Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 13780
  • Návštěvy: 763/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5567
    Týden:
    763
    Dnes:
    44
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 11.09. 17:30 Benátky n./J. - Litoměřice 0:4
    St 11.09. 17:30 Jihlava - Kadaň 3:1
    St 11.09. 17:30 České Budějovice - Třebíč 3:2
    St 11.09. 17:30 Chomutov - Sokolov 4:1
    St 11.09. 17:30 Vsetín - Frýdek-Místek 3:4 pp
    St 11.09. 18:00 Slavia Praha - Ústí nad Labem 1:2 pp
    St 11.09. 18:00 Přerov - Prostějov 3:2
    St 11.09. 18:00 Poruba - Havířov 4:2

    2.kolo

    13.09. 18:00 Prostějov - Chomutov 4:3
    So 14.09. 16:00 Ústí nad Labem - Jihlava 2:3
    So 14.09. 17:00 Litoměřice - Frýdek-Místek 3:2 np
    So 14.09. 17:00 Havířov - Vsetín 2:0
    So 14.09. 17:00 Sokolov - Poruba 3:5
    So 14.09. 17:00 Kadaň - České Budějovice 1:7
    So 14.09. 17:00 Benátky n./J. - Slavia Praha 3:1
    So 14.09. 17:30 Třebíč - Přerov 4:5 pp

    3.kolo

    Po 16.09. 17:30 Jihlava - Benátky n./J. 4:5 np
    Po 16.09. 17:30 České Budějovice - Ústí nad Labem 9:1
    Po 16.09. 17:30 Chomutov - Třebíč 3:0
    Po 16.09. 17:30 Vsetín - Sokolov 3:2
    Po 16.09. 18:00 Slavia Praha - Litoměřice 3:2 np
    Po 16.09. 18:00 Přerov - Kadaň 7:0
    Po 16.09. 18:00 Poruba - Prostějov 9:3
    Po 16.09. 18:00 Frýdek-Místek - Havířov 2:1 np

    4.kolo

    St 18.09. 17:30 Litoměřice - Havířov 1:5
    St 18.09. 17:30 Třebíč - Poruba 2:4
    St 18.09. 17:30 Benátky n./J. - České Budějovice 5:4 np
    St 18.09. 18:00 Sokolov - Frýdek-Místek 4:2
    St 18.09. 18:00 Prostějov - Vsetín 3:1
    St 18.09. 18:00 Kadaň - Chomutov 3:4 np
    St 18.09. 18:00 Ústí nad Labem - Přerov 1:7
    St 18.09. 18:00 Slavia Praha - Jihlava 2:1

    5.kolo

    So 21.09. 16:00 České Budějovice - Slavia Praha 4:2
    So 21.09. 16:00 Chomutov - Ústí nad Labem 5:2
    So 21.09. 17:00 Přerov - Benátky n./J. 1:0
    So 21.09. 17:00 Poruba - Kadaň 4:2
    So 21.09. 17:00 Havířov - Sokolov 4:2
    So 21.09. 17:30 Jihlava - Litoměřice 2:1 np
    So 21.09. 17:30 Vsetín - Třebíč 4:2
    So 21.09. 18:00 Frýdek-Místek - Prostějov 2:1 np

    6.kolo

    Po 23.09. 17:30 Litoměřice - Sokolov 5:3
    Po 23.09. 17:30 Třebíč - Frýdek-Místek 4:1
    Po 23.09. 17:30 Benátky n./J. - Chomutov 0:4
    Po 23.09. 17:30 Jihlava - České Budějovice 2:3
    Po 23.09. 18:00 Prostějov - Havířov 1:4
    Po 23.09. 18:00 Kadaň - Vsetín 2:7
    Po 23.09. 18:00 Ústí nad Labem - Poruba 2:4
    Po 23.09. 18:00 Slavia Praha - Přerov 3:0

    7.kolo

    St 25.09. 17:30 České Budějovice - Litoměřice 2:6
    St 25.09. 17:30 Chomutov - Slavia Praha 5:0
    St 25.09. 17:30 Vsetín - Ústí nad Labem 3:1
    St 25.09. 18:00 Přerov - Jihlava 1:3
    St 25.09. 18:00 Poruba - Benátky n./J. 5:1
    St 25.09. 18:00 Frýdek-Místek - Kadaň 8:0
    St 25.09. 18:00 Havířov - Třebíč 1:3
    St 25.09. 18:00 Sokolov - Prostějov 3:9

    8.kolo

    So 28.09. 15:30 Slavia Praha - Poruba 6:2
    So 28.09. 16:00 Ústí nad Labem - Frýdek-Místek 4:2
    So 28.09. 17:00 Litoměřice - Prostějov 6:1
    So 28.09. 17:00 Kadaň - Havířov 1:4
    So 28.09. 17:00 Benátky n./J. - Vsetín 2:3
    So 28.09. 17:00 České Budějovice - Přerov 3:2
    So 28.09. 17:30 Třebíč - Sokolov 4:2
    So 28.09. 17:30 Jihlava - Chomutov 4:0

    9.kolo

    Ne 29.09. 16:00 Ústí nad Labem - Havířov 2:3 pp
    St 02.10. 17:30 Chomutov - České Budějovice 1:4
    St 02.10. 18:00 Přerov - Litoměřice 5:2
    St 02.10. 18:00 Poruba - Jihlava 2:1
    St 02.10. 18:00 Frýdek-Místek - Benátky n./J. 5:3
    St 02.10. 18:00 Sokolov - Kadaň 8:3
    St 02.10. 18:00 Prostějov - Třebíč 1:2 np
    Čt 03.10. 17:30 Vsetín - Slavia Praha 4:5

    31.kolo

    10.kolo

    So 05.10. 16:00 Ústí nad Labem - Sokolov 4:2
    So 05.10. 17:00 Litoměřice - Třebíč 4:0
    So 05.10. 17:00 Kadaň - Prostějov 2:3
    So 05.10. 17:00 Benátky n./J. - Havířov 4:1
    So 05.10. 17:00 Slavia Praha - Frýdek-Místek 2:1
    So 05.10. 17:00 České Budějovice - Poruba 2:3 np
    So 05.10. 17:00 Přerov - Chomutov 2:1
    So 05.10. 17:30 Jihlava - Vsetín 2:4

    11.kolo

    Po 07.10. 17:30 Chomutov - Litoměřice 2:1
    Po 07.10. 17:30 Vsetín - České Budějovice 3:5
    Po 07.10. 17:30 Třebíč - Kadaň 5:3
    Po 07.10. 18:00 Poruba - Přerov 4:1
    Po 07.10. 18:00 Frýdek-Místek - Jihlava 4:3 np
    Po 07.10. 18:00 Havířov - Slavia Praha 1:0
    Po 07.10. 18:00 Sokolov - Benátky n./J. 3:4
    Po 07.10. 18:00 Prostějov - Ústí nad Labem 5:4

    12.kolo

    St 09.10. 17:30 Litoměřice - Kadaň 4:2
    St 09.10. 17:30 Benátky n./J. - Prostějov 2:8
    St 09.10. 17:30 Jihlava - Havířov 1:3
    St 09.10. 17:30 České Budějovice - Frýdek-Místek 3:2
    St 09.10. 17:30 Chomutov - Poruba 8:3
    St 09.10. 18:00 Slavia Praha - Sokolov 3:0
    St 09.10. 18:00 Přerov - Vsetín 2:1
    Čt 10.10. 18:00 Ústí nad Labem - Třebíč 1:4

    13.kolo

    So 12.10. 17:00 Poruba - Litoměřice 0:6
    So 12.10. 17:00 Havířov - České Budějovice 2:5
    So 12.10. 17:00 Sokolov - Jihlava 4:5
    So 12.10. 17:00 Prostějov - Slavia Praha 4:1
    So 12.10. 17:00 Kadaň - Ústí nad Labem 2:5
    So 12.10. 17:30 Vsetín - Chomutov 5:2
    So 12.10. 17:30 Třebíč - Benátky n./J. 2:3
    So 12.10. 18:00 Frýdek-Místek - Přerov 1:2 np

    14.kolo

    St 16.10. 17:30 Litoměřice - Ústí nad Labem 6:3
    St 16.10. 17:30 Benátky n./J. - Kadaň 3:2 pp
    St 16.10. 17:30 Jihlava - Prostějov 4:1
    St 16.10. 17:30 České Budějovice - Sokolov 4:1
    St 16.10. 17:30 Chomutov - Frýdek-Místek 6:4
    St 16.10. 18:00 Slavia Praha - Třebíč 3:1
    St 16.10. 18:00 Přerov - Havířov 4:2
    Čt 17.10. 18:00 Poruba - Vsetín 3:1

    15.kolo

    Čt 17.10. 18:00 Ústí nad Labem - Benátky n./J. 4:3 pp
    So 19.10. 17:00 Havířov - Chomutov 2:3
    So 19.10. 17:00 Sokolov - Přerov 4:3 np
    So 19.10. 17:00 Prostějov - České Budějovice 0:5
    So 19.10. 17:00 Kadaň - Slavia Praha 2:5
    So 19.10. 17:30 Vsetín - Litoměřice 4:2
    So 19.10. 17:30 Třebíč - Jihlava 2:4
    So 19.10. 18:00 Frýdek-Místek - Poruba 5:1

    16.kolo

    Po 21.10. 17:30 Litoměřice - Benátky n./J. 4:2
    Po 21.10. 17:30 Třebíč - České Budějovice 1:5
    Po 21.10. 18:00 Ústí nad Labem - Slavia Praha 2:4
    Po 21.10. 18:00 Kadaň - Jihlava 2:1
    Po 21.10. 18:00 Prostějov - Přerov 0:3
    Po 21.10. 18:00 Sokolov - Chomutov 4:2
    Po 21.10. 18:00 Havířov - Poruba 3:2
    Po 21.10. 18:00 Frýdek-Místek - Vsetín 5:2

    17.kolo

    Ne 13.10. 17:00 Frýdek-Místek - Litoměřice 2:4
    St 23.10. 17:30 Vsetín - Havířov 3:1
    St 23.10. 17:30 Chomutov - Prostějov 3:1
    St 23.10. 17:30 České Budějovice - Kadaň 5:2
    St 23.10. 17:30 Jihlava - Ústí nad Labem 2:1
    St 23.10. 18:00 Poruba - Sokolov 7:0
    St 23.10. 18:00 Přerov - Třebíč 3:2
    Čt 24.10. 18:00 Slavia Praha - Benátky n./J. 3:2

    18.kolo

    So 26.10. 16:00 Ústí nad Labem - České Budějovice 1:8
    So 26.10. 17:00 Litoměřice - Slavia Praha 6:4
    So 26.10. 17:00 Benátky n./J. - Jihlava 1:3
    So 26.10. 17:00 Kadaň - Přerov 1:2
    So 26.10. 17:00 Prostějov - Poruba 3:4 pp
    So 26.10. 17:00 Sokolov - Vsetín 2:6
    So 26.10. 17:30 Třebíč - Chomutov 3:1
    So 26.10. 17:30 Havířov - Frýdek-Místek 4:2

    19.kolo

    St 30.10. 17:30 Vsetín - Prostějov 3:2
    St 30.10. 17:30 Chomutov - Kadaň 4:0
    St 30.10. 17:30 Jihlava - Slavia Praha 1:2 pp
    St 30.10. 18:00 Havířov - Litoměřice 1:2
    St 30.10. 18:00 Frýdek-Místek - Sokolov 5:3
    St 30.10. 18:00 Přerov - Ústí nad Labem 5:2
    Čt 31.10. 17:30 České Budějovice - Benátky n./J. 5:2
    Čt 31.10. 18:00 Poruba - Třebíč 4:2

    20.kolo

    01.11. 18:00 Ústí nad Labem - Chomutov 1:3
    So 02.11. 14:00 Slavia Praha - České Budějovice 2:7
    So 02.11. 17:00 Litoměřice - Jihlava 3:1
    So 02.11. 17:00 Benátky n./J. - Přerov 2:1 np
    So 02.11. 17:00 Kadaň - Poruba 3:2
    So 02.11. 17:00 Prostějov - Frýdek-Místek 3:2
    So 02.11. 17:00 Sokolov - Havířov 3:5
    So 02.11. 17:03 Třebíč - Vsetín 2:3

    21.kolo

    St 13.11. 17:30 Vsetín - Kadaň 5:2
    St 13.11. 17:30 Poruba - Ústí nad Labem 6:2
    St 13.11. 17:30 Chomutov - Benátky n./J. 1:2 pp
    St 13.11. 17:30 České Budějovice - Jihlava 3:2
    St 13.11. 18:00 Sokolov - Litoměřice 2:3 np
    St 13.11. 18:00 Havířov - Prostějov 3:2
    St 13.11. 18:00 Frýdek-Místek - Třebíč 3:5
    St 13.11. 18:00 Přerov - Slavia Praha 2:4

    22.kolo

    So 16.11. 15:00 Slavia Praha - Chomutov 1:4
    So 16.11. 16:00 Ústí nad Labem - Vsetín 2:3 pp
    So 16.11. 17:00 Litoměřice - České Budějovice 5:8
    So 16.11. 17:00 Benátky n./J. - Poruba 6:2
    So 16.11. 17:00 Kadaň - Frýdek-Místek 2:7
    So 16.11. 17:00 Prostějov - Sokolov 4:2
    So 16.11. 17:30 Jihlava - Přerov 0:1 pp
    So 16.11. 17:30 Třebíč - Havířov 4:3

    23.kolo

    Po 18.11. 17:30 Vsetín - Benátky n./J. 8:0
    Po 18.11. 17:30 Poruba - Slavia Praha 4:1
    Po 18.11. 17:30 Chomutov - Jihlava 1:3
    Po 18.11. 18:00 Prostějov - Litoměřice 4:5 pp
    Po 18.11. 18:00 Sokolov - Třebíč 3:4
    Po 18.11. 18:00 Havířov - Kadaň 4:0
    Po 18.11. 18:00 Frýdek-Místek - Ústí nad Labem 4:2
    Po 18.11. 18:00 Přerov - České Budějovice 3:2 np

    24.kolo

    Út 19.11. 17:00 Havířov - Ústí nad Labem
    St 20.11. 16:00 České Budějovice - Chomutov
    St 20.11. 17:30 Benátky n./J. - Frýdek-Místek
    St 20.11. 17:30 Třebíč - Prostějov
    St 20.11. 18:00 Slavia Praha - Vsetín
    St 20.11. 18:00 Kadaň - Sokolov
    Čt 21.11. 17:30 Litoměřice - Přerov
    Čt 21.11. 17:30 Jihlava - Poruba

    25.kolo

    22.11. 17:30 Chomutov - Přerov
    So 23.11. 16:00 Poruba - České Budějovice
    So 23.11. 17:00 Sokolov - Ústí nad Labem
    So 23.11. 17:00 Havířov - Benátky n./J.
    So 23.11. 17:00 Vsetín - Jihlava
    So 23.11. 17:30 Třebíč - Litoměřice
    So 23.11. 17:30 Prostějov - Kadaň
    Ne 24.11. 17:00 Frýdek-Místek - Slavia Praha

    26.kolo

    St 27.11. 00:00 Litoměřice - Chomutov
    St 27.11. 00:00 Přerov - Poruba
    St 27.11. 00:00 České Budějovice - Vsetín
    St 27.11. 00:00 Jihlava - Frýdek-Místek
    St 27.11. 00:00 Slavia Praha - Havířov
    St 27.11. 00:00 Benátky n./J. - Sokolov
    St 27.11. 00:00 Ústí nad Labem - Prostějov
    St 27.11. 00:00 Kadaň - Třebíč

    27.kolo

    So 30.11. 00:00 Kadaň - Litoměřice
    So 30.11. 00:00 Třebíč - Ústí nad Labem
    So 30.11. 00:00 Prostějov - Benátky n./J.
    So 30.11. 00:00 Sokolov - Slavia Praha
    So 30.11. 00:00 Havířov - Jihlava
    So 30.11. 00:00 Frýdek-Místek - České Budějovice
    So 30.11. 00:00 Vsetín - Přerov
    So 30.11. 00:00 Poruba - Chomutov

    28.kolo

    Po 02.12. 00:00 Litoměřice - Poruba
    Po 02.12. 00:00 Chomutov - Vsetín
    Po 02.12. 00:00 Přerov - Frýdek-Místek
    Po 02.12. 00:00 České Budějovice - Havířov
    Po 02.12. 00:00 Jihlava - Sokolov
    Po 02.12. 00:00 Slavia Praha - Prostějov
    Po 02.12. 00:00 Benátky n./J. - Třebíč
    Po 02.12. 00:00 Ústí nad Labem - Kadaň

    29.kolo

    St 04.12. 00:00 Ústí nad Labem - Litoměřice
    St 04.12. 00:00 Kadaň - Benátky n./J.
    St 04.12. 00:00 Třebíč - Slavia Praha
    St 04.12. 00:00 Prostějov - Jihlava
    St 04.12. 00:00 Sokolov - České Budějovice
    St 04.12. 00:00 Havířov - Přerov
    St 04.12. 00:00 Frýdek-Místek - Chomutov
    St 04.12. 00:00 Vsetín - Poruba

    30.kolo

    So 07.12. 00:00 Litoměřice - Vsetín
    So 07.12. 00:00 Poruba - Frýdek-Místek
    So 07.12. 00:00 Chomutov - Havířov
    So 07.12. 00:00 Přerov - Sokolov
    So 07.12. 00:00 České Budějovice - Prostějov
    So 07.12. 00:00 Jihlava - Třebíč
    So 07.12. 00:00 Slavia Praha - Kadaň
    So 07.12. 00:00 Benátky n./J. - Ústí nad Labem
    Správce soutěže: Jan Šejhl

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 23 19 0 3 1 106:51 60
    2. 23 13 3 2 5 85:58 47
    3. 23 12 4 2 5 65:44 46
    4. 23 14 2 0 7 84:65 46
    5. 23 14 1 1 7 79:55 45
    6. 23 13 1 1 8 70:50 42
    7. 23 12 1 1 9 61:51 39
    8. 23 11 2 1 9 58:60 38
    9. 23 10 1 4 8 55:49 36
    10. 23 7 4 2 10 75:65 31
    11. 23 9 0 4 10 65:76 31
    12. 23 9 1 1 12 60:67 30
    13. 23 5 5 1 12 55:78 26
    14. 23 3 2 2 16 51:94 15
    15. 23 3 1 1 18 61:98 12
    16. 23 2 0 2 19 38:107 8