Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu
  • ID: 13797
  • Návštěvy: 501/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22160
    Týden:
    501
    Dnes:
    91
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 10:15 Jihlava B - Slavoj Polná 3:1 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Start Brno - Ždírec n.D. 4:1 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Žďár n.Sázavou - Stará Říše 0:3 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Tasovice - Zbrojovka Brno B 1:5 (1:2)
    Ne 11.08. 17:00 Lanžhot - Havlíčkův Brod 9:0 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Humpolec - Bystřice n.P. 1:2 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Velká Bíteš - Břeclav 3:1 (2:1)

    3.kolo

    So 17.08. 10:15 Havlíčkův Brod - Humpolec 3:4 (2:1)
    So 17.08. 16:30 Břeclav - Start Brno 0:6 (0:4)
    So 17.08. 16:30 Bystřice n.P. - Velká Bíteš 1:3 (0:1)
    So 17.08. 16:30 Stará Říše - Tasovice 7:1 (5:0)
    Ne 18.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Lanžhot 1:3 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Slavoj Polná - Žďár n.Sázavou 0:2 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Ždírec n.D. - Jihlava B 1:2 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 10:15 Jihlava B - Břeclav 5:0 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Start Brno - Bystřice n.P. 0:4 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Tasovice 3:4 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Lanžhot - Stará Říše 4:0 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Humpolec - Zbrojovka Brno B 0:3 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Velká Bíteš - Havlíčkův Brod 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Slavoj Polná - Ždírec n.D. 0:5 (0:2)

    5.kolo

    So 31.08. 10:15 Havlíčkův Brod - Start Brno 1:6 (0:3)
    So 31.08. 16:00 Břeclav - Slavoj Polná 1:4 (0:2)
    So 31.08. 16:00 Bystřice n.P. - Jihlava B 0:6 (0:3)
    Ne 01.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Velká Bíteš 5:1 (2:1)
    Ne 01.09. 16:00 Ždírec n.D. - Žďár n.Sázavou 1:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Stará Říše - Humpolec 3:1 (2:1)
    Ne 01.09. 16:00 Tasovice - Lanžhot 3:1 (1:1)

    6.kolo

    So 07.09. 10:15 Jihlava B - Havlíčkův Brod 3:0 (1:0)
    So 07.09. 15:00 Velká Bíteš - Stará Říše 0:1 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Lanžhot 0:5 (0:3)
    So 07.09. 16:00 Slavoj Polná - Bystřice n.P. 2:2 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Humpolec - Tasovice 3:4 (2:1)
    Ne 08.09. 16:00 Ždírec n.D. - Břeclav 4:0 (3:0)
    St 18.09. 16:30 Start Brno - Zbrojovka Brno B 0:4 (0:2)

    7.kolo

    So 14.09. 10:15 Havlíčkův Brod - Slavoj Polná 5:1 (2:0)
    So 14.09. 13:30 Bystřice n.P. - Ždírec n.D. 2:3 (2:1)
    So 14.09. 16:00 Břeclav - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:0)
    Ne 15.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 10:30 Lanžhot - Humpolec 4:0 (4:0)
    Ne 15.09. 16:00 Stará Říše - Start Brno 5:3 (2:1)
    Ne 15.09. 16:00 Tasovice - Velká Bíteš 6:0 (4:0)

    8.kolo

    So 21.09. 10:15 Jihlava B - Stará Říše 4:2 (2:1)
    So 21.09. 15:30 Start Brno - Tasovice 1:3 (0:1)
    So 21.09. 15:30 Břeclav - Bystřice n.P. 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Žďár n.Sázavou - Humpolec 3:4 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Velká Bíteš - Lanžhot 1:1 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Slavoj Polná - Zbrojovka Brno B 0:3 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 28.09. 10:15 Havlíčkův Brod - Břeclav 4:3 (4:1)
    So 28.09. 15:30 Bystřice n.P. - Žďár n.Sázavou 2:2 (2:0)
    Ne 29.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Ždírec n.D. 5:0 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Stará Říše - Slavoj Polná 5:1 (3:1)
    Ne 29.09. 15:30 Tasovice - Jihlava B 3:3 (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 Lanžhot - Start Brno 6:0 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Humpolec - Velká Bíteš 0:3 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 10:15 Jihlava B - Lanžhot 2:1 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Start Brno - Humpolec 5:4 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Břeclav - Zbrojovka Brno B 1:3 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Bystřice n.P. - Havlíčkův Brod 3:0 (3:0)
    So 05.10. 15:30 Ždírec n.D. - Stará Říše 4:1 (3:1)
    Ne 06.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Velká Bíteš 2:0 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Slavoj Polná - Tasovice 1:5 (0:2)

    11.kolo

    So 12.10. 10:15 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 1:2 (1:1)
    Ne 13.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Bystřice n.P. 3:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 Stará Říše - Břeclav 4:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Tasovice - Ždírec n.D. 2:2 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Lanžhot - Slavoj Polná 6:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Humpolec - Jihlava B 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Velká Bíteš - Start Brno 1:2 (0:2)

    12.kolo

    So 19.10. 10:15 Havlíčkův Brod - Zbrojovka Brno B 1:4 (0:2)
    So 19.10. 14:30 Břeclav - Tasovice 0:3 (0:2)
    So 19.10. 14:30 Bystřice n.P. - Stará Říše 5:2 (3:1)
    Ne 20.10. 10:15 Jihlava B - Velká Bíteš 9:0 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Žďár n.Sázavou - Start Brno 1:6 (1:4)
    Ne 20.10. 14:30 Slavoj Polná - Humpolec 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Ždírec n.D. - Lanžhot 0:4 (0:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Start Brno - Jihlava B 1:3 (1:1)
    Ne 27.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Žďár n.Sázavou 4:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Stará Říše - Havlíčkův Brod 4:2 (3:2)
    Ne 27.10. 14:30 Tasovice - Bystřice n.P. 1:1 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Lanžhot - Břeclav 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Humpolec - Ždírec n.D. 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Velká Bíteš - Slavoj Polná 0:0 (0:0)

    1.kolo

    So 02.11. 10:15 Havlíčkův Brod - Tasovice 3:5 (2:4)
    So 02.11. 14:00 Břeclav - Humpolec 1:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Bystřice n.P. - Lanžhot 0:5 (0:2)
    Ne 03.11. 10:15 Jihlava B - Žďár n.Sázavou 3:2 (2:2)
    Ne 03.11. 10:15 Zbrojovka Brno B - Stará Říše 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Slavoj Polná - Start Brno 0:4 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Ždírec n.D. - Velká Bíteš 2:0 (2:0)

    15.kolo

    So 21.03. 10:30 Břeclav - Velká Bíteš odloženo
    So 21.03. 15:00 Bystřice n.P. - Humpolec odloženo
    Ne 22.03. 10:15 Zbrojovka Brno B - Tasovice odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Stará Říše - Žďár n.Sázavou odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Havlíčkův Brod - Lanžhot odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Ždírec n.D. - Start Brno odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Slavoj Polná - Jihlava B odloženo

    16.kolo

    So 28.03. 10:15 Jihlava B - Ždírec n.D. odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Žďár n.Sázavou - Slavoj Polná odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Start Brno - Břeclav odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Velká Bíteš - Bystřice n.P. odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Humpolec - Havlíčkův Brod odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Lanžhot - Zbrojovka Brno B odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Tasovice - Stará Říše odloženo

    17.kolo

    Ne 05.04. 15:30 Tasovice - Žďár n.Sázavou
    Ne 05.04. 15:30 Stará Říše - Lanžhot
    Ne 05.04. 15:30 Zbrojovka Brno B - Humpolec
    Ne 05.04. 15:30 Havlíčkův Brod - Velká Bíteš
    Ne 05.04. 15:30 Bystřice n.P. - Start Brno
    Ne 05.04. 15:30 Břeclav - Jihlava B
    Ne 05.04. 15:30 Ždírec n.D. - Slavoj Polná

    18.kolo

    So 11.04. 10:15 Jihlava B - Bystřice n.P.
    Ne 12.04. 15:30 Žďár n.Sázavou - Ždírec n.D.
    Ne 12.04. 15:30 Slavoj Polná - Břeclav
    Ne 12.04. 15:30 Start Brno - Havlíčkův Brod
    Ne 12.04. 15:30 Velká Bíteš - Zbrojovka Brno B
    Ne 12.04. 15:30 Humpolec - Stará Říše
    Ne 12.04. 15:30 Lanžhot - Tasovice

    19.kolo

    Ne 19.04. 16:00 Lanžhot - Žďár n.Sázavou
    Ne 19.04. 16:00 Tasovice - Humpolec
    Ne 19.04. 16:00 Stará Říše - Velká Bíteš
    Ne 19.04. 16:00 Zbrojovka Brno B - Start Brno
    Ne 19.04. 16:00 Havlíčkův Brod - Jihlava B
    Ne 19.04. 16:00 Bystřice n.P. - Slavoj Polná
    Ne 19.04. 16:00 Břeclav - Ždírec n.D.

    20.kolo

    So 25.04. 10:15 Jihlava B - Zbrojovka Brno B
    Ne 26.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - Břeclav
    Ne 26.04. 16:00 Ždírec n.D. - Bystřice n.P.
    Ne 26.04. 16:00 Slavoj Polná - Havlíčkův Brod
    Ne 26.04. 16:00 Start Brno - Stará Říše
    Ne 26.04. 16:00 Velká Bíteš - Tasovice
    Ne 26.04. 16:00 Humpolec - Lanžhot

    21.kolo

    Ne 03.05. 16:30 Humpolec - Žďár n.Sázavou
    Ne 03.05. 16:30 Lanžhot - Velká Bíteš
    Ne 03.05. 16:30 Tasovice - Start Brno
    Ne 03.05. 16:30 Stará Říše - Jihlava B
    Ne 03.05. 16:30 Zbrojovka Brno B - Slavoj Polná
    Ne 03.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Ždírec n.D.
    Ne 03.05. 16:30 Bystřice n.P. - Břeclav

    22.kolo

    So 09.05. 10:15 Jihlava B - Tasovice
    Ne 10.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Bystřice n.P.
    Ne 10.05. 16:30 Břeclav - Havlíčkův Brod
    Ne 10.05. 16:30 Ždírec n.D. - Zbrojovka Brno B
    Ne 10.05. 16:30 Slavoj Polná - Stará Říše
    Ne 10.05. 16:30 Start Brno - Lanžhot
    Ne 10.05. 16:30 Velká Bíteš - Humpolec

    23.kolo

    Ne 17.05. 17:00 Velká Bíteš - Žďár n.Sázavou
    Ne 17.05. 17:00 Humpolec - Start Brno
    Ne 17.05. 17:00 Lanžhot - Jihlava B
    Ne 17.05. 17:00 Tasovice - Slavoj Polná
    Ne 17.05. 17:00 Stará Říše - Ždírec n.D.
    Ne 17.05. 17:00 Zbrojovka Brno B - Břeclav
    Ne 17.05. 17:00 Havlíčkův Brod - Bystřice n.P.

    24.kolo

    So 23.05. 10:15 Jihlava B - Humpolec
    Ne 24.05. 17:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod
    Ne 24.05. 17:00 Bystřice n.P. - Zbrojovka Brno B
    Ne 24.05. 17:00 Břeclav - Stará Říše
    Ne 24.05. 17:00 Ždírec n.D. - Tasovice
    Ne 24.05. 17:00 Slavoj Polná - Lanžhot
    Ne 24.05. 17:00 Start Brno - Velká Bíteš

    25.kolo

    Ne 31.05. 17:00 Start Brno - Žďár n.Sázavou
    Ne 31.05. 17:00 Velká Bíteš - Jihlava B
    Ne 31.05. 17:00 Humpolec - Slavoj Polná
    Ne 31.05. 17:00 Lanžhot - Ždírec n.D.
    Ne 31.05. 17:00 Tasovice - Břeclav
    Ne 31.05. 17:00 Stará Říše - Bystřice n.P.
    Ne 31.05. 17:00 Zbrojovka Brno B - Havlíčkův Brod

    26.kolo

    So 06.06. 10:15 Jihlava B - Start Brno
    Ne 07.06. 17:00 Žďár n.Sázavou - Zbrojovka Brno B
    Ne 07.06. 17:00 Havlíčkův Brod - Stará Říše
    Ne 07.06. 17:00 Bystřice n.P. - Tasovice
    Ne 07.06. 17:00 Břeclav - Lanžhot
    Ne 07.06. 17:00 Ždírec n.D. - Humpolec
    Ne 07.06. 17:00 Slavoj Polná - Velká Bíteš

    14.kolo

    Ne 14.06. 17:00 Žďár n.Sázavou - Jihlava B
    Ne 14.06. 17:00 Start Brno - Slavoj Polná
    Ne 14.06. 17:00 Velká Bíteš - Ždírec n.D.
    Ne 14.06. 17:00 Humpolec - Břeclav
    Ne 14.06. 17:00 Lanžhot - Bystřice n.P.
    Ne 14.06. 17:00 Tasovice - Havlíčkův Brod
    Ne 14.06. 17:00 Stará Říše - Zbrojovka Brno B
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 1 0 46:12 37
    2. 14 11 1 2 43:9 34
    3. 14 10 2 2 50:7 32
    4. 14 8 4 2 41:30 28
    5. 14 8 1 5 37:27 25
    6. 14 7 1 6 38:33 22
    7. 13 7 1 5 25:22 22
    8. 14 4 5 5 22:28 17
    9. 14 4 1 9 22:34 13
    10. 14 3 3 8 18:34 12
    11. 14 3 3 8 12:31 12
    12. 14 3 1 10 21:46 10
    13. 14 2 3 9 12:42 9
    14. 14 0 3 11 8:40 3