Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 13873
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    526
    Týden:
    16
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 31.08. 10:00 Lomnice - Mladá Vožice 4:0 (2:0)
    So 31.08. 10:00 Veselí - Dobrá Voda 4:0 (2:0)
    Ne 01.09. 10:00 Křemže - Rudolfov 1:4 (1:3)
    Ne 01.09. 13:30 Slavia ČB - Soběslav 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 07.09. 09:30 Dobrá Voda - Lomnice 0:4 (0:2)
    So 07.09. 10:00 Soběslav - Křemže 6:1 (3:1)
    So 07.09. 10:00 Mladá Vožice - Slavia ČB 1:8 (1:4)
    Ne 08.09. 10:00 Rudolfov - Veselí 1:4 (0:1)

    4.kolo

    So 14.09. 09:30 Dobrá Voda - Rudolfov 3:1 (2:0)
    So 14.09. 10:00 Lomnice - Slavia ČB 4:0 (1:0)
    So 14.09. 10:00 Veselí - Soběslav 2:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:00 Křemže - Mladá Vožice 1:3 (1:2)

    5.kolo

    So 21.09. 10:00 Soběslav - Dobrá Voda 2:5 (1:3)
    So 21.09. 10:00 Mladá Vožice - Veselí 1:4 (0:1)
    Ne 22.09. 10:00 Rudolfov - Lomnice 0:6 (0:5)
    Ne 22.09. 13:30 Slavia ČB - Křemže 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Lomnice - Křemže 7:0 (2:0)
    So 28.09. 10:00 Veselí - Slavia ČB 2:1 (1:0)
    So 28.09. 10:00 Dobrá Voda - Mladá Vožice 3:1 (2:1)
    So 28.09. 10:00 Rudolfov - Soběslav 5:0 (3:0)

    7.kolo

    So 05.10. 10:00 Soběslav - Lomnice 0:3 (0:2)
    So 05.10. 10:00 Mladá Vožice - Rudolfov 0:3 (0:1)
    Ne 06.10. 10:00 Křemže - Veselí 1:3 (0:1)
    Ne 06.10. 13:30 Slavia ČB - Dobrá Voda 7:1 (4:1)

    8.kolo

    So 12.10. 10:00 Lomnice - Veselí 1:0 (0:0)
    So 12.10. 10:00 Mladá Vožice - Soběslav 3:1 (1:1)
    Ne 13.10. 10:00 Křemže - Dobrá Voda 2:4 (2:0)
    Ne 13.10. 13:30 Slavia ČB - Rudolfov 7:0 (3:0)

    9.kolo

    So 19.10. 09:30 Dobrá Voda - Veselí 1:5 (0:3)
    So 19.10. 10:00 Mladá Vožice - Lomnice 5:0 (2:0)
    So 19.10. 10:00 Soběslav - Slavia ČB 1:0 np (0:0)
    Ne 20.10. 10:00 Rudolfov - Křemže 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 26.10. 10:00 Lomnice - Dobrá Voda 6:1 (2:0)
    So 26.10. 10:00 Veselí - Rudolfov 7:0 (6:0)
    Ne 27.10. 10:00 Křemže - Soběslav 0:5 (0:2)
    Ne 27.10. 13:30 Slavia ČB - Mladá Vožice 4:0 (2:0)

    11.kolo

    So 02.11. 10:00 Mladá Vožice - Křemže 1:0 np (0:0)
    So 02.11. 10:00 Soběslav - Veselí 0:1 np (0:0)
    Ne 03.11. 10:00 Rudolfov - Dobrá Voda 3:2 (2:2)
    Ne 03.11. 13:30 Slavia ČB - Lomnice 0:4 (0:1)

    1- kolo - jarní část zrušena

    So 09.11. 09:30 Dobrá Voda - Křemže 3:2 np (1:0)
    So 09.11. 10:00 Veselí - Lomnice 1:0 (0:0)
    So 09.11. 10:00 Rudolfov - Slavia ČB 1:3 (0:1)
    So 09.11. 10:00 Soběslav - Mladá Vožice 6:1 (3:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 9 1 0 1 32:6 29
    2. 11 9 0 0 2 39:7 27
    3. 11 6 0 1 4 32:14 19
    4. 11 4 1 1 5 21:20 15
    5. 11 5 0 0 6 20:33 15
    6. 11 4 1 0 6 22:37 14
    7. 11 3 1 0 7 15:34 11
    8. 11 0 0 2 9 8:38 2