Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13765
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13991
    Týden:
    36
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Lenešice - Vroutek 1:3 (0:3)
    So 24.08. 10:30 Nové Sedlo - Blažim 2:1 (0:0)
    So 24.08. 10:30 Sokol Březno - Podbořany 2:3 (1:1)
    So 24.08. 10:30 Obrnice - Osek 6:3 (4:0)
    So 24.08. 13:30 Duchcov - Meziboří 2:1 (1:1)
    So 24.08. 13:30 Ohníč - Údlice 1:3 (0:1)
    So 24.08. 13:30 Vejprty - Chlumčany 3:4 (1:4)
    So 24.08. 13:30 Kopisty - Krásný Dvůr 5:4 np (2:1)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Lenešice - Duchcov 4:0 (0:0)
    So 31.08. 13:30 Osek - Kopisty 1:4 (0:4)
    So 31.08. 13:30 Podbořany - Obrnice 0:1 (0:1)
    So 31.08. 13:30 Blažim - Sokol Březno 1:0 (0:0)
    So 31.08. 13:30 Údlice - Vejprty 3:4 np (2:2)
    So 31.08. 17:00 Vroutek - Krásný Dvůr 2:5 (1:3)
    Ne 01.09. 10:30 Meziboří - Ohníč 1:0 np (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Chlumčany - Nové Sedlo 9:1 (7:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:30 Nové Sedlo - Údlice 4:3 (1:2)
    So 07.09. 10:30 Sokol Březno - Chlumčany 4:1 (2:0)
    So 07.09. 10:30 Obrnice - Blažim 3:1 (3:0)
    So 07.09. 13:30 Duchcov - Vroutek 5:3 (3:1)
    So 07.09. 13:30 Ohníč - Lenešice 3:2 (0:0)
    So 07.09. 13:30 Vejprty - Meziboří 1:2 np (1:1)
    So 07.09. 13:30 Kopisty - Podbořany 1:5 (1:3)
    Ne 08.09. 17:00 Krásný Dvůr - Osek 0:4 (0:3)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Lenešice - Vejprty 5:1 (2:0)
    So 14.09. 10:30 Vroutek - Osek 1:2 np (0:1)
    So 14.09. 13:30 Podbořany - Krásný Dvůr 7:1 (1:0)
    So 14.09. 13:30 Blažim - Kopisty 7:1 (4:0)
    So 14.09. 13:30 Chlumčany - Obrnice 1:0 (1:0)
    So 14.09. 13:30 Údlice - Sokol Březno 1:2 np (1:0)
    So 14.09. 13:30 Duchcov - Ohníč 4:0 (3:0)
    Ne 15.09. 10:30 Meziboří - Nové Sedlo 5:1 (3:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:30 Nové Sedlo - Lenešice 2:4 (0:0)
    So 21.09. 10:30 Sokol Březno - Meziboří 4:2 (2:0)
    So 21.09. 10:30 Obrnice - Údlice 5:2 (2:2)
    So 21.09. 13:00 Ohníč - Vroutek 2:3 (1:1)
    So 21.09. 13:00 Vejprty - Duchcov 1:4 (1:2)
    So 21.09. 13:00 Osek - Podbořany 2:1 np (2:1)
    Ne 22.09. 13:00 Kopisty - Chlumčany 0:5 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Krásný Dvůr - Blažim 3:6 (2:4)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Lenešice - Sokol Březno 2:3 (2:1)
    So 28.09. 10:30 Vroutek - Podbořany 5:2 (3:1)
    So 28.09. 13:00 Blažim - Osek 3:1 (1:0)
    So 28.09. 13:00 Chlumčany - Krásný Dvůr 3:0k
    So 28.09. 13:00 Údlice - Kopisty 3:0 (0:0)
    So 28.09. 13:00 Duchcov - Nové Sedlo 5:1 (2:1)
    So 28.09. 13:00 Ohníč - Vejprty 4:2 (4:1)
    Ne 29.09. 10:30 Meziboří - Obrnice 3:2 np (1:1)

    9.kolo

    So 05.10. 10:30 Nové Sedlo - Ohníč 1:2 np (0:1)
    So 05.10. 10:30 Sokol Březno - Duchcov 3:4 (0:2)
    So 05.10. 10:30 Obrnice - Lenešice 2:3 np (0:0)
    So 05.10. 12:30 Vejprty - Vroutek 4:3 np (2:2)
    So 05.10. 12:30 Kopisty - Meziboří 3:0 (1:0)
    So 05.10. 12:30 Osek - Chlumčany 9:0 (3:0)
    So 05.10. 12:30 Podbořany - Blažim 3:0 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Krásný Dvůr - Údlice 3:4 (0:1)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Lenešice - Kopisty 4:3 (1:0)
    So 12.10. 10:45 Údlice - Osek 4:3 np (0:1)
    So 12.10. 12:30 Blažim - Vroutek 4:2 (2:0)
    So 12.10. 12:30 Duchcov - Obrnice 5:0 (2:0)
    So 12.10. 12:30 Ohníč - Sokol Březno 4:0 (2:0)
    So 12.10. 12:30 Vejprty - Nové Sedlo 2:1 (1:1)
    Ne 13.10. 10:30 Meziboří - Krásný Dvůr 7:1 (3:1)
    Ne 13.10. 16:00 Chlumčany - Podbořany 5:2 (4:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:30 Nové Sedlo - Vroutek 4:3 np (1:0)
    So 19.10. 10:30 Sokol Březno - Vejprty 4:3 (2:1)
    So 19.10. 10:30 Obrnice - Ohníč 4:1 (2:1)
    So 19.10. 12:00 Kopisty - Duchcov 5:4 (2:2)
    So 19.10. 12:00 Osek - Meziboří 7:1 (4:1)
    So 19.10. 12:00 Podbořany - Údlice 0:2 (0:0)
    So 19.10. 12:00 Blažim - Chlumčany 5:1 (3:1)
    Ne 20.10. 15:30 Krásný Dvůr - Lenešice 0:5 (0:5)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Lenešice - Osek 3:5 (3:1)
    So 26.10. 10:30 Vroutek - Chlumčany 2:3 (2:0)
    So 26.10. 10:30 Nové Sedlo - Sokol Březno 4:2 (2:2)
    So 26.10. 10:45 Údlice - Blažim 4:5 (2:4)
    So 26.10. 11:00 Duchcov - Krásný Dvůr 20:1 (9:0)
    So 26.10. 11:00 Ohníč - Kopisty 0:3 (0:1)
    So 26.10. 11:00 Vejprty - Obrnice 2:1 np (0:0)
    Ne 27.10. 10:30 Meziboří - Podbořany 2:3 np (1:1)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Krásný Dvůr - Ohníč 2:6 (2:4)
    So 02.11. 10:30 Sokol Březno - Vroutek 4:3 (2:3)
    So 02.11. 10:30 Obrnice - Nové Sedlo 0:7 (0:4)
    So 02.11. 10:30 Kopisty - Vejprty 2:3 (2:0)
    So 02.11. 10:30 Osek - Duchcov 3:0 (0:0)
    So 02.11. 10:30 Podbořany - Lenešice 4:2 (1:1)
    So 02.11. 10:30 Blažim - Meziboří 2:3 np (1:2)
    So 02.11. 10:30 Chlumčany - Údlice 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Lenešice - Blažim 1:2 (1:1)
    So 09.11. 10:30 Vroutek - Údlice 3:0 (1:0)
    So 09.11. 10:30 Duchcov - Podbořany 3:1 (2:0)
    So 09.11. 10:30 Ohníč - Osek 2:1 np (1:1)
    So 09.11. 10:30 Vejprty - Krásný Dvůr 2:3 (2:3)
    So 09.11. 10:30 Nové Sedlo - Kopisty 11:1 (8:1)
    So 09.11. 10:30 Sokol Březno - Obrnice 3:2 np (1:2)
    Ne 10.11. 10:30 Meziboří - Chlumčany 1:2 (0:0)

    15.kolo

    So 16.11. 10:00 Obrnice - Vroutek 5:6 (1:5)
    So 16.11. 10:00 Kopisty - Sokol Březno 0:3 (0:1)
    So 16.11. 10:00 Krásný Dvůr - Nové Sedlo 3:2 (2:0)
    So 16.11. 10:00 Osek - Vejprty 5:1 (1:1)
    So 16.11. 10:00 Podbořany - Ohníč 0:3 (0:1)
    So 16.11. 10:00 Blažim - Duchcov 5:3 (1:3)
    So 16.11. 10:00 Údlice - Meziboří 4:2 (1:1)
    Ne 17.11. 13:30 Chlumčany - Lenešice 2:3 np (1:0)

    1.kolo

    So 23.11. 10:00 Ohníč - Blažim 3:2 np (1:0)
    So 23.11. 10:00 Vejprty - Podbořany 0:1 (0:1)
    So 23.11. 10:15 Lenešice - Údlice 2:1 (1:0)
    So 23.11. 10:30 Nové Sedlo - Osek 4:3 (2:1)
    So 23.11. 10:30 Sokol Březno - Krásný Dvůr 7:0 (5:0)
    So 23.11. 10:30 Obrnice - Kopisty 2:0 (0:0)
    So 23.11. 16:00 Duchcov - Chlumčany 5:4 np (1:3)
    Ne 24.11. 10:30 Meziboří - Vroutek 3:1 (2:0)

    2.kolo

    So 17.08. 10:30 Vroutek - Kopisty 3:1 (1:1)
    So 30.11. 10:00 Blažim - Vejprty 4:2 (2:1)
    So 30.11. 10:15 Krásný Dvůr - Obrnice 1:8 (1:2)
    So 30.11. 10:30 Podbořany - Nové Sedlo 6:2 (3:0)
    So 30.11. 13:30 Osek - Sokol Březno 0:2 (0:0)
    So 30.11. 13:30 Chlumčany - Ohníč 6:3 (2:1)
    So 30.11. 13:30 Údlice - Duchcov 0:5 (0:2)
    Ne 01.12. 10:30 Meziboří - Lenešice 0:5 (0:1)

    16.kolo

    So 07.03. 10:30 Vroutek - Meziboří 4:2 (2:1)
    So 07.03. 11:00 Podbořany - Vejprty 9:1 (5:0)
    So 07.03. 11:00 Osek - Nové Sedlo 5:4 (1:1)
    So 07.03. 13:00 Blažim - Ohníč 3:2 (1:2)
    Ne 08.03. 13:00 Chlumčany - Duchcov 4:3 np (1:3)
    Ne 08.03. 14:30 Údlice - Lenešice 3:4 np (1:0)
    Ne 08.03. 14:30 Krásný Dvůr - Sokol Březno 2:1 (0:1)
    Ne 08.03. 14:30 Kopisty - Obrnice 3:0 (0:0)
    Správce soutěže: Dejwíňo

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 0 0 0 0 31:32 35
    2. 16 0 0 0 0 52:39 34
    3. 16 0 0 0 0 71:35 33
    4. 16 0 0 0 0 42:32 28
    5. 16 0 0 0 0 52:34 27
    6. 16 0 0 0 0 46:31 27
    7. 16 0 0 0 0 47:34 27
    8. 16 0 0 0 0 41:37 25
    9. 16 0 0 0 0 47:44 24
    10. 16 0 0 0 0 33:36 22
    11. 16 0 0 0 0 50:53 21
    12. 16 0 0 0 0 36:43 20
    13. 16 0 0 0 0 31:41 18
    14. 16 0 0 0 0 31:55 17
    15. 16 0 0 0 0 29:54 13
    16. 16 0 0 0 0 29:88 13

    Nejčtenější ze sportu