Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 13749
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Praha

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1641
    Týden:
    17
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Út 16.04. 17:00 Stodůlky - Solidarita B 3:1
    Út 16.04. 17:00 D. Počernice - Dejvice 8:0
    St 17.04. 17:00 Pankrác D - Žluté Lázně B 1:5
    St 17.04. 17:00 Roztoky - Žižkov B 2:4

    2.kolo

    Út 23.04. 17:00 Žluté Lázně B - Roztoky 1:4
    Út 23.04. 17:00 Dejvice - Stodůlky 1:5
    St 24.04. 17:00 Solidarita B - Pankrác D 3:2
    Út 04.06. 17:00 Žižkov B - D. Počernice 0:6

    3.kolo

    Út 30.04. 17:00 D. Počernice - Roztoky 5:1
    Út 30.04. 17:00 Stodůlky - Žižkov B 2:1
    Čt 02.05. 17:00 Solidarita B - Žluté Lázně B 4:2
    Čt 02.05. 17:00 Pankrác D - Dejvice 1:3

    4.kolo

    Po 06.05. 17:00 Žižkov B - Pankrác D 4:2
    Út 07.05. 17:00 Žluté Lázně B - D. Počernice 2:2
    Út 07.05. 17:00 Dejvice - Solidarita B 0:3
    Čt 09.05. 17:00 Roztoky - Stodůlky 2:3

    5.kolo

    Út 14.05. 17:00 Dejvice - Žluté Lázně B 3:3
    Út 14.05. 17:00 Stodůlky - D. Počernice 1:3
    St 15.05. 17:00 Solidarita B - Žižkov B 4:1
    St 15.05. 17:00 Pankrác D - Roztoky 0:5

    6.kolo

    Čt 16.05. 17:00 D. Počernice - Pankrác D 7:0
    Po 20.05. 17:00 Žižkov B - Dejvice 4:0
    Út 21.05. 17:00 Žluté Lázně B - Stodůlky 5:2
    St 22.05. 17:00 Roztoky - Solidarita B 2:4

    7.kolo

    Po 27.05. 17:00 Žižkov B - Žluté Lázně B 3:1
    St 29.05. 17:00 Pankrác D - Stodůlky 1:3
    St 29.05. 17:00 Solidarita B - D. Počernice 1:4
    Út 04.06. 17:00 Dejvice - Roztoky 2:5

    8.kolo

    Po 10.06. 17:00 Žižkov B - Roztoky 0:3
    Út 11.06. 17:00 Žluté Lázně B - Pankrác D 3:0
    Út 11.06. 17:00 Dejvice - D. Počernice 1:7
    St 12.06. 17:00 Solidarita B - Stodůlky 2:0

    9.kolo

    Út 18.06. 17:00 D. Počernice - Žižkov B 4:0
    Út 18.06. 17:00 Stodůlky - Dejvice 3:5
    St 19.06. 17:00 Roztoky - Žluté Lázně B 4:1
    St 19.06. 17:00 Pankrác D - Solidarita B 2:4

    10.kolo

    Po 24.06. 17:00 Žižkov B - Stodůlky 3:1
    Út 25.06. 17:00 Žluté Lázně B - Solidarita B 1:3
    Út 25.06. 17:00 Dejvice - Pankrác D 3:0
    St 26.06. 17:00 Roztoky - D. Počernice 1:3

    11.kolo

    Út 27.08. 17:00 D. Počernice - Žluté Lázně B 7:1
    Út 27.08. 17:00 Stodůlky - Roztoky 0:5
    St 28.08. 17:00 Solidarita B - Dejvice 4:3
    St 28.08. 17:00 Pankrác D - Žižkov B 4:2

    12.kolo

    Po 02.09. 17:00 Žižkov B - Solidarita B 2:5
    Út 03.09. 17:00 Žluté Lázně B - Dejvice 2:1
    Út 03.09. 17:00 D. Počernice - Stodůlky 5:0
    St 04.09. 17:00 Roztoky - Pankrác D 2:2

    13.kolo

    Út 10.09. 16:30 Stodůlky - Žluté Lázně B 1:4
    Út 10.09. 16:30 Dejvice - Žižkov B 2:2
    St 11.09. 16:30 Pankrác D - D. Počernice 1:6
    St 11.09. 16:30 Solidarita B - Roztoky 2:1

    14.kolo

    Út 17.09. 16:30 Žluté Lázně B - Žižkov B 5:3
    Út 17.09. 16:30 Stodůlky - Pankrác D 5:1
    Út 17.09. 16:30 D. Počernice - Solidarita B 2:2
    St 18.09. 16:30 Roztoky - Dejvice 5:3
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 12 2 0 69:11 26
    2. 14 11 1 2 42:25 23
    3. 14 7 1 6 42:30 15
    4. 14 6 2 6 36:38 14
    5. 14 6 0 8 29:39 12
    6. 14 5 1 8 29:41 11
    7. 14 3 2 9 27:52 8
    8. 14 1 1 12 17:55 3