Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13865
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    779
    Týden:
    19
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 31.08. 10:00 Hluboká - Horní Planá 3:1 (2:0)
    So 31.08. 10:00 Jankov - Dobrá Voda 2:6 (1:1)
    Ne 01.09. 10:00 Loučovice - Hrdějovice 1:2 np (1:1)
    Ne 01.09. 10:00 Kamenný Újezd - Mladé 0:2 (0:2)
    Ne 01.09. 10:00 Zliv - Kaplice 2:6 (1:2)
    Ne 01.09. 14:00 Trhové Sviny - H. Stropnice 7:2 (2:1)

    3.kolo

    So 07.09. 10:00 Kaplice - Jankov 3:1 (1:0)
    So 07.09. 10:00 Mladé - Zliv 1:7 (0:4)
    So 07.09. 10:00 Hrdějovice - Hluboká 2:1 np (1:1)
    Ne 08.09. 10:00 Dobrá Voda - Loučovice 3:1 (1:1)
    Ne 08.09. 10:00 H. Stropnice - Kamenný Újezd 2:3 np (1:1)
    Ne 08.09. 10:00 Horní Planá - Trhové Sviny 0:7 (0:1)

    4.kolo

    So 14.09. 10:00 Zliv - H. Stropnice 4:0 (1:0)
    So 14.09. 10:00 Jankov - Mladé 3:2 (1:1)
    Ne 15.09. 10:00 Loučovice - Hluboká 5:0 (2:0)
    Ne 15.09. 10:00 Kamenný Újezd - Horní Planá 0:2 (0:0)
    Ne 15.09. 10:00 Dobrá Voda - Kaplice 2:3 (1:2)
    Ne 15.09. 14:00 Trhové Sviny - Hrdějovice 6:1 (2:0)

    5.kolo

    So 21.09. 10:00 Kaplice - Loučovice 6:0 (2:0)
    So 21.09. 10:00 Mladé - Dobrá Voda 1:2 np (1:1)
    So 21.09. 10:00 Hrdějovice - Kamenný Újezd 6:0 (3:0)
    So 21.09. 10:00 Hluboká - Trhové Sviny 4:2 (2:1)
    Ne 22.09. 10:00 H. Stropnice - Jankov 0:4 (0:0)
    Ne 22.09. 10:00 Horní Planá - Zliv 1:2 (0:2)

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Zliv - Hrdějovice 9:1 (8:1)
    So 28.09. 10:00 Jankov - Horní Planá 3:0 (1:0)
    So 28.09. 10:00 Kaplice - Mladé 6:1 (2:1)
    Ne 29.09. 10:00 Loučovice - Trhové Sviny 2:3 (0:2)
    Ne 29.09. 10:00 Kamenný Újezd - Hluboká 0:5 (0:3)
    Ne 29.09. 10:00 Dobrá Voda - H. Stropnice 8:1 (4:1)

    7.kolo

    So 05.10. 10:00 Mladé - Loučovice 5:1 (4:1)
    So 05.10. 10:00 Hrdějovice - Jankov 2:3 (1:2)
    So 05.10. 10:00 Hluboká - Zliv 0:4 (0:1)
    Ne 06.10. 10:00 H. Stropnice - Kaplice 2:12 (0:4)
    Ne 06.10. 10:00 Horní Planá - Dobrá Voda 1:5 (0:3)
    Ne 06.10. 14:00 Trhové Sviny - Kamenný Újezd 8:0 (5:0)

    8.kolo

    So 12.10. 10:00 Jankov - Hluboká 7:0 (3:0)
    So 12.10. 10:00 Kaplice - Horní Planá 6:1 (2:1)
    So 12.10. 10:00 Mladé - H. Stropnice 5:0 (5:0)
    Ne 13.10. 10:00 Loučovice - Kamenný Újezd 13:0 (7:0)
    Ne 13.10. 10:00 Zliv - Trhové Sviny 1:3 (1:2)
    Ne 13.10. 10:00 Dobrá Voda - Hrdějovice 4:1 (1:0)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 Hrdějovice - Kaplice 4:2 (4:1)
    So 19.10. 10:00 Hluboká - Dobrá Voda 0:3 (0:2)
    Ne 20.10. 10:00 H. Stropnice - Loučovice 1:5 (0:3)
    Ne 20.10. 10:00 Horní Planá - Mladé 3:2 (1:1)
    Ne 20.10. 10:00 Trhové Sviny - Jankov 4:2 (3:2)
    Ne 20.10. 10:00 Kamenný Újezd - Zliv 0:8 (0:5)

    10.kolo

    So 26.10. 10:00 Jankov - Kamenný Újezd 11:0 (4:0)
    So 26.10. 10:00 Kaplice - Hluboká 12:0 (6:0)
    So 26.10. 10:00 Mladé - Hrdějovice 2:1 (0:0)
    Ne 27.10. 10:00 Loučovice - Zliv 2:3 (0:3)
    Ne 27.10. 10:00 Dobrá Voda - Trhové Sviny 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:00 H. Stropnice - Horní Planá 1:9 (1:3)

    11.kolo

    So 02.11. 10:00 Hrdějovice - H. Stropnice 4:3 np (2:0)
    So 02.11. 10:00 Hluboká - Mladé 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 10:00 Horní Planá - Loučovice 1:3 (0:2)
    Ne 03.11. 10:00 Kamenný Újezd - Dobrá Voda 0:12 (0:8)
    Ne 03.11. 10:00 Zliv - Jankov 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Trhové Sviny - Kaplice 2:3 np (2:0)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 09.11. 09:00 Kaplice - Kamenný Újezd 12:0 (5:0)
    So 09.11. 10:00 Jankov - Loučovice 7:4 (3:2)
    So 09.11. 10:00 Mladé - Trhové Sviny 0:3 (0:0)
    Ne 10.11. 10:00 Dobrá Voda - Zliv 2:5 (1:3)
    Ne 10.11. 10:00 H. Stropnice - Hluboká 2:3 (1:1)
    Ne 10.11. 10:00 Horní Planá - Hrdějovice 7:2 (4:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 9 1 0 1 70:15 29
    2. 11 9 0 0 2 47:16 27
    3. 11 8 1 0 2 47:15 26
    4. 11 8 0 1 2 45:15 25
    5. 11 7 0 0 4 43:23 21
    6. 11 5 0 1 5 18:37 16
    7. 11 4 0 1 6 37:30 13
    8. 11 4 0 1 6 21:27 13
    9. 11 4 0 0 7 26:34 12
    10. 11 2 3 0 6 23:38 12
    11. 11 0 0 2 9 14:62 2
    12. 11 0 1 0 10 2:81 2

    Nejčtenější ze sportu