Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13788
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Francie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6659
    Týden:
    34
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    1.kolo

    09.08. 20:45 Monaco - Lyon 0:3 (0:2)
    So 10.08. 17:30 Marseille - Reims 0:2 (0:0)
    So 10.08. 20:00 Nice - Amiens 2:1 (1:0)
    So 10.08. 20:00 Montpellier - Rennes 0:1 (0:1)
    So 10.08. 20:00 Angers - Bordeaux 3:1 (3:1)
    So 10.08. 20:00 Dijon - St. Etienne 1:2 (1:2)
    So 10.08. 20:00 Brest - Toulouse 1:1 (1:0)
    Ne 11.08. 15:00 Lille - Nantes 2:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Strasbourg - Metz 1:1 (1:0)
    Ne 11.08. 21:00 PSG - Nimes 3:0 (1:0)

    2.kolo

    16.08. 20:45 Lyon - Angers 6:0 (3:0)
    So 17.08. 17:30 Nantes - Marseille 0:0 (0:0)
    So 17.08. 20:00 Amiens - Lille 1:0 (0:0)
    So 17.08. 20:00 Nimes - Nice 1:2 (1:2)
    So 17.08. 20:00 Metz - Monaco 3:0 (1:0)
    So 17.08. 20:00 Bordeaux - Montpellier 1:1 (0:1)
    So 17.08. 20:00 Toulouse - Dijon 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 15:00 St. Etienne - Brest 1:1 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Reims - Strasbourg 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 21:00 Rennes - PSG 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 24.08. 20:00 Amiens - Nantes 1:2 (0:0)
    So 24.08. 20:00 Angers - Metz 3:0 (2:0)
    So 24.08. 20:00 Brest - Reims 1:0 (0:0)
    So 24.08. 20:00 Dijon - Bordeaux 0:2 (0:1)
    Ne 25.08. 15:00 Monaco - Nimes 2:2 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Strasbourg - Rennes 0:2 (0:1)
    Ne 25.08. 21:00 PSG - Toulouse 4:0 (0:0)
    Út 27.08. 19:00 Montpellier - Lyon 1:0 (1:0)
    St 28.08. 19:00 Lille - St. Etienne 3:0 (1:0)
    St 28.08. 21:00 Nice - Marseille 1:2 (0:1)

    4.kolo

    30.08. 20:45 Metz - PSG 0:2 (0:2)
    So 31.08. 17:30 Lyon - Bordeaux 1:1 (1:0)
    So 31.08. 20:00 Angers - Dijon 2:0 (0:0)
    So 31.08. 20:00 Nantes - Montpellier 1:0 (0:0)
    So 31.08. 20:00 Nimes - Brest 3:0 (2:0)
    So 31.08. 20:00 Toulouse - Amiens 2:0 (0:0)
    Ne 01.09. 15:00 Rennes - Nice 1:2 (1:0)
    Ne 01.09. 15:00 Reims - Lille 2:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Strasbourg - Monaco 2:2 (1:2)
    Ne 01.09. 21:00 Marseille - St. Etienne 1:0 (1:0)

    5.kolo

    13.09. 19:00 Lille - Angers 2:1 (1:0)
    13.09. 20:45 Amiens - Lyon 2:2 (1:2)
    So 14.09. 17:30 PSG - Strasbourg 1:0 (0:0)
    So 14.09. 20:00 Bordeaux - Metz 2:0 (2:0)
    So 14.09. 20:00 Brest - Rennes 0:0 (0:0)
    So 14.09. 20:00 Dijon - Nimes 0:0 (0:0)
    So 14.09. 20:00 Montpellier - Nice 2:1 (1:1)
    Ne 15.09. 15:00 Nantes - Reims 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 17:00 St. Etienne - Toulouse 2:2 (1:2)
    Ne 15.09. 21:00 Monaco - Marseille 3:4 (2:2)

    6.kolo

    20.09. 20:45 Strasbourg - Nantes 2:1 (0:1)
    So 21.09. 17:30 Marseille - Montpellier 1:1 (0:1)
    So 21.09. 20:00 Nimes - Toulouse 1:0 (1:0)
    So 21.09. 20:00 Bordeaux - Brest 2:2 (1:2)
    So 21.09. 20:00 Metz - Amiens 1:2 (0:1)
    So 21.09. 20:00 Nice - Dijon 2:1 (1:1)
    So 21.09. 20:00 Reims - Monaco 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:00 Rennes - Lille 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 17:00 Angers - St. Etienne 4:1 (0:1)
    Ne 22.09. 21:00 Lyon - PSG 0:1 (0:0)

    7.kolo

    Út 24.09. 19:00 Dijon - Marseille 0:0 (0:0)
    Út 24.09. 21:00 Monaco - Nice 3:1 (1:0)
    St 25.09. 19:00 Amiens - Bordeaux 1:3 (1:2)
    St 25.09. 19:00 St. Etienne - Metz 0:1 (0:1)
    St 25.09. 19:00 Nantes - Rennes 1:0 (0:0)
    St 25.09. 19:00 Montpellier - Nimes 1:0 (1:0)
    St 25.09. 19:00 Lille - Strasbourg 2:0 (1:0)
    St 25.09. 19:00 Brest - Lyon 2:2 (1:1)
    St 25.09. 19:00 Toulouse - Angers 0:2 (0:0)
    St 25.09. 21:00 PSG - Reims 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 28.09. 13:30 Lyon - Nantes 0:1 (0:0)
    So 28.09. 17:30 Bordeaux - PSG 0:1 (0:0)
    So 28.09. 20:00 Angers - Amiens 1:1 (0:1)
    So 28.09. 20:00 Reims - Dijon 1:2 (1:1)
    So 28.09. 20:00 Nice - Lille 1:1 (1:1)
    So 28.09. 20:00 Monaco - Brest 4:1 (1:0)
    So 28.09. 20:00 Metz - Toulouse 2:2 (1:0)
    Ne 29.09. 15:00 Strasbourg - Montpellier 1:0 (1:0)
    Ne 29.09. 17:00 Nimes - St. Etienne 0:1 (0:0)
    Ne 29.09. 21:00 Marseille - Rennes 1:1 (0:1)

    9.kolo

    04.10. 20:45 Amiens - Marseille 3:1 (2:1)
    So 05.10. 17:30 PSG - Angers 4:0 (2:0)
    So 05.10. 20:00 Toulouse - Bordeaux 1:3 (0:2)
    So 05.10. 20:00 Nantes - Nice 1:0 (0:0)
    So 05.10. 20:00 Montpellier - Monaco 3:1 (2:0)
    So 05.10. 20:00 Dijon - Strasbourg 1:0 (1:0)
    So 05.10. 20:00 Brest - Metz 2:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Lille - Nimes 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 17:00 Rennes - Reims 0:1 (0:0)
    Ne 06.10. 21:00 St. Etienne - Lyon 1:0 (0:0)

    10.kolo

    18.10. 20:45 Nice - PSG 1:4 (0:2)
    So 19.10. 17:30 Lyon - Dijon 0:0 (0:0)
    So 19.10. 20:00 Angers - Brest 0:1 (0:0)
    So 19.10. 20:00 Reims - Montpellier 1:0 (1:0)
    So 19.10. 20:00 Nimes - Amiens 1:1 (1:0)
    So 19.10. 20:00 Toulouse - Lille 2:1 (0:0)
    So 19.10. 20:00 Metz - Nantes 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:00 Bordeaux - St. Etienne 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 17:00 Monaco - Rennes 3:2 (1:1)
    Ne 20.10. 21:00 Marseille - Strasbourg 2:0 (1:0)

    11.kolo

    25.10. 20:45 Nantes - Monaco 0:1 (0:1)
    So 26.10. 17:30 Lille - Bordeaux 3:0 (1:0)
    So 26.10. 20:00 Brest - Dijon 2:0 (0:0)
    So 26.10. 20:00 Strasbourg - Nice 1:0 (1:0)
    So 26.10. 20:00 Reims - Nimes 0:0 (0:0)
    So 26.10. 20:00 Montpellier - Angers 0:0 (0:0)
    So 26.10. 20:00 Lyon - Metz 2:0 (2:0)
    Ne 27.10. 15:00 Rennes - Toulouse 3:2 (2:1)
    Ne 27.10. 17:00 St. Etienne - Amiens 2:2 (1:0)
    Ne 27.10. 21:00 PSG - Marseille 4:0 (4:0)

    12.kolo

    01.11. 20:45 Dijon - PSG 2:1 (1:1)
    So 02.11. 17:30 Marseille - Lille 2:1 (0:0)
    So 02.11. 20:00 Amiens - Brest 1:0 (1:0)
    So 02.11. 20:00 Metz - Montpellier 2:2 (1:0)
    So 02.11. 20:00 Angers - Strasbourg 1:0 (1:0)
    So 02.11. 20:00 Toulouse - Lyon 2:3 (1:1)
    Ne 03.11. 15:00 Bordeaux - Nantes 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 17:00 Nice - Reims 2:0 (2:0)
    Ne 03.11. 21:00 St. Etienne - Monaco 1:0 (0:0)
    St 15.01. 19:00 Nimes - Rennes 0:1 (0:0)

    13.kolo

    08.11. 20:45 Nice - Bordeaux 1:1 (1:0)
    So 09.11. 17:30 Brest - PSG 1:2 (0:0)
    So 09.11. 20:00 Monaco - Dijon 1:0 (0:0)
    So 09.11. 20:00 Lille - Metz 0:0 (0:0)
    So 09.11. 20:00 Reims - Angers 0:0 (0:0)
    So 09.11. 20:00 Strasbourg - Nimes 4:1 (2:0)
    Ne 10.11. 15:00 Rennes - Amiens 3:1 (1:1)
    Ne 10.11. 17:00 Montpellier - Toulouse 3:0 (1:0)
    Ne 10.11. 17:00 Nantes - St. Etienne 2:3 (2:2)
    Ne 10.11. 21:00 Marseille - Lyon 2:1 (2:0)

    14.kolo

    22.11. 20:45 PSG - Lille 2:0 (2:0)
    So 23.11. 17:30 Lyon - Nice 2:1 (2:0)
    So 23.11. 20:00 Metz - Reims 1:1 (0:1)
    So 23.11. 20:00 Amiens - Strasbourg 0:4 (0:1)
    So 23.11. 20:00 Dijon - Rennes 2:1 (0:0)
    So 23.11. 20:00 Brest - Nantes 1:1 (0:1)
    So 23.11. 20:00 Angers - Nimes 1:0 (0:0)
    Ne 24.11. 15:00 Bordeaux - Monaco 2:1 (1:1)
    Ne 24.11. 17:00 St. Etienne - Montpellier 0:0 (0:0)
    Ne 24.11. 21:00 Toulouse - Marseille 0:2 (0:0)

    15.kolo

    29.11. 20:45 Marseille - Brest 2:1 (0:0)
    So 30.11. 17:30 Strasbourg - Lyon 1:2 (1:1)
    So 30.11. 20:00 Reims - Bordeaux 1:1 (0:1)
    So 30.11. 20:00 Nimes - Metz 1:1 (0:1)
    So 30.11. 20:00 Nice - Angers 3:1 (1:1)
    So 30.11. 20:00 Montpellier - Amiens 4:2 (1:1)
    So 30.11. 20:00 Lille - Dijon 1:0 (1:0)
    Ne 01.12. 15:00 Nantes - Toulouse 2:1 (1:0)
    Ne 01.12. 17:00 Rennes - St. Etienne 2:1 (1:1)
    St 15.01. 21:00 Monaco - PSG 1:4 (0:2)

    16.kolo

    Út 03.12. 19:00 Angers - Marseille 0:2 (0:2)
    Út 03.12. 19:00 Brest - Strasbourg 5:0 (2:0)
    Út 03.12. 19:30 Bordeaux - Nimes 6:0 (2:0)
    Út 03.12. 21:05 Lyon - Lille 0:1 (0:0)
    St 04.12. 19:00 St. Etienne - Nice 4:1 (3:1)
    St 04.12. 19:00 Metz - Rennes 0:1 (0:1)
    St 04.12. 19:00 Toulouse - Monaco 1:2 (1:1)
    St 04.12. 19:00 Dijon - Montpellier 2:2 (1:2)
    St 04.12. 21:05 PSG - Nantes 2:0 (0:0)
    St 15.01. 19:00 Amiens - Reims 1:1 (0:1)

    17.kolo

    06.12. 19:00 Lille - Brest 1:0 (1:0)
    06.12. 20:45 Nimes - Lyon 0:4 (0:1)
    So 07.12. 17:30 Montpellier - PSG 1:3 (1:0)
    So 07.12. 20:00 Rennes - Angers 2:1 (1:0)
    So 07.12. 20:00 Nice - Metz 4:1 (2:0)
    So 07.12. 20:00 Monaco - Amiens 3:0 (0:0)
    So 07.12. 20:00 Strasbourg - Toulouse 4:2 (2:1)
    Ne 08.12. 15:00 Reims - St. Etienne 3:1 (1:0)
    Ne 08.12. 17:00 Nantes - Dijon 1:0 (0:0)
    Ne 08.12. 21:00 Marseille - Bordeaux 3:1 (0:1)

    18.kolo

    13.12. 20:45 Lille - Montpellier 2:1 (1:0)
    So 14.12. 17:30 Metz - Marseille 1:1 (1:0)
    So 14.12. 20:00 Amiens - Dijon 1:1 (1:1)
    So 14.12. 20:00 Angers - Monaco 0:0 (0:0)
    So 14.12. 20:00 Brest - Nice 0:0 (0:0)
    So 14.12. 20:00 Toulouse - Reims 0:1 (0:1)
    So 14.12. 20:00 Nimes - Nantes 0:1 (0:1)
    Ne 15.12. 15:00 Bordeaux - Strasbourg 0:1 (0:1)
    Ne 15.12. 17:00 Lyon - Rennes 0:1 (0:0)
    Ne 15.12. 21:00 St. Etienne - PSG 0:4 (0:2)

    19.kolo

    So 21.12. 20:45 Dijon - Metz 2:2 (2:1)
    So 21.12. 20:45 Rennes - Bordeaux 1:0 (0:0)
    So 21.12. 20:45 Reims - Lyon 1:1 (1:1)
    So 21.12. 20:45 PSG - Amiens 4:1 (1:0)
    So 21.12. 20:45 Nice - Toulouse 3:0 (3:0)
    So 21.12. 20:45 Nantes - Angers 1:2 (1:0)
    So 21.12. 20:45 Montpellier - Brest 4:0 (2:0)
    So 21.12. 20:45 Monaco - Lille 5:1 (2:1)
    So 21.12. 20:45 Marseille - Nimes 3:1 (0:0)
    So 21.12. 20:45 Strasbourg - St. Etienne 2:1 (1:0)

    20.kolo

    10.01. 20:45 Rennes - Marseille 0:1 (0:0)
    So 11.01. 17:30 Bordeaux - Lyon 1:2 (1:0)
    So 11.01. 20:00 Toulouse - Brest 2:5 (2:1)
    So 11.01. 20:00 Nimes - Reims 2:0 (1:0)
    So 11.01. 20:00 Metz - Strasbourg 1:0 (0:0)
    So 11.01. 20:00 Angers - Nice 1:1 (1:1)
    So 11.01. 20:00 Amiens - Montpellier 1:2 (1:0)
    Ne 12.01. 15:00 St. Etienne - Nantes 0:2 (0:1)
    Ne 12.01. 17:00 Dijon - Lille 1:0 (0:0)
    Ne 12.01. 21:00 PSG - Monaco 3:3 (3:2)

    21.kolo

    24.01. 20:45 Nice - Rennes 1:1 (0:0)
    So 25.01. 17:30 Marseille - Angers 0:0 (0:0)
    So 25.01. 20:00 Brest - Amiens 2:1 (0:0)
    So 25.01. 20:00 Monaco - Strasbourg 1:3 (0:1)
    So 25.01. 20:00 Montpellier - Dijon 2:1 (0:0)
    So 25.01. 20:00 St. Etienne - Nimes 2:1 (2:1)
    So 25.01. 20:00 Reims - Metz 0:1 (0:1)
    Ne 26.01. 15:00 Lyon - Toulouse 3:0 (1:0)
    Ne 26.01. 17:00 Nantes - Bordeaux 0:1 (0:0)
    Ne 26.01. 21:00 Lille - PSG 0:2 (0:1)

    22.kolo

    31.01. 20:45 Rennes - Nantes 3:2 (0:0)
    So 01.02. 17:30 PSG - Montpellier 5:0 (3:0)
    So 01.02. 20:00 Amiens - Toulouse 0:0 (0:0)
    So 01.02. 20:00 Nimes - Monaco 3:1 (1:1)
    So 01.02. 20:00 Strasbourg - Lille 1:2 (1:0)
    So 01.02. 20:00 Dijon - Brest 3:0 (2:0)
    So 01.02. 20:00 Angers - Reims 1:4 (1:1)
    Ne 02.02. 15:00 Nice - Lyon 2:1 (1:1)
    Ne 02.02. 17:00 Metz - St. Etienne 3:1 (1:0)
    Ne 02.02. 21:00 Bordeaux - Marseille 0:0 (0:0)

    23.kolo

    Út 04.02. 19:00 Lille - Rennes 1:0 (1:0)
    Út 04.02. 19:00 Monaco - Angers 1:0 (1:0)
    Út 04.02. 21:05 Nantes - PSG 1:2 (0:1)
    St 05.02. 19:00 Reims - Nice 1:1 (0:0)
    St 05.02. 19:00 Nimes - Dijon 2:0 (2:0)
    St 05.02. 19:00 Brest - Bordeaux 1:1 (0:1)
    St 05.02. 19:00 Montpellier - Metz 1:1 (1:0)
    St 05.02. 19:00 Lyon - Amiens 0:0 (0:0)
    St 05.02. 19:00 Toulouse - Strasbourg 0:1 (0:0)
    St 05.02. 21:15 St. Etienne - Marseille 0:2 (0:1)

    24.kolo

    07.02. 20:45 Angers - Lille 0:2 (0:1)
    So 08.02. 17:30 Marseille - Toulouse 1:0 (0:0)
    So 08.02. 20:00 Amiens - Monaco 1:2 (1:0)
    So 08.02. 20:00 Dijon - Nantes 3:3 (2:2)
    So 08.02. 20:00 Metz - Bordeaux 1:2 (1:0)
    So 08.02. 20:00 Rennes - Brest 0:0 (0:0)
    So 08.02. 20:00 Nice - Nimes 1:3 (1:1)
    Ne 09.02. 15:00 Montpellier - St. Etienne 1:0 (1:0)
    Ne 09.02. 17:00 Strasbourg - Reims 3:0 (0:0)
    Ne 09.02. 21:00 PSG - Lyon 4:2 (2:0)

    25.kolo

    14.02. 20:45 Monaco - Montpellier 1:0 (0:0)
    So 15.02. 17:30 Amiens - PSG 4:4 (3:1)
    So 15.02. 20:00 Bordeaux - Dijon 2:2 (1:1)
    So 15.02. 20:00 Nantes - Metz 0:0 (0:0)
    So 15.02. 20:00 Nimes - Angers 1:0 (0:0)
    So 15.02. 20:00 Toulouse - Nice 0:2 (0:1)
    Ne 16.02. 15:00 Lyon - Strasbourg 1:1 (1:1)
    Ne 16.02. 17:00 Brest - St. Etienne 3:2 (3:0)
    Ne 16.02. 17:00 Reims - Rennes 1:0 (0:0)
    Ne 16.02. 21:00 Lille - Marseille 1:2 (0:0)

    26.kolo

    21.02. 19:00 Nice - Brest 2:2 (2:1)
    21.02. 20:45 Metz - Lyon 0:2 (0:1)
    So 22.02. 17:30 Marseille - Nantes 1:3 (1:1)
    So 22.02. 20:00 Angers - Montpellier 1:0 (0:0)
    So 22.02. 20:00 Lille - Toulouse 3:0 (2:0)
    So 22.02. 20:00 Dijon - Monaco 1:1 (0:0)
    So 22.02. 20:00 Strasbourg - Amiens 0:0 (0:0)
    Ne 23.02. 15:00 St. Etienne - Reims 1:1 (0:0)
    Ne 23.02. 17:00 Rennes - Nimes 2:1 (1:1)
    Ne 23.02. 21:00 PSG - Bordeaux 4:3 (2:2)

    27.kolo

    28.02. 20:30 Nimes - Marseille 2:3 (1:2)
    So 29.02. 17:30 PSG - Dijon 4:0 (1:0)
    So 29.02. 20:00 Amiens - Metz 0:1 (0:1)
    So 29.02. 20:00 Toulouse - Rennes 0:2 (0:1)
    So 29.02. 20:00 Brest - Angers 0:1 (0:1)
    So 29.02. 20:00 Monaco - Reims 1:1 (1:0)
    So 29.02. 20:00 Montpellier - Strasbourg 3:0 (0:0)
    Ne 01.03. 15:00 Nantes - Lille 0:1 (0:0)
    Ne 01.03. 17:00 Bordeaux - Nice 1:1 (1:0)
    Ne 01.03. 21:00 Lyon - St. Etienne 2:0 (1:0)

    28. kolo - soutěž ukončena

    06.03. 21:00 Marseille - Amiens 2:2 (1:0)
    So 07.03. 20:00 Angers - Nantes 2:0 (0:0)
    So 07.03. 20:00 Reims - Brest 1:0 (1:0)
    So 07.03. 20:00 Nice - Monaco 2:1 (0:1)
    So 07.03. 20:00 Metz - Nimes 2:1 (1:0)
    So 07.03. 20:00 Dijon - Toulouse 2:1 (1:1)
    Ne 08.03. 15:00 St. Etienne - Bordeaux 1:1 (0:0)
    Ne 08.03. 17:00 Rennes - Montpellier 5:0 (2:0)
    Ne 08.03. 21:00 Lille - Lyon 1:0 (1:0)
    So 30.05. 00:00 Strasbourg - PSG výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1.
     PSG
    27 22 2 3 75:24 68
    2. 28 16 8 4 41:29 56
    3. 28 15 5 8 38:24 50
    4. 28 15 4 9 35:27 49
    5. 28 10 11 7 26:21 41
    6. 28 11 8 9 41:38 41
    7. 28 11 7 10 42:27 40
    8. 28 11 7 10 35:34 40
    9. 28 11 7 10 44:44 40
    10. 28 11 6 11 28:33 39
    11. 27 11 5 11 32:32 38
    12. 28 9 10 9 40:34 37
    13. 28 11 4 13 28:31 37
    14. 28 8 10 10 34:37 34
    15. 28 8 10 10 27:35 34
    16. 28 7 9 12 27:37 30
    17. 28 8 6 14 29:45 30
    18. 28 7 6 15 29:44 27
    19. 28 4 11 13 31:50 23
    20. 28 3 4 21 22:58 13

    Nejčtenější ze sportu