Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13841
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5609
    Týden:
    41
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 10:00 Třebeš - Střešovice 1911 3:0 (0:0)
    So 17.08. 10:00 Svitavy - Ostrá 6:1 (2:0)
    So 17.08. 10:00 Čáslav - Vlašim 1:0 (0:0)
    So 17.08. 10:00 RMSK Cidlina - ABC Braník 2:3 np (0:2)
    So 17.08. 10:00 Viktoria Žižkov B - Vyšehrad B 5:2 (1:0)
    So 17.08. 10:00 CU Bohemians B - Trutnov 4:0 (1:0)
    So 17.08. 10:00 Union Vršovice - Admira Praha B 6:2 (2:1)
    Ne 18.08. 10:00 Náchod - Sparta Kolín 3:4 np (1:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:00 Sparta Kolín - Admira Praha B 2:3 (2:0)
    So 24.08. 10:00 Vyšehrad B - CU Bohemians B 0:4 (0:2)
    So 24.08. 10:00 ABC Braník - Čáslav 3:2 (2:1)
    So 24.08. 13:30 Union Vršovice - Viktoria Žižkov B 4:0 (1:0)
    Ne 25.08. 10:00 Střešovice 1911 - Náchod 1:7 (1:2)
    Ne 25.08. 10:00 Ostrá - Třebeš 0:2 (0:2)
    Ne 25.08. 10:00 Vlašim - Svitavy 0:5 (0:4)
    Ne 25.08. 10:00 Trutnov - RMSK Cidlina 4:1 (3:0)

    1.kolo

    St 28.08. 10:00 Ostrá - Čáslav 1:5 (0:1)
    St 28.08. 10:00 ABC Braník - CU Bohemians B 0:1 np (0:0)
    St 28.08. 10:00 Vyšehrad B - Admira Praha B 3:2 np (1:1)
    St 28.08. 10:00 Sparta Kolín - Střešovice 1911 5:1 (4:0)
    St 28.08. 11:00 Union Vršovice - Náchod 4:0 (3:0)
    St 28.08. 14:45 Svitavy - Třebeš 2:1 (1:0)
    St 28.08. 15:15 Trutnov - Viktoria Žižkov B 5:0 (3:0)
    St 28.08. 16:00 Vlašim - RMSK Cidlina 2:7 (1:5)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 RMSK Cidlina - Vyšehrad B 5:0 (2:0)
    So 31.08. 10:00 Čáslav - Trutnov 3:2 (3:0)
    So 31.08. 10:00 Svitavy - ABC Braník 1:2 np (0:1)
    So 31.08. 10:00 Ostrá - Vlašim 3:7 (2:4)
    So 31.08. 10:00 Třebeš - Náchod 2:0 (2:0)
    So 31.08. 10:00 Admira Praha B - Střešovice 1911 2:1 (2:1)
    So 31.08. 10:00 Viktoria Žižkov B - Sparta Kolín 2:3 (1:0)
    So 31.08. 10:00 CU Bohemians B - Union Vršovice 7:0 (1:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Vyšehrad B - Čáslav 2:1 (0:0)
    So 07.09. 10:00 Sparta Kolín - CU Bohemians B 1:5 (1:3)
    So 07.09. 10:00 Vlašim - Třebeš 2:3 (1:3)
    So 07.09. 14:45 Střešovice 1911 - Viktoria Žižkov B 3:4 (0:2)
    Ne 08.09. 10:00 Union Vršovice - RMSK Cidlina 1:3 (0:1)
    Ne 08.09. 10:00 Náchod - Admira Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 08.09. 10:45 ABC Braník - Ostrá 5:1 (3:0)
    Ne 08.09. 14:45 Trutnov - Svitavy 2:1 np (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Třebeš - Admira Praha B 0:1 (0:0)
    So 14.09. 10:00 Ostrá - Trutnov 1:2 (0:1)
    So 14.09. 10:00 Čáslav - Union Vršovice 2:1 (0:1)
    So 14.09. 10:00 Svitavy - Vyšehrad B 4:2 (3:1)
    So 14.09. 10:00 RMSK Cidlina - Sparta Kolín 6:1 (5:0)
    So 14.09. 10:00 CU Bohemians B - Střešovice 1911 8:0 (8:0)
    So 14.09. 10:00 Viktoria Žižkov B - Náchod 0:3 (0:2)
    Ne 15.09. 10:00 Vlašim - ABC Braník 0:5 (0:1)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Vyšehrad B - Ostrá 6:2 (1:1)
    So 21.09. 10:00 Admira Praha B - Viktoria Žižkov B 3:1 (2:0)
    So 21.09. 10:00 Sparta Kolín - Čáslav 2:1 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Střešovice 1911 - RMSK Cidlina 0:7 (0:2)
    Ne 22.09. 10:00 Union Vršovice - Svitavy 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 10:00 ABC Braník - Třebeš 3:1 (0:1)
    Ne 22.09. 10:00 Náchod - CU Bohemians B 0:3 (0:2)
    Ne 22.09. 14:15 Trutnov - Vlašim 5:0 (3:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Čáslav - Střešovice 1911 3:2 np (1:1)
    So 28.09. 10:00 Třebeš - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:0)
    So 28.09. 10:00 Ostrá - Union Vršovice 2:7 (2:4)
    So 28.09. 10:00 Svitavy - Sparta Kolín 4:3 np (1:2)
    So 28.09. 10:00 Vlašim - Vyšehrad B 2:5 (2:3)
    So 28.09. 11:00 CU Bohemians B - Admira Praha B 4:1 (1:1)
    So 28.09. 11:30 ABC Braník - Trutnov 2:6 (0:4)
    Ne 29.09. 10:00 RMSK Cidlina - Náchod 2:3 np (0:1)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Vyšehrad B - ABC Braník 1:3 (1:1)
    So 05.10. 10:00 Viktoria Žižkov B - CU Bohemians B 2:1 (0:0)
    So 05.10. 10:00 Sparta Kolín - Ostrá 4:5 np (3:2)
    Ne 06.10. 10:00 Náchod - Čáslav 7:2 (4:0)
    Ne 06.10. 10:00 Union Vršovice - Vlašim 4:1 (1:1)
    Ne 06.10. 11:30 Střešovice 1911 - Svitavy 0:1 (0:1)
    Ne 06.10. 13:45 Trutnov - Třebeš 7:1 (3:0)
    Út 29.10. 10:00 Admira Praha B - RMSK Cidlina 4:2 (3:0)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 RMSK Cidlina - Viktoria Žižkov B 3:0 (1:0)
    So 12.10. 10:00 Svitavy - Náchod 4:2 (2:0)
    So 12.10. 10:00 Ostrá - Střešovice 1911 2:3 np (1:2)
    So 12.10. 10:00 Čáslav - Admira Praha B 1:3 (0:0)
    So 12.10. 10:00 Třebeš - CU Bohemians B 0:3 (0:1)
    So 12.10. 11:00 ABC Braník - Union Vršovice 2:3 np (2:1)
    So 12.10. 13:15 Trutnov - Vyšehrad B 6:1 (3:0)
    Ne 13.10. 10:00 Vlašim - Sparta Kolín 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Sparta Kolín - ABC Braník 2:0 (1:0)
    So 19.10. 10:00 Vyšehrad B - Třebeš 1:0 (0:0)
    So 19.10. 10:00 CU Bohemians B - RMSK Cidlina 3:2 np (1:2)
    So 19.10. 10:00 Admira Praha B - Svitavy 2:3 np (2:2)
    So 19.10. 14:45 Viktoria Žižkov B - Čáslav 3:0 (1:0)
    Ne 20.10. 10:00 Náchod - Ostrá 8:0 (4:0)
    Ne 20.10. 10:00 Union Vršovice - Trutnov 3:1 (3:0)
    Ne 20.10. 11:00 Střešovice 1911 - Vlašim 4:0 (1:0)

    12.kolo

    So 26.10. 09:30 Třebeš - RMSK Cidlina 7:0 (4:0)
    So 26.10. 09:30 Vyšehrad B - Union Vršovice 0:3 (0:1)
    So 26.10. 10:00 Ostrá - Admira Praha B 2:8 (1:2)
    So 26.10. 10:00 Čáslav - CU Bohemians B 0:6 (0:1)
    So 26.10. 10:00 Svitavy - Viktoria Žižkov B 4:2 (1:2)
    So 26.10. 10:00 ABC Braník - Střešovice 1911 3:1 (2:0)
    Ne 27.10. 10:00 Trutnov - Sparta Kolín 5:1 (1:0)
    Ne 27.10. 10:00 Vlašim - Náchod 0:4 (0:2)

    13.kolo

    So 02.11. 10:00 Sparta Kolín - Vyšehrad B 6:2 (1:1)
    So 02.11. 10:00 Admira Praha B - Vlašim 0:3 (0:2)
    So 02.11. 14:30 CU Bohemians B - Svitavy 3:1 (0:1)
    So 02.11. 14:45 Viktoria Žižkov B - Ostrá 8:0 (5:0)
    Ne 03.11. 10:00 Náchod - ABC Braník 4:0 (3:0)
    Ne 03.11. 10:00 Union Vršovice - Třebeš 2:0 (2:0)
    Ne 03.11. 10:00 RMSK Cidlina - Čáslav 2:1 np (1:0)
    Ne 03.11. 12:30 Střešovice 1911 - Trutnov 2:3 (0:2)

    14.kolo

    So 09.11. 09:30 Vyšehrad B - Střešovice 1911 3:1 (1:0)
    So 09.11. 10:00 Vlašim - Viktoria Žižkov B 2:1 (0:1)
    So 09.11. 10:00 Ostrá - CU Bohemians B 0:10 (0:5)
    So 09.11. 10:00 Třebeš - Čáslav 3:1 (1:0)
    So 09.11. 10:00 Trutnov - Náchod 3:1 (1:1)
    So 09.11. 10:00 ABC Braník - Admira Praha B 3:1 (3:1)
    So 09.11. 10:00 Svitavy - RMSK Cidlina 3:1 (0:0)
    Ne 10.11. 10:00 Union Vršovice - Sparta Kolín 2:1 (1:1)

    15.kolo

    So 16.11. 10:00 Čáslav - Svitavy 3:2 (1:1)
    So 16.11. 10:00 RMSK Cidlina - Ostrá 12:1 (9:1)
    So 16.11. 10:00 Admira Praha B - Trutnov 1:4 (0:2)
    So 16.11. 10:00 CU Bohemians B - Vlašim 8:0 (5:0)
    So 16.11. 10:00 Sparta Kolín - Třebeš 2:1 (1:0)
    So 16.11. 10:00 Náchod - Vyšehrad B 5:2 (3:1)
    So 16.11. 14:15 Viktoria Žižkov B - ABC Braník 0:1 (0:1)
    Ne 17.11. 10:00 Střešovice 1911 - Union Vršovice 1:4 (0:0)

    16. kolo - soutěž ukončena

    06.03. 13:00 Náchod - Union Vršovice 2:3 (2:1)
    So 07.03. 10:00 Čáslav - Ostrá 3:1 (3:0)
    So 07.03. 10:00 CU Bohemians B - ABC Braník 3:0 (1:0)
    So 07.03. 10:00 Admira Praha B - Vyšehrad B 4:1 (1:0)
    So 07.03. 10:00 Viktoria Žižkov B - Trutnov 4:1 (0:1)
    Ne 08.03. 10:00 Střešovice 1911 - Sparta Kolín 2:7 (1:5)
    Ne 08.03. 10:00 RMSK Cidlina - Vlašim 3:0 (1:0)
    Ne 08.03. 12:00 Třebeš - Svitavy 3:2 np (1:1)
    Správce soutěže: Milan Másílko

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 13 2 0 1 71:7 43
    2. 16 12 1 0 3 49:24 38
    3. 16 11 1 0 4 55:26 35
    4. 16 8 2 3 3 41:27 31
    5. 16 8 2 2 4 33:27 30
    6. 16 8 1 3 4 57:30 29
    7. 16 9 0 2 5 39:35 29
    8. 16 7 1 2 6 44:42 25
    9. 16 7 1 1 7 49:31 24
    10. 16 7 0 0 9 33:35 21
    11. 16 6 1 1 8 28:39 21
    12. 16 6 1 0 9 26:27 20
    13. 16 5 1 0 10 30:53 17
    14. 16 4 0 0 12 21:59 12
    15. 16 1 1 1 13 21:61 6
    16. 16 0 1 1 14 21:95 3

    Nejčtenější ze sportu