Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13878
  • Návštěvy: 85/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13392
    Týden:
    85
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.08. 16:30 Zlaté Hory - Bernartice 2:1 (1:1)
    So 03.08. 17:00 Jindřichov - Nový Malín 5:1 (4:0)
    So 03.08. 17:00 Loučná - Vikýřovice 1:6 (0:1)
    Ne 04.08. 14:00 Žulová - Štíty 4:3 np (3:3)
    Ne 04.08. 15:00 Písečná - Bludov 2:3 (1:3)
    Ne 04.08. 17:00 Postřelmov - Libina 7:1 (2:0)
    Ne 04.08. 17:00 Ruda n. M. - Sudkov 4:0 (1:0)

    2.kolo

    So 10.08. 16:00 Bernartice - Loučná 2:0 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Nový Malín - Štíty 1:2 (1:2)
    So 10.08. 17:00 Vikýřovice - Žulová 5:4 (3:3)
    So 10.08. 17:00 Sudkov - Zlaté Hory 3:2 np (2:2)
    So 10.08. 17:00 Libina - Ruda n. M. 2:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Bludov - Postřelmov 3:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Jindřichov - Písečná 7:1 (4:0)

    3.kolo

    So 17.08. 14:00 Postřelmov - Jindřichov 3:2 (1:2)
    So 17.08. 16:30 Písečná - Nový Malín 3:2 (2:0)
    So 17.08. 16:30 Zlaté Hory - Libina 0:3 (0:1)
    So 17.08. 16:30 Loučná - Sudkov 3:1 (2:0)
    So 17.08. 16:30 Štíty - Vikýřovice 0:3 (0:2)
    Ne 18.08. 14:00 Žulová - Bernartice 2:3 (0:1)
    Ne 18.08. 16:30 Ruda n. M. - Bludov 0:3 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 16:00 Bernartice - Štíty 3:0 (2:0)
    So 24.08. 16:30 Nový Malín - Vikýřovice 0:3 (0:1)
    So 24.08. 16:30 Sudkov - Žulová 1:2 (1:1)
    So 24.08. 16:30 Libina - Loučná 3:2 (2:1)
    So 24.08. 16:30 Bludov - Zlaté Hory 5:0 (2:0)
    So 24.08. 16:30 Jindřichov - Ruda n. M. 1:2 (1:1)
    So 24.08. 16:30 Písečná - Postřelmov 2:3 (2:2)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Zlaté Hory - Jindřichov 4:0 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Loučná - Bludov 4:1 (2:1)
    So 31.08. 16:00 Štíty - Sudkov 2:0 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Vikýřovice - Bernartice 8:2 (5:0)
    So 31.08. 17:00 Postřelmov - Nový Malín 4:0 (1:0)
    Ne 01.09. 14:00 Žulová - Libina 5:1 (3:1)
    Po 28.10. 13:00 Ruda n. M. - Písečná 1:2 (1:2)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Sudkov - Vikýřovice 1:4 (0:2)
    So 07.09. 16:00 Libina - Štíty 1:2 (0:1)
    So 07.09. 16:00 Jindřichov - Loučná 2:1 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Písečná - Zlaté Hory 4:2 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Postřelmov - Ruda n. M. 1:2 np (1:1)
    St 11.09. 16:30 Bludov - Žulová 2:0 (2:0)
    Po 28.10. 14:00 Nový Malín - Bernartice 1:2 np (1:1)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Zlaté Hory - Postřelmov 2:1 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Loučná - Písečná 0:2 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Štíty - Bludov 3:1 (2:1)
    So 14.09. 16:00 Vikýřovice - Libina 3:6 (2:1)
    So 14.09. 16:00 Bernartice - Sudkov 5:0 (3:0)
    Ne 15.09. 14:00 Žulová - Jindřichov 3:2 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Ruda n. M. - Nový Malín 2:5 (2:1)

    8.kolo

    So 21.09. 13:00 Postřelmov - Loučná 2:0 (0:0)
    So 21.09. 15:30 Nový Malín - Sudkov 2:0 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Libina - Bernartice 5:2 (4:0)
    So 21.09. 15:30 Bludov - Vikýřovice 2:1 (1:1)
    So 21.09. 15:30 Jindřichov - Štíty 2:0 (0:0)
    So 21.09. 15:30 Písečná - Žulová 4:1 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Ruda n. M. - Zlaté Hory 1:4 (0:3)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Zlaté Hory - Nový Malín 3:4 np (3:3)
    So 28.09. 15:30 Loučná - Ruda n. M. 4:3 np (3:3)
    So 28.09. 15:30 Štíty - Písečná 3:2 np (2:2)
    So 28.09. 15:30 Vikýřovice - Jindřichov 5:1 (2:1)
    So 28.09. 15:30 Sudkov - Libina 2:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Bernartice - Bludov 1:3 (0:3)
    Ne 29.09. 14:00 Žulová - Postřelmov 1:0 np (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Nový Malín - Libina 3:2 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Bludov - Sudkov 4:1 (2:1)
    So 05.10. 15:00 Jindřichov - Bernartice 7:1 (3:1)
    So 05.10. 15:00 Písečná - Vikýřovice 7:1 (2:0)
    So 05.10. 15:00 Postřelmov - Štíty 4:1 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Zlaté Hory - Loučná 4:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Ruda n. M. - Žulová 1:2 (1:2)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Loučná - Nový Malín 2:0 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Štíty - Ruda n. M. 1:0 np (0:0)
    So 12.10. 15:00 Vikýřovice - Postřelmov 4:3 (2:1)
    So 12.10. 15:00 Bernartice - Písečná 0:1 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Sudkov - Jindřichov 0:1 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Libina - Bludov 3:2 (1:0)
    Ne 13.10. 14:00 Žulová - Zlaté Hory 5:4 (5:3)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Nový Malín - Bludov 1:4 (0:1)
    So 19.10. 14:30 Jindřichov - Libina 3:2 np (2:2)
    So 19.10. 14:30 Písečná - Sudkov 2:1 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Zlaté Hory - Štíty 6:0 (2:0)
    So 19.10. 14:30 Loučná - Žulová 1:2 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Postřelmov - Bernartice 3:0 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Ruda n. M. - Vikýřovice 2:1 (2:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Štíty - Loučná 4:2 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Vikýřovice - Zlaté Hory 6:5 (3:4)
    So 26.10. 14:30 Sudkov - Postřelmov 3:2 np (2:2)
    So 26.10. 14:30 Libina - Písečná 6:3 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Bludov - Jindřichov 4:2 (3:2)
    So 26.10. 16:00 Bernartice - Ruda n. M. 1:2 np (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Žulová - Nový Malín 2:1 (0:1)

    14. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 14:00 Nový Malín - Jindřichov 0:4 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Libina - Postřelmov 1:6 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Sudkov - Ruda n. M. 0:3 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Bernartice - Zlaté Hory 1:3 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Vikýřovice - Loučná 5:4 (2:4)
    So 02.11. 14:00 Štíty - Žulová 4:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Bludov - Písečná 5:2 (3:1)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 11 0 0 3 42:21 33
    2. 14 10 0 0 4 55:38 30
    3. 14 8 0 3 3 40:19 27
    4. 14 8 0 1 5 37:34 25
    5. 14 7 2 0 5 32:32 25
    6. 14 7 1 0 6 38:27 23
    7. 14 7 0 2 5 41:32 23
    8. 14 6 2 1 5 23:29 23
    9. 14 7 0 1 6 37:40 22
    10. 14 4 2 2 6 22:25 18
    11. 14 4 1 1 8 23:36 15
    12. 14 3 1 1 9 20:37 12
    13. 14 3 1 0 10 23:37 11
    14. 14 1 2 0 11 11:37 7

    Nejčtenější ze sportu