Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 13772
  • Návštěvy: 974/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8106
    Týden:
    974
    Dnes:
    176
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 12.09. 18:30 Sparta Praha - Plzeň 7:6 pp
    13.09. 17:00 Třinec - Kladno 6:2
    13.09. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 2:1
    13.09. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 4:1
    13.09. 17:30 Vítkovice - Olomouc 1:2 pp
    13.09. 17:30 Karlovy Vary - Zlín 2:1
    So 14.09. 15:00 Mountfield HK - Liberec 3:6

    2.kolo

    Ne 15.09. 16:00 Liberec - Sparta Praha 8:7 pp
    Ne 15.09. 16:00 Kladno - Mountfield HK 2:5
    Ne 15.09. 16:30 Plzeň - Litvínov 2:0
    Ne 15.09. 17:00 Kometa Brno - Třinec 2:1 np
    Ne 15.09. 17:00 Olomouc - Mladá Boleslav 1:2 pp
    Ne 15.09. 17:00 Zlín - Vítkovice 2:3
    Ne 15.09. 17:00 Pardubice - Karlovy Vary 2:5

    3.kolo

    Čt 19.09. 18:30 Sparta Praha - Třinec 4:2
    20.09. 17:30 Karlovy Vary - Kladno 7:4
    20.09. 17:30 Litvínov - Pardubice 1:2
    20.09. 17:30 Mladá Boleslav - Kometa Brno 3:2 pp
    20.09. 17:30 Zlín - Olomouc 1:4
    20.09. 17:30 Vítkovice - Liberec 4:5 np
    20.09. 18:00 Mountfield HK - Plzeň 6:5

    4.kolo

    Ne 22.09. 15:00 Třinec - Litvínov 3:2
    Ne 22.09. 16:00 Liberec - Mladá Boleslav 4:3
    Ne 22.09. 16:00 Kladno - Vítkovice 2:3 pp
    Ne 22.09. 16:30 Plzeň - Zlín 5:4
    Ne 22.09. 17:00 Olomouc - Karlovy Vary 3:2
    Ne 22.09. 17:00 Kometa Brno - Sparta Praha 2:0
    Ne 22.09. 17:00 Pardubice - Mountfield HK 1:2

    5.kolo

    27.09. 17:30 Litvínov - Liberec 4:5
    27.09. 17:30 Mladá Boleslav - Třinec 4:3
    27.09. 17:30 Vítkovice - Kometa Brno 0:3
    27.09. 17:30 Zlín - Kladno 1:2
    27.09. 18:00 Mountfield HK - Sparta Praha 4:2
    27.09. 18:00 Olomouc - Pardubice 3:1
    So 28.09. 15:00 Karlovy Vary - Plzeň 0:3

    6.kolo

    Ne 29.09. 15:00 Třinec - Mountfield HK 4:0
    Ne 29.09. 15:00 Plzeň - Mladá Boleslav 1:4
    Ne 29.09. 16:00 Kladno - Olomouc 4:3 pp
    Ne 29.09. 16:00 Liberec - Zlín 6:4
    Ne 29.09. 17:00 Pardubice - Vítkovice 2:3
    Út 01.10. 17:30 Karlovy Vary - Kometa Brno 3:4
    Út 15.10. 18:30 Sparta Praha - Litvínov 5:4 pp

    7.kolo

    Čt 03.10. 17:30 Vítkovice - Třinec 4:6
    04.10. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 5:1
    04.10. 17:30 Karlovy Vary - Sparta Praha 2:5
    04.10. 17:30 Zlín - Pardubice 4:3
    04.10. 18:00 Olomouc - Plzeň 0:4
    04.10. 18:00 Mountfield HK - Kometa Brno 2:3
    So 05.10. 15:00 Kladno - Liberec 5:3

    8.kolo

    Ne 06.10. 15:00 Třinec - Karlovy Vary 4:3 pp
    Ne 06.10. 16:00 Liberec - Olomouc 2:0
    Ne 06.10. 16:30 Plzeň - Vítkovice 4:1
    Ne 06.10. 17:00 Kometa Brno - Zlín 0:7
    Ne 06.10. 17:30 Litvínov - Mountfield HK 6:5
    Ne 06.10. 18:00 Pardubice - Kladno 3:2
    Ne 06.10. 18:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:2 pp

    9.kolo

    St 09.10. 17:30 Karlovy Vary - Litvínov 4:3 pp
    11.10. 17:30 Vítkovice - Sparta Praha 1:5
    11.10. 17:30 Zlín - Třinec 2:5
    11.10. 18:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 2:0
    11.10. 18:00 Kladno - Plzeň 7:5
    11.10. 18:00 Pardubice - Liberec 3:2
    So 12.10. 15:00 Olomouc - Kometa Brno 1:3

    10.kolo

    Út 24.09. 18:00 Třinec - Olomouc 7:3
    Ne 13.10. 16:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 5:3
    Ne 13.10. 16:00 Mountfield HK - Karlovy Vary 1:3
    Ne 13.10. 16:30 Plzeň - Pardubice 5:3
    Ne 13.10. 17:30 Kometa Brno - Liberec 7:4
    Ne 13.10. 17:30 Litvínov - Zlín 5:1
    St 13.11. 18:30 Sparta Praha - Kladno 6:2

    11.kolo

    Út 08.10. 17:30 Zlín - Sparta Praha 1:6
    18.10. 17:30 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 5:3
    18.10. 17:30 Vítkovice - Litvínov 2:0
    18.10. 18:00 Pardubice - Třinec 5:2
    18.10. 18:00 Olomouc - Mountfield HK 0:2
    Út 22.10. 17:30 Kladno - Kometa Brno 2:3
    Út 18.02. 18:00 Liberec - Plzeň

    12.kolo

    So 19.10. 17:00 Kometa Brno - Plzeň 3:1
    Ne 20.10. 15:30 Karlovy Vary - Vítkovice 4:1
    Ne 20.10. 16:00 Sparta Praha - Pardubice 2:1 pp
    Ne 20.10. 16:00 Mladá Boleslav - Kladno 6:3
    Ne 20.10. 17:20 Třinec - Liberec 5:2
    Ne 20.10. 17:20 Mountfield HK - Zlín 5:6
    Ne 20.10. 17:30 Litvínov - Olomouc 3:4

    13.kolo

    25.10. 17:30 Zlín - Mladá Boleslav 4:0
    25.10. 17:30 Vítkovice - Mountfield HK 3:2 np
    25.10. 18:00 Kladno - Litvínov 2:3 pp
    25.10. 18:00 Olomouc - Sparta Praha 0:4
    25.10. 18:00 Liberec - Karlovy Vary 0:4
    25.10. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 5:1
    So 26.10. 15:00 Plzeň - Třinec 6:1

    14.kolo

    Ne 27.10. 13:00 Plzeň - Sparta Praha 2:3 np
    Ne 27.10. 15:30 Zlín - Karlovy Vary 1:4
    Ne 27.10. 16:00 Liberec - Mountfield HK 2:3
    Ne 27.10. 17:00 Kometa Brno - Litvínov 4:3 np
    Ne 27.10. 17:00 Olomouc - Vítkovice 3:4 pp
    Ne 27.10. 18:00 Pardubice - Mladá Boleslav 1:2
    Ne 27.10. 18:00 Kladno - Třinec 1:7

    15.kolo

    Út 29.10. 17:30 Mladá Boleslav - Olomouc 5:1
    Út 29.10. 17:30 Vítkovice - Zlín 4:3 np
    Út 29.10. 17:30 Litvínov - Plzeň 1:3
    Út 29.10. 17:30 Karlovy Vary - Pardubice 8:0
    Út 29.10. 18:00 Mountfield HK - Kladno 2:1 pp
    Út 29.10. 18:30 Sparta Praha - Liberec 0:2
    Út 19.11. 17:00 Třinec - Kometa Brno

    16.kolo

    01.11. 17:00 Třinec - Sparta Praha 2:3
    01.11. 17:30 Plzeň - Mountfield HK 4:1
    01.11. 18:00 Kladno - Karlovy Vary 4:2
    01.11. 18:00 Pardubice - Litvínov 3:4
    01.11. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 0:3
    01.11. 18:00 Olomouc - Zlín 3:5
    01.11. 18:00 Liberec - Vítkovice 3:2

    17.kolo

    So 02.11. 17:00 Třinec - Litvínov 2:0
    So 02.11. 17:30 Mladá Boleslav - Liberec 1:2
    Ne 03.11. 15:30 Karlovy Vary - Olomouc 2:3
    Ne 03.11. 15:30 Zlín - Plzeň 1:2
    Ne 03.11. 16:00 Sparta Praha - Kometa Brno 5:4
    Ne 03.11. 18:00 Mountfield HK - Pardubice 2:5
    Ne 03.11. 18:00 Vítkovice - Kladno 3:4 pp

    18.kolo

    15.11. 17:00 Třinec - Mladá Boleslav 3:0
    15.11. 17:30 Vítkovice - Kometa Brno 4:3 np
    15.11. 17:30 Plzeň - Karlovy Vary 4:3
    15.11. 18:00 Pardubice - Olomouc 1:2 pp
    15.11. 18:00 Liberec - Litvínov 6:1
    15.11. 18:00 Kladno - Zlín 1:0
    15.11. 18:30 Sparta Praha - Mountfield HK 2:1

    19.kolo

    Ne 17.11. 14:20 Mountfield HK - Třinec 0:2
    Ne 17.11. 15:30 Litvínov - Sparta Praha
    Ne 17.11. 15:30 Zlín - Liberec
    Ne 17.11. 15:30 Kometa Brno - Karlovy Vary
    Ne 17.11. 16:00 Vítkovice - Pardubice
    Ne 17.11. 16:00 Mladá Boleslav - Plzeň
    Ne 17.11. 17:00 Olomouc - Kladno

    20.kolo

    St 23.10. 18:30 Sparta Praha - Karlovy Vary 5:1
    Čt 21.11. 18:00 Třinec - Vítkovice
    22.11. 17:30 Plzeň - Olomouc
    22.11. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav
    22.11. 18:00 Liberec - Kladno
    22.11. 18:00 Pardubice - Zlín
    22.11. 18:00 Kometa Brno - Mountfield HK

    21.kolo

    St 13.11. 17:30 Zlín - Kometa Brno 5:4
    Ne 24.11. 00:00 Olomouc - Liberec
    Ne 24.11. 00:00 Vítkovice - Plzeň
    Ne 24.11. 14:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha
    Ne 24.11. 15:30 Třinec - Karlovy Vary
    Ne 24.11. 16:00 Kladno - Pardubice
    Ne 24.11. 16:00 Mountfield HK - Litvínov

    22.kolo

    Út 26.11. 00:00 Mladá Boleslav - Mountfield HK
    Út 26.11. 00:00 Kometa Brno - Olomouc
    Út 26.11. 00:00 Plzeň - Kladno
    Út 26.11. 00:00 Liberec - Pardubice
    Út 26.11. 00:00 Litvínov - Karlovy Vary
    Út 26.11. 00:00 Sparta Praha - Vítkovice
    Út 26.11. 00:00 Třinec - Zlín

    23.kolo

    29.11. 00:00 Liberec - Kometa Brno
    29.11. 00:00 Zlín - Litvínov
    29.11. 00:00 Vítkovice - Mladá Boleslav
    29.11. 00:00 Pardubice - Plzeň
    29.11. 00:00 Olomouc - Třinec
    29.11. 00:00 Karlovy Vary - Mountfield HK
    So 30.11. 00:00 Kladno - Sparta Praha

    24.kolo

    Ne 01.12. 00:00 Třinec - Pardubice
    Ne 01.12. 00:00 Mladá Boleslav - Karlovy Vary
    Ne 01.12. 00:00 Litvínov - Vítkovice
    Ne 01.12. 00:00 Sparta Praha - Zlín
    Ne 01.12. 00:00 Plzeň - Liberec
    Ne 01.12. 00:00 Kometa Brno - Kladno
    Ne 01.12. 00:00 Mountfield HK - Olomouc

    25.kolo

    06.12. 00:00 Liberec - Třinec
    06.12. 00:00 Pardubice - Sparta Praha
    06.12. 00:00 Plzeň - Kometa Brno
    06.12. 00:00 Olomouc - Litvínov
    06.12. 00:00 Kladno - Mladá Boleslav
    06.12. 00:00 Zlín - Mountfield HK
    06.12. 00:00 Vítkovice - Karlovy Vary

    26.kolo

    Ne 08.12. 00:00 Litvínov - Kladno
    Ne 08.12. 00:00 Sparta Praha - Olomouc
    Ne 08.12. 00:00 Mladá Boleslav - Zlín
    Ne 08.12. 00:00 Karlovy Vary - Liberec
    Ne 08.12. 00:00 Pardubice - Kometa Brno
    Ne 08.12. 00:00 Třinec - Plzeň
    Ne 08.12. 00:00 Mountfield HK - Vítkovice

    27.kolo

    St 18.12. 00:00 Sparta Praha - Plzeň
    St 18.12. 00:00 Litvínov - Kometa Brno
    St 18.12. 00:00 Mladá Boleslav - Pardubice
    St 18.12. 00:00 Mountfield HK - Liberec
    St 18.12. 00:00 Vítkovice - Olomouc
    St 18.12. 00:00 Třinec - Kladno
    St 18.12. 00:00 Karlovy Vary - Zlín

    28.kolo

    20.12. 00:00 Kometa Brno - Třinec
    20.12. 00:00 Olomouc - Mladá Boleslav
    20.12. 00:00 Zlín - Vítkovice
    20.12. 00:00 Liberec - Sparta Praha
    20.12. 00:00 Plzeň - Litvínov
    20.12. 00:00 Kladno - Mountfield HK
    20.12. 00:00 Pardubice - Karlovy Vary

    29.kolo

    Ne 22.12. 00:00 Mountfield HK - Plzeň
    Ne 22.12. 00:00 Sparta Praha - Třinec
    Ne 22.12. 00:00 Karlovy Vary - Kladno
    Ne 22.12. 00:00 Litvínov - Pardubice
    Ne 22.12. 00:00 Mladá Boleslav - Kometa Brno
    Ne 22.12. 00:00 Zlín - Olomouc
    Ne 22.12. 00:00 Vítkovice - Liberec

    30.kolo

    Čt 26.12. 00:00 Olomouc - Karlovy Vary
    Čt 26.12. 00:00 Kometa Brno - Sparta Praha
    Čt 26.12. 00:00 Liberec - Mladá Boleslav
    Čt 26.12. 00:00 Plzeň - Zlín
    Čt 26.12. 00:00 Pardubice - Mountfield HK
    Čt 26.12. 00:00 Kladno - Vítkovice
    St 19.02. 17:30 Litvínov - Třinec

    31.kolo

    So 28.12. 00:00 Mountfield HK - Sparta Praha
    So 28.12. 00:00 Olomouc - Pardubice
    So 28.12. 00:00 Litvínov - Liberec
    So 28.12. 00:00 Mladá Boleslav - Třinec
    So 28.12. 00:00 Kometa Brno - Vítkovice
    So 28.12. 00:00 Zlín - Kladno
    So 28.12. 00:00 Karlovy Vary - Plzeň

    32.kolo

    Út 22.10. 18:00 Mountfield HK - Třinec 1:0 np
    Po 30.12. 00:00 Sparta Praha - Litvínov
    Po 30.12. 00:00 Kladno - Olomouc
    Po 30.12. 00:00 Liberec - Zlín
    Po 30.12. 00:00 Pardubice - Vítkovice
    Po 30.12. 00:00 Kometa Brno - Karlovy Vary
    Po 30.12. 00:00 Plzeň - Mladá Boleslav

    33.kolo

    Út 17.09. 17:30 Vítkovice - Třinec 4:3
    03.01. 00:00 Kladno - Liberec
    03.01. 00:00 Olomouc - Plzeň
    03.01. 00:00 Mladá Boleslav - Litvínov
    03.01. 00:00 Karlovy Vary - Sparta Praha
    03.01. 00:00 Zlín - Pardubice
    03.01. 00:00 Mountfield HK - Kometa Brno

    34.kolo

    Ne 05.01. 00:00 Pardubice - Kladno
    Ne 05.01. 00:00 Kometa Brno - Zlín
    Ne 05.01. 00:00 Liberec - Olomouc
    Ne 05.01. 00:00 Plzeň - Vítkovice
    Ne 05.01. 00:00 Karlovy Vary - Třinec
    Ne 05.01. 00:00 Litvínov - Mountfield HK
    Út 07.01. 00:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav

    35.kolo

    10.01. 00:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav
    10.01. 00:00 Olomouc - Kometa Brno
    10.01. 00:00 Kladno - Plzeň
    10.01. 00:00 Liberec - Pardubice
    10.01. 00:00 Karlovy Vary - Litvínov
    10.01. 00:00 Vítkovice - Sparta Praha
    10.01. 00:00 Zlín - Třinec

    36.kolo

    Ne 12.01. 00:00 Sparta Praha - Kladno
    Ne 12.01. 00:00 Kometa Brno - Liberec
    Ne 12.01. 00:00 Litvínov - Zlín
    Ne 12.01. 00:00 Mladá Boleslav - Vítkovice
    Ne 12.01. 00:00 Plzeň - Pardubice
    Ne 12.01. 00:00 Třinec - Olomouc
    Ne 12.01. 00:00 Mountfield HK - Karlovy Vary

    37.kolo

    17.01. 00:00 Pardubice - Třinec
    17.01. 00:00 Karlovy Vary - Mladá Boleslav
    17.01. 00:00 Vítkovice - Litvínov
    17.01. 00:00 Zlín - Sparta Praha
    17.01. 00:00 Liberec - Plzeň
    17.01. 00:00 Kladno - Kometa Brno
    17.01. 00:00 Olomouc - Mountfield HK

    38.kolo

    Ne 19.01. 00:00 Třinec - Liberec
    Ne 19.01. 00:00 Sparta Praha - Pardubice
    Ne 19.01. 00:00 Kometa Brno - Plzeň
    Ne 19.01. 00:00 Litvínov - Olomouc
    Ne 19.01. 00:00 Mladá Boleslav - Kladno
    Ne 19.01. 00:00 Mountfield HK - Zlín
    Ne 19.01. 00:00 Karlovy Vary - Vítkovice

    39.kolo

    24.01. 00:00 Kladno - Litvínov
    24.01. 00:00 Olomouc - Sparta Praha
    24.01. 00:00 Zlín - Mladá Boleslav
    24.01. 00:00 Liberec - Karlovy Vary
    24.01. 00:00 Pardubice - Kometa Brno
    24.01. 00:00 Plzeň - Třinec
    24.01. 00:00 Vítkovice - Mountfield HK

    40.kolo

    Ne 26.01. 00:00 Plzeň - Sparta Praha
    Ne 26.01. 00:00 Kometa Brno - Litvínov
    Ne 26.01. 00:00 Pardubice - Mladá Boleslav
    Ne 26.01. 00:00 Liberec - Mountfield HK
    Ne 26.01. 00:00 Olomouc - Vítkovice
    Ne 26.01. 00:00 Kladno - Třinec
    Ne 26.01. 00:00 Zlín - Karlovy Vary

    41.kolo

    Út 28.01. 00:00 Třinec - Kometa Brno
    Út 28.01. 00:00 Mladá Boleslav - Olomouc
    Út 28.01. 00:00 Vítkovice - Zlín
    Út 28.01. 00:00 Sparta Praha - Liberec
    Út 28.01. 00:00 Litvínov - Plzeň
    Út 28.01. 00:00 Mountfield HK - Kladno
    Út 28.01. 00:00 Karlovy Vary - Pardubice

    42.kolo

    31.01. 00:00 Plzeň - Mountfield HK
    31.01. 00:00 Třinec - Sparta Praha
    31.01. 00:00 Kladno - Karlovy Vary
    31.01. 00:00 Pardubice - Litvínov
    31.01. 00:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav
    31.01. 00:00 Olomouc - Zlín
    31.01. 00:00 Liberec - Vítkovice

    43.kolo

    Ne 02.02. 00:00 Karlovy Vary - Olomouc
    Ne 02.02. 00:00 Sparta Praha - Kometa Brno
    Ne 02.02. 00:00 Mladá Boleslav - Liberec
    Ne 02.02. 00:00 Zlín - Plzeň
    Ne 02.02. 00:00 Litvínov - Třinec
    Ne 02.02. 00:00 Mountfield HK - Pardubice
    Ne 02.02. 00:00 Vítkovice - Kladno

    44.kolo

    St 12.02. 00:00 Sparta Praha - Mountfield HK
    St 12.02. 00:00 Pardubice - Olomouc
    St 12.02. 00:00 Liberec - Litvínov
    St 12.02. 00:00 Třinec - Mladá Boleslav
    St 12.02. 00:00 Kometa Brno - Vítkovice
    St 12.02. 00:00 Kladno - Zlín
    St 12.02. 00:00 Plzeň - Karlovy Vary

    45.kolo

    14.02. 00:00 Litvínov - Sparta Praha
    14.02. 00:00 Olomouc - Kladno
    14.02. 00:00 Zlín - Liberec
    14.02. 00:00 Vítkovice - Pardubice
    14.02. 00:00 Karlovy Vary - Kometa Brno
    14.02. 00:00 Třinec - Mountfield HK
    14.02. 00:00 Mladá Boleslav - Plzeň

    46.kolo

    Ne 16.02. 00:00 Liberec - Kladno
    Ne 16.02. 00:00 Plzeň - Olomouc
    Ne 16.02. 00:00 Litvínov - Mladá Boleslav
    Ne 16.02. 00:00 Sparta Praha - Karlovy Vary
    Ne 16.02. 00:00 Třinec - Vítkovice
    Ne 16.02. 00:00 Pardubice - Zlín
    Ne 16.02. 00:00 Kometa Brno - Mountfield HK

    47.kolo

    Út 18.02. 00:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav
    21.02. 00:00 Kladno - Pardubice
    21.02. 00:00 Zlín - Kometa Brno
    21.02. 00:00 Olomouc - Liberec
    21.02. 00:00 Vítkovice - Plzeň
    21.02. 00:00 Karlovy Vary - Třinec
    21.02. 00:00 Mountfield HK - Litvínov

    48.kolo

    Ne 23.02. 00:00 Mladá Boleslav - Mountfield HK
    Ne 23.02. 00:00 Kometa Brno - Olomouc
    Ne 23.02. 00:00 Plzeň - Kladno
    Ne 23.02. 00:00 Pardubice - Liberec
    Ne 23.02. 00:00 Litvínov - Karlovy Vary
    Ne 23.02. 00:00 Sparta Praha - Vítkovice
    Ne 23.02. 00:00 Třinec - Zlín

    49.kolo

    28.02. 00:00 Kladno - Sparta Praha
    28.02. 00:00 Liberec - Kometa Brno
    28.02. 00:00 Zlín - Litvínov
    28.02. 00:00 Vítkovice - Mladá Boleslav
    28.02. 00:00 Pardubice - Plzeň
    28.02. 00:00 Olomouc - Třinec
    28.02. 00:00 Karlovy Vary - Mountfield HK

    50.kolo

    Ne 01.03. 00:00 Třinec - Pardubice
    Ne 01.03. 00:00 Mladá Boleslav - Karlovy Vary
    Ne 01.03. 00:00 Litvínov - Vítkovice
    Ne 01.03. 00:00 Sparta Praha - Zlín
    Ne 01.03. 00:00 Plzeň - Liberec
    Ne 01.03. 00:00 Kometa Brno - Kladno
    Ne 01.03. 00:00 Mountfield HK - Olomouc

    51.kolo

    Út 03.03. 00:00 Liberec - Třinec
    Út 03.03. 00:00 Pardubice - Sparta Praha
    Út 03.03. 00:00 Plzeň - Kometa Brno
    Út 03.03. 00:00 Olomouc - Litvínov
    Út 03.03. 00:00 Kladno - Mladá Boleslav
    Út 03.03. 00:00 Zlín - Mountfield HK
    Út 03.03. 00:00 Vítkovice - Karlovy Vary

    52.kolo

    06.03. 00:00 Litvínov - Kladno
    06.03. 00:00 Sparta Praha - Olomouc
    06.03. 00:00 Mladá Boleslav - Zlín
    06.03. 00:00 Karlovy Vary - Liberec
    06.03. 00:00 Kometa Brno - Pardubice
    06.03. 00:00 Třinec - Plzeň
    06.03. 00:00 Mountfield HK - Vítkovice
    Správce soutěže: Jan Šejhl

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 19 10 5 1 3 73:46 41
    2. 20 11 1 2 6 68:48 37
    3. 17 11 0 2 4 62:45 35
    4. 18 9 2 2 5 53:47 33
    5. 18 9 2 1 6 51:39 32
    6. 17 9 2 0 6 62:56 31
    7. 19 9 1 1 8 64:51 30
    8. 20 7 2 1 10 49:57 26
    9. 19 4 5 3 7 50:61 25
    10. 18 5 2 3 8 36:53 22
    11. 18 5 2 3 8 50:68 22
    12. 19 6 0 1 12 53:64 19
    13. 18 4 1 3 10 43:59 17
    14. 18 5 0 2 11 38:58 17