Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13835
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4073
    Týden:
    46
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 11.08. 12:15 Motorlet Praha - Č.Budějovice Ak B 0:3 (0:2)
    Ne 11.08. 12:15 CU Bohemians - Sokolov 9:0 (2:0)
    Ne 11.08. 12:15 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň B 1:3 (1:0)
    Ne 11.08. 12:15 Písek - Rokycany 12:0 (6:0)
    Ne 11.08. 12:15 Vyšehrad - SK Kladno 3:2 (1:1)
    Ne 11.08. 12:30 Táborsko - Benešov 4:1 (2:0)
    Ne 11.08. 12:30 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram FA B 5:2 (5:1)
    Ne 11.08. 17:00 Slavia Praha B - Mostecký FK 5:0 (3:0)

    2.kolo

    16.08. 13:30 SK Kladno - Slavia Praha B 2:1 np (1:1)
    Ne 18.08. 12:15 Rokycany - Vyšehrad 0:10 (0:6)
    Ne 18.08. 12:15 Benešov - Viktoria Žižkov 4:5 np (2:1)
    Ne 18.08. 12:15 Motorlet Praha - CU Bohemians 0:1 (0:0)
    Ne 18.08. 13:15 Č.Budějovice Ak B - 1.FK Příbram FA B 1:2 (0:2)
    Ne 18.08. 13:15 Mostecký FK - Petřín Plzeň 1:3 (0:1)
    Ne 18.08. 13:15 Sokolov - Táborsko 0:1 (0:1)
    Ne 18.08. 14:30 Viktoria Plzeň B - Písek 8:1 (3:0)

    3.kolo

    23.08. 15:15 Petřín Plzeň - SK Kladno 3:2 np (0:1)
    Ne 25.08. 12:15 CU Bohemians - Č.Budějovice Ak B 2:4 (1:3)
    Ne 25.08. 12:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 3:7 (2:1)
    Ne 25.08. 12:15 Písek - Benešov 7:2 (3:1)
    Ne 25.08. 12:15 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 1:2 (1:1)
    Ne 25.08. 12:30 Táborsko - Motorlet Praha 0:6 (0:3)
    Ne 25.08. 15:15 1.FK Příbram FA B - Mostecký FK 1:3 (0:1)
    St 04.09. 15:15 Slavia Praha B - Rokycany 16:1 (10:0)

    4.kolo

    So 31.08. 17:15 Rokycany - Petřín Plzeň 0:6 (0:4)
    Ne 01.09. 12:15 Benešov - Vyšehrad 1:2 (1:1)
    Ne 01.09. 12:15 CU Bohemians - Táborsko 12:2 (7:1)
    Ne 01.09. 12:30 SK Kladno - 1.FK Příbram FA B 4:1 (1:0)
    Ne 01.09. 14:15 Č.Budějovice Ak B - Mostecký FK 6:1 (3:0)
    Ne 01.09. 14:30 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 1:3 (1:1)
    Ne 01.09. 16:15 Sokolov - Písek 4:2 (3:1)
    St 04.09. 15:15 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 1:3 (0:3)

    5.kolo

    Ne 08.09. 12:15 Viktoria Žižkov - CU Bohemians 5:2 (2:1)
    Ne 08.09. 12:15 Písek - Motorlet Praha 3:1 (2:0)
    Ne 08.09. 12:15 Vyšehrad - Sokolov 4:3 np (2:3)
    Ne 08.09. 12:15 Mostecký FK - SK Kladno 1:2 (0:0)
    Ne 08.09. 12:30 Táborsko - Č.Budějovice Ak B 2:1 np (1:1)
    Ne 08.09. 12:30 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň B 3:2 (1:1)
    Ne 08.09. 16:15 1.FK Příbram FA B - Rokycany 2:1 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Slavia Praha B - Benešov 7:2 (3:2)

    6.kolo

    Ne 15.09. 11:15 Rokycany - Mostecký FK 4:7 (2:4)
    Ne 15.09. 12:15 Benešov - Petřín Plzeň 2:4 (1:0)
    Ne 15.09. 12:15 Sokolov - Slavia Praha B 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 12:15 Motorlet Praha - Vyšehrad 2:1 (0:1)
    Ne 15.09. 12:15 CU Bohemians - Písek 4:1 (0:1)
    Ne 15.09. 12:30 Č.Budějovice Ak B - SK Kladno 6:1 (2:0)
    Ne 15.09. 12:30 Táborsko - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 14:15 Viktoria Plzeň B - 1.FK Příbram FA B 5:0 (1:0)

    7.kolo

    Ne 22.09. 12:15 Písek - Táborsko 4:2 (1:1)
    Ne 22.09. 12:15 Vyšehrad - CU Bohemians 0:5 (0:1)
    Ne 22.09. 12:30 Petřín Plzeň - Sokolov 6:0 (1:0)
    Ne 22.09. 12:30 SK Kladno - Rokycany 4:2 (3:0)
    Ne 22.09. 13:15 Mostecký FK - Viktoria Plzeň B 1:5 (0:2)
    Ne 22.09. 14:15 Viktoria Žižkov - Č.Budějovice Ak B 4:1 (1:0)
    Ne 22.09. 15:15 1.FK Příbram FA B - Benešov 5:1 (3:0)
    Ne 22.09. 15:45 Slavia Praha B - Motorlet Praha 3:1 (0:0)

    8.kolo

    St 28.08. 14:45 Viktoria Plzeň B - SK Kladno 2:3 np (1:1)
    St 25.09. 12:15 CU Bohemians - Slavia Praha B 1:5 (0:2)
    Ne 29.09. 12:15 Benešov - Mostecký FK 6:1 (2:0)
    Ne 29.09. 12:15 Sokolov - 1.FK Příbram FA B 4:3 (4:1)
    Ne 29.09. 12:15 Motorlet Praha - Petřín Plzeň 0:3 (0:0)
    Ne 29.09. 12:30 Táborsko - Vyšehrad 3:2 np (2:1)
    Ne 29.09. 13:15 Č.Budějovice Ak B - Rokycany 14:0 (6:0)
    Ne 29.09. 14:15 Viktoria Žižkov - Písek 3:2 (1:0)

    9.kolo

    Ne 06.10. 12:15 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 1:2 (1:2)
    Ne 06.10. 12:15 Rokycany - Viktoria Plzeň B 1:8 (0:3)
    Ne 06.10. 12:30 Petřín Plzeň - CU Bohemians 0:6 (0:4)
    Ne 06.10. 12:30 SK Kladno - Benešov 4:3 np (0:3)
    Ne 06.10. 13:15 Mostecký FK - Sokolov 1:2 (0:2)
    Ne 06.10. 15:15 Písek - Č.Budějovice Ak B 2:1 (0:0)
    Ne 06.10. 15:15 1.FK Příbram FA B - Motorlet Praha 2:1 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Slavia Praha B - Táborsko 3:2 (1:0)

    10.kolo

    Ne 13.10. 12:15 Benešov - Rokycany 5:1 (2:1)
    Ne 13.10. 12:15 Sokolov - SK Kladno 4:2 (2:2)
    Ne 13.10. 12:15 Motorlet Praha - Mostecký FK 4:1 (1:0)
    Ne 13.10. 12:15 CU Bohemians - 1.FK Příbram FA B 5:0 (2:0)
    Ne 13.10. 12:15 Písek - Vyšehrad 0:2 (0:1)
    Ne 13.10. 12:30 Táborsko - Petřín Plzeň 1:3 (1:2)
    Ne 13.10. 13:15 Č.Budějovice Ak B - Viktoria Plzeň B 1:2 (1:2)
    St 06.11. 14:15 Viktoria Žižkov - Slavia Praha B 1:6 (1:2)

    11.kolo

    Ne 20.10. 12:15 Vyšehrad - Č.Budějovice Ak B 5:2 (2:2)
    Ne 20.10. 12:15 1.FK Příbram FA B - Táborsko 1:2 (1:1)
    Ne 20.10. 12:15 Mostecký FK - CU Bohemians 2:5 (0:1)
    Ne 20.10. 12:15 Rokycany - Sokolov 0:6 (0:1)
    Ne 20.10. 12:30 Petřín Plzeň - Viktoria Žižkov 1:4 (0:2)
    Ne 20.10. 12:30 SK Kladno - Motorlet Praha 0:1 np (0:0)
    Ne 20.10. 13:15 Viktoria Plzeň B - Benešov 4:1 (2:0)
    Ne 20.10. 15:30 Slavia Praha B - Písek 15:1 (8:1)

    12.kolo

    25.10. 14:30 Vyšehrad - Slavia Praha B 2:1 (0:1)
    Ne 27.10. 12:15 Sokolov - Viktoria Plzeň B 2:3 (1:2)
    Ne 27.10. 12:15 Motorlet Praha - Rokycany 6:0 (2:0)
    Ne 27.10. 12:15 CU Bohemians - SK Kladno 7:0 (3:0)
    Ne 27.10. 12:15 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram FA B 6:3 (3:2)
    Ne 27.10. 12:30 Č.Budějovice Ak B - Benešov 7:3 (2:1)
    Ne 27.10. 12:30 Táborsko - Mostecký FK 2:1 np (0:0)
    Ne 27.10. 15:15 Písek - Petřín Plzeň 2:3 (1:0)

    13.kolo

    So 02.11. 12:15 Rokycany - CU Bohemians 0:11 (0:5)
    Ne 03.11. 12:15 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 1:5 (0:2)
    Ne 03.11. 12:15 Benešov - Sokolov 2:3 (2:2)
    Ne 03.11. 12:30 Petřín Plzeň - Vyšehrad 5:0 (3:0)
    Ne 03.11. 12:30 SK Kladno - Táborsko 0:3 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Slavia Praha B - Č.Budějovice Ak B 6:3 (4:3)
    Ne 03.11. 14:30 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha 3:2 (2:1)
    Ne 03.11. 15:15 1.FK Příbram FA B - Písek 4:1 (3:1)

    14.kolo

    Ne 10.11. 12:15 Motorlet Praha - Benešov 4:5 (2:0)
    Ne 10.11. 12:15 CU Bohemians - Viktoria Plzeň B 3:1 (1:0)
    Ne 10.11. 12:15 Viktoria Žižkov - SK Kladno 2:1 (1:1)
    Ne 10.11. 12:15 Vyšehrad - 1.FK Příbram FA B 5:1 (2:1)
    Ne 10.11. 12:30 Táborsko - Rokycany 8:1 (1:0)
    Ne 10.11. 13:15 Č.Budějovice Ak B - Sokolov 4:2 (3:1)
    Ne 10.11. 13:15 Písek - Mostecký FK 5:1 (2:1)
    Ne 10.11. 14:00 Slavia Praha B - Petřín Plzeň 4:1 (2:1)

    15.kolo

    Ne 17.11. 12:15 1.FK Příbram FA B - Slavia Praha B 1:4 (0:1)
    Ne 17.11. 12:15 Mostecký FK - Vyšehrad 2:1 (1:0)
    Ne 17.11. 12:15 Rokycany - Viktoria Žižkov 1:14 (0:9)
    Ne 17.11. 12:15 Benešov - CU Bohemians 1:5 (0:3)
    Ne 17.11. 12:15 Sokolov - Motorlet Praha 1:3 (1:0)
    Ne 17.11. 12:30 Petřín Plzeň - Č.Budějovice Ak B 2:4 (1:2)
    Ne 17.11. 12:30 SK Kladno - Písek 4:1 (1:0)
    Ne 17.11. 14:30 Viktoria Plzeň B - Táborsko 1:0 (1:0)

    16. kolo - soutěž ukončena

    Ne 08.03. 12:15 Č.Budějovice Ak B - Motorlet Praha 4:5 np (3:1)
    Ne 08.03. 12:15 Rokycany - Písek 1:7 (1:3)
    Ne 08.03. 12:15 Mostecký FK - Slavia Praha B 0:11 (0:5)
    Ne 08.03. 12:15 1.FK Příbram FA B - Petřín Plzeň 3:1 (1:1)
    Ne 08.03. 12:30 Sokolov - CU Bohemians 1:2 np (1:0)
    Ne 08.03. 12:30 SK Kladno - Vyšehrad 3:0 (1:0)
    Ne 08.03. 13:45 Benešov - Táborsko 1:4 (0:0)
    Ne 08.03. 14:30 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov 5:2 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 14 0 1 1 92:19 43
    2. 16 12 1 0 3 79:22 38
    3. 16 12 0 1 3 55:24 37
    4. 16 11 1 0 4 61:39 35
    5. 16 10 1 0 5 48:33 32
    6. 16 8 0 2 6 62:37 26
    7. 16 7 1 1 7 38:33 24
    8. 16 6 3 0 7 33:39 24
    9. 16 7 0 2 7 40:45 23
    10. 16 5 3 2 6 31:38 23
    11. 16 7 0 0 9 51:55 21
    12. 16 5 2 0 9 35:33 19
    13. 16 6 0 0 10 31:49 18
    14. 16 3 0 2 11 40:65 11
    15. 16 3 0 1 12 24:66 10
    16. 16 0 0 0 16 13:136 0

    Nejčtenější ze sportu