Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. února 2020
svátek má Miloslava.
Hlavní menu
  • ID: 13868
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    501
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 31.08. 10:00 Veselí - J. Hradec 0:6 (0:4)
    So 31.08. 10:00 Mladá Vožice - Lišov 2:0 (0:0)
    Ne 01.09. 10:00 Sezimovo Ústí - Lomnice 4:3 (2:0)
    Ne 01.09. 10:00 Sepekov - Větrovy 3:1 (0:0)
    Ne 01.09. 10:00 Soběslav - Kunžak 4:1 (1:0)
    Ne 01.09. 10:00 Jistebnice - N. Bystřice 7:0 (5:0)

    3.kolo

    So 07.09. 10:00 Kunžak - Jistebnice 0:8 (0:6)
    So 07.09. 10:00 J. Hradec - Mladá Vožice 3:1 (0:0)
    Ne 08.09. 10:00 N. Bystřice - Sezimovo Ústí 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 10:00 Větrovy - Soběslav 1:5 (1:2)
    Ne 08.09. 10:00 Lomnice - Veselí 5:1 (3:0)
    Ne 08.09. 10:30 Lišov - Sepekov 2:1 np (0:1)

    4.kolo

    So 14.09. 10:00 Mladá Vožice - Lomnice 0:4 (0:3)
    So 14.09. 10:00 Sepekov - J. Hradec 3:4 np (2:3)
    Ne 15.09. 10:00 Sezimovo Ústí - Veselí 2:3 (2:1)
    Ne 15.09. 10:00 Soběslav - Lišov 2:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:00 Jistebnice - Větrovy 6:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:00 N. Bystřice - Kunžak 3:0 (1:0)

    5.kolo

    So 21.09. 10:00 Kunžak - Sezimovo Ústí 0:3 (0:2)
    So 21.09. 10:00 J. Hradec - Soběslav 1:5 (1:3)
    So 21.09. 10:00 Veselí - Mladá Vožice 2:8 (0:6)
    Ne 22.09. 10:00 Větrovy - N. Bystřice 1:2 (0:0)
    Ne 22.09. 10:00 Lomnice - Sepekov 2:0 (0:0)
    Ne 22.09. 10:30 Lišov - Jistebnice 0:4 (0:3)

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Sepekov - Veselí 3:4 np (2:0)
    So 28.09. 10:00 Kunžak - Větrovy 3:6 (0:4)
    Ne 29.09. 10:00 Sezimovo Ústí - Mladá Vožice 4:0 (2:0)
    Ne 29.09. 10:00 Soběslav - Lomnice 5:1 (2:0)
    Ne 29.09. 10:00 Jistebnice - J. Hradec 6:4 (3:2)
    Ne 29.09. 10:00 N. Bystřice - Lišov 5:0 (2:0)

    7.kolo

    So 05.10. 10:00 J. Hradec - N. Bystřice 2:6 (1:1)
    So 05.10. 10:00 Veselí - Soběslav 0:6 (0:2)
    Ne 06.10. 10:00 Větrovy - Sezimovo Ústí 1:3 (0:1)
    Ne 06.10. 10:00 Lomnice - Jistebnice 2:4 (0:1)
    Ne 06.10. 10:00 Mladá Vožice - Sepekov 1:2 np (0:1)
    Ne 06.10. 10:30 Lišov - Kunžak 2:3 (1:1)

    8.kolo

    So 12.10. 10:00 Jistebnice - Veselí 11:1 (3:1)
    So 12.10. 10:00 Kunžak - J. Hradec 2:3 np (0:1)
    Ne 13.10. 10:00 Sezimovo Ústí - Sepekov 2:1 (0:1)
    Ne 13.10. 10:00 Soběslav - Mladá Vožice 12:0 (5:0)
    Ne 13.10. 10:00 N. Bystřice - Lomnice 1:10 (0:3)
    Ne 13.10. 10:00 Větrovy - Lišov 4:3 np (3:1)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 J. Hradec - Větrovy 15:4 (6:3)
    So 19.10. 10:00 Sepekov - Soběslav 0:5 (0:3)
    Ne 20.10. 10:00 Lomnice - Kunžak 4:1 (2:0)
    Ne 20.10. 10:00 Veselí - N. Bystřice 3:6 (1:3)
    Ne 20.10. 10:00 Mladá Vožice - Jistebnice 0:9 (0:5)
    Ne 20.10. 10:30 Lišov - Sezimovo Ústí 1:3 (0:1)

    10.kolo

    So 26.10. 10:00 Jistebnice - Sepekov 9:0 (6:0)
    So 26.10. 10:00 Kunžak - Veselí 2:6 (2:2)
    Ne 27.10. 10:00 Sezimovo Ústí - Soběslav 1:2 np (1:1)
    Ne 27.10. 10:00 N. Bystřice - Mladá Vožice 5:2 (3:0)
    Ne 27.10. 10:00 Větrovy - Lomnice 1:4 (1:2)
    Ne 27.10. 10:30 Lišov - J. Hradec 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 02.11. 10:00 J. Hradec - Sezimovo Ústí 1:2 np (1:0)
    So 02.11. 10:00 Veselí - Větrovy 5:1 (2:0)
    So 02.11. 10:00 Sepekov - N. Bystřice 4:1 (2:1)
    Ne 03.11. 10:00 Lomnice - Lišov 4:0 (3:0)
    Ne 03.11. 10:00 Mladá Vožice - Kunžak 0:3 (0:2)
    Ne 03.11. 10:00 Soběslav - Jistebnice 1:0 np (0:0)

    1.kolo

    So 09.11. 09:30 Větrovy - Mladá Vožice 5:2 (3:1)
    So 09.11. 10:00 Jistebnice - Sezimovo Ústí 6:2 (5:1)
    So 09.11. 10:00 Kunžak - Sepekov 6:0 (1:0)
    So 09.11. 10:00 J. Hradec - Lomnice 4:2 (1:1)
    Ne 10.11. 10:00 N. Bystřice - Soběslav 0:8 (0:6)
    Ne 10.11. 10:30 Lišov - Veselí 3:2 (1:0)

    22.kolo

    So 28.03. 10:00 Kunžak - Mladá Vožice
    So 28.03. 10:00 Jistebnice - Soběslav
    Ne 29.03. 10:00 Sezimovo Ústí - J. Hradec
    Ne 29.03. 10:00 Větrovy - Veselí
    Ne 29.03. 10:00 N. Bystřice - Sepekov
    Ne 29.03. 10:30 Lišov - Lomnice

    12.kolo

    So 04.04. 10:00 Veselí - Lišov
    Ne 05.04. 10:00 Sezimovo Ústí - Jistebnice
    Ne 05.04. 10:00 Soběslav - N. Bystřice
    Ne 05.04. 10:00 Sepekov - Kunžak
    Ne 05.04. 10:00 Mladá Vožice - Větrovy
    Ne 05.04. 10:00 Lomnice - J. Hradec

    13.kolo

    So 11.04. 10:00 J. Hradec - Veselí
    So 11.04. 10:00 Kunžak - Soběslav
    Ne 12.04. 10:00 Lomnice - Sezimovo Ústí
    Ne 12.04. 10:00 Větrovy - Sepekov
    Ne 12.04. 10:00 N. Bystřice - Jistebnice
    Ne 12.04. 10:30 Lišov - Mladá Vožice

    14.kolo

    So 18.04. 10:00 Jistebnice - Kunžak
    So 18.04. 10:00 Veselí - Lomnice
    Ne 19.04. 10:00 Sezimovo Ústí - N. Bystřice
    Ne 19.04. 10:00 Soběslav - Větrovy
    Ne 19.04. 10:00 Sepekov - Lišov
    Ne 19.04. 10:00 Mladá Vožice - J. Hradec

    15.kolo

    So 25.04. 10:00 Veselí - Sezimovo Ústí
    So 25.04. 10:00 J. Hradec - Sepekov
    So 25.04. 10:00 Kunžak - N. Bystřice
    Ne 26.04. 10:00 Lomnice - Mladá Vožice
    Ne 26.04. 10:00 Větrovy - Jistebnice
    Ne 26.04. 10:30 Lišov - Soběslav

    16.kolo

    So 02.05. 10:00 Jistebnice - Lišov
    Ne 03.05. 10:00 Sezimovo Ústí - Kunžak
    Ne 03.05. 10:00 N. Bystřice - Větrovy
    Ne 03.05. 10:00 Soběslav - J. Hradec
    Ne 03.05. 10:00 Sepekov - Lomnice
    Ne 03.05. 10:00 Mladá Vožice - Veselí

    17.kolo

    So 09.05. 10:00 Veselí - Sepekov
    So 09.05. 10:00 J. Hradec - Jistebnice
    Ne 10.05. 10:00 Mladá Vožice - Sezimovo Ústí
    Ne 10.05. 10:00 Lomnice - Soběslav
    Ne 10.05. 10:00 Větrovy - Kunžak
    Ne 10.05. 10:30 Lišov - N. Bystřice

    18.kolo

    So 16.05. 10:00 Kunžak - Lišov
    So 16.05. 10:00 Jistebnice - Lomnice
    Ne 17.05. 10:00 Sezimovo Ústí - Větrovy
    Ne 17.05. 10:00 N. Bystřice - J. Hradec
    Ne 17.05. 10:00 Soběslav - Veselí
    Ne 17.05. 10:00 Sepekov - Mladá Vožice

    19.kolo

    So 23.05. 10:00 Veselí - Jistebnice
    So 23.05. 10:00 J. Hradec - Kunžak
    Ne 24.05. 10:00 Sepekov - Sezimovo Ústí
    Ne 24.05. 10:00 Mladá Vožice - Soběslav
    Ne 24.05. 10:00 Lomnice - N. Bystřice
    Ne 24.05. 10:30 Lišov - Větrovy

    20.kolo

    So 30.05. 10:00 Kunžak - Lomnice
    So 30.05. 10:00 Jistebnice - Mladá Vožice
    Ne 31.05. 10:00 Sezimovo Ústí - Lišov
    Ne 31.05. 10:00 Větrovy - J. Hradec
    Ne 31.05. 10:00 N. Bystřice - Veselí
    Ne 31.05. 10:00 Soběslav - Sepekov

    21.kolo

    So 06.06. 10:00 Veselí - Kunžak
    So 06.06. 10:00 J. Hradec - Lišov
    Ne 07.06. 10:00 Soběslav - Sezimovo Ústí
    Ne 07.06. 10:00 Sepekov - Jistebnice
    Ne 07.06. 10:00 Mladá Vožice - N. Bystřice
    Ne 07.06. 10:00 Lomnice - Větrovy
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 10 0 1 0 70:9 31
    2. 11 9 2 0 0 53:5 31
    3. 11 7 0 0 4 41:21 21
    4. 11 6 1 1 3 25:20 21
    5. 11 7 0 0 4 32:37 21
    6. 11 5 2 1 3 43:30 20
    7. 11 2 1 3 5 16:34 11
    8. 11 3 1 0 7 26:53 11
    9. 11 3 0 1 7 21:38 10
    10. 11 2 1 0 8 24:51 8
    11. 11 2 0 1 8 16:48 7
    12. 11 1 1 1 8 10:31 6