Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13787
  • Návštěvy: 225/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17597
    Týden:
    225
    Dnes:
    23
    On-line:
    1

    1.kolo

    09.08. 21:00 Liverpool - Norwich 4:1 (4:0)
    So 10.08. 13:30 West Ham - Man City 0:5 (0:1)
    So 10.08. 16:00 Bournemouth - Sheffield United 1:1 (0:0)
    So 10.08. 16:00 Burnley - Southampton 3:0 (0:0)
    So 10.08. 16:00 Crystal Palace - Everton 0:0 (0:0)
    So 10.08. 16:00 Watford - Brighton 0:3 (0:1)
    So 10.08. 18:30 Tottenham - Aston Villa 3:1 (0:1)
    Ne 11.08. 15:00 Newcastle - Arsenal 0:1 (0:0)
    Ne 11.08. 15:00 Leicester - Wolwes 0:0 (0:0)
    Ne 11.08. 17:30 Man United - Chelsea 4:0 (1:0)

    2.kolo

    So 17.08. 13:30 Arsenal - Burnley 2:1 (1:1)
    So 17.08. 16:00 Aston Villa - Bournemouth 1:2 (0:2)
    So 17.08. 16:00 Brighton - West Ham 1:1 (0:0)
    So 17.08. 16:00 Everton - Watford 1:0 (1:0)
    So 17.08. 16:00 Southampton - Liverpool 1:2 (0:1)
    So 17.08. 16:00 Norwich - Newcastle 3:1 (1:0)
    So 17.08. 18:30 Man City - Tottenham 2:2 (2:1)
    Ne 18.08. 15:00 Sheffield United - Crystal Palace 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 17:30 Chelsea - Leicester 1:1 (1:0)
    Po 19.08. 21:00 Wolwes - Man United 1:1 (0:1)

    3.kolo

    23.08. 21:00 Aston Villa - Everton 2:0 (1:0)
    So 24.08. 13:30 Norwich - Chelsea 2:3 (2:2)
    So 24.08. 16:00 Brighton - Southampton 0:2 (0:0)
    So 24.08. 16:00 Man United - Crystal Palace 1:2 (0:1)
    So 24.08. 16:00 Sheffield United - Leicester 1:2 (0:1)
    So 24.08. 16:00 Watford - West Ham 1:3 (1:1)
    So 24.08. 18:30 Liverpool - Arsenal 3:1 (1:0)
    Ne 25.08. 15:00 Bournemouth - Man City 1:3 (1:2)
    Ne 25.08. 17:30 Tottenham - Newcastle 0:1 (0:1)
    Ne 25.08. 17:30 Wolwes - Burnley 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 13:30 Southampton - Man United 1:1 (0:1)
    So 31.08. 16:00 West Ham - Norwich 2:0 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Newcastle - Watford 1:1 (1:1)
    So 31.08. 16:00 Man City - Brighton 4:0 (2:0)
    So 31.08. 16:00 Leicester - Bournemouth 3:1 (2:1)
    So 31.08. 16:00 Chelsea - Sheffield United 2:2 (2:0)
    So 31.08. 16:00 Crystal Palace - Aston Villa 1:0 (0:0)
    So 31.08. 18:30 Burnley - Liverpool 0:3 (0:2)
    Ne 01.09. 15:00 Everton - Wolwes 3:2 (2:1)
    Ne 01.09. 17:30 Arsenal - Tottenham 2:2 (1:2)

    5.kolo

    So 14.09. 13:30 Liverpool - Newcastle 3:1 (2:1)
    So 14.09. 16:00 Wolwes - Chelsea 2:5 (0:3)
    So 14.09. 16:00 Tottenham - Crystal Palace 4:0 (4:0)
    So 14.09. 16:00 Brighton - Burnley 1:1 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Man United - Leicester 1:0 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Sheffield United - Southampton 0:1 (0:0)
    So 14.09. 18:30 Norwich - Man City 3:2 (2:1)
    Ne 15.09. 15:00 Bournemouth - Everton 3:1 (1:1)
    Ne 15.09. 17:30 Watford - Arsenal 2:2 (0:2)
    Po 16.09. 21:00 Aston Villa - West Ham 0:0 (0:0)

    6.kolo

    20.09. 21:00 Southampton - Bournemouth 1:3 (0:2)
    So 21.09. 13:30 Leicester - Tottenham 2:1 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Burnley - Norwich 2:0 (2:0)
    So 21.09. 16:00 Everton - Sheffield United 0:2 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Man City - Watford 8:0 (5:0)
    So 21.09. 18:30 Newcastle - Brighton 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:00 West Ham - Man United 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:00 Crystal Palace - Wolwes 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 17:30 Chelsea - Liverpool 1:2 (0:2)
    Ne 22.09. 17:30 Arsenal - Aston Villa 3:2 (0:1)

    7.kolo

    So 28.09. 13:30 Sheffield United - Liverpool 0:1 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Aston Villa - Burnley 2:2 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Tottenham - Southampton 2:1 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Wolwes - Watford 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Chelsea - Brighton 2:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Crystal Palace - Norwich 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Bournemouth - West Ham 2:2 (1:1)
    So 28.09. 18:30 Everton - Man City 1:3 (1:1)
    Ne 29.09. 17:30 Leicester - Newcastle 5:0 (1:0)
    Po 30.09. 21:00 Man United - Arsenal 1:1 (1:0)

    8.kolo

    So 05.10. 13:30 Brighton - Tottenham 3:0 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Burnley - Everton 1:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Liverpool - Leicester 2:1 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Watford - Sheffield United 0:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Norwich - Aston Villa 1:5 (0:2)
    So 05.10. 18:30 West Ham - Crystal Palace 1:2 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Southampton - Chelsea 1:4 (1:3)
    Ne 06.10. 15:00 Arsenal - Bournemouth 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Man City - Wolwes 0:2 (0:0)
    Ne 06.10. 17:30 Newcastle - Man United 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 19.10. 13:30 Everton - West Ham 2:0 (1:0)
    So 19.10. 16:00 Aston Villa - Brighton 2:1 (1:1)
    So 19.10. 16:00 Tottenham - Watford 1:1 (0:1)
    So 19.10. 16:00 Leicester - Burnley 2:1 (1:1)
    So 19.10. 16:00 Chelsea - Newcastle 1:0 (0:0)
    So 19.10. 16:00 Bournemouth - Norwich 0:0 (0:0)
    So 19.10. 16:00 Wolwes - Southampton 1:1 (0:0)
    So 19.10. 18:30 Crystal Palace - Man City 0:2 (0:2)
    Ne 20.10. 17:30 Man United - Liverpool 1:1 (1:0)
    Po 21.10. 21:00 Sheffield United - Arsenal 1:0 (1:0)

    10.kolo

    25.10. 21:00 Southampton - Leicester 0:9 (0:5)
    So 26.10. 13:30 Man City - Aston Villa 3:0 (0:0)
    So 26.10. 16:00 West Ham - Sheffield United 1:1 (1:0)
    So 26.10. 16:00 Brighton - Everton 3:2 (1:1)
    So 26.10. 16:00 Watford - Bournemouth 0:0 (0:0)
    So 26.10. 18:30 Burnley - Chelsea 2:4 (0:2)
    Ne 27.10. 15:00 Newcastle - Wolwes 1:1 (1:0)
    Ne 27.10. 17:30 Norwich - Man United 1:3 (0:2)
    Ne 27.10. 17:30 Liverpool - Tottenham 2:1 (0:1)
    Ne 27.10. 17:30 Arsenal - Crystal Palace 2:2 (2:1)

    11.kolo

    So 02.11. 13:30 Bournemouth - Man United 1:0 (1:0)
    So 02.11. 16:00 Arsenal - Wolwes 1:1 (1:0)
    So 02.11. 16:00 Sheffield United - Burnley 3:0 (3:0)
    So 02.11. 16:00 Man City - Southampton 2:1 (0:1)
    So 02.11. 16:00 West Ham - Newcastle 2:3 (0:2)
    So 02.11. 16:00 Brighton - Norwich 2:0 (0:0)
    So 02.11. 16:00 Aston Villa - Liverpool 1:2 (1:0)
    So 02.11. 18:30 Watford - Chelsea 1:2 (0:1)
    Ne 03.11. 15:00 Crystal Palace - Leicester 0:2 (0:0)
    Ne 03.11. 17:30 Everton - Tottenham 1:1 (0:0)

    12.kolo

    08.11. 21:00 Norwich - Watford 0:2 (0:1)
    So 09.11. 13:30 Chelsea - Crystal Palace 2:0 (0:0)
    So 09.11. 16:00 Burnley - West Ham 3:0 (2:0)
    So 09.11. 16:00 Tottenham - Sheffield United 1:1 (0:0)
    So 09.11. 16:00 Southampton - Everton 1:2 (0:1)
    So 09.11. 16:00 Newcastle - Bournemouth 2:1 (1:1)
    So 09.11. 18:30 Leicester - Arsenal 2:0 (0:0)
    Ne 10.11. 15:00 Man United - Brighton 3:1 (2:0)
    Ne 10.11. 15:00 Wolwes - Aston Villa 2:1 (1:0)
    Ne 10.11. 17:30 Liverpool - Man City 3:1 (2:0)

    13.kolo

    So 23.11. 13:30 West Ham - Tottenham 2:3 (0:2)
    So 23.11. 16:00 Watford - Burnley 0:3 (0:0)
    So 23.11. 16:00 Everton - Norwich 0:2 (0:0)
    So 23.11. 16:00 Crystal Palace - Liverpool 1:2 (0:0)
    So 23.11. 16:00 Brighton - Leicester 0:2 (0:0)
    So 23.11. 16:00 Bournemouth - Wolwes 1:2 (0:2)
    So 23.11. 16:00 Arsenal - Southampton 2:2 (1:1)
    So 23.11. 18:30 Man City - Chelsea 2:1 (2:1)
    Ne 24.11. 17:30 Sheffield United - Man United 3:3 (1:0)
    Po 25.11. 21:00 Aston Villa - Newcastle 2:0 (2:0)

    14.kolo

    So 30.11. 13:30 Newcastle - Man City 2:2 (1:1)
    So 30.11. 16:00 Tottenham - Bournemouth 3:2 (1:0)
    So 30.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 0:2 (0:1)
    So 30.11. 16:00 Liverpool - Brighton 2:1 (2:0)
    So 30.11. 16:00 Chelsea - West Ham 0:1 (0:0)
    So 30.11. 18:30 Southampton - Watford 2:1 (0:1)
    Ne 01.12. 15:00 Norwich - Arsenal 2:2 (2:1)
    Ne 01.12. 15:00 Wolwes - Sheffield United 1:1 (0:1)
    Ne 01.12. 17:30 Man United - Aston Villa 2:2 (1:1)
    Ne 01.12. 17:30 Leicester - Everton 2:1 (0:1)

    15.kolo

    Út 03.12. 20:30 Crystal Palace - Bournemouth 1:0 (0:0)
    Út 03.12. 21:15 Burnley - Man City 1:4 (0:1)
    St 04.12. 20:30 Man United - Tottenham 2:1 (1:1)
    St 04.12. 20:30 Leicester - Watford 2:0 (0:0)
    St 04.12. 20:30 Wolwes - West Ham 2:0 (1:0)
    St 04.12. 20:30 Southampton - Norwich 2:1 (2:0)
    St 04.12. 20:30 Chelsea - Aston Villa 2:1 (1:1)
    St 04.12. 21:15 Liverpool - Everton 5:2 (4:2)
    Čt 05.12. 20:30 Sheffield United - Newcastle 0:2 (0:1)
    Čt 05.12. 21:15 Arsenal - Brighton 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 07.12. 13:30 Everton - Chelsea 3:1 (1:0)
    So 07.12. 16:00 Bournemouth - Liverpool 0:3 (0:2)
    So 07.12. 16:00 Watford - Crystal Palace 0:0 (0:0)
    So 07.12. 16:00 Tottenham - Burnley 5:0 (3:0)
    So 07.12. 18:30 Man City - Man United 1:2 (0:2)
    Ne 08.12. 15:00 Aston Villa - Leicester 1:4 (1:2)
    Ne 08.12. 15:00 Norwich - Sheffield United 1:2 (1:0)
    Ne 08.12. 15:00 Newcastle - Southampton 2:1 (0:0)
    Ne 08.12. 17:30 Brighton - Wolwes 2:2 (2:2)
    Po 09.12. 21:00 West Ham - Arsenal 1:3 (1:0)

    17.kolo

    So 14.12. 13:30 Liverpool - Watford 2:0 (1:0)
    So 14.12. 16:00 Burnley - Newcastle 1:0 (0:0)
    So 14.12. 16:00 Chelsea - Bournemouth 0:1 (0:0)
    So 14.12. 16:00 Leicester - Norwich 1:1 (1:1)
    So 14.12. 16:00 Sheffield United - Aston Villa 2:0 (0:0)
    So 14.12. 18:30 Southampton - West Ham 0:1 (0:1)
    Ne 15.12. 15:00 Man United - Everton 1:1 (0:1)
    Ne 15.12. 15:00 Wolwes - Tottenham 1:2 (0:1)
    Ne 15.12. 17:30 Arsenal - Man City 0:3 (0:3)
    Po 16.12. 20:45 Crystal Palace - Brighton 1:1 (0:0)

    19.kolo

    Čt 26.12. 13:30 Tottenham - Brighton 2:1 (0:1)
    Čt 26.12. 16:00 Aston Villa - Norwich 1:0 (0:0)
    Čt 26.12. 16:00 Bournemouth - Arsenal 1:1 (1:0)
    Čt 26.12. 16:00 Crystal Palace - West Ham 2:1 (0:0)
    Čt 26.12. 16:00 Everton - Burnley 1:0 (0:0)
    Čt 26.12. 16:00 Chelsea - Southampton 0:2 (0:1)
    Čt 26.12. 16:00 Sheffield United - Watford 1:1 (1:1)
    Čt 26.12. 18:30 Man United - Newcastle 4:1 (3:1)
    Čt 26.12. 21:00 Leicester - Liverpool 0:4 (0:1)
    27.12. 20:45 Wolwes - Man City 3:2 (0:1)

    20.kolo

    So 28.12. 13:30 Brighton - Bournemouth 2:0 (1:0)
    So 28.12. 16:00 Newcastle - Everton 1:2 (0:1)
    So 28.12. 16:00 Southampton - Crystal Palace 1:1 (0:0)
    So 28.12. 16:00 Watford - Aston Villa 3:0 (1:0)
    So 28.12. 18:30 West Ham - Leicester 1:2 (1:1)
    So 28.12. 18:30 Norwich - Tottenham 2:2 (1:0)
    So 28.12. 20:45 Burnley - Man United 0:2 (0:1)
    Ne 29.12. 15:00 Arsenal - Chelsea 1:2 (1:0)
    Ne 29.12. 17:30 Liverpool - Wolwes 1:0 (1:0)
    Ne 29.12. 19:00 Man City - Sheffield United 2:0 (0:0)

    21.kolo

    St 01.01. 13:30 Brighton - Chelsea 1:1 (0:1)
    St 01.01. 13:30 Burnley - Aston Villa 1:2 (0:2)
    St 01.01. 16:00 Newcastle - Leicester 0:3 (0:2)
    St 01.01. 16:00 Southampton - Tottenham 1:0 (1:0)
    St 01.01. 16:00 Watford - Wolwes 2:1 (1:0)
    St 01.01. 18:30 West Ham - Bournemouth 4:0 (3:0)
    St 01.01. 18:30 Norwich - Crystal Palace 1:1 (1:0)
    St 01.01. 18:30 Man City - Everton 2:1 (0:0)
    St 01.01. 21:00 Arsenal - Man United 2:0 (2:0)
    Čt 02.01. 21:00 Liverpool - Sheffield United 2:0 (1:0)

    22.kolo

    10.01. 21:00 Sheffield United - West Ham 1:0 (0:0)
    So 11.01. 13:30 Crystal Palace - Arsenal 1:1 (0:1)
    So 11.01. 16:00 Chelsea - Burnley 3:0 (2:0)
    So 11.01. 16:00 Everton - Brighton 1:0 (1:0)
    So 11.01. 16:00 Man United - Norwich 4:0 (1:0)
    So 11.01. 16:00 Leicester - Southampton 1:2 (1:1)
    So 11.01. 16:00 Wolwes - Newcastle 1:1 (1:1)
    So 11.01. 18:30 Tottenham - Liverpool 0:1 (0:1)
    Ne 12.01. 15:00 Bournemouth - Watford 0:3 (0:1)
    Ne 12.01. 17:30 Aston Villa - Man City 1:6 (0:4)

    23.kolo

    So 18.01. 13:30 Watford - Tottenham 0:0 (0:0)
    So 18.01. 16:00 Brighton - Aston Villa 1:1 (1:0)
    So 18.01. 16:00 Arsenal - Sheffield United 1:1 (1:0)
    So 18.01. 16:00 Southampton - Wolwes 2:3 (2:0)
    So 18.01. 16:00 West Ham - Everton 1:1 (1:1)
    So 18.01. 16:00 Man City - Crystal Palace 2:2 (0:1)
    So 18.01. 16:00 Norwich - Bournemouth 1:0 (1:0)
    So 18.01. 18:30 Newcastle - Chelsea 1:0 (0:0)
    Ne 19.01. 15:00 Burnley - Leicester 2:1 (0:1)
    Ne 19.01. 17:30 Liverpool - Man United 2:0 (1:0)

    24.kolo

    Út 21.01. 20:30 Bournemouth - Brighton 3:1 (2:0)
    Út 21.01. 20:30 Sheffield United - Man City 0:1 (0:0)
    Út 21.01. 20:30 Aston Villa - Watford 2:1 (0:1)
    Út 21.01. 20:30 Crystal Palace - Southampton 0:2 (0:1)
    Út 21.01. 20:30 Everton - Newcastle 2:2 (1:0)
    Út 21.01. 21:15 Chelsea - Arsenal 2:2 (1:0)
    St 22.01. 20:30 Tottenham - Norwich 2:1 (1:0)
    St 22.01. 20:30 Leicester - West Ham 4:1 (2:0)
    St 22.01. 21:15 Man United - Burnley 0:2 (0:1)
    Čt 23.01. 21:00 Wolwes - Liverpool 1:2 (0:1)

    18.kolo

    So 21.12. 13:30 Everton - Arsenal 0:0 (0:0)
    So 21.12. 16:00 Aston Villa - Southampton 1:3 (0:2)
    So 21.12. 16:00 Norwich - Wolwes 1:2 (1:0)
    So 21.12. 16:00 Newcastle - Crystal Palace 1:0 (0:0)
    So 21.12. 16:00 Brighton - Sheffield United 0:1 (0:1)
    So 21.12. 16:00 Bournemouth - Burnley 0:1 (0:0)
    So 21.12. 18:30 Man City - Leicester 3:1 (2:1)
    Ne 22.12. 15:00 Watford - Man United 2:0 (0:0)
    Ne 22.12. 17:30 Tottenham - Chelsea 0:2 (0:2)
    St 29.01. 20:45 West Ham - Liverpool 0:2 (0:1)

    25.kolo

    So 01.02. 13:30 Leicester - Chelsea 2:2 (0:0)
    So 01.02. 16:00 Bournemouth - Aston Villa 2:1 (2:0)
    So 01.02. 16:00 West Ham - Brighton 3:3 (2:0)
    So 01.02. 16:00 Watford - Everton 2:3 (2:2)
    So 01.02. 16:00 Liverpool - Southampton 4:0 (0:0)
    So 01.02. 16:00 Newcastle - Norwich 0:0 (0:0)
    So 01.02. 16:00 Crystal Palace - Sheffield United 0:1 (0:0)
    So 01.02. 18:30 Man United - Wolwes 0:0 (0:0)
    Ne 02.02. 15:00 Burnley - Arsenal 0:0 (0:0)
    Ne 02.02. 17:30 Tottenham - Man City 2:0 (0:0)

    26.kolo

    So 08.02. 13:30 Everton - Crystal Palace 3:1 (1:0)
    So 08.02. 18:30 Brighton - Watford 1:1 (0:1)
    Ne 09.02. 15:00 Sheffield United - Bournemouth 2:1 (1:1)
    14.02. 21:00 Wolwes - Leicester 0:0 (0:0)
    So 15.02. 13:30 Southampton - Burnley 1:2 (1:1)
    So 15.02. 18:30 Norwich - Liverpool 0:1 (0:0)
    Ne 16.02. 15:00 Aston Villa - Tottenham 2:3 (1:2)
    Ne 16.02. 17:30 Arsenal - Newcastle 4:0 (0:0)
    Po 17.02. 21:00 Chelsea - Man United 0:2 (0:1)
    St 19.02. 20:30 Man City - West Ham 2:0 (1:0)

    27.kolo

    So 22.02. 13:30 Chelsea - Tottenham 2:1 (1:0)
    So 22.02. 16:00 Burnley - Bournemouth 3:0 (0:0)
    So 22.02. 16:00 Crystal Palace - Newcastle 1:0 (1:0)
    So 22.02. 16:00 Sheffield United - Brighton 1:1 (1:1)
    So 22.02. 16:00 Southampton - Aston Villa 2:0 (1:0)
    So 22.02. 18:30 Leicester - Man City 0:1 (0:0)
    Ne 23.02. 15:00 Man United - Watford 3:0 (1:0)
    Ne 23.02. 15:00 Wolwes - Norwich 3:0 (2:0)
    Ne 23.02. 17:30 Arsenal - Everton 3:2 (2:2)
    Po 24.02. 21:00 Liverpool - West Ham 3:2 (1:1)

    29.kolo

    So 07.03. 13:30 Liverpool - Bournemouth 2:1 (2:1)
    So 07.03. 16:00 Arsenal - West Ham 1:0 (0:0)
    So 07.03. 16:00 Crystal Palace - Watford 1:0 (1:0)
    So 07.03. 16:00 Sheffield United - Norwich 1:0 (1:0)
    So 07.03. 16:00 Southampton - Newcastle 0:1 (0:0)
    So 07.03. 16:00 Wolwes - Brighton 0:0 (0:0)
    So 07.03. 18:30 Burnley - Tottenham 1:1 (1:0)
    Ne 08.03. 15:00 Chelsea - Everton 4:0 (2:0)
    Ne 08.03. 17:30 Man United - Man City 2:0 (1:0)
    Po 09.03. 21:00 Leicester - Aston Villa 4:0 (1:0)

    28.kolo

    28.02. 21:00 Norwich - Leicester 1:0 (0:0)
    So 29.02. 13:30 Brighton - Crystal Palace 0:1 (0:0)
    So 29.02. 16:00 Newcastle - Burnley 0:0 (0:0)
    So 29.02. 16:00 Bournemouth - Chelsea 2:2 (0:1)
    So 29.02. 16:00 West Ham - Southampton 3:1 (2:1)
    So 29.02. 18:30 Watford - Liverpool 3:0 (0:0)
    Ne 01.03. 15:00 Everton - Man United 1:1 (1:1)
    Ne 01.03. 15:00 Tottenham - Wolwes 2:3 (2:1)
    St 17.06. 19:00 Aston Villa - Sheffield United 0:0 (0:0)
    St 17.06. 21:15 Man City - Arsenal 3:0 (1:0)

    30.kolo

    19.06. 19:00 Norwich - Southampton 0:3 (0:0)
    19.06. 21:15 Tottenham - Man United 1:1 (1:0)
    So 20.06. 13:30 Watford - Leicester 1:1 (0:0)
    So 20.06. 16:00 Brighton - Arsenal 2:1 (0:0)
    So 20.06. 18:30 West Ham - Wolwes 0:2 (0:0)
    So 20.06. 20:45 Bournemouth - Crystal Palace 0:2 (0:2)
    Ne 21.06. 15:00 Newcastle - Sheffield United 3:0 (0:0)
    Ne 21.06. 17:15 Aston Villa - Chelsea 1:2 (1:0)
    Ne 21.06. 20:00 Everton - Liverpool 0:0 (0:0)
    Po 22.06. 21:00 Man City - Burnley 5:0 (3:0)

    31.kolo

    Út 23.06. 19:00 Leicester - Brighton 0:0 (0:0)
    Út 23.06. 21:15 Tottenham - West Ham 2:0 (0:0)
    St 24.06. 19:00 Man United - Sheffield United 3:0 (2:0)
    St 24.06. 19:00 Norwich - Everton 0:1 (0:0)
    St 24.06. 19:00 Wolwes - Bournemouth 1:0 (0:0)
    St 24.06. 19:00 Newcastle - Aston Villa 1:1 (0:0)
    St 24.06. 21:15 Liverpool - Crystal Palace 4:0 (2:0)
    Čt 25.06. 19:00 Burnley - Watford 1:0 (0:0)
    Čt 25.06. 19:00 Southampton - Arsenal 0:2 (0:1)
    Čt 25.06. 21:15 Chelsea - Man City 2:1 (1:0)

    32.kolo

    So 27.06. 13:30 Aston Villa - Wolwes 0:1 (0:0)
    Ne 28.06. 17:30 Watford - Southampton 1:3 (0:1)
    Po 29.06. 21:00 Crystal Palace - Burnley 0:1 (0:0)
    Út 30.06. 21:15 Brighton - Man United 0:3 (0:2)
    St 01.07. 19:00 Everton - Leicester 2:1 (2:0)
    St 01.07. 19:00 Bournemouth - Newcastle 1:4 (0:2)
    St 01.07. 19:00 Arsenal - Norwich 4:0 (2:0)
    St 01.07. 21:15 West Ham - Chelsea 3:2 (1:1)
    Čt 02.07. 19:00 Sheffield United - Tottenham 3:1 (1:0)
    Čt 02.07. 21:15 Man City - Liverpool 4:0 (3:0)

    33.kolo

    So 04.07. 13:30 Norwich - Brighton 0:1 (0:1)
    So 04.07. 16:00 Man United - Bournemouth 5:2 (3:1)
    So 04.07. 16:00 Leicester - Crystal Palace 3:0 (0:0)
    So 04.07. 18:30 Wolwes - Arsenal 0:2 (0:1)
    So 04.07. 21:00 Chelsea - Watford 3:0 (2:0)
    Ne 05.07. 13:00 Burnley - Sheffield United 1:1 (1:0)
    Ne 05.07. 15:15 Newcastle - West Ham 2:2 (1:1)
    Ne 05.07. 17:30 Liverpool - Aston Villa 2:0 (0:0)
    Ne 05.07. 20:00 Southampton - Man City 1:0 (1:0)
    Po 06.07. 21:00 Tottenham - Everton 1:0 (1:0)

    34.kolo

    Út 07.07. 19:00 Crystal Palace - Chelsea 2:3 (1:2)
    Út 07.07. 19:00 Watford - Norwich 2:1 (1:1)
    Út 07.07. 21:15 Arsenal - Leicester 1:1 (1:0)
    St 08.07. 19:00 West Ham - Burnley 0:1 (0:1)
    St 08.07. 19:00 Man City - Newcastle 5:0 (2:0)
    St 08.07. 19:00 Sheffield United - Wolwes 1:0 (0:0)
    St 08.07. 21:15 Brighton - Liverpool 1:3 (1:2)
    Čt 09.07. 19:00 Everton - Southampton 1:1 (1:1)
    Čt 09.07. 19:00 Bournemouth - Tottenham 0:0 (0:0)
    Čt 09.07. 21:15 Aston Villa - Man United 0:3 (0:2)

    35.kolo

    So 11.07. 13:30 Norwich - West Ham 0:4 (0:2)
    So 11.07. 13:30 Watford - Newcastle 2:1 (0:1)
    So 11.07. 16:00 Liverpool - Burnley 1:1 (1:0)
    So 11.07. 18:30 Sheffield United - Chelsea 3:0 (2:0)
    So 11.07. 21:00 Brighton - Man City 0:5 (0:2)
    Ne 12.07. 13:00 Wolwes - Everton 3:0 (1:0)
    Ne 12.07. 15:15 Aston Villa - Crystal Palace 2:0 (1:0)
    Ne 12.07. 17:30 Tottenham - Arsenal 2:1 (1:1)
    Ne 12.07. 20:00 Bournemouth - Leicester 4:1 (0:1)
    Po 13.07. 21:00 Man United - Southampton 2:2 (2:1)

    36.kolo

    Út 14.07. 21:15 Chelsea - Norwich 1:0 (1:0)
    St 15.07. 19:00 Newcastle - Tottenham 1:3 (0:1)
    St 15.07. 19:00 Burnley - Wolwes 1:1 (0:0)
    St 15.07. 19:00 Man City - Bournemouth 2:1 (2:0)
    St 15.07. 21:15 Arsenal - Liverpool 2:1 (2:1)
    Čt 16.07. 19:00 Leicester - Sheffield United 2:0 (1:0)
    Čt 16.07. 19:00 Everton - Aston Villa 1:1 (0:0)
    Čt 16.07. 21:15 Crystal Palace - Man United 0:2 (0:1)
    Čt 16.07. 21:15 Southampton - Brighton 1:1 (0:1)
    17.07. 21:00 West Ham - Watford 3:1 (3:0)

    37.kolo

    So 18.07. 18:30 Norwich - Burnley 0:2 (0:1)
    Ne 19.07. 15:00 Bournemouth - Southampton 0:2 (0:1)
    Ne 19.07. 17:00 Tottenham - Leicester 3:0 (3:0)
    Po 20.07. 19:00 Sheffield United - Everton 0:1 (0:0)
    Po 20.07. 19:00 Brighton - Newcastle 0:0 (0:0)
    Po 20.07. 21:15 Wolwes - Crystal Palace 2:0 (1:0)
    Út 21.07. 19:00 Watford - Man City 0:4 (0:2)
    Út 21.07. 21:15 Aston Villa - Arsenal 1:0 (1:0)
    St 22.07. 19:00 Man United - West Ham 1:1 (0:1)
    St 22.07. 21:15 Liverpool - Chelsea 5:3 (3:1)

    38.kolo

    Ne 26.07. 17:00 West Ham - Aston Villa 1:1 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 Arsenal - Watford 3:2 (3:1)
    Ne 26.07. 17:00 Crystal Palace - Tottenham 1:1 (0:1)
    Ne 26.07. 17:00 Southampton - Sheffield United 3:1 (0:1)
    Ne 26.07. 17:00 Man City - Norwich 5:0 (2:0)
    Ne 26.07. 17:00 Leicester - Man United 0:2 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 Newcastle - Liverpool 1:3 (1:1)
    Ne 26.07. 17:00 Burnley - Brighton 1:2 (1:1)
    Ne 26.07. 17:00 Everton - Bournemouth 1:3 (1:2)
    Ne 26.07. 17:00 Chelsea - Wolwes 2:0 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 32 3 3 85:33 99
    2. 38 26 3 9 102:35 81
    3. 38 18 12 8 66:36 66
    4. 38 20 6 12 69:54 66
    5. 38 18 8 12 67:41 62
    6. 38 16 11 11 61:47 59
    7. 38 15 14 9 51:40 59
    8. 38 14 14 10 56:48 56
    9. 38 14 12 12 39:39 54
    10. 38 15 9 14 43:50 54
    11. 38 15 7 16 51:60 52
    12. 38 13 10 15 44:56 49
    13. 38 11 11 16 38:58 44
    14. 38 11 10 17 31:50 43
    15. 38 9 14 15 39:54 41
    16. 38 10 9 19 49:62 39
    17. 38 9 8 21 41:67 35
    18. 38 9 7 22 40:65 34
    19. 38 8 10 20 36:64 34
    20. 38 5 6 27 26:75 21

    Nejčtenější ze sportu