Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13903
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Nizozemsko

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2060
Týden:
24
Dnes:
9
On-line:
1

1.kolo

09.08. 20:00 Dordrecht - Breda 0:2 (0:1)
09.08. 20:00 Roda Kerkrade - FC Almere 1:1 (0:1)
09.08. 20:00 Top Oss - Jong Ajax 2:1 (1:0)
09.08. 20:00 Nijmegen - FC Eindhoven 1:2 (1:1)
09.08. 20:00 Helmond - FC Volendam 1:1 (0:0)
09.08. 20:00 De Graafschap - Cambuur 2:0 (1:0)
09.08. 20:00 G. A. Eagles - Maastricht 3:2 (2:1)
So 10.08. 19:45 Excelsior - Jong Utrecht 2:0 (0:0)
Po 12.08. 20:00 Jong AZ - SC Telstar 0:0 (0:0)
Po 12.08. 20:00 Jong PSV - Den Bosch 2:2 (2:1)

2.kolo

16.08. 20:00 FC Almere - Jong PSV 3:2 (2:0)
16.08. 20:00 Maastricht - De Graafschap 0:3 (0:2)
16.08. 20:00 FC Volendam - Roda Kerkrade 4:0 (3:0)
16.08. 20:00 FC Eindhoven - Dordrecht 5:1 (1:0)
16.08. 20:00 Den Bosch - SC Telstar 0:1 (0:0)
16.08. 20:00 Cambuur - G. A. Eagles 5:0 (2:0)
16.08. 20:00 Breda - Helmond 5:1 (4:0)
Po 19.08. 20:00 Jong Ajax - Nijmegen 3:3 (1:2)
Po 19.08. 20:00 Jong AZ - Excelsior 1:2 (0:1)
Po 19.08. 20:00 Jong Utrecht - Top Oss 2:1 (2:0)

3.kolo

23.08. 20:00 Breda - Cambuur 1:0 (0:0)
23.08. 20:00 SC Telstar - Excelsior 3:0 (1:0)
23.08. 20:00 Roda Kerkrade - Nijmegen 1:2 (0:1)
23.08. 20:00 Top Oss - Jong AZ 1:2 (0:2)
23.08. 20:00 Helmond - FC Almere 1:1 (0:1)
23.08. 20:00 De Graafschap - FC Volendam 3:0 (1:0)
23.08. 20:00 G. A. Eagles - Jong Utrecht 4:0 (2:0)
23.08. 20:00 Dordrecht - Jong Ajax 2:5 (2:3)
23.08. 20:00 Den Bosch - FC Eindhoven 1:1 (0:0)
Po 26.08. 20:00 Jong PSV - Maastricht 0:1 (0:1)

4.kolo

30.08. 20:00 Cambuur - Den Bosch 3:2 (1:1)
30.08. 20:00 Nijmegen - SC Telstar 4:2 (1:0)
30.08. 20:00 Jong Utrecht - Jong PSV 3:0 (1:0)
30.08. 20:00 Jong AZ - Dordrecht 1:1 (0:0)
30.08. 20:00 Jong Ajax - FC Almere 3:2 (0:1)
30.08. 20:00 FC Volendam - Breda 2:1 (0:0)
30.08. 20:00 Excelsior - Helmond 3:1 (1:1)
30.08. 20:00 FC Eindhoven - G. A. Eagles 2:1 (0:0)
30.08. 20:35 Top Oss - De Graafschap 0:0 (0:0)
Ne 01.09. 14:30 Maastricht - Roda Kerkrade 1:0 (0:0)

5.kolo

So 07.09. 18:30 Dordrecht - Maastricht 1:1 (1:1)
So 07.09. 18:30 SC Telstar - Cambuur 0:2 (0:1)
So 07.09. 20:45 G. A. Eagles - Excelsior 2:2 (1:0)
Ne 08.09. 12:15 Helmond - FC Eindhoven 1:0 (0:0)
Ne 08.09. 14:30 Roda Kerkrade - Top Oss 2:1 (2:0)
Ne 08.09. 16:45 FC Almere - FC Volendam 1:0 (1:0)
Po 16.09. 20:00 Jong Ajax - Jong PSV 2:0 (1:0)
Po 16.09. 20:00 Jong AZ - Breda 1:2 (1:0)
Po 16.09. 20:00 Jong Utrecht - Den Bosch 5:1 (3:0)
Po 16.09. 20:00 Nijmegen - De Graafschap 1:1 (0:1)

6.kolo

13.09. 20:00 Breda - Jong Utrecht 0:0 (0:0)
13.09. 20:00 Maastricht - SC Telstar 1:2 (0:0)
13.09. 20:00 Jong PSV - Jong AZ 3:2 (0:2)
13.09. 20:00 De Graafschap - Jong Ajax 3:2 (0:2)
13.09. 20:00 FC Volendam - Dordrecht 1:1 (1:1)
13.09. 20:00 Excelsior - FC Almere 4:2 (0:0)
13.09. 20:00 FC Eindhoven - Roda Kerkrade 1:1 (1:0)
13.09. 20:00 Den Bosch - Nijmegen 2:2 (1:0)
13.09. 20:00 Cambuur - Helmond 5:1 (3:0)
So 14.09. 19:45 Top Oss - G. A. Eagles 1:2 (1:0)

7.kolo

20.09. 20:00 FC Almere - Jong AZ 2:1 (1:1)
20.09. 20:00 SC Telstar - FC Volendam 1:2 (0:0)
20.09. 20:00 Roda Kerkrade - Jong Utrecht 1:3 (0:1)
20.09. 20:00 De Graafschap - FC Eindhoven 4:0 (2:0)
20.09. 20:00 G. A. Eagles - Jong Ajax 1:1 (1:0)
20.09. 20:00 Dordrecht - Nijmegen 2:0 (1:0)
20.09. 20:00 Den Bosch - Maastricht 4:0 (1:0)
20.09. 20:00 Breda - Excelsior 2:1 (0:0)
So 21.09. 19:45 Helmond - Top Oss 0:2 (0:1)
Po 23.09. 20:00 Jong PSV - Cambuur 0:1 (0:0)

8.kolo

27.09. 20:00 FC Almere - Dordrecht 3:2 (1:2)
27.09. 20:00 Roda Kerkrade - De Graafschap 1:1 (0:1)
27.09. 20:00 Top Oss - Breda 0:1 (0:0)
27.09. 20:00 Nijmegen - G. A. Eagles 3:3 (1:2)
27.09. 20:00 Maastricht - Jong Ajax 1:4 (0:1)
27.09. 20:00 FC Volendam - Cambuur 0:4 (0:3)
27.09. 20:00 Excelsior - Jong PSV 5:2 (4:0)
27.09. 20:00 FC Eindhoven - SC Telstar 4:1 (2:0)
Po 30.09. 20:00 Jong AZ - Den Bosch 2:2 (1:1)
Po 30.09. 20:00 Jong Utrecht - Helmond 1:1 (0:1)

9.kolo

04.10. 20:00 Breda - Nijmegen 1:0 (0:0)
04.10. 20:00 Jong PSV - FC Volendam 3:1 (1:1)
04.10. 20:00 Jong Ajax - FC Eindhoven 6:0 (3:0)
04.10. 20:00 Helmond - Maastricht 3:1 (0:1)
04.10. 20:00 De Graafschap - FC Almere 0:0 (0:0)
04.10. 20:00 G. A. Eagles - Jong AZ 1:1 (1:0)
04.10. 20:00 Dordrecht - Jong Utrecht 2:5 (0:2)
04.10. 20:00 Den Bosch - Top Oss 4:0 (1:0)
04.10. 20:00 Cambuur - Excelsior 4:0 (3:0)
04.10. 20:00 SC Telstar - Roda Kerkrade 1:2 (0:0)

10.kolo

11.10. 20:45 Maastricht - Cambuur 0:0 (0:0)
So 12.10. 18:30 Top Oss - SC Telstar 2:2 (2:1)
So 12.10. 20:45 Roda Kerkrade - Helmond 4:0 (1:0)
Ne 13.10. 12:15 FC Volendam - Den Bosch 1:1 (1:0)
Ne 13.10. 14:30 Excelsior - Dordrecht 3:2 (0:1)
Ne 13.10. 14:30 FC Almere - G. A. Eagles 1:1 (0:0)
Po 21.10. 20:00 Breda - De Graafschap 1:2 (0:2)
Po 21.10. 20:00 Jong Ajax - Jong Utrecht 4:0 (2:0)
Po 21.10. 20:00 Jong AZ - Nijmegen 0:2 (0:0)
Po 21.10. 20:00 Jong PSV - FC Eindhoven 2:1 (1:0)

11.kolo

18.10. 20:00 Cambuur - Top Oss 5:1 (2:0)
18.10. 20:00 Nijmegen - Jong PSV 1:0 (0:0)
18.10. 20:00 Maastricht - Excelsior 0:0 (0:0)
18.10. 20:00 Jong Utrecht - De Graafschap 2:2 (1:0)
18.10. 20:00 Jong AZ - Jong Ajax 3:2 (2:1)
18.10. 20:00 G. A. Eagles - FC Volendam 3:0 (1:0)
18.10. 20:00 FC Eindhoven - Breda 2:2 (0:0)
18.10. 20:00 Dordrecht - Helmond 1:2 (0:0)
18.10. 20:00 Den Bosch - Roda Kerkrade 0:0 (0:0)
18.10. 20:00 SC Telstar - FC Almere 1:0 (1:0)

12.kolo

25.10. 20:00 FC Almere - FC Eindhoven 3:1 (1:0)
25.10. 20:00 Top Oss - Jong PSV 1:0 (1:0)
25.10. 20:00 Nijmegen - Maastricht 2:0 (0:0)
25.10. 20:00 Jong Utrecht - Cambuur 1:1 (0:0)
25.10. 20:00 Helmond - SC Telstar 1:4 (0:3)
25.10. 20:00 De Graafschap - Dordrecht 5:0 (2:0)
25.10. 20:00 G. A. Eagles - Den Bosch 0:0 (0:0)
25.10. 20:00 FC Volendam - Jong AZ 3:2 (1:1)
25.10. 20:00 Excelsior - Jong Ajax 1:3 (0:1)
25.10. 20:00 Roda Kerkrade - Breda 4:2 (2:1)

13.kolo

01.11. 20:00 Breda - G. A. Eagles 1:1 (0:0)
01.11. 20:00 SC Telstar - Jong Utrecht 2:0 (1:0)
01.11. 20:00 Maastricht - FC Almere 3:2 (1:0)
01.11. 20:00 De Graafschap - Excelsior 0:0 (0:0)
01.11. 20:00 FC Eindhoven - Jong AZ 2:1 (0:1)
01.11. 20:00 Dordrecht - Top Oss 1:1 (1:1)
01.11. 20:00 Den Bosch - Helmond 1:1 (1:0)
01.11. 20:00 Cambuur - Nijmegen 0:0 (0:0)
Po 04.11. 20:00 Jong Ajax - FC Volendam 1:3 (0:0)
Po 04.11. 20:00 Jong PSV - Roda Kerkrade 1:1 (0:1)

14.kolo

08.11. 20:00 FC Almere - Breda 1:0 (0:0)
08.11. 20:00 Nijmegen - Top Oss 3:0 (1:0)
08.11. 20:00 Jong AZ - Maastricht 3:2 (2:1)
08.11. 20:00 Jong PSV - SC Telstar 1:1 (0:0)
08.11. 20:00 Jong Ajax - Den Bosch 5:1 (2:0)
08.11. 20:00 Helmond - De Graafschap 1:2 (0:0)
08.11. 20:00 G. A. Eagles - Dordrecht 3:1 (0:0)
08.11. 20:00 FC Volendam - Jong Utrecht 1:0 (0:0)
08.11. 20:00 Excelsior - FC Eindhoven 5:4 (3:3)
08.11. 20:00 Roda Kerkrade - Cambuur 1:2 (1:1)

16.kolo

22.11. 20:00 FC Almere - Den Bosch 0:2 (0:1)
22.11. 20:00 Jong Utrecht - Jong AZ 2:1 (2:1)
22.11. 20:00 Helmond - Nijmegen 1:2 (0:0)
22.11. 20:00 De Graafschap - Jong PSV 4:1 (2:1)
22.11. 20:00 G. A. Eagles - Roda Kerkrade 1:1 (0:0)
22.11. 20:00 Excelsior - FC Volendam 1:2 (0:2)
22.11. 20:00 FC Eindhoven - Cambuur 0:3 (0:0)
22.11. 20:00 Dordrecht - SC Telstar 2:3 (1:2)
22.11. 20:00 Breda - Jong Ajax 1:2 (1:1)
22.11. 20:00 Maastricht - Top Oss 4:0 (2:0)

15.kolo

15.11. 20:00 Dordrecht - Roda Kerkrade 1:1 (1:1)
15.11. 20:00 FC Eindhoven - Maastricht 2:0 (0:0)
15.11. 20:00 Top Oss - FC Volendam 1:2 (1:2)
Ne 17.11. 12:15 SC Telstar - G. A. Eagles 0:2 (0:0)
Ne 17.11. 14:30 Den Bosch - Excelsior 3:3 (1:2)
Ne 17.11. 16:45 Cambuur - FC Almere 3:1 (2:0)
Po 25.11. 20:00 Jong Ajax - Helmond 1:1 (0:1)
Po 25.11. 20:00 Jong AZ - De Graafschap 2:1 (0:1)
Po 25.11. 20:00 Jong PSV - Breda 1:3 (0:2)
Po 25.11. 20:00 Nijmegen - Jong Utrecht 0:0 (0:0)

17.kolo

29.11. 20:00 Breda - Maastricht 2:0 (1:0)
29.11. 20:00 SC Telstar - Jong Ajax 2:3 (0:1)
29.11. 20:00 Roda Kerkrade - Excelsior 1:4 (1:2)
29.11. 20:00 Top Oss - FC Eindhoven 3:1 (2:1)
29.11. 20:00 Helmond - Jong PSV 2:3 (0:3)
29.11. 20:00 FC Volendam - Nijmegen 3:1 (2:0)
29.11. 20:00 Den Bosch - Dordrecht 3:2 (1:0)
29.11. 20:00 Cambuur - Jong AZ 3:1 (2:1)
Ne 01.12. 14:30 De Graafschap - G. A. Eagles 1:1 (0:0)
Po 02.12. 20:00 Jong Utrecht - FC Almere 3:1 (1:0)

18.kolo

06.12. 20:00 FC Almere - Top Oss 3:0 (1:0)
06.12. 20:00 SC Telstar - Breda 1:1 (0:1)
06.12. 20:00 Maastricht - Jong Utrecht 1:1 (0:1)
06.12. 20:00 G. A. Eagles - Jong PSV 1:1 (0:0)
06.12. 20:00 Excelsior - Nijmegen 2:1 (0:0)
06.12. 20:00 FC Eindhoven - FC Volendam 1:4 (0:2)
06.12. 20:00 Dordrecht - Cambuur 2:4 (1:4)
06.12. 20:00 Den Bosch - De Graafschap 2:2 (0:0)
Po 09.12. 20:00 Jong Ajax - Roda Kerkrade 2:0 (2:0)
Po 09.12. 20:00 Jong AZ - Helmond 4:1 (0:0)

19.kolo

13.12. 20:00 Breda - Den Bosch 1:2 (1:2)
13.12. 20:00 Top Oss - Excelsior 0:2 (0:0)
13.12. 20:00 Nijmegen - FC Almere 2:3 (0:2)
13.12. 20:00 Jong Utrecht - FC Eindhoven 2:2 (1:1)
13.12. 20:00 Jong PSV - Dordrecht 0:1 (0:1)
13.12. 20:00 Helmond - G. A. Eagles 1:2 (0:1)
13.12. 20:00 De Graafschap - SC Telstar 2:2 (0:1)
13.12. 20:00 FC Volendam - Maastricht 4:1 (1:1)
13.12. 20:00 Cambuur - Jong Ajax 0:2 (0:1)
13.12. 20:00 Roda Kerkrade - Jong AZ 2:2 (0:1)

20.kolo

20.12. 20:00 Den Bosch - Jong PSV 2:1 (2:1)
20.12. 20:00 Jong Utrecht - G. A. Eagles 0:3 (0:2)
20.12. 20:00 FC Almere - Roda Kerkrade 2:0 (1:0)
20.12. 20:00 Jong Ajax - Top Oss 2:0 (1:0)
20.12. 20:00 FC Eindhoven - Nijmegen 1:4 (0:1)
20.12. 20:00 FC Volendam - De Graafschap 3:3 (2:2)
20.12. 20:00 Maastricht - Helmond 4:1 (2:0)
So 21.12. 19:45 Breda - Dordrecht 3:0 (0:0)
Ne 22.12. 14:30 Excelsior - Cambuur 1:3 (0:2)
Ne 22.12. 14:30 SC Telstar - Jong AZ 3:1 (1:0)

21.kolo

10.01. 20:00 Cambuur - FC Volendam 1:2 (0:1)
10.01. 20:00 Dordrecht - Excelsior 1:1 (0:1)
10.01. 20:00 De Graafschap - Jong Utrecht 2:1 (0:1)
10.01. 20:00 Helmond - Breda 0:0 (0:0)
10.01. 20:00 SC Telstar - FC Eindhoven 2:0 (1:0)
Ne 12.01. 12:15 Roda Kerkrade - Maastricht 2:2 (0:0)
Ne 12.01. 14:30 G. A. Eagles - FC Almere 1:1 (0:0)
Ne 12.01. 16:45 Nijmegen - Den Bosch 1:0 (1:0)
Po 13.01. 20:00 Jong AZ - Top Oss 3:1 (1:0)
Po 13.01. 20:00 Jong PSV - Jong Ajax 0:0 (0:0)

22.kolo

17.01. 20:00 FC Almere - De Graafschap 0:2 (0:1)
17.01. 20:00 Top Oss - Cambuur 3:2 (2:2)
17.01. 20:00 Maastricht - Nijmegen 0:0 (0:0)
17.01. 20:00 FC Volendam - Jong PSV 4:2 (1:1)
17.01. 20:00 Excelsior - SC Telstar 3:3 (0:1)
17.01. 20:00 FC Eindhoven - Helmond 2:0 (1:0)
17.01. 20:00 Breda - Jong AZ 3:1 (0:0)
Ne 19.01. 14:30 Den Bosch - G. A. Eagles 2:3 (2:1)
Po 20.01. 20:00 Jong Ajax - Dordrecht 2:0 (0:0)
Po 20.01. 20:00 Jong Utrecht - Roda Kerkrade 2:1 (0:1)

23.kolo

24.01. 20:00 Cambuur - Jong Utrecht 3:1 (1:1)
24.01. 20:00 SC Telstar - Top Oss 1:0 (0:0)
24.01. 20:00 Roda Kerkrade - FC Volendam 2:3 (0:1)
24.01. 20:00 Nijmegen - Jong Ajax 3:3 (0:1)
24.01. 20:00 Helmond - Den Bosch 0:0 (0:0)
24.01. 20:00 De Graafschap - Maastricht 3:2 (2:1)
24.01. 20:00 Dordrecht - FC Eindhoven 1:0 (0:0)
Ne 26.01. 14:45 G. A. Eagles - Breda 1:0 (0:0)
Po 27.01. 20:00 Jong PSV - Excelsior 2:1 (0:1)
Po 02.03. 20:00 Jong AZ - FC Almere 3:1 (0:1)

24.kolo

31.01. 20:00 FC Almere - SC Telstar 4:2 (2:2)
31.01. 20:00 Top Oss - Roda Kerkrade 0:0 (0:0)
31.01. 20:00 Nijmegen - Cambuur 0:2 (0:0)
31.01. 20:00 Maastricht - Jong PSV 3:1 (0:0)
31.01. 20:00 FC Volendam - Helmond 2:1 (0:0)
31.01. 20:00 Excelsior - Breda 2:2 (1:0)
31.01. 20:00 FC Eindhoven - De Graafschap 1:1 (0:0)
31.01. 20:00 Den Bosch - Jong AZ 3:0 (2:0)
Po 03.02. 20:00 Jong Ajax - G. A. Eagles 5:1 (3:0)
Po 03.02. 20:00 Jong Utrecht - Dordrecht 1:1 (1:0)

25.kolo

07.02. 20:00 Breda - Top Oss 1:1 (1:0)
07.02. 20:00 SC Telstar - Nijmegen 1:7 (1:4)
07.02. 20:00 Roda Kerkrade - Den Bosch 1:5 (1:3)
07.02. 20:00 Helmond - Excelsior 1:4 (0:1)
07.02. 20:00 G. A. Eagles - FC Eindhoven 3:1 (1:0)
07.02. 20:00 Dordrecht - FC Almere 1:2 (0:2)
07.02. 20:00 Cambuur - Maastricht 2:1 (2:0)
Po 10.02. 20:00 Jong PSV - De Graafschap 2:3 (1:0)
Po 10.02. 20:00 Jong Utrecht - Jong Ajax 7:2 (2:0)
Po 10.02. 20:10 Jong AZ - FC Volendam 1:1 (0:1)

26.kolo

14.02. 20:00 FC Almere - Cambuur 0:1 (0:0)
14.02. 20:00 Top Oss - Dordrecht 1:3 (1:3)
14.02. 20:00 Nijmegen - Helmond 2:0 (1:0)
14.02. 20:00 De Graafschap - Roda Kerkrade 2:0 (0:0)
14.02. 20:00 FC Volendam - SC Telstar 1:1 (1:1)
14.02. 20:00 Excelsior - Jong AZ 3:3 (0:1)
14.02. 20:00 FC Eindhoven - Jong PSV 1:1 (0:1)
14.02. 20:00 Den Bosch - Jong Utrecht 3:2 (1:2)
Ne 16.02. 14:30 Maastricht - G. A. Eagles 3:0 (1:0)
Po 17.02. 20:00 Jong Ajax - Breda 2:4 (2:1)

27.kolo

21.02. 20:00 Breda - FC Almere 1:0 (0:0)
21.02. 20:00 SC Telstar - Maastricht 2:1 (0:1)
21.02. 20:00 Jong PSV - Top Oss 1:1 (1:0)
21.02. 20:00 Helmond - Jong Ajax 0:2 (0:0)
21.02. 20:00 G. A. Eagles - Nijmegen 2:1 (0:0)
21.02. 20:00 Excelsior - Den Bosch 6:4 (2:0)
21.02. 20:00 Dordrecht - De Graafschap 1:2 (1:2)
21.02. 20:00 Cambuur - Roda Kerkrade 2:0 (1:0)
Po 24.02. 20:00 Jong AZ - FC Eindhoven 2:4 (1:4)
Po 24.02. 20:00 Jong Utrecht - FC Volendam 2:1 (1:1)

28.kolo

28.02. 20:00 FC Almere - Helmond 2:0 (1:0)
28.02. 20:00 Top Oss - Jong Utrecht 2:1 (1:0)
28.02. 20:00 Nijmegen - Breda 1:1 (0:0)
28.02. 20:00 Maastricht - Den Bosch 2:3 (0:0)
28.02. 20:00 Jong Ajax - SC Telstar 2:2 (2:0)
28.02. 20:00 De Graafschap - Jong AZ 5:1 (4:0)
28.02. 20:00 FC Volendam - G. A. Eagles 2:2 (1:2)
28.02. 20:00 FC Eindhoven - Excelsior 3:1 (1:0)
28.02. 20:00 Cambuur - Jong PSV 4:2 (1:1)
28.02. 20:00 Roda Kerkrade - Dordrecht 5:0 (2:0)

29. kolo - soutěž ukončena

06.03. 20:00 Helmond - Dordrecht 1:1 (0:0)
06.03. 20:00 Den Bosch - FC Almere 1:2 (1:1)
06.03. 20:00 FC Eindhoven - Top Oss 2:2 (0:2)
06.03. 20:00 Excelsior - Maastricht 3:0 (0:0)
06.03. 20:00 FC Volendam - Jong Ajax 4:0 (2:0)
06.03. 20:00 SC Telstar - Jong PSV 1:0 (1:0)
Ne 08.03. 14:30 Breda - Roda Kerkrade 4:1 (2:0)
Ne 08.03. 14:30 G. A. Eagles - De Graafschap 1:2 (0:1)
Po 09.03. 20:00 Jong AZ - Cambuur 0:3 (0:2)
Po 09.03. 20:00 Jong Utrecht - Nijmegen 1:2 (1:1)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 29 21 3 5 68:25 66
2. 29 17 11 1 63:28 62
3. 29 16 7 6 57:42 55
4. 29 16 6 7 72:47 54
5. 29 14 8 7 48:30 50
6. 29 12 12 5 49:41 48
7. 29 13 8 8 65:55 47
8. 29 12 9 8 51:37 45
9. 29 13 5 11 44:42 44
10. 29 12 8 9 47:48 44
11. 29 10 11 8 56:49 38
12. 29 10 8 11 48:47 38
13. 29 9 7 13 46:59 34
14. 29 7 7 15 45:61 28
15. 29 7 6 16 37:53 27
16. 29 6 7 16 28:53 25
17. 29 5 10 14 36:52 22
18. 29 5 7 17 34:56 22
19. 29 4 8 17 34:66 20
20. 29 3 8 18 25:62 17

Nejčtenější ze sportu