Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13853
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7719
    Týden:
    31
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 11.09. 18:00 Kobra Praha - Klatovy 4:2
    St 11.09. 18:07 Kolín - David servis ČB 3:1
    St 11.09. 18:30 Příbram - Písek 3:2 pp
    St 11.09. 19:00 China - Tábor 0:7

    2.kolo

    So 14.09. 17:30 Písek - Kobra Praha 2:5
    So 14.09. 18:00 David servis ČB - Klatovy 3:8
    So 14.09. 18:00 Tábor - Příbram 1:0
    So 14.09. 18:00 Kolín - China 10:0

    3.kolo

    So 21.09. 17:00 Příbram - Kolín 5:7
    So 21.09. 17:30 Klatovy - Písek 6:1
    So 21.09. 18:00 Kobra Praha - Tábor 4:3
    Ne 22.09. 14:30 China - David servis ČB 1:8

    4.kolo

    St 25.09. 18:00 David servis ČB - Písek 7:4
    St 25.09. 18:00 Tábor - Klatovy 2:0
    St 25.09. 18:07 Kolín - Kobra Praha 4:6
    St 25.09. 19:00 China - Příbram 2:19

    5.kolo

    So 28.09. 16:00 Písek - Tábor 0:6
    So 28.09. 17:00 Příbram - David servis ČB 8:3
    So 28.09. 17:30 Klatovy - Kolín 5:2
    So 28.09. 18:00 Kobra Praha - China 11:2

    6.kolo

    St 02.10. 18:00 David servis ČB - Tábor 1:4
    St 02.10. 18:07 Kolín - Písek 3:2
    St 02.10. 18:30 Příbram - Kobra Praha 7:2
    Čt 03.10. 19:00 China - Klatovy 1:16

    7.kolo

    So 05.10. 17:30 Klatovy - Příbram 3:6
    So 05.10. 18:00 Kobra Praha - David servis ČB 7:0
    So 05.10. 18:00 China - Písek 2:5
    So 05.10. 18:00 Tábor - Kolín 2:3

    8.kolo

    So 12.10. 17:30 Klatovy - Kobra Praha 5:3
    So 12.10. 18:00 David servis ČB - Kolín 3:4 np
    So 12.10. 18:00 Tábor - China 7:1
    So 12.10. 18:30 Písek - Příbram 5:2

    9.kolo

    St 16.10. 18:00 Klatovy - David servis ČB 3:0
    St 16.10. 18:00 Kobra Praha - Písek 4:3 pp
    St 16.10. 18:30 Příbram - Tábor 3:6
    Čt 17.10. 18:00 China - Kolín 1:12

    10.kolo

    So 19.10. 17:07 Kolín - Příbram 4:2
    So 19.10. 17:30 Písek - Klatovy 2:3
    So 19.10. 18:00 David servis ČB - China 13:1
    So 19.10. 18:00 Tábor - Kobra Praha 2:4

    11.kolo

    St 23.10. 18:00 Klatovy - Tábor 4:5 np
    St 23.10. 18:00 Kobra Praha - Kolín 5:1
    St 23.10. 18:30 Příbram - China 11:1
    St 23.10. 19:00 Písek - David servis ČB 1:3

    12.kolo

    So 26.10. 17:00 China - Kobra Praha 3:17
    So 26.10. 17:07 Kolín - Klatovy 3:4 pp
    So 26.10. 18:00 David servis ČB - Příbram 3:5
    So 26.10. 18:00 Tábor - Písek 5:1

    13.kolo

    St 30.10. 18:00 Tábor - David servis ČB 1:4
    St 30.10. 18:00 Písek - Kolín 1:5
    St 30.10. 18:00 Klatovy - China 6:3
    St 30.10. 18:00 Kobra Praha - Příbram 5:2

    14.kolo

    So 02.11. 17:00 Příbram - Klatovy 9:6
    So 02.11. 17:07 Kolín - Tábor 2:1
    So 02.11. 18:00 David servis ČB - Kobra Praha 5:7
    So 02.11. 19:00 China - Písek 3:4

    15.kolo

    St 06.11. 18:00 Kobra Praha - Klatovy 1:8
    St 06.11. 18:07 Kolín - David servis ČB 4:3
    St 06.11. 18:30 Příbram - Písek 8:2
    St 06.11. 19:00 China - Tábor 3:7

    16.kolo

    So 09.11. 17:07 Kolín - China 10:2
    So 09.11. 18:00 David servis ČB - Klatovy 5:4
    So 09.11. 18:00 Písek - Kobra Praha 6:4
    So 09.11. 18:00 Tábor - Příbram 0:2

    17.kolo

    So 16.11. 17:00 China - David servis ČB 4:8
    So 16.11. 17:00 Příbram - Kolín 3:1
    So 16.11. 17:30 Klatovy - Písek 2:1 pp
    So 16.11. 18:00 Kobra Praha - Tábor 2:8

    18.kolo

    St 20.11. 18:00 David servis ČB - Písek 5:2
    St 20.11. 18:00 Tábor - Klatovy 5:2
    St 20.11. 18:07 Kolín - Kobra Praha 3:2
    St 20.11. 19:00 China - Příbram 4:5

    19.kolo

    So 23.11. 17:00 Příbram - David servis ČB 4:2
    So 23.11. 17:30 Klatovy - Kolín 6:2
    So 23.11. 17:30 Písek - Tábor 2:9
    So 23.11. 18:00 Kobra Praha - China 14:0

    20.kolo

    St 27.11. 18:00 David servis ČB - Tábor 3:2
    St 27.11. 18:07 Kolín - Písek 5:3
    St 27.11. 18:30 Příbram - Kobra Praha 8:1
    St 27.11. 19:00 China - Klatovy 3:6

    21.kolo

    So 30.11. 17:30 Klatovy - Příbram 3:2 np
    So 30.11. 17:30 Písek - China 5:3
    So 30.11. 18:00 Kobra Praha - David servis ČB 6:2
    So 30.11. 18:00 Tábor - Kolín 3:5

    22.kolo

    St 04.12. 18:00 David servis ČB - Kolín 1:7
    St 04.12. 18:00 Tábor - China 9:1
    St 04.12. 18:00 Klatovy - Kobra Praha 2:4
    St 04.12. 19:00 Písek - Příbram 2:10

    23.kolo

    So 07.12. 17:00 Příbram - Tábor 1:5
    So 07.12. 17:30 Klatovy - David servis ČB 2:1 pp
    So 07.12. 18:00 Kobra Praha - Písek 4:8
    So 07.12. 18:00 China - Kolín 3:7

    24.kolo

    St 11.12. 18:00 David servis ČB - China 7:2
    St 11.12. 18:00 Tábor - Kobra Praha 3:5
    St 11.12. 18:07 Kolín - Příbram 3:4
    St 11.12. 19:00 Písek - Klatovy 3:4 np

    25.kolo

    So 14.12. 17:00 Příbram - China 13:1
    So 14.12. 17:30 Písek - David servis ČB 2:4
    So 14.12. 17:30 Klatovy - Tábor 3:2
    So 14.12. 18:00 Kobra Praha - Kolín 2:5

    26.kolo

    So 21.12. 17:07 Kolín - Klatovy 4:1
    So 21.12. 18:00 David servis ČB - Příbram 2:9
    So 21.12. 18:00 China - Kobra Praha 4:13
    So 21.12. 18:00 Tábor - Písek 7:4

    27.kolo

    St 18.12. 19:00 Písek - Kolín 0:6
    So 28.12. 16:00 Tábor - David servis ČB 6:2
    So 28.12. 17:30 Klatovy - China 6:4
    So 28.12. 18:00 Kobra Praha - Příbram 8:5

    28.kolo

    So 04.01. 17:00 Příbram - Klatovy 1:2 np
    So 04.01. 17:07 Kolín - Tábor 2:3
    So 04.01. 18:00 David servis ČB - Kobra Praha 6:4
    So 04.01. 18:00 China - Písek 2:7

    29.kolo

    St 08.01. 18:00 Kobra Praha - Klatovy 2:1
    St 08.01. 18:07 Kolín - David servis ČB 6:2
    St 08.01. 18:30 Příbram - Písek 8:3
    Čt 09.01. 19:00 China - Tábor 1:15

    30.kolo

    So 11.01. 17:30 Písek - Kobra Praha 2:8
    So 11.01. 18:00 David servis ČB - Klatovy 2:3
    So 11.01. 18:00 Tábor - Příbram 4:3
    So 11.01. 18:00 China - Kolín 1:11

    31.kolo

    So 18.01. 17:00 Příbram - Kolín 10:2
    So 18.01. 17:30 Klatovy - Písek 7:2
    So 18.01. 18:00 Kobra Praha - Tábor 5:6 np
    So 18.01. 19:00 China - David servis ČB 0:11

    32.kolo

    St 22.01. 18:00 David servis ČB - Písek 2:1 pp
    St 22.01. 18:00 Tábor - Klatovy 2:3
    St 22.01. 18:07 Kolín - Kobra Praha 4:3
    St 22.01. 19:00 China - Příbram 1:14

    33.kolo

    So 25.01. 15:00 China - Kobra Praha 3:6
    So 25.01. 17:00 Příbram - David servis ČB 7:2
    So 25.01. 17:30 Klatovy - Kolín 2:4
    So 25.01. 17:30 Písek - Tábor 4:7

    34.kolo

    Út 28.01. 18:00 China - Klatovy 0:12
    St 29.01. 18:00 David servis ČB - Tábor 0:1
    St 29.01. 18:07 Kolín - Písek 11:1
    St 29.01. 18:30 Příbram - Kobra Praha 6:5

    35.kolo

    St 15.01. 19:00 Písek - China 5:3
    So 01.02. 17:30 Klatovy - Příbram 7:4
    So 01.02. 18:00 Kobra Praha - David servis ČB 2:4
    So 01.02. 18:00 Tábor - Kolín 6:1

    36.kolo

    Út 08.10. 18:00 Tábor - China 16:0
    So 08.02. 17:30 Klatovy - Kobra Praha 2:1 pp
    So 08.02. 18:00 David servis ČB - Kolín 1:10
    So 08.02. 18:00 Písek - Příbram 2:6

    37.kolo

    Po 06.01. 18:07 Kolín - China 7:0
    St 12.02. 18:00 Klatovy - David servis ČB 3:2
    St 12.02. 18:00 Kobra Praha - Písek 12:1
    St 12.02. 18:30 Příbram - Tábor 3:2

    38.kolo

    Po 02.12. 18:30 David servis ČB - China 9:1
    So 15.02. 17:07 Kolín - Příbram 1:4
    So 15.02. 17:30 Písek - Klatovy 1:8
    So 15.02. 18:00 Tábor - Kobra Praha 4:3

    39.kolo

    St 18.09. 18:30 Příbram - China 11:1
    So 22.02. 17:30 Písek - David servis ČB 4:7
    So 22.02. 17:30 Klatovy - Tábor 3:4
    So 22.02. 18:00 Kobra Praha - Kolín 0:5

    40.kolo

    St 13.11. 18:00 Kobra Praha - China 9:2
    St 26.02. 18:00 David servis ČB - Příbram 4:2
    St 26.02. 18:00 Tábor - Písek 9:2
    St 26.02. 18:07 Kolín - Klatovy 3:2

    41.kolo

    St 18.12. 18:00 Klatovy - China 11:1
    St 19.02. 19:00 Písek - Kolín 2:5
    So 29.02. 15:00 Tábor - David servis ČB 6:3
    So 29.02. 18:00 Kobra Praha - Příbram 7:4

    42.kolo

    Po 23.09. 18:00 Písek - China 6:5 np
    St 04.03. 18:00 David servis ČB - Kobra Praha 1:4
    St 04.03. 18:07 Kolín - Tábor 7:4
    St 04.03. 18:30 Příbram - Klatovy 5:1
    Správce soutěže: Jan Šejhl

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 42 30 1 1 10 204:112 93
    2. 42 27 2 0 13 207:102 85
    3. 42 27 1 2 12 244:128 85
    4. 42 21 7 1 13 187:115 78
    5. 42 24 1 2 15 221:154 76
    6. 42 17 1 2 22 155:165 55
    7. 42 8 1 5 28 116:228 31
    8. 42 0 0 1 41 76:406 1

    Nejčtenější ze sportu