Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13800
  • Návštěvy: 84/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
26817
Týden:
84
Dnes:
9
On-line:
1

2.kolo

So 10.08. 16:30 Rýmařov - Nový Jičín 1:2 (1:1)
So 10.08. 17:00 Frýdlant n.O. - Heřmanice 3:0 (1:0)
So 10.08. 17:00 Bohumín - Opava B 1:6 (0:4)
Ne 11.08. 10:15 Havířov - Val. Meziříčí 1:1 (1:1)
Ne 11.08. 17:00 Polanka - Dětmarovice 0:1 (0:1)
Ne 11.08. 17:00 Bruntál - Třinec B 1:4 (1:3)
Ne 11.08. 17:00 Frenštát - Karviná B 1:5 (0:1)

3.kolo

16.08. 17:30 Heřmanice - Havířov 3:2 (2:1)
So 17.08. 10:15 Nový Jičín - Frýdlant n.O. 0:1 (0:0)
So 17.08. 16:00 Val. Meziříčí - Bruntál 4:0 (3:0)
So 17.08. 16:30 Rýmařov - Dětmarovice 3:0 (0:0)
Ne 18.08. 10:15 Karviná B - Polanka 3:1 (3:1)
Ne 18.08. 10:15 Třinec B - Bohumín 2:0 (2:0)
Ne 18.08. 16:30 Frenštát - Opava B 4:2 (2:0)

4.kolo

So 24.08. 16:30 Frýdlant n.O. - Dětmarovice 1:1 (0:1)
So 24.08. 16:30 Bohumín - Val. Meziříčí 1:2 (1:1)
Ne 25.08. 10:15 Havířov - Nový Jičín 1:0 (1:0)
Ne 25.08. 10:15 Karviná B - Opava B 7:0 (5:0)
Ne 25.08. 16:30 Polanka - Rýmařov 0:4 (0:1)
Ne 25.08. 16:30 Bruntál - Heřmanice 0:1 (0:1)
Ne 25.08. 16:30 Frenštát - Třinec B 2:1 (1:0)

5.kolo

So 31.08. 10:15 Nový Jičín - Bruntál 1:0 (1:0)
So 31.08. 16:00 Val. Meziříčí - Frenštát 3:1 (2:1)
So 31.08. 16:00 Heřmanice - Bohumín 0:3 (0:1)
So 31.08. 16:00 Dětmarovice - Havířov 7:2 (2:1)
So 31.08. 16:00 Rýmařov - Frýdlant n.O. 4:1 (1:0)
Ne 01.09. 10:15 Opava B - Polanka 4:0 (2:0)
Ne 01.09. 10:15 Třinec B - Karviná B 2:2 (0:1)

6.kolo

So 07.09. 10:15 Opava B - Třinec B 4:1 (2:0)
So 07.09. 16:00 Bohumín - Nový Jičín 3:3 (3:3)
Ne 08.09. 10:15 Havířov - Rýmařov 1:4 (1:4)
Ne 08.09. 10:15 Karviná B - Val. Meziříčí 1:1 (0:1)
Ne 08.09. 16:00 Polanka - Frýdlant n.O. 1:1 (0:0)
Ne 08.09. 16:00 Bruntál - Dětmarovice 3:2 (3:0)
Ne 08.09. 16:00 Frenštát - Heřmanice 2:0 (2:0)

7.kolo

So 14.09. 10:15 Nový Jičín - Frenštát 1:5 (1:1)
So 14.09. 16:00 Val. Meziříčí - Opava B 1:2 (0:2)
So 14.09. 16:00 Heřmanice - Karviná B 0:3 (0:1)
So 14.09. 16:00 Dětmarovice - Bohumín 3:5 (1:1)
So 14.09. 16:00 Rýmařov - Bruntál 6:0 (4:0)
So 14.09. 16:00 Frýdlant n.O. - Havířov 3:1 (1:1)
Ne 15.09. 10:15 Třinec B - Polanka 2:1 (1:0)

8.kolo

So 21.09. 15:30 Bohumín - Rýmařov 2:5 (0:3)
Ne 22.09. 10:15 Karviná B - Nový Jičín 2:0 (1:0)
Ne 22.09. 10:15 Opava B - Heřmanice 4:0 (4:0)
Ne 22.09. 10:15 Třinec B - Val. Meziříčí 3:0 (2:0)
Ne 22.09. 15:30 Polanka - Havířov 5:1 (3:1)
Ne 22.09. 15:30 Bruntál - Frýdlant n.O. 1:2 (1:1)
Ne 22.09. 15:30 Frenštát - Dětmarovice 3:1 (3:0)

9.kolo

So 28.09. 10:15 Nový Jičín - Opava B 0:3 (0:3)
So 28.09. 15:30 Heřmanice - Třinec B 1:2 (0:0)
So 28.09. 15:30 Dětmarovice - Karviná B 1:2 (0:0)
So 28.09. 15:30 Rýmařov - Frenštát 4:2 (2:2)
So 28.09. 15:30 Frýdlant n.O. - Bohumín 1:3 (1:3)
Ne 29.09. 10:15 Val. Meziříčí - Polanka 2:1 (1:1)
Ne 29.09. 10:15 Havířov - Bruntál 4:1 (2:1)

10.kolo

So 05.10. 15:00 Bohumín - Havířov 2:0 (1:0)
So 05.10. 15:00 Val. Meziříčí - Heřmanice 3:0 (0:0)
Ne 06.10. 10:15 Karviná B - Rýmařov 1:0 (0:0)
Ne 06.10. 10:15 Opava B - Dětmarovice 3:1 (1:0)
Ne 06.10. 10:15 Třinec B - Nový Jičín 1:2 (0:1)
Ne 06.10. 15:00 Polanka - Bruntál 2:0 (1:0)
Ne 06.10. 15:00 Frenštát - Frýdlant n.O. 0:3 (0:3)

11.kolo

So 12.10. 10:15 Nový Jičín - Val. Meziříčí 2:2 (1:2)
So 12.10. 15:00 Heřmanice - Polanka 3:3 (1:2)
So 12.10. 15:00 Dětmarovice - Třinec B 1:1 (1:0)
So 12.10. 15:00 Rýmařov - Opava B 2:2 (1:2)
So 12.10. 15:00 Frýdlant n.O. - Karviná B 1:0 (0:0)
Ne 13.10. 15:00 Bruntál - Bohumín 2:4 (1:1)
So 09.11. 13:30 Havířov - Frenštát 2:0 (0:0)

12.kolo

So 19.10. 14:30 Heřmanice - Nový Jičín 2:3 (1:1)
Ne 20.10. 10:15 Karviná B - Havířov 3:1 (2:1)
Ne 20.10. 10:15 Opava B - Frýdlant n.O. 1:1 (0:1)
Ne 20.10. 10:15 Val. Meziříčí - Dětmarovice 2:1 (1:1)
Ne 20.10. 14:00 Třinec B - Rýmařov 4:1 (3:0)
Ne 20.10. 14:30 Polanka - Bohumín 1:3 (0:2)
Ne 20.10. 14:30 Frenštát - Bruntál 4:0 (0:0)

13.kolo

So 26.10. 10:15 Nový Jičín - Polanka 1:0 (1:0)
So 26.10. 14:30 Dětmarovice - Heřmanice 0:1 (0:1)
So 26.10. 14:30 Rýmařov - Val. Meziříčí 2:0 (1:0)
So 26.10. 14:30 Frýdlant n.O. - Třinec B 2:5 (1:1)
So 26.10. 14:30 Bohumín - Frenštát 2:2 (0:0)
Ne 27.10. 10:15 Havířov - Opava B 3:1 (3:0)
Ne 27.10. 14:30 Bruntál - Karviná B 2:2 (2:0)

1.kolo

So 02.11. 10:15 Nový Jičín - Dětmarovice 3:4 (2:2)
So 02.11. 14:00 Val. Meziříčí - Frýdlant n.O. 1:0 (1:0)
So 02.11. 14:00 Heřmanice - Rýmařov 4:3 (1:3)
Ne 03.11. 10:15 Karviná B - Bohumín 1:2 (0:0)
Ne 03.11. 10:15 Opava B - Bruntál 10:1 (6:1)
Ne 03.11. 10:15 Třinec B - Havířov 4:0 (2:0)
Ne 03.11. 14:00 Frenštát - Polanka 2:1 (1:1)
Správce soutěže: Erik Kappel

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 8 3 2 32:12 27
2. 13 8 2 3 42:22 26
3. 13 8 2 3 32:17 26
4. 13 8 1 4 39:19 25
5. 13 7 3 3 22:15 24
6. 13 7 2 4 31:28 23
7. 13 7 1 5 28:25 22
8. 13 6 3 4 20:18 21
9. 13 5 2 6 18:25 17
10. 13 4 1 8 19:34 13
11. 13 4 1 8 15:31 13
12. 13 3 2 8 23:29 11
13. 13 2 2 9 16:27 8
14. 13 1 1 11 11:46 4

Nejčtenější ze sportu