Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 13824
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1418
    Týden:
    41
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 13:00 Střešovice 1911 - Jablonec 1:20 (0:8)
    Ne 25.08. 10:00 Motorlet Praha - Dukla Praha 4:5 (3:2)
    Ne 25.08. 10:00 Varnsdorf - Benešov 4:26 (2:10)
    Ne 25.08. 10:30 FC Háje - Admira Praha 5:10 (2:5)
    Út 27.08. 10:00 ABC Braník - Slovan Liberec 1:25 (0:11)
    St 04.09. 18:00 Junior Praha - Roudnice 4:5 (3:3)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Jablonec - Benešov 15:0 (5:0)
    So 31.08. 10:00 Roudnice - Varnsdorf 12:5 (7:0)
    So 31.08. 14:00 Admira Praha - Motorlet Praha 0:15 (0:6)
    So 31.08. 14:00 Střešovice 1911 - ABC Braník 5:17 (3:13)
    Ne 01.09. 10:00 Slovan Liberec - FC Háje 30:0 (10:0)
    Ne 01.09. 10:15 Dukla Praha - Junior Praha 26:3

    5.kolo

    So 07.09. 13:30 Junior Praha - Admira Praha 4:5 (3:0)
    So 07.09. 16:00 ABC Braník - Jablonec 4:13 (2:6)
    Ne 08.09. 10:00 Motorlet Praha - Slovan Liberec 4:1
    Ne 08.09. 10:00 Varnsdorf - Dukla Praha 4:29
    Ne 08.09. 10:00 Benešov - Roudnice 8:9
    Ne 08.09. 10:30 FC Háje - Střešovice 1911 8:2

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Jablonec - Roudnice 9:3 (5:2)
    So 14.09. 10:00 Admira Praha - Varnsdorf 11:2 (6:0)
    So 14.09. 10:15 Dukla Praha - Benešov 21:2 (16:1)
    So 14.09. 12:45 Střešovice 1911 - Motorlet Praha 3:13 (1:8)
    So 14.09. 12:45 ABC Braník - FC Háje 10:3 (6:2)
    Ne 15.09. 10:00 Slovan Liberec - Junior Praha 27:1 (17:1)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Roudnice - Dukla Praha 5:11 (2:6)
    Ne 22.09. 10:00 Motorlet Praha - ABC Braník 7:1 (1:1)
    Ne 22.09. 10:00 Varnsdorf - Slovan Liberec 4:23 (4:9)
    Ne 22.09. 10:00 Benešov - Admira Praha 5:1 (2:0)
    Ne 22.09. 10:30 FC Háje - Jablonec 1:8 (0:3)
    Ne 22.09. 14:00 Junior Praha - Střešovice 1911 9:6 (4:3)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Admira Praha - Roudnice 2:8 (0:4)
    So 28.09. 10:00 Střešovice 1911 - Varnsdorf 3:2 (2:1)
    So 28.09. 14:00 Jablonec - Dukla Praha 5:9 (3:5)
    Ne 29.09. 10:00 Slovan Liberec - Benešov 14:6 (7:3)
    Ne 29.09. 10:00 ABC Braník - Junior Praha 4:4 (3:3)
    Ne 29.09. 16:30 FC Háje - Motorlet Praha 2:16 (0:8)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 Roudnice - Slovan Liberec 3:10 (2:5)
    So 05.10. 10:15 Dukla Praha - Admira Praha 16:4 (9:3)
    Ne 06.10. 10:00 Motorlet Praha - Jablonec 1:2 (1:1)
    Ne 06.10. 10:00 Varnsdorf - ABC Braník 7:10 (3:3)
    Ne 06.10. 10:00 Benešov - Střešovice 1911 9:3 (5:0)
    Ne 06.10. 14:00 Junior Praha - FC Háje 13:3 (7:1)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Střešovice 1911 - Roudnice 2:6 (2:3)
    So 12.10. 14:00 Jablonec - Admira Praha 11:3 (4:0)
    Ne 13.10. 10:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 7:2 (4:1)
    Ne 13.10. 10:00 ABC Braník - Benešov 9:4 (7:2)
    Ne 13.10. 10:00 Motorlet Praha - Junior Praha 12:0 (2:0)
    Ne 13.10. 10:30 FC Háje - Varnsdorf 8:4 (1:2)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Roudnice - ABC Braník 9:7 (7:6)
    So 19.10. 10:00 Admira Praha - Slovan Liberec 7:14 (3:5)
    So 19.10. 10:15 Dukla Praha - Střešovice 1911 21:5 (11:1)
    Ne 20.10. 10:00 Varnsdorf - Motorlet Praha 3:6 (0:4)
    Ne 20.10. 10:00 Benešov - FC Háje 8:6 (4:3)
    Ne 20.10. 12:00 Junior Praha - Jablonec 3:20 (0:6)

    1.kolo

    So 02.11. 12:45 Střešovice 1911 - Admira Praha 6:3 (2:0)
    Ne 03.11. 10:00 Slovan Liberec - Jablonec 9:3 (3:0)
    Ne 03.11. 10:00 ABC Braník - Dukla Praha 4:11 (2:4)
    Ne 03.11. 10:00 Motorlet Praha - Benešov 16:1 (8:0)
    Ne 03.11. 10:30 FC Háje - Roudnice 5:12 (3:4)
    Ne 03.11. 12:00 Junior Praha - Varnsdorf 5:5 (3:2)

    2.kolo

    25.10. 16:30 Slovan Liberec - Střešovice 1911 26:0 (13:0)
    So 26.10. 10:00 Admira Praha - ABC Braník 7:4 (3:0)
    So 26.10. 10:15 Dukla Praha - FC Háje 17:3 (6:2)
    So 26.10. 14:30 Roudnice - Motorlet Praha 0:4 (0:1)
    Ne 27.10. 10:00 Benešov - Junior Praha 7:3 (3:0)
    Ne 10.11. 10:00 Jablonec - Varnsdorf 9:1 (3:0)

    12.kolo

    So 21.03. 00:00 Jablonec - Slovan Liberec
    So 21.03. 00:00 Admira Praha - Střešovice 1911
    So 21.03. 00:00 Dukla Praha - ABC Braník
    So 21.03. 00:00 Roudnice - FC Háje
    So 21.03. 00:00 Benešov - Motorlet Praha
    So 21.03. 00:00 Varnsdorf - Junior Praha

    13.kolo

    So 28.03. 00:00 Varnsdorf - Jablonec
    So 28.03. 00:00 Junior Praha - Benešov
    So 28.03. 00:00 Motorlet Praha - Roudnice
    So 28.03. 00:00 FC Háje - Dukla Praha
    So 28.03. 00:00 ABC Braník - Admira Praha
    So 28.03. 00:00 Střešovice 1911 - Slovan Liberec

    14.kolo

    So 04.04. 00:00 Jablonec - Střešovice 1911
    So 04.04. 00:00 Slovan Liberec - ABC Braník
    So 04.04. 00:00 Admira Praha - FC Háje
    So 04.04. 00:00 Dukla Praha - Motorlet Praha
    So 04.04. 00:00 Roudnice - Junior Praha
    So 04.04. 00:00 Benešov - Varnsdorf

    15.kolo

    So 11.04. 00:00 Benešov - Jablonec
    So 11.04. 00:00 Varnsdorf - Roudnice
    So 11.04. 00:00 Junior Praha - Dukla Praha
    So 11.04. 00:00 Motorlet Praha - Admira Praha
    So 11.04. 00:00 FC Háje - Slovan Liberec
    So 11.04. 00:00 ABC Braník - Střešovice 1911

    16.kolo

    So 18.04. 00:00 Jablonec - ABC Braník
    So 18.04. 00:00 Střešovice 1911 - FC Háje
    So 18.04. 00:00 Slovan Liberec - Motorlet Praha
    So 18.04. 00:00 Admira Praha - Junior Praha
    So 18.04. 00:00 Dukla Praha - Varnsdorf
    So 18.04. 00:00 Roudnice - Benešov

    17.kolo

    So 25.04. 00:00 Roudnice - Jablonec
    So 25.04. 00:00 Benešov - Dukla Praha
    So 25.04. 00:00 Varnsdorf - Admira Praha
    So 25.04. 00:00 Junior Praha - Slovan Liberec
    So 25.04. 00:00 Motorlet Praha - Střešovice 1911
    So 25.04. 00:00 FC Háje - ABC Braník

    18.kolo

    So 02.05. 00:00 Jablonec - FC Háje
    So 02.05. 00:00 ABC Braník - Motorlet Praha
    So 02.05. 00:00 Střešovice 1911 - Junior Praha
    So 02.05. 00:00 Slovan Liberec - Varnsdorf
    So 02.05. 00:00 Admira Praha - Benešov
    So 02.05. 00:00 Dukla Praha - Roudnice

    19.kolo

    So 09.05. 00:00 Dukla Praha - Jablonec
    So 09.05. 00:00 Roudnice - Admira Praha
    So 09.05. 00:00 Benešov - Slovan Liberec
    So 09.05. 00:00 Varnsdorf - Střešovice 1911
    So 09.05. 00:00 Junior Praha - ABC Braník
    So 09.05. 00:00 Motorlet Praha - FC Háje

    20.kolo

    So 16.05. 00:00 Jablonec - Motorlet Praha
    So 16.05. 00:00 FC Háje - Junior Praha
    So 16.05. 00:00 ABC Braník - Varnsdorf
    So 16.05. 00:00 Střešovice 1911 - Benešov
    So 16.05. 00:00 Slovan Liberec - Roudnice
    So 16.05. 00:00 Admira Praha - Dukla Praha

    21.kolo

    So 23.05. 00:00 Admira Praha - Jablonec
    So 23.05. 00:00 Dukla Praha - Slovan Liberec
    So 23.05. 00:00 Roudnice - Střešovice 1911
    So 23.05. 00:00 Benešov - ABC Braník
    So 23.05. 00:00 Varnsdorf - FC Háje
    So 23.05. 00:00 Junior Praha - Motorlet Praha

    22.kolo

    So 30.05. 00:00 Jablonec - Junior Praha
    So 30.05. 00:00 Motorlet Praha - Varnsdorf
    So 30.05. 00:00 FC Háje - Benešov
    So 30.05. 00:00 ABC Braník - Roudnice
    So 30.05. 00:00 Střešovice 1911 - Dukla Praha
    So 30.05. 00:00 Slovan Liberec - Admira Praha
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 10 0 1 186:31 30
    2. 11 10 0 1 168:46 30
    3. 11 9 0 2 115:35 27
    4. 11 9 0 2 98:18 27
    5. 11 7 0 4 72:67 21
    6. 11 5 0 6 76:101 15
    7. 11 4 1 6 71:95 13
    8. 11 4 0 7 53:90 12
    9. 11 2 2 7 49:120 8
    10. 11 2 0 9 44:130 6
    11. 11 2 0 9 36:134 6
    12. 11 0 1 10 41:142 1