Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 13811
  • Návštěvy: 388/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2784
    Týden:
    388
    Dnes:
    21
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:00 Jablonec - Teplice 2:3 (0:2)
    So 24.08. 10:00 CU Bohemians - Meteor 3:4 np (2:3)
    So 24.08. 10:00 Sparta Praha - Hradec Králové 7:0 (2:0)
    So 24.08. 10:30 1.FK Příbram FA - FC Liberec-mládež 5:0 (0:0)
    So 24.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
    So 24.08. 11:00 Pardubice - Č.Budějovice Ak 4:2 (1:1)
    Ne 25.08. 10:00 Vyšehrad - Slavia Praha 0:9 (0:4)

    4.kolo

    Čt 29.08. 15:00 Meteor - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2)
    So 31.08. 10:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:3 (0:1)
    So 31.08. 10:00 FC Liberec-mládež - Jablonec 3:7 (3:4)
    So 31.08. 10:15 Hradec Králové - Pardubice 3:1 (1:0)
    So 31.08. 10:30 Teplice - CU Bohemians 3:1 (1:1)
    Ne 01.09. 10:00 Vyšehrad - 1.FK Příbram FA 0:3 (0:2)
    Ne 01.09. 14:00 Slavia Praha - Č.Budějovice Ak 6:0

    5.kolo

    St 04.09. 16:00 1.FK Příbram FA - Slavia Praha 0:9 (0:3)
    St 04.09. 16:00 Jablonec - Vyšehrad 4:2 (2:1)
    So 07.09. 10:00 Sparta Praha - Meteor 2:1 (0:1)
    So 07.09. 10:15 Pardubice - Mladá Boleslav 2:3 np (2:2)
    So 07.09. 11:00 CU Bohemians - FC Liberec-mládež 3:1 (1:1)
    So 07.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Teplice 5:0 (3:0)
    Ne 08.09. 13:00 Č.Budějovice Ak - Hradec Králové 1:2 np (1:1)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 FC Liberec-mládež - Viktoria Plzeň 3:10 (0:6)
    So 14.09. 10:30 Teplice - Sparta Praha 2:5 (1:1)
    So 14.09. 12:00 Mladá Boleslav - Č.Budějovice Ak 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 10:00 Vyšehrad - CU Bohemians 0:4 (0:0)
    Ne 15.09. 11:00 1.FK Příbram FA - Jablonec 3:4 np (2:2)
    Ne 15.09. 14:00 Slavia Praha - Hradec Králové 6:0 (3:0)
    Ne 15.09. 14:30 Meteor - Pardubice 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Jablonec - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    So 21.09. 10:00 Sparta Praha - FC Liberec-mládež 4:0 (1:0)
    So 21.09. 10:15 Hradec Králové - Mladá Boleslav 1:2 np (0:1)
    So 21.09. 10:30 Pardubice - Teplice 6:2 (1:1)
    So 21.09. 11:00 CU Bohemians - 1.FK Příbram FA 3:2 np (0:2)
    Ne 22.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Vyšehrad 9:0 (5:0)
    Ne 22.09. 14:00 Č.Budějovice Ak - Meteor 1:3 (0:2)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 FC Liberec-mládež - Pardubice 2:3 (0:3)
    So 28.09. 10:00 Jablonec - CU Bohemians 4:2 (1:0)
    Ne 29.09. 10:00 Meteor - Hradec Králové 4:3 np (0:1)
    Ne 29.09. 10:00 Vyšehrad - Sparta Praha 0:7 (0:4)
    Ne 29.09. 10:00 1.FK Příbram FA - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    Ne 29.09. 13:45 Teplice - Č.Budějovice Ak 2:1 (1:1)
    Ne 29.09. 14:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 4:0 (0:0)

    9.kolo

    04.10. 10:00 CU Bohemians - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    04.10. 12:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram FA 4:0 (0:0)
    So 05.10. 10:00 Mladá Boleslav - Meteor 2:1 (0:0)
    So 05.10. 10:15 Pardubice - Vyšehrad 7:0 (2:0)
    Ne 06.10. 10:30 Viktoria Plzeň - Jablonec 5:1 (3:0)
    Ne 06.10. 13:00 Č.Budějovice Ak - FC Liberec-mládež 4:2 (0:1)
    Ne 06.10. 13:00 Hradec Králové - Teplice 3:0 (1:0)

    10.kolo

    11.10. 12:00 Teplice - Mladá Boleslav 2:3 np (0:0)
    So 12.10. 10:00 FC Liberec-mládež - Hradec Králové 0:4 (0:2)
    So 12.10. 10:00 Jablonec - Sparta Praha 3:4 (1:1)
    So 12.10. 11:00 CU Bohemians - Viktoria Plzeň 1:2 np (0:0)
    Ne 13.10. 10:00 Vyšehrad - Č.Budějovice Ak 0:3 (0:0)
    Ne 13.10. 11:00 1.FK Příbram FA - Pardubice 2:4 (1:3)
    Ne 13.10. 14:00 Slavia Praha - Meteor 7:0 (3:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Sparta Praha - CU Bohemians
    So 19.10. 10:00 Mladá Boleslav - FC Liberec-mládež
    So 19.10. 10:15 Pardubice - Jablonec
    So 19.10. 10:15 Hradec Králové - Vyšehrad
    So 19.10. 11:30 Meteor - Teplice
    Ne 20.10. 10:30 Viktoria Plzeň - Slavia Praha
    Ne 20.10. 13:00 Č.Budějovice Ak - 1.FK Příbram FA

    12.kolo

    So 26.10. 10:00 FC Liberec-mládež - Meteor
    So 26.10. 11:00 Jablonec - Č.Budějovice Ak
    So 26.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha
    Ne 27.10. 10:00 Slavia Praha - Teplice
    Ne 27.10. 10:00 Vyšehrad - Mladá Boleslav
    Ne 27.10. 11:00 1.FK Příbram FA - Hradec Králové
    Ne 27.10. 11:00 CU Bohemians - Pardubice

    13.kolo

    So 02.11. 10:00 Sparta Praha - Slavia Praha
    So 02.11. 10:15 Hradec Králové - Jablonec
    So 02.11. 11:00 Pardubice - Viktoria Plzeň
    So 02.11. 11:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram FA
    Ne 03.11. 13:00 Č.Budějovice Ak - CU Bohemians
    Ne 03.11. 13:00 Teplice - FC Liberec-mládež
    Ne 03.11. 14:30 Meteor - Vyšehrad

    2.kolo

    So 09.11. 10:00 Slavia Praha - Pardubice
    So 09.11. 10:00 Mladá Boleslav - CU Bohemians
    So 09.11. 10:00 FC Liberec-mládež - Vyšehrad
    So 09.11. 10:30 Teplice - 1.FK Příbram FA
    So 09.11. 15:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň
    Ne 10.11. 10:00 Meteor - Jablonec
    Ne 10.11. 15:30 Č.Budějovice Ak - Sparta Praha

    1.kolo

    So 16.11. 10:00 FC Liberec-mládež - Slavia Praha
    So 16.11. 10:00 Jablonec - Mladá Boleslav
    So 16.11. 10:00 Sparta Praha - Pardubice
    So 16.11. 11:00 Viktoria Plzeň - Č.Budějovice Ak
    So 16.11. 13:00 1.FK Příbram FA - Meteor
    Ne 17.11. 10:00 Vyšehrad - Teplice
    Ne 17.11. 12:30 CU Bohemians - Hradec Králové
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 8 0 0 0 46:0 24
    2. 8 8 0 0 0 36:8 24
    3. 8 6 1 0 1 36:7 20
    4. 8 6 0 1 1 28:13 19
    5. 8 3 1 2 2 15:19 13
    6. 8 2 3 0 3 11:15 12
    7. 8 3 1 0 4 24:25 11
    8. 8 2 1 2 3 16:16 10
    9. 8 3 0 1 4 13:18 10
    10. 8 3 0 1 4 14:25 10
    11. 8 2 0 2 4 15:24 8
    12. 8 1 2 0 5 13:22 7
    13. 8 0 0 0 8 11:40 0
    14. 8 0 0 0 8 2:46 0