Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13791
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2294
Týden:
5
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

19.07. 20:00 Voždovac - Bačka TSC 1:2 (0:0)
So 20.07. 18:00 Subotica - Rad 2:1 (0:1)
So 20.07. 20:00 CZ Beograd - Javor 2:0 (2:0)
So 20.07. 20:00 Mladost Lučani - Radnik 2:1 (0:1)
So 20.07. 20:00 Čukarički - Napredak 1:0 (1:0)
So 20.07. 20:00 Vojvodina - Mačva 3:1 (0:0)
Ne 21.07. 18:00 Indija - Partizan 0:1 (0:1)
Ne 21.07. 20:00 Radnički Niš - Proleter 3:0 (2:0)

2.kolo

So 27.07. 18:00 Bačka TSC - Mladost Lučani 5:1 (3:0)
So 27.07. 20:00 Mačva - Indija 2:2 (0:1)
So 27.07. 20:00 Radnik - Subotica 4:0 (2:0)
So 27.07. 20:00 Proleter - Voždovac 2:2 (0:0)
So 27.07. 20:00 CZ Beograd - Radnički Niš 2:0 (1:0)
Ne 28.07. 20:00 Napredak - Vojvodina 0:2 (0:0)
St 28.08. 20:00 Rad - Čukarički 2:3 (2:1)
St 25.09. 17:00 Javor - Partizan 0:2 (0:1)

3.kolo

02.08. 20:00 Mladost Lučani - Proleter 1:1 (0:1)
So 03.08. 17:00 Indija - Napredak 1:0 (0:0)
So 03.08. 20:00 Radnički Niš - Javor 2:1 (2:1)
So 03.08. 20:00 Vojvodina - Rad 5:0 (3:0)
Ne 04.08. 20:00 Subotica - Bačka TSC 1:2 (1:1)
Ne 04.08. 20:00 Čukarički - Radnik 1:0 (1:0)
Ne 04.08. 20:00 Partizan - Mačva 4:0 (2:0)
St 25.09. 19:00 Voždovac - CZ Beograd 1:3 (1:2)

4.kolo

09.08. 20:00 CZ Beograd - Mladost Lučani 2:0 (2:0)
So 10.08. 17:00 Bačka TSC - Čukarički 1:0 (0:0)
So 10.08. 20:00 Javor - Mačva 3:1 (1:0)
So 10.08. 20:00 Rad - Indija 1:0 (0:0)
So 10.08. 20:00 Radnički Niš - Voždovac 2:1 (1:0)
Ne 11.08. 19:00 Napredak - Partizan 2:2 (2:1)
Ne 11.08. 20:00 Radnik - Vojvodina 0:4 (0:3)
Ne 11.08. 20:00 Proleter - Subotica 0:1 (0:1)

5.kolo

16.08. 20:00 Voždovac - Javor 2:1 (2:1)
So 17.08. 17:00 Indija - Radnik 2:1 (1:1)
So 17.08. 20:00 Mladost Lučani - Radnički Niš 1:1 (1:1)
So 17.08. 20:00 Subotica - CZ Beograd 2:3 (1:1)
So 17.08. 20:00 Čukarički - Proleter 2:1 (1:0)
Ne 18.08. 19:00 Partizan - Rad 3:0 (1:0)
Ne 18.08. 20:00 Vojvodina - Bačka TSC 2:2 (0:0)
Ne 18.08. 20:00 Mačva - Napredak 0:1 (0:0)

7.kolo

So 31.08. 18:45 Vojvodina - CZ Beograd 1:2 (1:1)
So 31.08. 20:00 Subotica - Voždovac 2:1 (1:1)
So 31.08. 20:00 Mačva - Radnik 1:1 (1:0)
Ne 01.09. 17:00 Indija - Proleter 1:2 (1:1)
Ne 01.09. 20:00 Mladost Lučani - Javor 3:3 (1:1)
Ne 01.09. 20:00 Čukarički - Radnički Niš 1:0 (0:0)
Ne 01.09. 20:00 Partizan - Bačka TSC 1:1 (1:1)
Ne 01.09. 20:00 Napredak - Rad 4:0 (1:0)

8.kolo

13.09. 18:00 Radnički Niš - Vojvodina 1:2 (1:1)
So 14.09. 18:00 CZ Beograd - Indija 2:1 (0:1)
So 14.09. 19:00 Javor - Rad 3:0 (1:0)
So 14.09. 19:00 Radnik - Napredak 1:4 (1:2)
So 14.09. 20:00 Voždovac - Čukarički 2:2 (0:1)
So 14.09. 20:30 Proleter - Partizan 0:3 (0:0)
Ne 15.09. 19:00 Bačka TSC - Mačva 0:0 (0:0)
Ne 15.09. 19:00 Mladost Lučani - Subotica 2:0 (1:0)

9.kolo

So 21.09. 16:00 Indija - Radnički Niš 0:1 (0:1)
So 21.09. 18:00 Subotica - Javor 1:0 (0:0)
So 21.09. 18:00 Čukarički - Mladost Lučani 1:0 (0:0)
So 21.09. 18:00 Napredak - Bačka TSC 1:3 (0:2)
So 21.09. 18:00 Rad - Radnik 0:1 (0:0)
So 21.09. 20:00 Vojvodina - Voždovac 1:2 (0:0)
So 21.09. 20:00 Mačva - Proleter 0:1 (0:0)
Ne 22.09. 18:00 Partizan - CZ Beograd 2:0 (0:0)

10.kolo

So 28.09. 15:00 Radnički Niš - Partizan 1:4 (1:2)
So 28.09. 19:00 CZ Beograd - Mačva 3:1 (3:0)
Ne 29.09. 18:00 Bačka TSC - Rad 2:0 (1:0)
Ne 29.09. 18:00 Proleter - Napredak 2:0 (1:0)
Ne 29.09. 18:00 Mladost Lučani - Vojvodina 1:2 (1:1)
Ne 29.09. 20:00 Voždovac - Indija 4:1 (1:0)
Ne 29.09. 20:00 Subotica - Čukarički 0:1 (0:0)
Po 30.09. 18:00 Javor - Radnik 0:0 (0:0)

11.kolo

04.10. 18:00 Vojvodina - Subotica 2:0 (2:0)
So 05.10. 18:00 Čukarički - Javor 2:0 (1:0)
So 05.10. 18:00 Mačva - Radnički Niš 0:1 (0:0)
So 05.10. 18:00 Rad - Proleter 1:1 (0:1)
So 05.10. 18:00 Radnik - Bačka TSC 1:0 (0:0)
Ne 06.10. 15:00 Indija - Mladost Lučani 0:2 (0:1)
Ne 06.10. 16:00 Napredak - CZ Beograd 0:1 (0:0)
Ne 06.10. 18:00 Partizan - Voždovac 1:2 (0:1)

12.kolo

18.10. 18:00 Čukarički - Vojvodina 0:0 (0:0)
18.10. 20:00 CZ Beograd - Rad 3:1 (2:0)
So 19.10. 15:00 Mladost Lučani - Partizan 1:0 (0:0)
So 19.10. 18:00 Javor - Bačka TSC 3:2 (1:2)
So 19.10. 18:00 Proleter - Radnik 2:1 (2:1)
So 19.10. 18:00 Radnički Niš - Napredak 4:1 (3:0)
So 19.10. 18:00 Voždovac - Mačva 2:0 (1:0)
So 19.10. 18:00 Subotica - Indija 3:0 (2:0)

13.kolo

25.10. 18:00 Napredak - Voždovac 1:1 (0:0)
So 26.10. 15:30 Radnik - CZ Beograd 0:5 (0:3)
So 26.10. 18:00 Vojvodina - Javor 2:2 (2:1)
So 26.10. 18:00 Mačva - Mladost Lučani 0:1 (0:1)
So 26.10. 18:00 Rad - Radnički Niš 1:2 (0:0)
Ne 27.10. 13:00 Indija - Čukarički 1:3 (0:0)
Ne 27.10. 16:00 Partizan - Subotica 4:0 (3:0)
Ne 27.10. 18:00 Bačka TSC - Proleter 1:1 (1:1)

14.kolo

St 30.10. 16:00 Radnički Niš - Radnik 0:2 (0:1)
St 30.10. 16:00 Čukarički - Partizan 2:1 (1:0)
St 30.10. 18:00 Javor - Proleter 1:0 (1:0)
St 30.10. 18:00 CZ Beograd - Bačka TSC 3:1 (2:0)
St 30.10. 18:00 Voždovac - Rad 2:1 (0:0)
St 30.10. 18:00 Mladost Lučani - Napredak 0:1 (0:0)
St 30.10. 18:00 Subotica - Mačva 3:1 (2:1)
St 30.10. 18:00 Vojvodina - Indija 1:0 (1:0)

15.kolo

So 02.11. 14:00 Partizan - Vojvodina 4:0 (2:0)
So 02.11. 16:00 Proleter - CZ Beograd 0:2 (0:0)
Ne 03.11. 13:00 Indija - Javor 2:3 (0:1)
Ne 03.11. 15:00 Mačva - Čukarički 0:0 (0:0)
Ne 03.11. 15:00 Napredak - Subotica 0:1 (0:1)
Ne 03.11. 15:00 Rad - Mladost Lučani 0:0 (0:0)
Ne 03.11. 15:00 Radnik - Voždovac 2:2 (0:0)
Ne 03.11. 15:00 Bačka TSC - Radnički Niš 2:0 (0:0)

17.kolo

22.11. 18:00 Partizan - Javor 6:2 (4:2)
So 23.11. 16:00 Čukarički - Rad 2:0 (1:0)
So 23.11. 16:00 Mladost Lučani - Bačka TSC 0:3 (0:2)
So 23.11. 16:00 Voždovac - Proleter 2:0 (0:0)
So 23.11. 16:00 Radnički Niš - CZ Beograd 0:2 (0:1)
So 23.11. 18:00 Vojvodina - Napredak 2:1 (1:1)
Ne 24.11. 13:00 Indija - Mačva 0:0 (0:0)
Ne 24.11. 16:00 Subotica - Radnik 3:1 (1:0)

18.kolo

29.11. 16:00 Proleter - Mladost Lučani 0:1 (0:0)
29.11. 18:00 Bačka TSC - Subotica 2:2 (1:1)
So 30.11. 16:00 Javor - Radnički Niš 0:7 (0:2)
So 30.11. 16:00 Radnik - Čukarički 3:3 (2:3)
So 30.11. 16:00 Rad - Vojvodina 1:2 (1:2)
So 30.11. 16:00 Napredak - Indija 1:3 (1:0)
So 30.11. 18:00 CZ Beograd - Voždovac 2:0 (0:0)
Ne 01.12. 15:00 Mačva - Partizan 0:2 (0:1)

19.kolo

St 04.12. 13:00 Indija - Rad 1:0 (1:0)
St 04.12. 15:00 Čukarički - Bačka TSC 2:1 (0:1)
St 04.12. 15:00 Mladost Lučani - CZ Beograd 0:1 (0:0)
St 04.12. 15:00 Voždovac - Radnički Niš 1:0 (0:0)
St 04.12. 17:00 Mačva - Javor 2:1 (2:1)
St 04.12. 17:00 Partizan - Napredak 2:3 (2:1)
St 04.12. 17:00 Vojvodina - Radnik 1:0 (0:0)
St 04.12. 17:00 Subotica - Proleter 4:1 (1:1)

20.kolo

So 07.12. 15:30 CZ Beograd - Subotica 3:1 (2:1)
Ne 08.12. 13:30 Rad - Partizan 1:2 (1:1)
Ne 08.12. 15:00 Javor - Voždovac 1:2 (1:1)
Ne 08.12. 15:00 Radnički Niš - Mladost Lučani 3:0 (1:0)
Ne 08.12. 15:00 Proleter - Čukarički 2:1 (1:0)
Ne 08.12. 15:00 Bačka TSC - Vojvodina 2:0 (1:0)
Ne 08.12. 15:00 Radnik - Indija 2:0 (0:0)
Ne 08.12. 15:00 Napredak - Mačva 2:1 (1:0)

16.kolo

So 09.11. 16:00 Radnik - Mladost Lučani 0:1 (0:1)
So 09.11. 16:00 Rad - Subotica 2:0 (2:0)
So 09.11. 16:00 Napredak - Čukarički 3:1 (0:0)
So 09.11. 18:00 Mačva - Vojvodina 0:1 (0:1)
Ne 10.11. 14:30 Javor - CZ Beograd 1:1 (1:0)
Ne 10.11. 14:30 Bačka TSC - Voždovac 2:2 (1:1)
Ne 10.11. 16:30 Partizan - Indija 3:0 (1:0)
So 14.12. 14:00 Proleter - Radnički Niš 1:1 (0:1)

6.kolo

So 24.08. 20:00 Javor - Napredak 2:2 (1:0)
So 24.08. 20:00 Rad - Mačva 2:0 (1:0)
So 24.08. 20:00 Proleter - Vojvodina 0:1 (0:1)
So 24.08. 20:00 Voždovac - Mladost Lučani 2:0 (1:0)
Ne 25.08. 18:30 Radnički Niš - Subotica 2:1 (0:0)
Ne 25.08. 20:00 Bačka TSC - Indija 2:0 (2:0)
Ne 15.12. 13:00 Radnik - Partizan 1:2 (0:1)
Ne 15.12. 15:00 CZ Beograd - Čukarički 3:1 (1:1)

21.kolo

So 15.02. 13:00 Indija - Bačka TSC 1:1 (0:0)
So 15.02. 14:30 Čukarički - CZ Beograd 0:2 (0:2)
So 15.02. 16:00 Napredak - Javor 1:1 (0:0)
So 15.02. 16:00 Mladost Lučani - Voždovac 2:1 (1:0)
So 15.02. 18:00 Mačva - Rad 1:0 (1:0)
So 15.02. 18:00 Vojvodina - Proleter 1:0 (0:0)
Ne 16.02. 16:00 Partizan - Radnik 3:0 (1:0)
Ne 16.02. 16:00 Subotica - Radnički Niš 1:1 (1:1)

22.kolo

21.02. 17:30 Voždovac - Subotica 2:3 (2:0)
21.02. 18:00 Javor - Mladost Lučani 1:2 (0:1)
So 22.02. 16:00 Radnički Niš - Čukarički 2:0 (0:0)
So 22.02. 16:00 Proleter - Indija 1:0 (0:0)
So 22.02. 16:00 Bačka TSC - Partizan 1:1 (0:0)
So 22.02. 16:00 Radnik - Mačva 2:2 (0:0)
So 22.02. 16:00 Rad - Napredak 2:0 (2:0)
So 22.02. 18:30 CZ Beograd - Vojvodina 2:0 (1:0)

23.kolo

St 26.02. 13:00 Subotica - Mladost Lučani 3:1 (1:0)
St 26.02. 14:00 Indija - CZ Beograd 1:1 (1:0)
St 26.02. 17:00 Rad - Javor 1:1 (0:0)
St 26.02. 17:00 Napredak - Radnik 0:1 (0:0)
St 26.02. 17:00 Mačva - Bačka TSC 0:1 (0:1)
St 26.02. 17:00 Partizan - Proleter 3:1 (2:0)
St 26.02. 17:00 Vojvodina - Radnički Niš 3:0 (1:0)
St 26.02. 17:00 Čukarički - Voždovac 2:1 (2:0)

24.kolo

Ne 01.03. 14:00 Voždovac - Vojvodina 1:2 (1:1)
Ne 01.03. 16:00 Javor - Subotica 2:2 (1:1)
Ne 01.03. 16:00 Mladost Lučani - Čukarički 1:0 (0:0)
Ne 01.03. 16:00 Radnički Niš - Indija 2:1 (0:0)
Ne 01.03. 16:00 Proleter - Mačva 1:1 (0:0)
Ne 01.03. 16:00 Bačka TSC - Napredak 2:1 (1:0)
Ne 01.03. 16:00 Radnik - Rad 1:0 (1:0)
Ne 01.03. 18:00 CZ Beograd - Partizan 0:0 (0:0)

25.kolo

06.03. 18:00 Čukarički - Subotica 4:1 (3:0)
So 07.03. 16:00 Radnik - Javor 2:0 (1:0)
So 07.03. 16:00 Rad - Bačka TSC 3:4 (1:3)
So 07.03. 16:00 Napredak - Proleter 0:0 (0:0)
So 07.03. 16:00 Mačva - CZ Beograd 0:3 (0:3)
So 07.03. 16:00 Vojvodina - Mladost Lučani 2:1 (0:0)
So 07.03. 20:00 Partizan - Radnički Niš 1:0 (0:0)
Ne 08.03. 14:00 Indija - Voždovac 3:0 (1:0)

26.kolo

So 14.03. 13:30 Bačka TSC - Radnik 2:1 (1:1)
So 14.03. 15:30 Voždovac - Partizan 1:2 (0:0)
So 14.03. 16:00 Javor - Čukarički 2:2 (1:1)
So 14.03. 16:00 Subotica - Vojvodina 0:0 (0:0)
So 14.03. 16:00 Mladost Lučani - Indija 2:1 (1:1)
So 14.03. 16:00 Radnički Niš - Mačva 3:1 (1:1)
So 14.03. 18:00 CZ Beograd - Napredak 3:0 (1:0)
So 14.03. 18:00 Proleter - Rad 5:0 (1:0)

27.kolo

29.05. 15:00 Indija - Subotica 1:2 (1:1)
29.05. 17:00 Vojvodina - Čukarički 1:1 (1:0)
29.05. 19:30 Rad - CZ Beograd 0:5 (0:3)
So 30.05. 15:00 Radnik - Proleter 1:1 (0:1)
So 30.05. 17:40 Partizan - Mladost Lučani 4:1 (2:1)
So 30.05. 19:40 Napredak - Radnički Niš 1:1 (0:0)
Ne 31.05. 17:30 Bačka TSC - Javor 6:1 (2:0)
Ne 31.05. 19:30 Mačva - Voždovac 0:1 (0:0)

28.kolo

05.06. 18:00 Proleter - Bačka TSC 1:3 (0:1)
05.06. 20:00 Voždovac - Napredak 1:0 (0:0)
So 06.06. 14:00 Javor - Vojvodina 1:3 (0:0)
So 06.06. 16:30 Subotica - Partizan 3:2 (1:2)
So 06.06. 19:00 CZ Beograd - Radnik 4:1 (2:1)
So 06.06. 21:00 Čukarički - Indija 0:1 (0:0)
Ne 07.06. 15:00 Radnički Niš - Rad 4:3 (2:2)
Ne 07.06. 17:00 Mladost Lučani - Mačva 2:1 (1:1)

29.kolo

12.06. 18:00 Proleter - Javor 2:2 (1:1)
12.06. 20:00 Rad - Voždovac 0:2 (0:0)
So 13.06. 16:00 Mačva - Subotica 1:4 (0:2)
So 13.06. 18:00 Napredak - Mladost Lučani 1:0 (1:0)
So 13.06. 20:00 Radnik - Radnički Niš 2:4 (1:1)
Ne 14.06. 14:00 Indija - Vojvodina 2:0 (1:0)
Ne 14.06. 16:30 Bačka TSC - CZ Beograd 2:1 (2:0)
Ne 14.06. 19:00 Partizan - Čukarički 4:1 (3:0)

30.kolo

Čt 18.06. 19:00 Mladost Lučani - Rad 2:0 (0:0)
Čt 18.06. 21:00 Voždovac - Radnik 1:1 (1:0)
19.06. 16:30 Subotica - Napredak 0:2 (0:1)
19.06. 19:00 Vojvodina - Partizan 1:0 (1:0)
19.06. 21:00 Radnički Niš - Bačka TSC 3:1 (3:1)
So 20.06. 14:30 Javor - Indija 5:0 (2:0)
So 20.06. 16:30 Čukarički - Mačva 3:1 (1:1)
So 20.06. 19:15 CZ Beograd - Proleter 2:1 (2:1)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 25 3 2 68:18 78
2. 30 20 4 6 69:25 64
3. 30 19 5 6 47:27 62
4. 30 17 8 5 59:34 59
5. 30 16 4 10 51:37 52
6. 30 15 6 9 42:36 51
7. 30 14 4 12 46:48 46
8. 30 13 6 11 45:41 45
9. 30 13 4 13 31:40 43
10. 30 9 6 15 33:41 33
11. 30 8 7 15 34:50 31
12. 30 7 9 14 30:42 30
13. 30 6 10 14 43:62 28
14. 30 7 4 19 26:48 25
15.
 Rad
30 4 3 23 23:63 15
16. 30 2 7 21 18:53 13

Nejčtenější ze sportu