy n/V - Poděbrady 6:2
    Ne 15.12. 17:00 Příbram B - Kolín B 0k:5
    Ne 15.12. 17:30 Mělník - Vlašim 5:6 pp
    Ne 15.12. 18:00 Slaný - Žabonosy 8:4

    15.kolo

    So 21.12. 17:00 Mladá Boleslav B - V. Popovice 3:4 np
    So 21.12. 17:00 Poděbrady - Rakovník 7:4
    So 21.12. 17:00 Benešov - Králův Dvůr 4:5
    So 21.12. 17:00 Čáslav - Příbram B 7:3
    So 21.12. 17:30 Kutná Hora - Slaný 3:4
    So 21.12. 20:00 Kolín B - Kralupy n/V 3:8
    Ne 22.12. 17:15 Žabonosy - Mělník 4:7
    Ne 22.12. 17:30 Vlašim - Černošice 4:6

    dohrávka 14.kola

    Ne 05.01. 17:30 Rakovník - Mladá Boleslav B 4:1

    16.kolo

    So 11.01. 17:00 Benešov - Čáslav 5:6 pp
    So 11.01. 17:00 Poděbrady - Vlašim 10:3
    So 11.01. 17:00 Králův Dvůr - V. Popovice 2:6
    So 11.01. 17:30 Kutná Hora - Žabonosy 3:2 pp
    So 11.01. 18:15 Kralupy n/V - Příbram B 6:4
    Ne 12.01. 17:00 Slaný - Černošice 1:7
    Ne 12.01. 17:15 Kolín B - Mladá Boleslav B 2:5
    Ne 12.01. 17:30 Rakovník - Mělník 7:3

    17.kolo

    So 18.01. 16:30 Černošice - Mělník 6:4
    So 18.01. 17:00 Mladá Boleslav B - Čáslav 6:3
    So 18.01. 17:30 Kutná Hora - Benešov 6:3
    So 18.01. 17:30 Vlašim - Kolín B 7:2
    So 18.01. 18:00 V. Popovice - Slaný 4:3 pp
    So 18.01. 18:15 Kralupy n/V - Rakovník 2:1 pp
    Ne 19.01. 12:30 Žabonosy - Poděbrady 1:3
    Ne 19.01. 17:00 Příbram B - Králův Dvůr 7:3

    18.kolo

    So 25.01. 17:00 Benešov - Mladá Boleslav B 6:2
    So 25.01. 17:00 Poděbrady - Kutná Hora 5:0
    So 25.01. 17:00 Králův Dvůr - Kralupy n/V 2:4
    So 25.01. 17:30 Mělník - V. Popovice 6:2
    Ne 26.01. 15:30 Kolín B - Žabonosy 1:3
    Ne 26.01. 17:00 Čáslav - Vlašim 3:5
    Ne 26.01. 17:30 Rakovník - Černošice 6:4
    Ne 26.01. 17:30 Slaný - Příbram B 3:5

    19.kolo

    So 01.02. 16:30 Černošice - Žabonosy 9:0
    So 01.02. 17:00 Králův Dvůr - Kolín B 2:3
    So 01.02. 17:30 Mělník - Kutná Hora 3:1
    So 01.02. 18:00 V. Popovice - Benešov 4:7
    So 01.02. 18:15 Kralupy n/V - Čáslav 2:3
    Ne 02.02. 17:00 Příbram B - Mladá Boleslav B 5:2
    Ne 02.02. 17:00 Slaný - Poděbrady 5:9
    Ne 02.02. 17:30 Rakovník - Vlašim 4:2

    20.kolo

    So 08.02. 17:00 Mladá Boleslav B - Kralupy n/V 5:2
    So 08.02. 17:00 Poděbrady - Mělník 7:6
    So 08.02. 17:30 Vlašim - Příbram B 10:5
    So 08.02. 17:30 Kutná Hora - Černošice 1:2
    Ne 09.02. 14:30 Kolín B - Rakovník 3:8
    Ne 09.02. 17:00 Čáslav - Králův Dvůr 5:1
    Ne 09.02. 17:15 Žabonosy - V. Popovice 4:0
    Ne 09.02. 17:30 Benešov - Slaný 4:8

    21.kolo

    So 15.02. 17:00 Poděbrady - Benešov 9:2
    So 15.02. 17:00 Králův Dvůr - Rakovník 4:2
    So 15.02. 17:30 Kutná Hora - Kolín B 4:3
    So 15.02. 17:30 Vlašim - Mladá Boleslav B 2:8
    So 15.02. 18:00 V. Popovice - Černošice 4:7
    So 15.02. 18:15 Kralupy n/V - Slaný 4:3
    Ne 16.02. 15:45 Příbram B - Mělník 4:8
    Ne 16.02. 17:00 Žabonosy - Čáslav 1:5

    22.kolo

    So 22.02. 16:30 Černošice - Příbram B 5:2
    So 22.02. 17:00 Benešov - Vlašim 3:6
    So 22.02. 17:00 Mladá Boleslav B - Žabonosy 3:1
    So 22.02. 17:30 Mělník - Kralupy n/V 4:3
    Ne 23.02. 17:00 Čáslav - Kutná Hora 2:1 pp
    Ne 23.02. 17:00 Slaný - Králův Dvůr 8:5
    Ne 23.02. 17:15 Kolín B - Poděbrady 3:1
    Ne 23.02. 17:30 Rakovník - V. Popovice 2:3 pp
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 17 1 1 3 105:63 54
    2. 22 14 2 0 6 138:92 46
    3. 22 14 0 1 7 98:73 43
    4. 22 12 3 0 7 94:71 42
    5. 22 12 1 3 6 92:73 41
    6. 22 10 3 2 7 87:72 38
    7. 22 11 1 2 8 99:96 37
    8. 22 8 5 2 7 90:72 36
    9. 22 10 0 2 10 103:101 32
    10. 22 8 1 3 10 78:97 29
    11. 22 8 1 0 13 77:99 26
    12. 22 8 0 2 12 90:101 26
    13. 22 5 3 2 12 52:74 23
    14. 22 5 2 1 14 59:92 20
    15. 22 6 0 0 16 73:108 18
    16. 22 5 0 2 15 53:104 17

    Nejčtenější ze sportu