Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 4. srpna 2020
svátek má Dominik.
Hlavní menu
  • ID: 13786
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1772
    Týden:
    23
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Maccabi Haifa - H. Raanana 4:3 (2:2)
    So 24.08. 18:00 Hap.Hadera - Ashdod 1:1 (0:1)
    So 24.08. 19:30 Nes Tziona - Maccabi Tel-Aviv 0:2 (0:2)
    Ne 25.08. 18:00 Kfar Saba - Hapoel Haifa 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 19:00 Bnei Yehuda - Kiryat Shmona 2:1 (0:1)
    Ne 25.08. 19:15 Beitar Jeruzalém - Beer Sheva 0:0 (0:0)
    Po 26.08. 19:15 Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Netanya 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Ashdod - Hapoel Tel-Aviv 2:1 (0:0)
    So 31.08. 18:00 Maccabi Netanya - Nes Tziona 3:0 (2:0)
    So 31.08. 19:30 Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 18:50 Beer Sheva - Hap.Hadera 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 19:00 H. Raanana - Beitar Jeruzalém 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 19:15 Maccabi Tel-Aviv - Bnei Yehuda 0:0 (0:0)
    Po 02.09. 19:00 Kiryat Shmona - Kfar Saba 1:3 (0:2)

    3.kolo

    So 14.09. 17:00 Maccabi Haifa - Kiryat Shmona 2:0 (0:0)
    So 14.09. 18:00 Hapoel Tel-Aviv - Nes Tziona 1:1 (1:0)
    So 14.09. 18:00 Hap.Hadera - H. Raanana 4:0 (1:0)
    So 14.09. 19:30 Kfar Saba - Maccabi Tel-Aviv 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 18:00 Bnei Yehuda - Maccabi Netanya 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 19:15 Ashdod - Beer Sheva 2:2 (1:1)
    Po 16.09. 19:15 Beitar Jeruzalém - Hapoel Haifa 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 21.09. 17:00 Maccabi Netanya - Kfar Saba 2:2 (0:0)
    So 21.09. 18:00 Nes Tziona - Bnei Yehuda 0:1 (0:1)
    So 21.09. 19:30 Kiryat Shmona - Beitar Jeruzalém 0:2 (0:0)
    So 21.09. 19:30 Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Haifa 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 18:00 H. Raanana - Ashdod 1:1 (1:0)
    Ne 22.09. 19:15 Hapoel Haifa - Hap.Hadera 1:2 (0:1)
    Po 23.09. 19:15 Beer Sheva - Hapoel Tel-Aviv 3:0 (1:0)

    5.kolo

    St 25.09. 18:00 Kfar Saba - Nes Tziona 1:1 (1:1)
    St 25.09. 19:15 Maccabi Haifa - Maccabi Netanya 3:0 (2:0)
    So 28.09. 16:00 Hap.Hadera - Kiryat Shmona 2:2 (1:1)
    So 28.09. 17:00 Ashdod - Hapoel Haifa 1:1 (0:0)
    So 28.09. 18:30 Hapoel Tel-Aviv - Bnei Yehuda 1:1 (0:1)
    So 28.09. 19:30 Beitar Jeruzalém - Maccabi Tel-Aviv 0:4 (0:1)
    So 28.09. 19:30 Beer Sheva - H. Raanana 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 05.10. 17:00 Maccabi Tel-Aviv - Hap.Hadera 0:0 (0:0)
    So 05.10. 18:00 Nes Tziona - Maccabi Haifa 0:3 (0:0)
    So 05.10. 19:30 Hapoel Haifa - Beer Sheva 0:3 (0:1)
    Ne 06.10. 18:00 Bnei Yehuda - Kfar Saba 0:1 (0:1)
    Ne 06.10. 19:00 H. Raanana - Hapoel Tel-Aviv 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 19:15 Maccabi Netanya - Beitar Jeruzalém 0:3 (0:3)
    Po 07.10. 19:00 Kiryat Shmona - Ashdod 2:0 (2:0)

    7.kolo

    So 19.10. 17:00 Hapoel Tel-Aviv - Kfar Saba 2:1 (0:1)
    So 19.10. 18:00 Hap.Hadera - Maccabi Netanya 1:0 (0:0)
    So 19.10. 18:00 Beer Sheva - Kiryat Shmona 2:1 (1:0)
    So 19.10. 19:30 Nes Tziona - Beitar Jeruzalém 0:4 (0:2)
    Po 21.10. 17:00 H. Raanana - Hapoel Haifa 0:0 (0:0)
    Po 21.10. 19:00 Ashdod - Maccabi Tel-Aviv 0:1 (0:0)
    Po 21.10. 19:15 Maccabi Haifa - Bnei Yehuda 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 26.10. 15:00 Hapoel Haifa - Hapoel Tel-Aviv 3:0 (2:0)
    So 26.10. 17:00 Kiryat Shmona - H. Raanana 2:1 (1:0)
    So 26.10. 18:30 Maccabi Netanya - Ashdod 2:4 (1:2)
    So 26.10. 19:30 Kfar Saba - Maccabi Haifa 0:3 (0:1)
    Ne 27.10. 18:00 Nes Tziona - Hap.Hadera 2:2 (1:1)
    Ne 27.10. 19:15 Bnei Yehuda - Beitar Jeruzalém 0:2 (0:1)
    Po 28.10. 19:15 Maccabi Tel-Aviv - Beer Sheva 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 02.11. 14:00 Hapoel Haifa - Kiryat Shmona 2:1 (2:1)
    So 02.11. 16:30 H. Raanana - Maccabi Tel-Aviv 0:2 (0:1)
    So 02.11. 17:30 Hap.Hadera - Bnei Yehuda 0:0 (0:0)
    So 02.11. 18:50 Beitar Jeruzalém - Kfar Saba 1:0 (0:0)
    Ne 03.11. 18:00 Ashdod - Nes Tziona 2:2 (0:1)
    Ne 03.11. 19:15 Beer Sheva - Maccabi Netanya 2:0 (1:0)
    Po 04.11. 19:15 Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Haifa 1:2 (1:0)

    10.kolo

    So 09.11. 14:00 Kiryat Shmona - Hapoel Tel-Aviv 0:1 (0:1)
    So 09.11. 16:30 Nes Tziona - Beer Sheva 2:1 (0:0)
    So 09.11. 17:30 Maccabi Netanya - H. Raanana 1:0 (0:0)
    So 09.11. 18:50 Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Haifa 3:0 (1:0)
    Ne 10.11. 19:00 Kfar Saba - Hap.Hadera 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 19:15 Bnei Yehuda - Ashdod 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 19:15 Maccabi Haifa - Beitar Jeruzalém 3:1 (0:1)

    11.kolo

    So 30.11. 14:00 H. Raanana - Nes Tziona 0:0 (0:0)
    So 30.11. 14:00 Hapoel Haifa - Maccabi Netanya 1:3 (0:1)
    So 30.11. 16:30 Kiryat Shmona - Maccabi Tel-Aviv 0:1 (0:1)
    So 30.11. 17:00 Ashdod - Kfar Saba 0:0 (0:0)
    So 30.11. 18:50 Beer Sheva - Bnei Yehuda 1:2 (1:0)
    Ne 01.12. 19:00 Hap.Hadera - Maccabi Haifa 0:3 (0:2)
    Ne 01.12. 19:15 Hapoel Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém 0:1 (0:1)

    12.kolo

    Út 03.12. 18:00 Bnei Yehuda - H. Raanana 1:1 (0:1)
    Út 03.12. 18:45 Maccabi Netanya - Kiryat Shmona 1:0 (1:0)
    Út 03.12. 19:15 Kfar Saba - Beer Sheva 0:1 (0:1)
    St 04.12. 18:45 Nes Tziona - Hapoel Haifa 1:2 (1:1)
    St 04.12. 19:00 Beitar Jeruzalém - Hap.Hadera 2:0 (2:0)
    St 04.12. 19:10 Maccabi Haifa - Ashdod 3:3 (0:1)
    St 04.12. 19:15 Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Tel-Aviv 0:3 (0:1)

    13.kolo

    So 07.12. 14:00 H. Raanana - Kfar Saba 1:1 (1:0)
    So 07.12. 16:30 Hapoel Haifa - Bnei Yehuda 3:0 (1:0)
    So 07.12. 17:30 Kiryat Shmona - Nes Tziona 1:0 (0:0)
    So 07.12. 18:50 Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Netanya 0:0 (0:0)
    Ne 08.12. 18:45 Hap.Hadera - Hapoel Tel-Aviv 0:1 (0:1)
    Ne 08.12. 19:15 Ashdod - Beitar Jeruzalém 2:2 (1:1)
    Po 09.12. 19:15 Beer Sheva - Maccabi Haifa 0:2 (0:2)

    14.kolo

    So 14.12. 14:00 Maccabi Tel-Aviv - Nes Tziona 1:1 (1:1)
    So 14.12. 16:30 Kiryat Shmona - Bnei Yehuda 2:1 (2:0)
    So 14.12. 17:30 Hapoel Haifa - Kfar Saba 0:2 (0:1)
    So 14.12. 18:50 H. Raanana - Maccabi Haifa 0:0 (0:0)
    Ne 15.12. 18:00 Ashdod - Hap.Hadera 0:2 (0:1)
    Ne 15.12. 19:15 Maccabi Netanya - Hapoel Tel-Aviv 4:0 (2:0)
    Po 16.12. 19:15 Beer Sheva - Beitar Jeruzalém 0:1 (0:1)

    15.kolo

    Út 24.12. 18:00 Kfar Saba - Kiryat Shmona 0:3 (0:1)
    Út 24.12. 18:30 Hap.Hadera - Beer Sheva 0:1 (0:0)
    Út 24.12. 19:15 Maccabi Haifa - Hapoel Haifa 3:0 (0:0)
    Út 24.12. 19:15 Bnei Yehuda - Maccabi Tel-Aviv 0:3 (0:2)
    St 25.12. 18:00 Nes Tziona - Maccabi Netanya 1:0 (1:0)
    St 25.12. 18:30 Hapoel Tel-Aviv - Ashdod 0:0 (0:0)
    St 25.12. 19:15 Beitar Jeruzalém - H. Raanana 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 28.12. 14:00 Maccabi Tel-Aviv - Kfar Saba 4:0 (1:0)
    So 28.12. 16:30 Kiryat Shmona - Maccabi Haifa 1:2 (0:1)
    So 28.12. 17:30 H. Raanana - Hap.Hadera 1:1 (1:0)
    So 28.12. 18:50 Beer Sheva - Ashdod 2:1 (0:1)
    Ne 29.12. 18:00 Maccabi Netanya - Bnei Yehuda 0:3 (0:2)
    Ne 29.12. 19:15 Nes Tziona - Hapoel Tel-Aviv 0:1 (0:1)
    Po 30.12. 19:15 Hapoel Haifa - Beitar Jeruzalém 1:4 (0:3)

    17.kolo

    So 04.01. 16:30 Kfar Saba - Maccabi Netanya 1:2 (0:0)
    So 04.01. 17:30 Hap.Hadera - Hapoel Haifa 2:0 (0:0)
    So 04.01. 18:50 Beitar Jeruzalém - Kiryat Shmona 2:2 (1:2)
    Ne 05.01. 18:00 Ashdod - H. Raanana 3:0 (1:0)
    Ne 05.01. 19:15 Hapoel Tel-Aviv - Beer Sheva 1:0 (1:0)
    Po 06.01. 18:00 Bnei Yehuda - Nes Tziona 1:2 (0:0)
    Po 06.01. 19:15 Maccabi Haifa - Maccabi Tel-Aviv 3:4 (0:1)

    18.kolo

    So 11.01. 14:00 Hapoel Haifa - Ashdod 1:0 (0:0)
    So 11.01. 16:30 H. Raanana - Beer Sheva 2:1 (0:0)
    So 11.01. 17:30 Kiryat Shmona - Hap.Hadera 0:1 (0:1)
    So 11.01. 18:50 Maccabi Netanya - Maccabi Haifa 0:2 (0:0)
    Ne 12.01. 18:00 Nes Tziona - Kfar Saba 0:1 (0:1)
    Ne 12.01. 19:15 Bnei Yehuda - Hapoel Tel-Aviv 1:2 (1:1)
    Po 13.01. 17:00 Maccabi Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 18.01. 14:00 Ashdod - Kiryat Shmona 1:0 (1:0)
    So 18.01. 16:30 Maccabi Haifa - Nes Tziona 4:0 (0:0)
    So 18.01. 18:50 Hap.Hadera - Maccabi Tel-Aviv 0:3 (0:1)
    Ne 19.01. 19:15 Hapoel Tel-Aviv - H. Raanana 3:1 (1:1)
    Po 20.01. 18:00 Kfar Saba - Bnei Yehuda 0:1 (0:0)
    Po 20.01. 19:00 Beer Sheva - Hapoel Haifa 1:0 (0:0)
    Po 20.01. 19:15 Beitar Jeruzalém - Maccabi Netanya 3:1 (1:1)

    20.kolo

    So 25.01. 14:00 Kfar Saba - Hapoel Tel-Aviv 1:2 (1:1)
    So 25.01. 16:30 Kiryat Shmona - Beer Sheva 0:0 (0:0)
    So 25.01. 17:30 Hapoel Haifa - H. Raanana 2:2 (0:2)
    So 25.01. 18:50 Maccabi Tel-Aviv - Ashdod 2:0 (1:0)
    Ne 26.01. 18:00 Maccabi Netanya - Hap.Hadera 1:0 (0:0)
    Ne 26.01. 19:15 Beitar Jeruzalém - Nes Tziona 1:0 (1:0)
    Po 27.01. 19:15 Bnei Yehuda - Maccabi Haifa 1:3 (0:2)

    21.kolo

    St 29.01. 18:00 H. Raanana - Kiryat Shmona 1:1 (1:0)
    St 29.01. 19:15 Beer Sheva - Maccabi Tel-Aviv 1:1 (0:0)
    So 01.02. 14:00 Ashdod - Maccabi Netanya 0:0 (0:0)
    So 01.02. 16:30 Maccabi Haifa - Kfar Saba 0:1 (0:0)
    So 01.02. 17:30 Hap.Hadera - Nes Tziona 1:0 (0:0)
    So 01.02. 18:50 Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Haifa 0:1 (0:1)
    Ne 02.02. 19:15 Beitar Jeruzalém - Bnei Yehuda 1:3 (1:0)

    22.kolo

    Po 03.02. 19:15 Maccabi Tel-Aviv - H. Raanana 2:1 (0:0)
    Út 04.02. 18:00 Nes Tziona - Ashdod 0:2 (0:1)
    Út 04.02. 18:00 Kiryat Shmona - Hapoel Haifa 1:2 (0:0)
    Út 04.02. 19:15 Maccabi Haifa - Hapoel Tel-Aviv 5:0 (3:0)
    St 05.02. 18:00 Bnei Yehuda - Hap.Hadera 0:1 (0:1)
    St 05.02. 19:00 Maccabi Netanya - Beer Sheva 1:1 (1:1)
    St 05.02. 19:15 Kfar Saba - Beitar Jeruzalém 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 08.02. 14:00 Hapoel Tel-Aviv - Kiryat Shmona 2:0 (0:0)
    So 08.02. 16:30 H. Raanana - Maccabi Netanya 1:2 (1:0)
    So 08.02. 17:30 Hap.Hadera - Kfar Saba 2:0 (1:0)
    So 08.02. 18:50 Hapoel Haifa - Maccabi Tel-Aviv 1:1 (0:1)
    Ne 09.02. 18:00 Ashdod - Bnei Yehuda 0:1 (0:1)
    Ne 09.02. 19:15 Beer Sheva - Nes Tziona 3:0 (2:0)
    Po 10.02. 19:15 Beitar Jeruzalém - Maccabi Haifa 2:0 (1:0)

    24.kolo

    So 15.02. 14:00 Maccabi Netanya - Hapoel Haifa 0:0 (0:0)
    So 15.02. 16:30 Bnei Yehuda - Beer Sheva 0:1 (0:0)
    So 15.02. 17:30 Kfar Saba - Ashdod 1:3 (0:2)
    So 15.02. 18:50 Maccabi Haifa - Hap.Hadera 1:0 (0:0)
    Ne 16.02. 18:00 Nes Tziona - H. Raanana 3:0 (1:0)
    Ne 16.02. 19:15 Maccabi Tel-Aviv - Kiryat Shmona 3:0 (0:0)
    Po 17.02. 19:15 Beitar Jeruzalém - Hapoel Tel-Aviv 0:1 (0:1)

    25.kolo

    So 22.02. 14:00 Kiryat Shmona - Maccabi Netanya 3:0 (2:0)
    So 22.02. 16:30 Ashdod - Maccabi Haifa 1:2 (1:1)
    So 22.02. 17:30 Hapoel Haifa - Nes Tziona 2:0 (2:0)
    So 22.02. 18:50 Hap.Hadera - Beitar Jeruzalém 1:4 (1:1)
    Ne 23.02. 18:00 H. Raanana - Bnei Yehuda 0:1 (0:0)
    Ne 23.02. 19:15 Beer Sheva - Kfar Saba 3:1 (2:1)
    Po 24.02. 19:15 Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Tel-Aviv 3:0 (1:0)

    26.kolo

    So 29.02. 14:00 Kfar Saba - H. Raanana 3:0 (2:0)
    So 29.02. 16:15 Maccabi Netanya - Maccabi Tel-Aviv 0:1 (0:1)
    So 29.02. 18:50 Hapoel Tel-Aviv - Hap.Hadera 2:1 (1:1)
    So 29.02. 18:50 Bnei Yehuda - Hapoel Haifa 0:0 (0:0)
    Ne 01.03. 18:00 Nes Tziona - Kiryat Shmona 1:0 (0:0)
    Ne 01.03. 19:00 Beitar Jeruzalém - Ashdod 2:1 (1:0)
    Ne 01.03. 19:15 Maccabi Haifa - Beer Sheva 4:0 (2:0)

    27.kolo

    So 30.05. 19:00 Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Haifa 2:0 (1:0)
    So 30.05. 19:45 Beitar Jeruzalém - Beer Sheva 1:1 (0:0)
    So 30.05. 20:00 Maccabi Haifa - Hapoel Tel-Aviv 1:2 (0:1)
    Po 01.06. 19:15 Bnei Yehuda - Kfar Saba 0:0 (0:0)
    Út 02.06. 18:45 Ashdod - H. Raanana 3:2 (0:1)
    Út 02.06. 19:00 Maccabi Netanya - Kiryat Shmona 3:1 (2:0)
    St 03.06. 18:45 Hap.Hadera - Nes Tziona 2:2 (0:0)

    28.kolo

    Út 02.06. 19:45 Hapoel Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém 3:0 (2:0)
    St 03.06. 19:30 Hapoel Haifa - Beer Sheva 1:1 (0:0)
    St 03.06. 19:45 Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Haifa 2:0 (1:0)

    29.kolo

    So 06.06. 19:00 Kiryat Shmona - Ashdod 3:0 (2:0)
    So 06.06. 19:00 Bnei Yehuda - Hap.Hadera 5:0 (3:0)
    So 06.06. 19:15 Kfar Saba - H. Raanana 2:0 (0:0)
    So 06.06. 20:00 Beer Sheva - Hapoel Tel-Aviv 0:0 (0:0)
    Ne 07.06. 18:45 Nes Tziona - Maccabi Netanya 1:0 (0:0)
    Ne 07.06. 19:45 Maccabi Haifa - Hapoel Haifa 2:2 (1:0)
    Po 08.06. 19:45 Beitar Jeruzalém - Maccabi Tel-Aviv 0:0 (0:0)

    30.kolo

    So 13.06. 19:00 H. Raanana - Kiryat Shmona 0:1 (0:0)
    So 13.06. 19:00 Hap.Hadera - Kfar Saba 0:0 (0:0)
    So 13.06. 19:45 Ashdod - Nes Tziona 2:0 (1:0)
    So 13.06. 20:00 Maccabi Haifa - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)
    Ne 14.06. 19:15 Hapoel Haifa - Hapoel Tel-Aviv 4:0 (1:0)
    Po 15.06. 18:45 Maccabi Netanya - Bnei Yehuda 1:3 (1:1)
    Po 15.06. 19:45 Maccabi Tel-Aviv - Beer Sheva 1:1 (1:0)

    31.kolo

    St 17.06. 19:15 Beitar Jeruzalém - Hapoel Haifa 1:1 (1:0)
    Čt 18.06. 19:00 Nes Tziona - H. Raanana 2:1 (1:0)
    Čt 18.06. 19:15 Hap.Hadera - Maccabi Netanya 1:2 (0:0)
    So 20.06. 18:45 Kfar Saba - Kiryat Shmona 0:0 (0:0)
    So 20.06. 19:30 Beer Sheva - Maccabi Haifa 0:1 (0:0)
    So 20.06. 20:00 Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Tel-Aviv 0:2 (0:0)
    Ne 21.06. 20:00 Bnei Yehuda - Ashdod 3:3 (1:2)

    32.kolo

    Út 23.06. 18:45 H. Raanana - Maccabi Netanya 2:4 (0:2)
    Út 23.06. 19:00 Beer Sheva - Beitar Jeruzalém 2:2 (1:1)
    Út 23.06. 19:50 Hapoel Haifa - Maccabi Tel-Aviv 0:3 (0:2)
    Út 23.06. 20:00 Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Haifa 1:3 (0:2)
    St 24.06. 19:15 Ashdod - Kfar Saba 2:3 (1:2)
    St 24.06. 19:15 Nes Tziona - Bnei Yehuda 0:0 (0:0)
    St 24.06. 19:15 Kiryat Shmona - Hap.Hadera 0:3 (0:1)

    33.kolo

    So 27.06. 18:45 Hap.Hadera - H. Raanana 2:2 (2:1)
    So 27.06. 19:45 Maccabi Haifa - Beer Sheva 2:1 (1:0)
    So 27.06. 20:00 Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Tel-Aviv 3:0 (0:0)
    Ne 28.06. 19:45 Hapoel Haifa - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)
    Ne 28.06. 20:00 Bnei Yehuda - Kiryat Shmona 2:0 (0:0)
    Ne 28.06. 20:00 Kfar Saba - Nes Tziona 0:1 (0:1)
    Ne 28.06. 20:00 Maccabi Netanya - Ashdod 2:5 (1:3)

    34.kolo

    Út 30.06. 19:15 Hapoel Tel-Aviv - Beer Sheva 1:0 (0:0)
    St 01.07. 19:15 H. Raanana - Bnei Yehuda 0:4 (0:2)
    St 01.07. 19:30 Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 1:4 (0:4)
    St 01.07. 20:00 Maccabi Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém 1:0 (0:0)
    Čt 02.07. 19:15 Ashdod - Hap.Hadera 3:1 (2:0)
    Čt 02.07. 19:15 Maccabi Netanya - Kfar Saba 0:1 (0:1)
    Čt 02.07. 19:15 Kiryat Shmona - Nes Tziona 1:0 (0:0)

    35.kolo

    So 04.07. 19:45 Beitar Jeruzalém - Hapoel Tel-Aviv 3:0 (2:0)
    So 04.07. 19:45 Beer Sheva - Hapoel Haifa 3:1 (1:0)
    So 04.07. 20:00 Maccabi Haifa - Maccabi Tel-Aviv 0:1 (0:1)

    36.kolo

    Út 07.07. 20:00 Beitar Jeruzalém - Maccabi Haifa 2:2 (0:1)
    Út 07.07. 20:00 Beer Sheva - Maccabi Tel-Aviv 2:0 (2:0)
    Út 07.07. 20:00 Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Haifa 0:3 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 36 26 9 1 63:10 87
    2. 36 22 7 7 73:32 73
    3. 36 16 11 9 51:35 59
    4. 36 15 10 11 44:33 55
    5. 36 14 6 16 31:55 48
    6. 36 12 11 13 39:46 47
    7. 33 13 10 10 40:30 49
    8. 33 10 11 12 48:47 41
    9. 33 11 7 15 35:46 40
    10. 33 10 10 13 33:42 40
    11. 33 10 8 15 28:38 38
    12. 33 8 8 17 23:46 32
    13. 33 9 5 19 30:43 32
    14. 33 2 11 20 27:62 17