Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 31. března 2020
svátek má Kvido.
Hlavní menu
  • ID: 13774
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1070
    Týden:
    29
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    Nadstavba 1.kolo

    So 11.05. 09:30 Zeleneč - FC Mělník 7:2 (3:0)
    Ne 12.05. 09:30 Tatran Rakovník - Hořovicko 5:5 (3:2)
    Ne 12.05. 09:30 Čelákovice - Kosmonosy 0:2 (0:1)
    Ne 12.05. 10:00 Povltavská FA - Baník Švermov 0:2 (0:2)
    Ne 12.05. 10:15 ČLU Beroun - Spartak Příbram 4:1 (3:1)
    Ne 12.05. 10:15 Brandýs-Boleslav - Boh. Poděbrady 3:1 (1:1)

    Nadstavba 2. kolo

    So 18.05. 09:30 Zeleneč - ČLU Beroun 1:4 (0:2)
    So 18.05. 10:15 Baník Švermov - Boh. Poděbrady 3:2 (1:1)
    Ne 19.05. 09:30 Tatran Rakovník - Čelákovice 3:4 (2:2)
    Ne 19.05. 10:00 Povltavská FA - Brandýs-Boleslav 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 10:15 Hořovicko - Kosmonosy 1:5 (1:1)
    Ne 19.05. 10:15 FC Mělník - Spartak Příbram 1:6 (1:3)

    Nadstavba 3. kolo

    Ne 26.05. 09:30 Čelákovice - Hořovicko 6:0 (4:0)
    Ne 26.05. 09:30 Boh. Poděbrady - Povltavská FA 0:5 (0:2)
    Ne 26.05. 10:15 Spartak Příbram - Zeleneč 5:2 (3:1)
    Ne 26.05. 10:15 ČLU Beroun - FC Mělník 3:1 (2:1)
    Ne 26.05. 10:15 Kosmonosy - Tatran Rakovník 2:1 (0:0)
    Ne 26.05. 10:15 Brandýs-Boleslav - Baník Švermov 1:3 (1:0)

    Nadstavba 4. kolo

    So 01.06. 10:15 Baník Švermov - Povltavská FA 3:2 (1:2)
    Ne 02.06. 09:30 Boh. Poděbrady - Brandýs-Boleslav 0:2 (0:2)
    Ne 02.06. 10:15 FC Mělník - Zeleneč 4:9 (0:5)
    Ne 02.06. 10:15 Spartak Příbram - ČLU Beroun 3:0 (1:0)
    Ne 02.06. 10:15 Hořovicko - Tatran Rakovník 2:6 (0:3)
    Ne 02.06. 10:15 Kosmonosy - Čelákovice 1:1 (1:1)

    Nadstavba 5.kolo

    St 05.06. 16:30 Brandýs-Boleslav - Povltavská FA 3:1 (0:0)
    Ne 09.06. 09:30 Čelákovice - Tatran Rakovník 3:3 (2:2)
    Ne 09.06. 10:15 Kosmonosy - Hořovicko 4:3 (3:1)
    Ne 09.06. 10:15 ČLU Beroun - Zeleneč 4:2 (4:1)
    Ne 09.06. 10:15 Spartak Příbram - FC Mělník 5:1 (2:0)
    St 12.06. 16:30 Baník Švermov - Boh. Poděbrady 0:1 (0:1)

    6.kolo

    14.06. 17:00 Povltavská FA - Boh. Poděbrady 5:0 (2:0)
    So 15.06. 09:30 Zeleneč - Spartak Příbram 2:0 (0:0)
    So 15.06. 10:15 Baník Švermov - Brandýs-Boleslav 2:0 (0:0)
    Ne 16.06. 09:30 Tatran Rakovník - Kosmonosy 1:4 (0:0)
    Ne 16.06. 10:15 FC Mělník - ČLU Beroun 1:4 (0:3)
    Ne 16.06. 10:15 Hořovicko - Čelákovice 4:0 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 5 1 0 18:7 16
    2. 6 5 0 1 19:9 15
    3. 6 5 0 1 13:6 15
    4. 6 4 0 2 20:10 12
    5. 6 3 1 2 10:8 10
    6. 6 3 0 3 23:19 9
    7. 6 2 2 2 14:13 8
    8. 6 2 1 3 14:9 7
    9. 6 1 2 3 19:20 5
    10. 6 1 1 4 15:26 4
    11. 6 1 0 5 4:18 3
    12. 6 0 0 6 10:34 0