Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13874
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    698
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 31.08. 11:45 Lomnice - Mladá Vožice 2:1 (0:1)
    So 31.08. 11:45 Veselí - Dobrá Voda 13:1 (6:0)
    Ne 01.09. 11:45 Křemže - Rudolfov 11:0 (3:0)
    Ne 01.09. 15:15 Slavia ČB - Soběslav 1:9 (0:5)

    3.kolo

    So 07.09. 11:15 Dobrá Voda - Lomnice 1:8 (1:6)
    So 07.09. 11:45 Soběslav - Křemže 5:2 (2:1)
    So 07.09. 11:45 Mladá Vožice - Slavia ČB 3:1 (1:1)
    Ne 08.09. 11:45 Rudolfov - Veselí 2:5 (2:4)

    4.kolo

    So 14.09. 11:15 Dobrá Voda - Rudolfov 1:3 (0:2)
    So 14.09. 11:45 Lomnice - Slavia ČB 2:3 (0:1)
    So 14.09. 11:45 Veselí - Soběslav 9:1 (5:0)
    Ne 15.09. 11:45 Křemže - Mladá Vožice 5:4 (3:1)

    5.kolo

    So 21.09. 11:45 Soběslav - Dobrá Voda 3:0 (1:0)
    So 21.09. 11:45 Mladá Vožice - Veselí 1:2 (0:1)
    Ne 22.09. 11:45 Rudolfov - Lomnice 2:7 (1:5)
    Ne 22.09. 15:15 Slavia ČB - Křemže 3:5 (0:2)

    6.kolo

    So 28.09. 11:15 Dobrá Voda - Mladá Vožice 2:6 (0:4)
    So 28.09. 11:45 Lomnice - Křemže 2:5 (1:2)
    So 28.09. 11:45 Veselí - Slavia ČB 5:2 (1:2)
    So 28.09. 11:45 Rudolfov - Soběslav 4:3 np (1:1)

    7.kolo

    So 05.10. 11:45 Soběslav - Lomnice 8:4 (6:2)
    So 05.10. 11:45 Mladá Vožice - Rudolfov 2:1 np (0:1)
    Ne 06.10. 11:45 Křemže - Veselí 1:4 (1:1)
    Ne 06.10. 15:15 Slavia ČB - Dobrá Voda 6:1 (2:0)

    8.kolo

    So 12.10. 11:45 Lomnice - Veselí 0:8 (0:2)
    So 12.10. 11:45 Mladá Vožice - Soběslav 3:1 (1:1)
    Ne 13.10. 11:45 Křemže - Dobrá Voda 12:1 (4:1)
    Ne 13.10. 15:15 Slavia ČB - Rudolfov 4:1 (1:1)

    9.kolo

    So 19.10. 11:15 Dobrá Voda - Veselí 0:8 (0:2)
    So 19.10. 11:45 Mladá Vožice - Lomnice 2:3 (2:1)
    So 19.10. 11:45 Soběslav - Slavia ČB 3:2 (2:0)
    Ne 20.10. 11:45 Rudolfov - Křemže 5:2 (3:1)

    10.kolo

    So 26.10. 11:45 Lomnice - Dobrá Voda 6:2 (3:1)
    So 26.10. 11:45 Veselí - Rudolfov 4:1 (1:1)
    Ne 27.10. 11:45 Křemže - Soběslav 3:4 (3:2)
    Ne 27.10. 15:15 Slavia ČB - Mladá Vožice 6:1 (2:0)

    11.kolo

    So 02.11. 11:45 Mladá Vožice - Křemže 3:4 np (1:1)
    So 02.11. 11:45 Soběslav - Veselí 0:3 (0:1)
    Ne 03.11. 11:45 Rudolfov - Dobrá Voda 1:0 (1:0)
    Ne 03.11. 15:15 Slavia ČB - Lomnice 4:2 (1:2)

    1- kolo - jarní část zrušena

    So 09.11. 11:15 Dobrá Voda - Křemže 1:11 (0:3)
    So 09.11. 11:45 Veselí - Lomnice 3:2 (2:1)
    So 09.11. 11:45 Rudolfov - Slavia ČB 3:5 (2:4)
    So 09.11. 11:45 Soběslav - Mladá Vožice 3:2 (2:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 11 0 0 0 64:11 33
    2. 11 7 0 1 3 40:32 22
    3. 11 6 1 0 4 60:32 20
    4. 11 6 0 0 5 37:35 18
    5. 11 5 0 0 6 38:39 15
    6. 11 3 1 1 6 27:29 12
    7. 11 3 1 1 6 22:43 12
    8. 11 0 0 0 11 10:77 0

    Nejčtenější ze sportu