Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13801
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3337
    Týden:
    44
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.08. 16:00 Celtic - St. Johnstone 7:0 (3:0)
    So 03.08. 16:00 Hibernian - St. Mirren 1:0 (0:0)
    So 03.08. 16:00 Livingston - Motherwell 0:0 (0:0)
    So 03.08. 16:00 Ross County - Hamilton 3:0 (2:0)
    Ne 04.08. 14:30 Kilmarnock - Rangers 1:2 (0:1)
    Ne 04.08. 16:00 Aberdeen - Hearts 3:2 (1:0)

    2.kolo

    So 10.08. 13:00 Motherwell - Celtic 2:5 (1:2)
    So 10.08. 15:00 St. Johnstone - Livingston 2:2 (0:2)
    So 10.08. 16:00 Hamilton - Kilmarnock 2:0 (1:0)
    So 10.08. 16:00 Hearts - Ross County 0:0 (0:0)
    Ne 11.08. 16:00 Rangers - Hibernian 6:1 (2:1)
    Ne 11.08. 16:00 St. Mirren - Aberdeen 1:0 (1:0)

    3.kolo

    So 24.08. 16:00 Hamilton - Motherwell 1:3 (1:2)
    So 24.08. 16:00 Hibernian - St. Johnstone 2:2 (1:0)
    So 24.08. 16:00 Kilmarnock - Aberdeen 0:0 (0:0)
    So 24.08. 16:00 Ross County - Livingston 1:4 (1:3)
    Ne 25.08. 13:15 St. Mirren - Rangers 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 16:00 Celtic - Hearts 3:1 (1:0)

    4.kolo

    So 31.08. 16:00 Aberdeen - Ross County 3:0 (2:0)
    So 31.08. 16:00 Hearts - Hamilton 2:2 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Livingston - St. Mirren 2:1 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Motherwell - Hibernian 3:0 (1:0)
    So 31.08. 16:00 St. Johnstone - Kilmarnock 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 13:00 Rangers - Celtic 0:2 (0:1)

    5.kolo

    So 14.09. 13:00 Hamilton - Celtic 0:1 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Aberdeen - St. Johnstone 1:1 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Hearts - Motherwell 2:3 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Kilmarnock - Hibernian 2:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Rangers - Livingston 3:1 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Ross County - St. Mirren 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 21.09. 16:00 Livingston - Aberdeen 0:2 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Motherwell - Ross County 1:2 (0:0)
    So 21.09. 16:00 St. Mirren - Hamilton 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 13:15 St. Johnstone - Rangers 0:4 (0:0)
    Ne 22.09. 14:00 Celtic - Kilmarnock 3:1 (1:1)
    Ne 22.09. 16:00 Hibernian - Hearts 1:2 (0:0)

    7.kolo

    So 28.09. 13:30 Hibernian - Celtic 1:1 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Hamilton - Livingston 2:1 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Kilmarnock - Ross County 0:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Rangers - Aberdeen 5:0 (2:0)
    So 28.09. 16:00 St. Johnstone - Motherwell 0:1 (0:1)
    So 28.09. 16:00 St. Mirren - Hearts 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 05.10. 16:00 Aberdeen - Hibernian 1:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Hearts - Kilmarnock 0:1 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Motherwell - St. Mirren 2:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Ross County - St. Johnstone 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 13:00 Livingston - Celtic 2:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Rangers - Hamilton 5:0 (2:0)

    9.kolo

    So 19.10. 16:00 Celtic - Ross County 6:0 (1:0)
    So 19.10. 16:00 Hamilton - Hibernian 1:1 (0:1)
    So 19.10. 16:00 Kilmarnock - Livingston 2:1 (1:0)
    So 19.10. 16:00 Motherwell - Aberdeen 0:3 (0:1)
    So 19.10. 16:00 St. Mirren - St. Johnstone 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 13:15 Hearts - Rangers 1:1 (1:1)

    10.kolo

    So 26.10. 16:00 Hibernian - Ross County 2:2 (0:0)
    So 26.10. 16:00 Kilmarnock - St. Mirren 1:0 (0:0)
    So 26.10. 16:00 Livingston - Hearts 0:0 (0:0)
    So 26.10. 16:00 St. Johnstone - Hamilton 3:2 (1:1)
    Ne 27.10. 13:15 Aberdeen - Celtic 0:4 (0:4)
    Ne 27.10. 16:00 Rangers - Motherwell 2:1 (1:1)

    11.kolo

    St 30.10. 20:45 Celtic - St. Mirren 2:0 (0:0)
    St 30.10. 20:45 Hamilton - Aberdeen 0:1 (0:1)
    St 30.10. 20:45 Hibernian - Livingston 2:2 (0:2)
    St 30.10. 20:45 Motherwell - Kilmarnock 2:1 (1:1)
    St 30.10. 20:45 Ross County - Rangers 0:4 (0:3)
    St 30.10. 20:45 St. Johnstone - Hearts 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 09.11. 16:00 Kilmarnock - Hamilton 2:2 (1:2)
    So 09.11. 16:00 Ross County - Aberdeen 1:3 (1:1)
    So 09.11. 16:00 St. Johnstone - Hibernian 1:4 (0:2)
    So 09.11. 16:00 Hearts - St. Mirren 5:2 (3:2)
    Ne 10.11. 16:00 Celtic - Motherwell 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 16:00 Livingston - Rangers 0:2 (0:1)

    14.kolo

    So 23.11. 16:00 Celtic - Livingston 4:0 (1:0)
    So 23.11. 16:00 Hibernian - Motherwell 3:1 (2:1)
    So 23.11. 16:00 Kilmarnock - Hearts 3:0 (3:0)
    So 23.11. 16:00 St. Mirren - Ross County 2:1 (1:1)
    Ne 24.11. 13:15 Hamilton - Rangers 1:3 (1:2)
    Ne 24.11. 16:00 St. Johnstone - Aberdeen 1:1 (0:1)

    15.kolo

    So 30.11. 16:00 Aberdeen - St. Mirren 2:1 (1:1)
    So 30.11. 16:00 Hibernian - Kilmarnock 2:2 (1:0)
    So 30.11. 16:00 Livingston - Hamilton 0:0 (0:0)
    So 30.11. 16:00 Motherwell - St. Johnstone 4:0 (1:0)
    Ne 01.12. 13:00 Ross County - Celtic 1:4 (1:2)
    Ne 01.12. 16:00 Rangers - Hearts 5:0 (2:0)

    16.kolo

    St 04.12. 20:45 Aberdeen - Rangers 2:2 (1:2)
    St 04.12. 20:45 Celtic - Hamilton 2:1 (1:0)
    St 04.12. 20:45 Hearts - Livingston 1:1 (0:1)
    St 04.12. 20:45 Kilmarnock - St. Johnstone 0:0 (0:0)
    St 04.12. 20:45 Ross County - Hibernian 2:1 (0:1)
    St 04.12. 20:45 St. Mirren - Motherwell 0:3 (0:2)

    17.kolo

    So 07.12. 16:00 Hamilton - St. Mirren 0:1 (0:0)
    So 07.12. 16:00 Hibernian - Aberdeen 3:0 (0:0)
    So 07.12. 16:00 Livingston - Kilmarnock 3:0 (0:0)
    So 07.12. 16:00 Motherwell - Hearts 1:0 (1:0)
    St 29.01. 20:45 Rangers - Ross County 2:0 (1:0)
    St 29.01. 20:45 St. Johnstone - Celtic 0:3 (0:3)

    18.kolo

    So 14.12. 16:00 St. Mirren - Livingston 3:3 (1:2)
    So 14.12. 16:00 Ross County - Kilmarnock 1:0 (0:0)
    So 14.12. 16:00 Aberdeen - Hamilton 1:0 (0:0)
    So 14.12. 16:00 Hearts - St. Johnstone 0:1 (0:0)
    Ne 15.12. 13:00 Motherwell - Rangers 0:2 (0:1)
    Ne 15.12. 16:00 Celtic - Hibernian 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 02.11. 16:00 Aberdeen - Kilmarnock 3:0 (2:0)
    So 02.11. 16:00 Motherwell - Livingston 2:1 (0:0)
    So 02.11. 16:00 Hamilton - Ross County 2:2 (0:1)
    Út 26.11. 20:45 St. Mirren - Hibernian 1:2 (0:1)
    St 18.12. 20:45 Hearts - Celtic 0:2 (0:2)
    Čt 28.05. 16:00 Rangers - St. Johnstone výsledek

    19.kolo

    20.12. 20:45 Hibernian - Rangers 0:3 (0:2)
    So 21.12. 16:00 Kilmarnock - Motherwell 0:1 (0:0)
    So 21.12. 16:00 Celtic - Aberdeen 2:1 (1:1)
    So 21.12. 16:00 Livingston - Ross County 4:0 (2:0)
    So 21.12. 16:00 Hamilton - Hearts 2:1 (0:0)
    So 21.12. 16:00 St. Johnstone - St. Mirren 0:0 (0:0)

    20.kolo

    Čt 26.12. 16:00 Ross County - Motherwell 1:2 (1:0)
    Čt 26.12. 16:00 Hamilton - St. Johnstone 0:1 (0:0)
    Čt 26.12. 16:00 Rangers - Kilmarnock 1:0 (0:0)
    Čt 26.12. 16:00 Hearts - Hibernian 0:2 (0:2)
    Čt 26.12. 16:00 Aberdeen - Livingston 2:1 (1:0)
    Čt 26.12. 16:00 St. Mirren - Celtic 1:2 (0:2)

    21.kolo

    Ne 29.12. 13:30 Celtic - Rangers 1:2 (1:1)
    Ne 29.12. 15:00 Hearts - Aberdeen 1:1 (0:0)
    Ne 29.12. 16:00 Livingston - Hibernian 2:0 (0:0)
    Ne 29.12. 16:00 St. Mirren - Kilmarnock 1:0 (1:0)
    Ne 29.12. 16:00 Motherwell - Hamilton 1:2 (1:0)
    Ne 29.12. 16:00 St. Johnstone - Ross County 1:1 (0:0)

    22.kolo

    St 22.01. 20:45 Kilmarnock - Celtic 1:3 (0:1)
    St 22.01. 20:45 Aberdeen - Motherwell 0:1 (0:1)
    St 22.01. 20:45 Hibernian - Hamilton 2:1 (0:1)
    St 22.01. 20:45 Ross County - Hearts 0:0 (0:0)
    St 22.01. 20:45 Rangers - St. Mirren 1:0 (1:0)
    St 22.01. 20:45 Livingston - St. Johnstone 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 25.01. 16:00 Celtic - Ross County 3:0 (1:0)
    So 25.01. 16:00 Hamilton - Livingston 2:4 (1:2)
    So 25.01. 16:00 Motherwell - Hibernian 0:0 (0:0)
    So 25.01. 16:00 St. Johnstone - Kilmarnock 2:1 (1:1)
    Ne 26.01. 13:30 St. Mirren - Aberdeen 0:0 (0:0)
    Ne 26.01. 16:00 Hearts - Rangers 2:1 (0:0)

    24.kolo

    So 01.02. 16:00 Hibernian - St. Mirren 2:2 (2:2)
    So 01.02. 16:00 Kilmarnock - Ross County 3:1 (0:1)
    So 01.02. 16:00 Livingston - Motherwell 1:0 (0:0)
    So 01.02. 16:00 Rangers - Aberdeen 0:0 (0:0)
    So 01.02. 16:00 St. Johnstone - Hearts 3:3 (1:2)
    Ne 02.02. 13:30 Hamilton - Celtic 1:4 (1:1)

    25.kolo

    St 05.02. 20:45 Aberdeen - St. Johnstone 0:1 (0:1)
    St 05.02. 20:45 Hearts - Kilmarnock 2:3 (0:2)
    St 05.02. 20:45 Motherwell - Celtic 0:4 (0:1)
    St 05.02. 20:45 Rangers - Hibernian 2:1 (1:1)
    St 05.02. 20:45 Ross County - Livingston 2:0 (1:0)
    St 05.02. 20:45 St. Mirren - Hamilton 1:1 (0:1)

    26.kolo

    Út 11.02. 20:45 Hamilton - Aberdeen 1:3 (0:3)
    St 12.02. 20:45 Celtic - Hearts 5:0 (1:0)
    St 12.02. 20:45 Hibernian - Ross County 3:0 (2:0)
    St 12.02. 20:45 Kilmarnock - Rangers 2:1 (0:1)
    St 12.02. 20:45 Livingston - St. Mirren 2:1 (1:0)
    St 12.02. 20:45 St. Johnstone - Motherwell 2:1 (1:1)

    28.kolo

    So 22.02. 16:00 Aberdeen - Ross County 1:2 (1:1)
    So 22.02. 16:00 Hamilton - Motherwell 0:0 (0:0)
    So 22.02. 16:00 Hibernian - Livingston 1:1 (0:0)
    Ne 23.02. 13:00 St. Johnstone - Rangers 2:2 (1:0)
    Ne 23.02. 16:00 Celtic - Kilmarnock 3:1 (2:1)
    St 11.03. 20:45 St. Mirren - Hearts 1:0 (0:0)

    27.kolo

    So 15.02. 16:00 Hearts - Hamilton 2:2 (0:2)
    So 15.02. 16:00 Ross County - St. Johnstone 1:1 (0:1)
    Ne 16.02. 13:00 Aberdeen - Celtic 1:2 (1:1)
    Ne 16.02. 16:00 Rangers - Livingston 1:0 (0:0)
    Ne 16.02. 17:30 Kilmarnock - Hibernian 1:2 (1:2)
    Út 25.02. 20:45 Motherwell - St. Mirren 1:2 (1:0)

    29.kolo

    Út 03.03. 20:45 Hibernian - Hearts 1:3 (0:0)
    St 04.03. 20:45 Kilmarnock - Aberdeen 2:2 (2:1)
    St 04.03. 20:45 Livingston - Celtic 2:2 (1:1)
    St 04.03. 20:45 Motherwell - Ross County 4:1 (2:1)
    St 04.03. 20:45 Rangers - Hamilton 0:1 (0:0)
    St 04.03. 20:45 St. Mirren - St. Johnstone 0:0 (0:0)

    30. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 16:00 Aberdeen - Hibernian 3:1 (0:1)
    So 07.03. 16:00 Celtic - St. Mirren 5:0 (2:0)
    So 07.03. 16:00 Hamilton - Kilmarnock 1:0 (0:0)
    So 07.03. 16:00 Hearts - Motherwell 1:1 (0:1)
    So 07.03. 16:00 St. Johnstone - Livingston 1:0 (0:0)
    Ne 08.03. 13:00 Ross County - Rangers 0:1 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 26 2 2 89:19 80
    2. 29 21 4 4 64:19 67
    3. 30 14 4 12 41:38 46
    4. 30 12 9 9 40:36 45
    5. 30 10 9 11 41:39 39
    6. 30 9 10 11 42:49 37
    7. 29 8 12 9 28:46 36
    8. 30 9 6 15 31:41 33
    9. 30 7 8 15 24:41 29
    10. 30 7 8 15 29:60 29
    11. 30 6 9 15 30:50 27
    12. 30 4 11 15 31:52 23

    Nejčtenější ze sportu