Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13900
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1137
Týden:
24
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

02.08. 20:05 Dunfermline - Dundee FC 2:2 (2:1)
So 03.08. 16:00 FC Alloa - Partick 1:1 (1:0)
So 03.08. 16:00 Arbroath FC - Queen of South 0:0 (0:0)
So 03.08. 16:00 FC Ayr - FC Morton 4:2 (1:0)
So 03.08. 16:00 Dundee United - Inverness 4:1 (2:1)

2.kolo

09.08. 20:05 Partick - Dundee United 1:2 (1:0)
So 10.08. 16:00 Dundee FC - FC Ayr 1:0 (0:0)
So 10.08. 16:00 Inverness - Arbroath FC 2:1 (1:1)
So 10.08. 16:00 FC Morton - FC Alloa 4:1 (1:1)
So 10.08. 16:00 Queen of South - Dunfermline 1:1 (0:1)

3.kolo

23.08. 20:05 FC Morton - Partick 3:2 (0:2)
So 24.08. 16:00 FC Alloa - Arbroath FC 0:1 (0:1)
So 24.08. 16:00 FC Ayr - Queen of South 1:0 (1:0)
So 24.08. 16:00 Dundee FC - Inverness 0:0 (0:0)
So 24.08. 16:00 Dunfermline - Dundee United 0:2 (0:1)

4.kolo

30.08. 20:05 Inverness - FC Morton 5:0 (1:0)
30.08. 20:45 Dundee United - Dundee FC 6:2 (4:1)
So 31.08. 16:00 Arbroath FC - Dunfermline 1:0 (0:0)
So 31.08. 16:00 Partick - FC Ayr 2:3 (2:1)
So 31.08. 16:00 Queen of South - FC Alloa 0:1 (0:0)

5.kolo

13.09. 20:05 Arbroath FC - Partick 1:1 (1:0)
So 14.09. 16:00 FC Ayr - Dundee United 2:0 (1:0)
So 14.09. 16:00 Dundee FC - FC Alloa 2:1 (2:1)
So 14.09. 16:00 Dunfermline - Inverness 0:1 (0:0)
So 14.09. 16:00 Queen of South - FC Morton 1:0 (1:0)

6.kolo

So 21.09. 16:00 FC Alloa - FC Ayr 1:4 (0:4)
So 21.09. 16:00 Dundee United - Arbroath FC 2:1 (0:0)
So 21.09. 16:00 Inverness - Queen of South 2:0 (2:0)
So 21.09. 16:00 FC Morton - Dundee FC 1:0 (1:0)
So 21.09. 16:00 Partick - Dunfermline 0:3 (0:2)

7.kolo

27.09. 20:05 Queen of South - Dundee FC 1:1 (1:1)
So 28.09. 16:00 Arbroath FC - FC Ayr 0:3 (0:3)
So 28.09. 16:00 Dundee United - FC Morton 6:0 (3:0)
So 28.09. 16:00 Dunfermline - FC Alloa 1:1 (0:0)
So 28.09. 16:00 Inverness - Partick 1:3 (1:1)

8.kolo

04.10. 20:05 FC Alloa - Dundee United 1:0 (1:0)
So 05.10. 16:00 FC Ayr - Inverness 0:2 (0:1)
So 05.10. 16:00 Dundee FC - Arbroath FC 2:0 (1:0)
So 05.10. 16:00 FC Morton - Dunfermline 1:1 (0:0)
So 05.10. 16:00 Partick - Queen of South 0:1 (0:0)

9.kolo

So 19.10. 16:00 Arbroath FC - FC Morton 1:0 (0:0)
So 19.10. 16:00 Dundee FC - Partick 1:3 (1:0)
So 19.10. 16:00 Dunfermline - FC Ayr 3:2 (1:1)
So 19.10. 16:00 Inverness - FC Alloa 2:2 (0:1)
So 19.10. 16:00 Queen of South - Dundee United 4:0 (2:0)

10.kolo

25.10. 20:05 FC Ayr - Dundee FC 1:2 (1:2)
So 26.10. 16:00 FC Alloa - Queen of South 2:2 (0:2)
So 26.10. 16:00 Dundee United - Dunfermline 2:0 (2:0)
So 26.10. 16:00 FC Morton - Inverness 2:1 (1:1)
So 26.10. 16:00 Partick - Arbroath FC 1:3 (0:1)

11.kolo

Út 29.10. 20:45 FC Alloa - Dundee FC 0:3 (0:2)
Út 29.10. 20:45 Dundee United - Partick 1:0 (0:0)
Út 29.10. 20:45 Dunfermline - Arbroath FC 2:0 (0:0)
Út 29.10. 20:45 FC Morton - FC Ayr 2:3 (0:0)
Út 29.10. 20:45 Queen of South - Inverness 0:2 (0:1)

12.kolo

01.11. 20:05 Dundee FC - FC Morton 2:1 (0:0)
So 02.11. 16:00 Arbroath FC - FC Alloa 2:1 (2:1)
So 02.11. 16:00 FC Ayr - Partick 4:1 (2:0)
So 02.11. 16:00 Dunfermline - Queen of South 2:0 (0:0)
So 02.11. 16:00 Inverness - Dundee United 0:3 (0:1)

13.kolo

08.11. 20:45 Dundee FC - Dundee United 0:2 (0:0)
So 09.11. 16:00 FC Alloa - Dunfermline 2:1 (1:1)
So 09.11. 16:00 Arbroath FC - Inverness 3:0 (1:0)
So 09.11. 16:00 Partick - FC Morton 2:1 (0:0)
So 09.11. 16:00 Queen of South - FC Ayr 3:1 (1:1)

14.kolo

So 16.11. 16:00 Dundee United - Queen of South 3:0 (2:0)
So 16.11. 16:00 FC Morton - Arbroath FC 1:0 (1:0)
So 23.11. 16:00 Inverness - Dundee FC 1:0 (1:0)
Út 26.11. 20:45 Partick - FC Alloa 1:1 (1:1)
Út 03.12. 20:45 FC Ayr - Dunfermline 0:1 (0:0)

16.kolo

So 07.12. 16:00 Arbroath FC - Dundee FC 1:1 (1:0)
So 07.12. 16:00 Dundee United - FC Alloa 2:1 (1:1)
So 07.12. 16:00 Dunfermline - FC Morton 3:1 (1:0)
So 07.12. 16:00 Inverness - FC Ayr 2:0 (1:0)
So 07.12. 16:00 Queen of South - Partick 1:2 (1:0)

15.kolo

So 30.11. 16:00 FC Alloa - Inverness 0:2 (0:2)
So 30.11. 16:00 Dundee FC - Queen of South 1:2 (0:1)
So 30.11. 16:00 Dunfermline - Partick 5:1 (4:0)
Út 10.12. 20:45 FC Ayr - Arbroath FC 1:1 (1:0)
Út 10.12. 20:45 FC Morton - Dundee United 1:2 (1:2)

17.kolo

So 14.12. 16:00 Arbroath FC - Dundee United 0:1 (0:1)
So 14.12. 16:00 FC Ayr - FC Alloa 2:1 (2:0)
So 14.12. 16:00 Dundee FC - Dunfermline 4:3 (3:1)
So 14.12. 16:00 Partick - Inverness 3:1 (0:0)
So 08.02. 16:00 FC Morton - Queen of South 2:2 (0:1)

18.kolo

So 21.12. 16:00 FC Alloa - FC Morton 0:2 (0:0)
So 21.12. 16:00 Dundee United - FC Ayr 4:0 (1:0)
So 21.12. 16:00 Inverness - Dunfermline 2:0 (1:0)
So 21.12. 16:00 Partick - Dundee FC 0:1 (0:1)
So 21.12. 16:00 Queen of South - Arbroath FC 2:0 (1:0)

19.kolo

27.12. 20:45 Dundee United - Dundee FC 1:1 (1:0)
So 28.12. 16:00 FC Ayr - Queen of South 1:2 (0:1)
So 28.12. 16:00 Dunfermline - FC Alloa 1:3 (1:2)
So 28.12. 16:00 Inverness - Arbroath FC 0:1 (0:0)
So 28.12. 16:00 FC Morton - Partick 1:2 (1:1)

20.kolo

So 04.01. 16:00 FC Alloa - Partick 1:1 (0:0)
So 04.01. 16:00 Arbroath FC - FC Morton 1:2 (1:2)
So 04.01. 16:00 Dundee FC - Inverness 0:2 (0:2)
So 04.01. 16:00 Dunfermline - FC Ayr 0:1 (0:1)
So 04.01. 16:00 Queen of South - Dundee United 0:1 (0:0)

21.kolo

So 11.01. 16:00 FC Morton - Dunfermline 3:2 (1:1)
So 11.01. 16:00 Partick - Dundee United 1:4 (0:2)
Út 21.01. 20:45 FC Alloa - Arbroath FC 2:0 (2:0)
Út 10.03. 20:45 Dundee FC - FC Ayr 2:0 (1:0)
Út 10.03. 20:45 Inverness - Queen of South 3:1 (1:0)

22.kolo

24.01. 20:05 Dunfermline - Dundee FC 2:0 (2:0)
So 25.01. 16:00 Arbroath FC - Partick 2:1 (2:0)
So 25.01. 16:00 FC Ayr - Inverness 1:0 (0:0)
So 25.01. 16:00 Dundee United - FC Morton 1:1 (0:1)
So 25.01. 16:00 Queen of South - FC Alloa 2:3 (0:2)

23.kolo

31.01. 20:05 Partick - FC Ayr 1:1 (1:0)
So 01.02. 16:00 Dundee United - Arbroath FC 0:1 (1:1)
So 01.02. 16:00 Inverness - FC Alloa 1:1 (0:1)
So 01.02. 16:00 FC Morton - Dundee FC 1:1 (1:1)
So 01.02. 16:00 Queen of South - Dunfermline 2:3 (1:2)

25.kolo

21.02. 20:05 Dundee United - Inverness 2:1 (1:1)
So 22.02. 16:00 FC Morton - FC Alloa 4:4 (4:2)
So 22.02. 16:00 Queen of South - Dundee FC 0:1 (0:0)
Út 10.03. 20:45 Partick - Dunfermline 1:1 (0:0)
Út 17.03. 20:45 Arbroath FC - FC Ayr výsledek

24.kolo

So 08.02. 16:00 Dundee FC - Partick 2:0 (2:0)
14.02. 20:05 FC Alloa - Dundee United 0:0 (0:0)
So 15.02. 16:00 Arbroath FC - Queen of South 2:0 (1:0)
Út 25.02. 20:45 FC Ayr - FC Morton 1:2 (1:1)
Út 25.02. 20:45 Dunfermline - Inverness 1:2 (0:1)

26.kolo

So 29.02. 16:00 FC Alloa - FC Ayr 0:2 (0:1)
So 29.02. 16:00 Dunfermline - Dundee United 2:0 (1:0)
So 29.02. 16:00 Queen of South - FC Morton 0:4 (0:2)
Út 17.03. 20:45 Inverness - Partick výsledek
Út 24.03. 20:45 Dundee FC - Arbroath FC výsledek

27.kolo

Út 03.03. 20:45 FC Ayr - Dundee United 0:0 (0:0)
Út 03.03. 20:45 Dundee FC - FC Alloa 0:0 (0:0)
Út 03.03. 20:45 Inverness - FC Morton 3:2 (1:0)
Út 03.03. 20:45 Partick - Queen of South 0:0 (0:0)
St 04.03. 20:45 Arbroath FC - Dunfermline 0:0 (0:0)

28.kolo

So 07.03. 16:00 FC Alloa - Inverness 2:0 (2:0)
So 07.03. 16:00 FC Ayr - Dundee FC 0:0 (0:0)
So 07.03. 16:00 Dundee United - Partick 1:1 (1:0)
So 07.03. 16:00 Dunfermline - Queen of South 1:1 (0:1)
So 07.03. 16:00 FC Morton - Arbroath FC 1:1 (0:0)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 28 18 5 5 52:22 59
2. 27 14 3 10 39:32 45
3. 27 11 8 8 32:31 41
4. 27 12 4 11 38:35 40
5. 28 10 7 11 41:36 37
6. 26 10 6 10 24:26 36
7. 28 10 6 12 45:52 36
8. 28 7 10 11 33:43 31
9. 28 7 7 14 28:40 28
10. 27 6 8 13 32:47 26

Nejčtenější ze sportu