Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 13748
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Praha

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2010
    Týden:
    15
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    Út 16.04. 17:00 Košíře - Řeporyje B 1:7
    St 17.04. 17:00 SK WATTO - Žižkov 1:4
    Čt 18.04. 17:00 Vršovice II B - Čimice 2:4
    Čt 18.04. 17:00 Pankrác C - Petrovice B 4:3

    2.kolo

    Út 23.04. 17:00 Řeporyje B - Vršovice II B 2:3
    Út 23.04. 17:00 Petrovice B - Košíře 4:3
    Út 23.04. 17:00 Čimice - SK WATTO 2:5
    Út 23.04. 17:00 Žižkov - Pankrác C 2:3

    3.kolo

    Út 30.04. 17:00 Petrovice B - Řeporyje B 6:1
    Út 30.04. 17:00 Košíře - Žižkov 2:3
    Čt 02.05. 17:00 SK WATTO - Vršovice II B 3:1
    Čt 02.05. 17:00 Pankrác C - Čimice 3:0

    4.kolo

    Po 06.05. 17:00 Řeporyje B - SK WATTO 3:3
    Út 07.05. 17:00 Žižkov - Petrovice B 3:1
    Út 07.05. 17:00 Čimice - Košíře 3:5
    Čt 06.06. 17:00 Vršovice II B - Pankrác C 1:5

    5.kolo

    Út 14.05. 17:00 Žižkov - Řeporyje B 4:2
    Út 14.05. 17:00 Košíře - Vršovice II B 3:1
    Čt 16.05. 17:00 Pankrác C - SK WATTO 5:3
    Út 04.06. 17:00 Petrovice B - Čimice 7:0

    6.kolo

    Po 20.05. 17:00 Řeporyje B - Pankrác C 2:6
    Út 21.05. 17:00 Čimice - Žižkov 2:3
    Čt 23.05. 17:00 Vršovice II B - Petrovice B 2:2
    St 05.06. 17:00 SK WATTO - Košíře 6:1

    7.kolo

    Út 28.05. 17:00 Čimice - Řeporyje B 1:5
    Út 04.06. 17:00 Žižkov - Vršovice II B 3:3
    Čt 13.06. 17:00 Košíře - Pankrác C 0:7
    Čt 19.09. 17:00 Petrovice B - SK WATTO 6:1

    8.kolo

    Po 10.06. 17:00 Řeporyje B - Košíře 4:0
    Út 11.06. 17:00 Čimice - Vršovice II B 2:4
    Út 11.06. 17:00 Petrovice B - Pankrác C 3:1
    Út 11.06. 17:00 Žižkov - SK WATTO 2:3

    9.kolo

    Út 18.06. 17:00 Košíře - Petrovice B 0:8
    Čt 20.06. 17:00 Vršovice II B - Řeporyje B 2:6
    Čt 20.06. 17:00 Pankrác C - Žižkov 3:3
    Út 24.09. 17:00 SK WATTO - Čimice 3:4

    10.kolo

    Po 24.06. 17:00 Řeporyje B - Petrovice B 3:4
    Út 25.06. 17:00 Žižkov - Košíře 5:1
    Út 25.06. 17:00 Čimice - Pankrác C 4:2
    Čt 12.09. 16:30 Vršovice II B - SK WATTO 2:4

    11.kolo

    Út 27.08. 17:00 Petrovice B - Žižkov 1:4
    Út 27.08. 17:00 Košíře - Čimice 3:2
    St 28.08. 17:00 SK WATTO - Řeporyje B 1:2
    Čt 29.08. 17:00 Pankrác C - Vršovice II B 3:1

    12.kolo

    Po 02.09. 17:00 Řeporyje B - Žižkov 1:5
    Út 03.09. 17:00 Čimice - Petrovice B 1:5
    St 04.09. 17:00 SK WATTO - Pankrác C 1:5
    Čt 05.09. 17:00 Vršovice II B - Košíře 3:5

    13.kolo

    Út 10.09. 16:30 Žižkov - Čimice 6:1
    Út 10.09. 16:30 Košíře - SK WATTO 4:4
    Út 10.09. 16:30 Petrovice B - Vršovice II B 4:2
    Čt 12.09. 16:30 Pankrác C - Řeporyje B 3:1

    14.kolo

    St 29.05. 16:30 SK WATTO - Petrovice B 2:3
    Po 16.09. 16:30 Řeporyje B - Čimice 4:1
    Út 17.09. 16:30 Vršovice II B - Žižkov 1:7
    Čt 19.09. 16:30 Pankrác C - Košíře 6:0
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 11 1 2 56:24 23
    2. 14 10 2 2 54:25 22
    3. 14 10 1 3 57:27 21
    4. 14 6 1 7 43:40 13
    5. 14 5 2 7 40:44 12
    6. 14 4 1 9 28:63 9
    7. 14 2 2 10 28:53 6
    8. 14 3 0 11 27:57 6