Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1373
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4096
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 10:00 Straškov - Mšené lázně 1:0 (0:0)
    Ne 22.08. 10:00 Čížkovice - Račiněves 5:3 (2:1)
    Ne 22.08. 10:00 Žitenice - Liběšice 9:1 (5:1)
    Ne 22.08. 10:00 Bezděkov - Černiv 7:3 (2:1)
    Ne 22.08. 10:00 Budyně - Velké Žernoseky 7:1 (4:1)
    Ne 22.08. 10:00 Pokratice - Lukavec 5:2 (3:1)
    Ne 22.08. 14:00 Podlusky - Sulejovice 4:5 (1:3)

    2.kolo

    Ne 29.08. 10:00 Velké Žernoseky - Pokratice 0:4 (0:2)
    Ne 29.08. 10:00 Černiv - Budyně 9:0 (7:0)
    Ne 29.08. 10:00 Mšené lázně - Bezděkov 7:1 (0:0)
    Ne 29.08. 10:00 Sulejovice - Straškov 6:4 (2:2)
    Ne 29.08. 10:00 Čížkovice - Liběšice 3:1 (1:0)
    Ne 29.08. 10:30 Račiněves - Lukavec 0:2 (0:0)
    Ne 29.08. 11:00 Žitenice - Podlusky 6:1 (3:1)

    3.kolo

    So 04.09. 10:00 Straškov - Žitenice 8:1 (1:0)
    So 04.09. 10:00 Lukavec - Velké Žernoseky 3:0 (1:0)
    Ne 05.09. 10:00 Liběšice - Račiněves 0:5 (0:4)
    Ne 05.09. 10:00 Bezděkov - Sulejovice 0:9 (0:5)
    Ne 05.09. 10:00 Budyně - Mšené lázně 3:2 (1:2)
    Ne 05.09. 10:00 Pokratice - Černiv 12:0 (9:0)
    Ne 05.09. 14:00 Podlusky - Čížkovice 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 11.09. 10:00 Žitenice - Bezděkov 1:2 (0:1)
    Ne 12.09. 10:00 Černiv - Lukavec 1:3 (0:2)
    Ne 12.09. 10:00 Mšené lázně - Pokratice 1:7 (0:3)
    Ne 12.09. 10:00 Sulejovice - Budyně 2:2 (2:1)
    Ne 12.09. 10:00 Čížkovice - Straškov 2:5 (0:3)
    Ne 12.09. 10:00 Liběšice - Podlusky 1:5 (0:1)
    Ne 12.09. 10:30 Račiněves - Velké Žernoseky 6:0 (4:0)

    5.kolo

    So 18.09. 10:00 Straškov - Liběšice 3:0k
    So 18.09. 10:00 Lukavec - Mšené lázně 6:0 (2:0)
    Ne 19.09. 10:00 Bezděkov - Čížkovice 3:2 (0:1)
    Ne 19.09. 10:00 Budyně - Žitenice 5:4 (4:1)
    Ne 19.09. 10:00 Velké Žernoseky - Černiv 1:3 (1:3)
    Ne 19.09. 14:00 Podlusky - Račiněves 7:1 (3:0)
    Ne 19.09. 14:00 Pokratice - Sulejovice 6:2 (2:0)

    6.kolo

    Ne 26.09. 10:00 Mšené lázně - Velké Žernoseky 5:3 (3:2)
    Ne 26.09. 10:00 Sulejovice - Lukavec 2:2 (0:1)
    Ne 26.09. 10:00 Čížkovice - Budyně 4:4 (2:2)
    Ne 26.09. 10:30 Račiněves - Černiv 2:1 (1:0)
    Ne 26.09. 11:00 Žitenice - Pokratice 0:11 (0:8)
    Ne 26.09. 14:00 Podlusky - Straškov 2:1 (0:0)
    Čt 28.10. 10:00 Liběšice - Bezděkov 1:7 (1:3)

    7.kolo

    So 02.10. 10:00 Straškov - Račiněves 9:3 (7:1)
    So 02.10. 10:00 Lukavec - Žitenice 7:1 (5:0)
    Ne 03.10. 10:00 Bezděkov - Podlusky 1:1 (1:0)
    Ne 03.10. 10:00 Budyně - Liběšice 4:0 (1:0)
    Ne 03.10. 10:00 Pokratice - Čížkovice 10:0 (4:0)
    Ne 03.10. 10:00 Velké Žernoseky - Sulejovice 4:6 (2:3)
    Ne 03.10. 10:00 Černiv - Mšené lázně 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 09.10. 10:00 Straškov - Bezděkov 10:2 (3:1)
    Ne 10.10. 10:00 Sulejovice - Černiv 2:1 (0:0)
    Ne 10.10. 10:00 Čížkovice - Lukavec 2:6 (0:3)
    Ne 10.10. 10:00 Liběšice - Pokratice 0:9 (0:4)
    Ne 10.10. 10:30 Račiněves - Mšené lázně 1:2 (1:0)
    Ne 10.10. 11:00 Žitenice - Velké Žernoseky 9:4 (4:3)
    Ne 10.10. 14:00 Podlusky - Budyně 3:2 (0:1)

    9.kolo

    So 16.10. 10:00 Lukavec - Liběšice 10:0 (8:0)
    Ne 17.10. 10:00 Bezděkov - Račiněves 4:3 (1:1)
    Ne 17.10. 10:00 Budyně - Straškov 1:7 (1:2)
    Ne 17.10. 10:00 Pokratice - Podlusky 5:1 (2:1)
    Ne 17.10. 10:00 Velké Žernoseky - Čížkovice 9:0 (2:0)
    Ne 17.10. 10:00 Černiv - Žitenice 1:3 (0:3)
    Ne 17.10. 10:00 Mšené lázně - Sulejovice 3:2 (2:2)

    10.kolo

    So 23.10. 10:00 Straškov - Pokratice 4:3 (2:1)
    Ne 24.10. 10:00 Čížkovice - Černiv 1:3 (1:1)
    Ne 24.10. 10:00 Liběšice - Velké Žernoseky 0:11 (0:5)
    Ne 24.10. 10:00 Bezděkov - Budyně 9:1 (3:0)
    Ne 24.10. 10:30 Račiněves - Sulejovice 1:3 (1:2)
    Ne 24.10. 11:00 Žitenice - Mšené lázně 3:3 (2:0)
    Ne 24.10. 14:00 Podlusky - Lukavec 1:2 (1:0)

    11.kolo

    So 30.10. 10:00 Lukavec - Straškov 7:0 (2:0)
    Ne 31.10. 10:00 Budyně - Račiněves 7:2 (1:1)
    Ne 31.10. 10:00 Pokratice - Bezděkov 7:3 (3:1)
    Ne 31.10. 10:00 Velké Žernoseky - Podlusky 1:5 (0:0)
    Ne 31.10. 10:00 Černiv - Liběšice 12:1 (4:1)
    Ne 31.10. 10:00 Mšené lázně - Čížkovice 12:0 (6:0)
    Ne 31.10. 10:00 Sulejovice - Žitenice 0k:3

    12.kolo

    So 06.11. 10:00 Straškov - Velké Žernoseky 6:3 (2:2)
    Ne 07.11. 10:00 Čížkovice - Sulejovice 0:5 (0:2)
    Ne 07.11. 10:00 Liběšice - Mšené lázně 0:5 (0:3)
    Ne 07.11. 10:00 Bezděkov - Lukavec 4:2 (1:1)
    Ne 07.11. 10:00 Budyně - Pokratice 1:9 (0:5)
    Ne 07.11. 10:30 Račiněves - Žitenice 3:4 (2:3)
    Ne 07.11. 14:00 Podlusky - Černiv 4:0 (3:0)

    13.kolo

    So 13.11. 10:00 Lukavec - Budyně 5:1 (3:1)
    So 13.11. 10:00 Mšené lázně - Podlusky 5:6 (3:0)
    Ne 14.11. 10:00 Pokratice - Račiněves 3:0k
    Ne 14.11. 10:00 Velké Žernoseky - Bezděkov 2:0 (1:0)
    Ne 14.11. 10:00 Černiv - Straškov 0:0 (0:0)
    Ne 14.11. 10:00 Sulejovice - Liběšice 14:0 (8:0)
    Ne 14.11. 11:00 Žitenice - Čížkovice 11:1 (4:0)

    14.kolo

    So 26.03. 10:00 Lukavec - Pokratice 0:0 (0:0)
    Ne 27.03. 10:00 Liběšice - Žitenice 1:7 (0:4)
    Ne 27.03. 10:00 Sulejovice - Podlusky 3:4 (1:2)
    Ne 27.03. 10:00 Mšené lázně - Straškov 1:3 (0:0)
    Ne 27.03. 10:00 Černiv - Bezděkov 0:3 (0:1)
    Ne 27.03. 10:00 Velké Žernoseky - Budyně 3:4 (1:3)
    Ne 27.03. 10:30 Račiněves - Čížkovice 8:1 (3:1)

    15.kolo

    So 02.04. 10:00 Lukavec - Račiněves 4:2 (2:0)
    Ne 03.04. 10:00 Pokratice - Velké Žernoseky 8:2 (4:1)
    Ne 03.04. 10:00 Budyně - Černiv 2:0 (0:0)
    Ne 03.04. 10:00 Bezděkov - Mšené lázně 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 10:00 Straškov - Sulejovice 4:3 (3:1)
    Ne 03.04. 10:00 Liběšice - Čížkovice 1:6 (0:4)
    Ne 03.04. 14:00 Podlusky - Žitenice 7:0 (1:0)

    16.kolo

    Ne 10.04. 10:00 Čížkovice - Podlusky 0:5 (0:2)
    Ne 10.04. 10:00 Sulejovice - Bezděkov 0:3 (0:1)
    Ne 10.04. 10:00 Mšené lázně - Budyně 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 10:00 Černiv - Pokratice 0:1 (0:1)
    Ne 10.04. 10:00 Velké Žernoseky - Lukavec 3:4 (0:0)
    Ne 10.04. 10:30 Račiněves - Liběšice 7:1 (5:0)
    Ne 10.04. 11:00 Žitenice - Straškov 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 16.04. 10:00 Lukavec - Černiv 4:0 (2:0)
    Ne 17.04. 10:00 Velké Žernoseky - Račiněves 4:0 (2:0)
    Ne 17.04. 10:00 Pokratice - Mšené lázně 5:2 (2:0)
    Ne 17.04. 10:00 Budyně - Sulejovice 3:3 (1:2)
    Ne 17.04. 10:00 Bezděkov - Žitenice 10:2 (3:1)
    Ne 17.04. 10:00 Straškov - Čížkovice 3:1 (1:1)
    Ne 17.04. 14:00 Podlusky - Liběšice 19:0 (8:0)

    18.kolo

    So 23.04. 10:00 Čížkovice - Bezděkov 1:4 (0:2)
    Ne 24.04. 10:00 Liběšice - Straškov 0:9 (0:3)
    Ne 24.04. 10:00 Sulejovice - Pokratice 3:10 (3:3)
    Ne 24.04. 10:00 Mšené lázně - Lukavec 1:1 (0:1)
    Ne 24.04. 10:00 Černiv - Velké Žernoseky 1:1 (1:0)
    Ne 24.04. 10:30 Račiněves - Podlusky 2:4 (1:2)
    Ne 24.04. 11:00 Žitenice - Budyně 3:0 (2:0)

    19.kolo

    So 30.04. 10:00 Lukavec - Sulejovice 3:0 (3:0)
    So 30.04. 10:00 Straškov - Podlusky 1:6 (0:2)
    Ne 01.05. 10:00 Černiv - Račiněves 2:1 (1:0)
    Ne 01.05. 10:00 Velké Žernoseky - Mšené lázně 4:2 (0:1)
    Ne 01.05. 10:00 Budyně - Čížkovice 9:0 (5:0)
    Ne 01.05. 10:00 Bezděkov - Liběšice 14:0 (9:0)
    Ne 01.05. 14:00 Pokratice - Žitenice 1:0 (0:0)

    20.kolo

    Ne 08.05. 10:00 Liběšice - Budyně 2:1 (2:1)
    Ne 08.05. 10:00 Čížkovice - Pokratice 0:10 (0:7)
    Ne 08.05. 10:00 Sulejovice - Velké Žernoseky 5:4 (2:2)
    Ne 08.05. 10:00 Mšené lázně - Černiv 2:2 (2:1)
    Ne 08.05. 10:30 Račiněves - Straškov 0:2 (0:0)
    Ne 08.05. 11:00 Žitenice - Lukavec 1:1 (0:1)
    Ne 08.05. 14:00 Podlusky - Bezděkov 0:4 (0:1)

    21.kolo

    So 14.05. 09:00 Lukavec - Čížkovice 8:0 (7:0)
    Ne 15.05. 10:00 Mšené lázně - Račiněves 7:3 (4:0)
    Ne 15.05. 10:00 Černiv - Sulejovice 2:0 (1:0)
    Ne 15.05. 10:00 Velké Žernoseky - Žitenice 3:3 (2:1)
    Ne 15.05. 10:00 Pokratice - Liběšice 17:1 (9:0)
    Ne 15.05. 10:00 Budyně - Podlusky 3:4 (1:1)
    Ne 15.05. 10:00 Bezděkov - Straškov 2:0 (1:0)

    22.kolo

    So 21.05. 10:00 Straškov - Budyně 7:1 (3:0)
    Ne 22.05. 10:00 Liběšice - Lukavec 2:3 (0:1)
    Ne 22.05. 10:00 Čížkovice - Velké Žernoseky 3:5 (0:4)
    Ne 22.05. 10:00 Sulejovice - Mšené lázně 3:7 (2:4)
    Ne 22.05. 10:30 Račiněves - Bezděkov 2:2 (1:1)
    Ne 22.05. 11:00 Žitenice - Černiv 2:3 (1:3)
    Ne 22.05. 14:00 Podlusky - Pokratice 1:1 (0:0)

    23.kolo

    So 28.05. 10:00 Lukavec - Podlusky 5:4 (2:0)
    Ne 29.05. 10:00 Sulejovice - Račiněves 6:2 (1:1)
    Ne 29.05. 10:00 Mšené lázně - Žitenice 7:3 (3:1)
    Ne 29.05. 10:00 Černiv - Čížkovice 4:2 (2:2)
    Ne 29.05. 10:00 Velké Žernoseky - Liběšice 5:3 (1:2)
    Ne 29.05. 10:00 Pokratice - Straškov 6:1 (2:1)
    Ne 29.05. 10:00 Budyně - Bezděkov 3:7 (1:4)

    24.kolo

    Ne 05.06. 10:00 Bezděkov - Pokratice 2:7 (0:2)
    Ne 05.06. 10:00 Straškov - Lukavec 1:1 (0:1)
    Ne 05.06. 10:00 Liběšice - Černiv 1:2 (0:2)
    Ne 05.06. 10:00 Čížkovice - Mšené lázně 0:3 (0:3)
    Ne 05.06. 10:30 Račiněves - Budyně 6:0 (5:0)
    Ne 05.06. 11:00 Žitenice - Sulejovice 2:4 (1:0)
    Ne 05.06. 14:00 Podlusky - Velké Žernoseky 15:1 (6:0)

    25.kolo

    So 11.06. 10:00 Lukavec - Bezděkov 11:1 (4:0)
    Ne 12.06. 10:00 Sulejovice - Čížkovice 2:3 (1:1)
    Ne 12.06. 10:00 Mšené lázně - Liběšice 8:1 (5:0)
    Ne 12.06. 10:00 Černiv - Podlusky 0:5 (0:2)
    Ne 12.06. 10:00 Velké Žernoseky - Straškov 3:1 (2:0)
    Ne 12.06. 10:00 Pokratice - Budyně 7:1 (2:1)
    Ne 12.06. 11:00 Žitenice - Račiněves 2:6 (1:3)

    26.kolo

    St 25.05. 18:00 Budyně - Lukavec 1:4 (0:2)
    So 18.06. 10:00 Straškov - Černiv 3:1 (1:1)
    So 18.06. 10:00 Podlusky - Mšené lázně 4:12 (0:4)
    Ne 19.06. 10:00 Bezděkov - Velké Žernoseky 9:0 (4:0)
    Ne 19.06. 10:00 Liběšice - Sulejovice 7:1 (3:1)
    Ne 19.06. 10:00 Čížkovice - Žitenice 3:0 (2:0)
    Ne 19.06. 10:30 Račiněves - Pokratice 6:3 (3:0)
    Správce soutěže: správce LTM

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 2 2 167:33 68
    2. 26 19 5 2 106:33 62
    3. 26 17 2 7 121:62 53
    4. 26 17 2 7 106:76 53
    5. 26 16 2 8 93:56 50
    6. 26 13 3 10 100:65 42
    7. 26 11 3 12 91:84 36
    8. 26 10 3 13 52:63 33
    9. 26 10 3 13 81:93 33
    10. 26 8 3 15 66:105 27
    11. 26 8 2 16 77:112 26
    12. 26 8 1 17 75:85 25
    13. 26 5 1 20 40:137 16
    14. 26 2 0 24 25:196 6

    Nejčtenější ze sportu