Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13784
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2937
    Týden:
    27
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 28.07. 13:00 Vorksla - Zarja Luhansk 0:1 (0:1)
    Út 30.07. 18:00 Desna - FC Lvov 1:2 (1:0)
    Út 30.07. 18:00 Kolos - Mariupol 2:1 (1:1)
    St 31.07. 18:00 Dnipro-1 - Olimpik Doněck 2:0 (2:0)
    St 31.07. 18:00 Oleksandrija - Šachtar Doněck 1:3 (1:0)
    St 31.07. 18:30 Karpaty Lvov - Dynamo Kyjev 0:2 (0:2)

    2.kolo

    So 03.08. 16:00 Mariupol - Oleksandrija 2:1 (0:0)
    So 03.08. 18:30 FC Lvov - Dynamo Kyjev 0:3 (0:2)
    So 03.08. 18:30 Desna - Vorksla 2:0 (1:0)
    Ne 04.08. 16:00 Olimpik Doněck - Kolos 0:1 (0:0)
    Ne 04.08. 18:30 Šachtar Doněck - Karpaty Lvov 3:0 (2:0)
    Ne 04.08. 18:30 Zarja Luhansk - Dnipro-1 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 10.08. 16:00 Dynamo Kyjev - Šachtar Doněck 1:2 (1:1)
    So 10.08. 18:30 Vorksla - FC Lvov 3:2 (2:1)
    So 10.08. 18:30 Oleksandrija - Olimpik Doněck 2:1 (1:0)
    Ne 11.08. 16:00 Dnipro-1 - Desna 0:1 (0:0)
    Ne 11.08. 16:00 Kolos - Zarja Luhansk 1:3 (1:2)
    Ne 11.08. 18:30 Karpaty Lvov - Mariupol 1:1 (1:1)

    5.kolo

    So 24.08. 13:00 Kolos - Vorksla 0:3 (0:1)
    So 24.08. 16:00 Oleksandrija - Desna 0:3 (0:0)
    So 24.08. 18:30 Dynamo Kyjev - Olimpik Doněck 1:1 (0:0)
    Ne 25.08. 16:00 Karpaty Lvov - Zarja Luhansk 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 18:30 Šachtar Doněck - Mariupol 5:1 (3:0)
    Po 26.08. 18:00 Dnipro-1 - FC Lvov 2:3 (0:1)

    6.kolo

    30.08. 18:00 Desna - Karpaty Lvov 0:0 (0:0)
    So 31.08. 16:00 Vorksla - Oleksandrija 0:1 (0:1)
    So 31.08. 16:00 Dnipro-1 - Kolos 2:1 (0:1)
    So 31.08. 18:30 FC Lvov - Mariupol 0:1 (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Olimpik Doněck - Šachtar Doněck 0:4 (0:2)
    Ne 01.09. 18:30 Zarja Luhansk - Dynamo Kyjev 2:2 (1:2)

    7.kolo

    So 14.09. 13:00 Oleksandrija - Dnipro-1 2:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Karpaty Lvov - Vorksla 2:1 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Šachtar Doněck - Zarja Luhansk 4:3 (1:2)
    Ne 15.09. 13:00 Mariupol - Olimpik Doněck 1:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Dynamo Kyjev - Desna 1:2 (0:1)
    Ne 15.09. 18:30 Kolos - FC Lvov 1:0 (0:0)

    8.kolo

    20.09. 18:00 Dnipro-1 - Karpaty Lvov 2:0 (1:0)
    So 21.09. 13:00 FC Lvov - Olimpik Doněck 0:1 (0:0)
    So 21.09. 16:00 Zarja Luhansk - Mariupol 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 13:00 Desna - Šachtar Doněck 0:1 (0:1)
    Ne 22.09. 16:00 Vorksla - Dynamo Kyjev 0:5 (0:3)
    Ne 22.09. 18:30 Kolos - Oleksandrija 1:1 (1:0)

    4.kolo

    So 17.08. 13:00 Vorksla - Dnipro-1 1:1 (0:0)
    So 17.08. 16:00 Desna - Kolos 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:00 Olimpik Doněck - Karpaty Lvov 1:3 (0:2)
    Ne 18.08. 18:30 FC Lvov - Šachtar Doněck 0:2 (0:2)
    Ne 18.08. 18:30 Zarja Luhansk - Oleksandrija 1:2 (0:0)
    St 25.09. 16:00 Mariupol - Dynamo Kyjev 0:1 (0:0)

    9.kolo

    27.09. 18:00 Šachtar Doněck - Vorksla 4:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Karpaty Lvov - Kolos 1:2 (1:2)
    So 28.09. 18:30 Oleksandrija - FC Lvov 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 13:00 Mariupol - Desna 0:4 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Dynamo Kyjev - Dnipro-1 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 18:30 Olimpik Doněck - Zarja Luhansk 0:5 (0:1)

    10.kolo

    So 05.10. 13:00 Vorksla - Mariupol 1:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Desna - Olimpik Doněck 1:0 (0:0)
    So 05.10. 18:30 FC Lvov - Zarja Luhansk 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 13:00 Dnipro-1 - Šachtar Doněck 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Kolos - Dynamo Kyjev 0:4 (0:0)
    Ne 06.10. 18:30 Oleksandrija - Karpaty Lvov 2:1 (0:0)

    11.kolo

    18.10. 18:00 Šachtar Doněck - Kolos 6:0 (5:0)
    So 19.10. 13:00 Karpaty Lvov - FC Lvov 0:0 (0:0)
    So 19.10. 16:00 Zarja Luhansk - Desna 2:1 (0:1)
    Ne 20.10. 13:00 Mariupol - Dnipro-1 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 16:00 Dynamo Kyjev - Oleksandrija 1:0 (1:0)
    Ne 20.10. 18:30 Olimpik Doněck - Vorksla 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 26.10. 13:00 Mariupol - Kolos 2:0 (1:0)
    So 26.10. 16:00 Zarja Luhansk - Vorksla 4:0 (2:0)
    So 26.10. 16:00 Olimpik Doněck - Dnipro-1 3:2 (1:1)
    Ne 27.10. 13:00 FC Lvov - Desna 1:4 (0:3)
    Ne 27.10. 16:00 Šachtar Doněck - Oleksandrija 0:0 (0:0)
    Ne 27.10. 16:00 Dynamo Kyjev - Karpaty Lvov 1:1 (0:0)

    13.kolo

    So 02.11. 13:00 Karpaty Lvov - Šachtar Doněck 0:3 (0:1)
    So 02.11. 13:00 Vorksla - Desna 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 13:00 Oleksandrija - Mariupol 3:1 (0:0)
    Ne 03.11. 13:00 Dnipro-1 - Zarja Luhansk 1:4 (0:2)
    Ne 03.11. 16:00 Dynamo Kyjev - FC Lvov 4:0 (2:0)
    Ne 03.11. 18:30 Kolos - Olimpik Doněck 1:2 (0:0)

    14.kolo

    So 09.11. 13:00 Desna - Dnipro-1 1:1 (0:1)
    So 09.11. 13:00 Mariupol - Karpaty Lvov 2:2 (1:0)
    So 09.11. 16:00 FC Lvov - Vorksla 2:0 (2:0)
    Ne 10.11. 13:00 Zarja Luhansk - Kolos 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 16:00 Šachtar Doněck - Dynamo Kyjev 1:0 (1:0)
    Ne 10.11. 18:30 Olimpik Doněck - Oleksandrija 0:0 (0:0)

    15.kolo

    22.11. 18:00 Šachtar Doněck - FC Lvov 4:1 (1:1)
    So 23.11. 13:00 Oleksandrija - Zarja Luhansk 1:0 (0:0)
    So 23.11. 16:00 Dnipro-1 - Vorksla 1:0 (0:0)
    Ne 24.11. 13:00 Karpaty Lvov - Olimpik Doněck 1:2 (1:2)
    Ne 24.11. 13:00 Kolos - Desna 2:0 (1:0)
    Ne 24.11. 16:00 Dynamo Kyjev - Mariupol 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 30.11. 13:00 FC Lvov - Dnipro-1 0:2 (0:1)
    So 30.11. 13:00 Zarja Luhansk - Karpaty Lvov 2:0 (0:0)
    So 30.11. 16:00 Vorksla - Kolos 1:0 (1:0)
    Ne 01.12. 13:00 Desna - Oleksandrija 2:0 (0:0)
    Ne 01.12. 13:00 Mariupol - Šachtar Doněck 1:1 (0:1)
    Ne 01.12. 18:30 Olimpik Doněck - Dynamo Kyjev 1:3 (1:1)

    17.kolo

    06.12. 18:00 Šachtar Doněck - Olimpik Doněck 3:0 (1:0)
    So 07.12. 13:00 Oleksandrija - Vorksla 3:0 (0:0)
    So 07.12. 16:00 Kolos - Dnipro-1 4:0 (1:0)
    Ne 08.12. 13:00 Mariupol - FC Lvov 0:0 (0:0)
    Ne 08.12. 13:00 Karpaty Lvov - Desna 2:6 (1:2)
    Ne 08.12. 16:00 Dynamo Kyjev - Zarja Luhansk 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 14.12. 13:00 FC Lvov - Kolos 3:2 (2:1)
    So 14.12. 16:00 Zarja Luhansk - Šachtar Doněck 1:2 (0:0)
    So 14.12. 18:30 Olimpik Doněck - Mariupol 1:2 (0:0)
    Ne 15.12. 13:00 Vorksla - Karpaty Lvov 2:1 (2:1)
    Ne 15.12. 13:00 Desna - Dynamo Kyjev 0:1 (0:1)
    Ne 15.12. 16:00 Dnipro-1 - Oleksandrija 1:2 (0:0)

    19.kolo

    So 22.02. 13:00 Mariupol - Zarja Luhansk 1:2 (0:0)
    So 22.02. 16:00 Dynamo Kyjev - Vorksla 2:1 (0:0)
    Ne 23.02. 13:00 Karpaty Lvov - Dnipro-1 1:1 (1:1)
    Ne 23.02. 13:00 Oleksandrija - Kolos 1:2 (0:0)
    Ne 23.02. 16:00 Šachtar Doněck - Desna 1:0 (0:0)
    Ne 23.02. 18:30 Olimpik Doněck - FC Lvov 0:1 (0:0)

    20.kolo

    28.02. 18:00 Dnipro-1 - Dynamo Kyjev 3:1 (0:1)
    So 29.02. 13:00 FC Lvov - Oleksandrija 1:1 (0:1)
    So 29.02. 13:00 Desna - Mariupol 4:0 (2:0)
    So 29.02. 16:00 Kolos - Karpaty Lvov 2:1 (2:0)
    Ne 01.03. 13:00 Zarja Luhansk - Olimpik Doněck 1:0 (0:0)
    Ne 01.03. 16:00 Vorksla - Šachtar Doněck 1:0 (1:0)

    21.kolo

    Út 03.03. 18:30 Dynamo Kyjev - Kolos 2:0 (1:0)
    St 04.03. 13:00 Mariupol - Vorksla 3:0 (1:0)
    St 04.03. 16:00 Zarja Luhansk - FC Lvov 2:0 (0:0)
    St 04.03. 16:00 Olimpik Doněck - Desna 1:2 (1:1)
    St 04.03. 18:00 Šachtar Doněck - Dnipro-1 4:1 (4:0)
    St 04.03. 18:30 Karpaty Lvov - Oleksandrija 0:4 (0:1)

    22.kolo

    So 07.03. 13:00 Vorksla - Olimpik Doněck 1:0 (0:0)
    So 07.03. 13:00 Desna - Zarja Luhansk 1:0 (1:0)
    So 07.03. 16:00 Oleksandrija - Dynamo Kyjev 1:3 (0:1)
    Ne 08.03. 13:00 FC Lvov - Karpaty Lvov 0:0 (0:0)
    Ne 08.03. 16:00 Kolos - Šachtar Doněck 3:4 (1:2)
    Ne 08.03. 16:00 Dnipro-1 - Mariupol 3:0 (0:0)

    23.kolo

    So 14.03. 13:00 FC Lvov - Karpaty Lvov 1:1 (0:1)
    So 14.03. 16:00 Oleksandrija - Kolos 4:2 (1:1)
    So 14.03. 16:00 Dnipro-1 - Mariupol 2:0 (0:0)
    Ne 15.03. 13:00 Zarja Luhansk - Šachtar Doněck 1:0 (0:0)
    Ne 15.03. 16:00 Dynamo Kyjev - Desna 1:1 (0:0)
    Ne 15.03. 18:30 Olimpik Doněck - Vorksla 1:1 (1:1)

    24.kolo

    So 30.05. 13:00 Kolos - Desna 0:2 (0:0)
    So 30.05. 16:00 Oleksandrija - Zarja Luhansk 1:0 (0:0)
    So 30.05. 16:00 Dnipro-1 - Olimpik Doněck 3:1 (1:0)
    Ne 31.05. 13:00 Vorksla - FC Lvov 1:1 (1:0)
    Ne 31.05. 16:00 Šachtar Doněck - Dynamo Kyjev 3:1 (1:1)

    25.kolo

    So 06.06. 16:00 Šachtar Doněck - Desna 3:2 (2:1)
    So 06.06. 16:00 Zarja Luhansk - Kolos 1:0 (1:0)
    Ne 07.06. 13:00 Olimpik Doněck - Mariupol 2:2 (1:1)
    Ne 07.06. 16:00 Dynamo Kyjev - Oleksandrija 5:1 (2:1)
    Ne 07.06. 18:30 FC Lvov - Dnipro-1 1:2 (1:1)

    26.kolo

    So 13.06. 13:00 Mariupol - Vorksla 1:1 (0:0)
    So 13.06. 16:25 Zarja Luhansk - Dynamo Kyjev 1:3 (0:0)
    So 13.06. 18:30 Olimpik Doněck - FC Lvov 2:0 (0:0)
    Ne 14.06. 16:00 Kolos - Šachtar Doněck 0:1 (0:0)
    Ne 14.06. 18:30 Oleksandrija - Desna 1:5 (0:2)

    27.kolo

    19.06. 16:00 Mariupol - FC Lvov 3:0 (2:0)
    19.06. 18:00 Vorksla - Dnipro-1 2:0 (1:0)
    So 20.06. 18:30 Šachtar Doněck - Oleksandrija 3:2 (1:0)
    Ne 21.06. 18:30 Desna - Zarja Luhansk 1:2 (0:1)
    Po 22.06. 18:30 Dynamo Kyjev - Kolos 2:1 (0:0)

    28.kolo

    So 27.06. 16:00 Kolos - Oleksandrija 2:1 (2:0)
    So 27.06. 16:00 Karpaty Lvov - FC Lvov 1:1 (0:1)
    So 27.06. 18:30 Šachtar Doněck - Zarja Luhansk 0:0 (0:0)
    Ne 28.06. 16:00 Mariupol - Dnipro-1 2:1 (2:0)
    Ne 28.06. 18:30 Desna - Dynamo Kyjev 3:2 (2:1)
    Ne 28.06. 18:30 Vorksla - Olimpik Doněck 0:0 (0:0)

    29.kolo

    03.07. 18:00 FC Lvov - Vorksla 2:2 (0:1)
    So 04.07. 18:30 Dynamo Kyjev - Šachtar Doněck 2:3 (0:2)
    Ne 05.07. 16:00 Desna - Kolos 5:1 (2:0)
    Ne 05.07. 18:30 Zarja Luhansk - Oleksandrija 2:2 (1:1)
    Ne 05.07. 18:30 Olimpik Doněck - Dnipro-1 0:2 (0:1)

    30.kolo

    So 11.07. 16:00 Kolos - Zarja Luhansk 0:2 (0:2)
    So 11.07. 18:30 Dnipro-1 - FC Lvov 3:2 (1:2)
    Ne 12.07. 16:00 Mariupol - Olimpik Doněck 1:4 (0:3)
    Ne 12.07. 18:30 Desna - Šachtar Doněck 2:4 (1:2)
    Ne 12.07. 18:30 Oleksandrija - Dynamo Kyjev 2:2 (1:0)

    31.kolo

    St 15.07. 18:00 Šachtar Doněck - Kolos 2:0 (0:0)
    Čt 16.07. 16:00 Vorksla - Mariupol 1:2 (0:0)
    Čt 16.07. 16:00 FC Lvov - Olimpik Doněck 1:5 (1:3)
    Čt 16.07. 18:00 Desna - Oleksandrija 1:3 (1:1)
    Čt 16.07. 18:00 Dynamo Kyjev - Zarja Luhansk 3:1 (3:1)

    32.kolo

    Ne 19.07. 16:00 FC Lvov - Mariupol 0:2 (0:1)
    Ne 19.07. 16:00 Dnipro-1 - Vorksla 3:0 (2:0)
    Ne 19.07. 18:30 Zarja Luhansk - Desna 1:1 (0:1)
    Ne 19.07. 18:30 Kolos - Dynamo Kyjev 2:0 (0:0)
    Ne 19.07. 18:30 Oleksandrija - Šachtar Doněck 2:2 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 32 26 4 2 80:26 82
    2. 32 18 5 9 65:35 59
    3. 32 17 7 8 50:29 58
    4. 32 17 5 10 59:33 56
    5. 32 14 7 11 49:47 49
    6. 32 10 2 20 33:59 32
    7. 30 13 4 13 42:42 43
    8. 30 10 9 11 34:46 39
    9. 30 8 6 16 32:47 30
    10. 30 7 7 16 23:48 28
    11. 32 5 9 18 25:57 24
    12. 24 2 9 13 19:42 15

    Nejčtenější ze sportu