Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13757
  • Návštěvy: 91/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    28610
    Týden:
    91
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    1.kolo

    09.08. 18:00 Rokycany - Čížová 1:0 (0:0)
    So 10.08. 10:15 Petřín Plzeň - Hvězda Cheb 0:2 (0:0)
    So 10.08. 10:30 Hořovice - Doubravka 2:3 np (2:2)
    So 10.08. 15:00 Mar. Lázně - Přeštice 0:5 (0:3)
    So 10.08. 17:00 Klatovy - Č. Budějovice B 3:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Soběslav - Sedlčany 4:0 (1:0)
    Ne 11.08. 10:15 ČLU Beroun - J. Hradec 4:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Mýto - Katovice 1:2 (0:1)

    2.kolo

    16.08. 18:00 Katovice - Mar. Lázně 1:3 (1:2)
    So 17.08. 10:30 J. Hradec - Soběslav 1:5 (0:3)
    So 17.08. 13:30 Čížová - ČLU Beroun 7:1 (3:0)
    So 17.08. 15:00 Č. Budějovice B - Hvězda Cheb 6:3 (2:3)
    So 17.08. 17:00 Doubravka - Petřín Plzeň 2:1 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Přeštice - Rokycany 3:0 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Klatovy - Mýto 0:2 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Sedlčany - Hořovice 3:1 (2:1)

    3.kolo

    23.08. 18:00 Rokycany - Katovice 1:0 (0:0)
    So 24.08. 10:30 Hořovice - J. Hradec 4:2 (0:1)
    So 24.08. 15:00 Mar. Lázně - Klatovy 1:0 (0:0)
    So 24.08. 17:00 ČLU Beroun - Přeštice 0:1 np (0:0)
    So 24.08. 17:00 Hvězda Cheb - Doubravka 1:2 np (1:1)
    Ne 25.08. 10:15 Petřín Plzeň - Sedlčany 1:4 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Mýto - Č. Budějovice B 0:2 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Soběslav - Čížová 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Č. Budějovice B - Doubravka 2:1 np (1:1)
    So 31.08. 10:30 J. Hradec - Petřín Plzeň 2:1 (1:0)
    So 31.08. 13:30 Čížová - Hořovice 6:0 (3:0)
    So 31.08. 17:00 Přeštice - Soběslav 1:0 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Katovice - ČLU Beroun 5:2 (4:1)
    So 31.08. 17:00 Klatovy - Rokycany 2:3 (1:2)
    Ne 01.09. 17:00 Sedlčany - Hvězda Cheb 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Mýto - Mar. Lázně 4:2 (2:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Petřín Plzeň - Čížová 1:2 np (1:1)
    So 07.09. 10:30 Hořovice - Přeštice 1:2 (0:2)
    So 07.09. 15:00 Mar. Lázně - Č. Budějovice B 1:4 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Rokycany - Mýto 3:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 ČLU Beroun - Klatovy 2:1 np (1:1)
    So 07.09. 17:00 Soběslav - Katovice 6:1 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Hvězda Cheb - J. Hradec 4:2 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Doubravka - Sedlčany 3:2 (1:1)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Č. Budějovice B - Sedlčany 3:1 (1:1)
    So 14.09. 10:30 J. Hradec - Doubravka 1:0 np (0:0)
    So 14.09. 13:30 Čížová - Hvězda Cheb 2:1 (1:1)
    So 14.09. 15:00 Mar. Lázně - Rokycany 2:0 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Přeštice - Petřín Plzeň 2:1 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Katovice - Hořovice 2:1 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Klatovy - Soběslav 2:1 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Mýto - ČLU Beroun 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Petřín Plzeň - Katovice 4:1 (1:1)
    So 21.09. 10:30 Hořovice - Klatovy 2:1 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Rokycany - Č. Budějovice B 0:3 (0:0)
    So 21.09. 16:30 ČLU Beroun - Mar. Lázně 2:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Soběslav - Mýto 1:2 np (1:1)
    So 21.09. 16:30 Doubravka - Čížová 5:1 (2:0)
    So 21.09. 17:00 Hvězda Cheb - Přeštice 2:3 np (2:2)
    Ne 22.09. 16:30 Sedlčany - J. Hradec 4:1 (2:1)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Č. Budějovice B - J. Hradec 5:0 (2:0)
    So 28.09. 13:30 Čížová - Sedlčany 4:1 (2:1)
    So 28.09. 15:00 Mar. Lázně - Soběslav 0:2 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Přeštice - Doubravka 7:1 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Katovice - Hvězda Cheb 2:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Klatovy - Petřín Plzeň 2:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Mýto - Hořovice 3:1 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Rokycany - ČLU Beroun 4:1 (3:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Petřín Plzeň - Mýto 3:4 np (3:3)
    So 05.10. 10:30 Hořovice - Mar. Lázně 2:1 (1:1)
    So 05.10. 10:30 J. Hradec - Čížová 0:2 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Soběslav - Rokycany 0:2 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Doubravka - Katovice 3:2 np (2:2)
    So 05.10. 17:00 Hvězda Cheb - Klatovy 2:1 (0:1)
    Ne 06.10. 10:15 ČLU Beroun - Č. Budějovice B 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Sedlčany - Přeštice 3:2 (1:0)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Č. Budějovice B - Čížová 1:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Mar. Lázně - Petřín Plzeň 2:4 (1:2)
    So 12.10. 15:30 Přeštice - J. Hradec 7:0 (4:0)
    So 12.10. 15:30 Katovice - Sedlčany 4:1 (3:1)
    So 12.10. 15:30 Klatovy - Doubravka 1:0 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Rokycany - Hořovice 3:2 np (2:2)
    So 12.10. 15:30 ČLU Beroun - Soběslav 1:3 (0:3)
    Ne 13.10. 15:30 Mýto - Hvězda Cheb 6:2 (2:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Petřín Plzeň - Rokycany 3:1 (1:0)
    So 19.10. 10:30 J. Hradec - Katovice 0:5 (0:2)
    So 19.10. 13:30 Čížová - Přeštice 0:1 np (0:0)
    So 19.10. 15:30 Soběslav - Č. Budějovice B 2:3 np (2:2)
    So 19.10. 15:30 Hořovice - ČLU Beroun 1:2 np (1:1)
    So 19.10. 15:30 Doubravka - Mýto 1:2 np (1:1)
    So 19.10. 17:00 Hvězda Cheb - Mar. Lázně 0:3 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Sedlčany - Klatovy 5:1 (4:0)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Č. Budějovice B - Přeštice 2:3 np (2:2)
    So 26.10. 14:30 Katovice - Čížová 1:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Klatovy - J. Hradec 3:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Mýto - Sedlčany 5:1 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Mar. Lázně - Doubravka 2:0 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Rokycany - Hvězda Cheb 4:2 (2:1)
    So 26.10. 14:30 ČLU Beroun - Petřín Plzeň 3:4 np (3:3)
    So 26.10. 14:30 Soběslav - Hořovice 5:0 (2:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Petřín Plzeň - Soběslav 2:1 (1:1)
    So 02.11. 10:30 Hořovice - Č. Budějovice B 3:4 (1:2)
    So 02.11. 10:30 J. Hradec - Mýto 1:2 np (1:1)
    So 02.11. 13:30 Čížová - Klatovy 2:1 np (1:1)
    So 02.11. 14:00 Doubravka - Rokycany 2:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Přeštice - Katovice 0:1 (0:1)
    So 02.11. 17:00 Hvězda Cheb - ČLU Beroun 0:3 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Sedlčany - Mar. Lázně 2:3 np (2:2)

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Č. Budějovice B - Katovice 0:4 (0:2)
    So 09.11. 10:30 Hořovice - Petřín Plzeň 0:3 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Klatovy - Přeštice 1:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Mar. Lázně - J. Hradec 3:2 np (2:2)
    So 09.11. 14:00 Rokycany - Sedlčany 2:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 ČLU Beroun - Doubravka 2:1 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Soběslav - Hvězda Cheb 4:1 (3:0)
    Ne 10.11. 14:00 Mýto - Čížová 2:1 (2:1)

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Petřín Plzeň - Č. Budějovice B 1:5 (0:2)
    So 16.11. 10:30 J. Hradec - Rokycany 3:1 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Doubravka - Soběslav 2:1 np (1:1)
    So 16.11. 13:30 Sedlčany - ČLU Beroun 0:1 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Čížová - Mar. Lázně 3:1 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Přeštice - Mýto 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Katovice - Klatovy 1:2 np (1:1)
    So 16.11. 17:00 Hvězda Cheb - Hořovice 4:2 (3:1)

    16.kolo

    So 07.03. 10:15 Č. Budějovice B - Klatovy 3:2 np (2:2)
    So 07.03. 10:30 J. Hradec - ČLU Beroun 6:1 (2:0)
    So 07.03. 13:30 Čížová - Rokycany 1:5 (0:2)
    So 07.03. 14:30 Katovice - Mýto 2:1 (2:0)
    So 07.03. 14:30 Přeštice - Mar. Lázně 2:1 (0:1)
    So 07.03. 14:30 Doubravka - Hořovice 2:1 (2:1)
    So 07.03. 17:00 Hvězda Cheb - Petřín Plzeň 2:5 (0:2)
    Ne 08.03. 14:30 Sedlčany - Soběslav 0:3 (0:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 9 4 0 3 36:13 35
    2. 16 9 3 1 3 41:24 34
    3. 16 10 0 2 4 34:23 32
    4. 16 9 0 3 4 40:16 30
    5. 16 9 1 0 6 30:24 29
    6. 16 7 4 0 5 32:24 29
    7. 16 5 4 3 4 24:26 26
    8. 16 6 2 2 6 25:34 24
    9. 16 6 2 1 7 30:23 23
    10. 16 6 1 3 6 22:24 23
    11. 16 6 1 2 7 34:33 22
    12. 16 5 2 0 9 23:33 19
    13. 16 6 0 1 9 29:38 19
    14. 16 4 0 2 10 27:45 14
    15. 16 3 1 2 10 22:49 13
    16. 16 3 0 3 10 23:43 12

    Nejčtenější ze sportu