Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 28. ledna 2020
svátek má Otýlie.
Hlavní menu
  • ID: 13648
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    476
    Týden:
    27
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 06.04. 09:00 Velká Bíteš - Třebíč 0:3 (0:3)
    So 06.04. 11:15 Nedvědice - Slavoj Polná 0:3 (0:0)
    Ne 07.04. 10:45 Okříšky - Bystřice n.P. 2:5 (2:1)

    3.kolo

    So 13.04. 09:00 Slavoj Polná - Okříšky 1:1 (1:1)
    So 13.04. 10:45 Třebíč - Nedvědice 0:1 (0:1)
    St 15.05. 16:30 Bystřice n.P. - Velká Bíteš 7:4 (6:0)

    4.kolo

    So 20.04. 09:00 Velká Bíteš - Nedvědice 2:4 (1:2)
    Ne 21.04. 10:45 Okříšky - Třebíč 0:3 (0:1)
    Ne 21.04. 11:45 Bystřice n.P. - Slavoj Polná 7:1 (5:1)

    5.kolo

    So 27.04. 09:00 Slavoj Polná - Velká Bíteš 2:0 (0:0)
    Ne 28.04. 10:45 Třebíč - Bystřice n.P. 2:1 (0:0)
    Ne 28.04. 11:15 Nedvědice - Okříšky 3:2 (3:2)

    6.kolo

    So 04.05. 10:45 Třebíč - Slavoj Polná 3:0 (2:0)
    So 04.05. 11:15 Nedvědice - Bystřice n.P. 3:2 (1:1)
    Ne 05.05. 09:00 Velká Bíteš - Okříšky 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 18.05. 09:00 Velká Bíteš - Bystřice n.P. 0:2 (0:1)
    So 18.05. 11:15 Nedvědice - Třebíč 3:0 (1:0)
    Ne 19.05. 10:45 Okříšky - Slavoj Polná 1:8 (0:6)

    9.kolo

    So 25.05. 10:45 Slavoj Polná - Bystřice n.P. 5:4 (2:1)
    So 25.05. 11:15 Nedvědice - Velká Bíteš 0:4 (0:2)
    Ne 26.05. 10:45 Třebíč - Okříšky 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 01.06. 09:00 Velká Bíteš - Slavoj Polná 7:0 (2:0)
    So 01.06. 10:45 Okříšky - Nedvědice 0:3 (0:0)
    Ne 02.06. 11:45 Bystřice n.P. - Třebíč 4:1 (1:0)

    7.kolo

    So 11.05. 09:00 Slavoj Polná - Nedvědice 6:3 (2:2)
    So 11.05. 11:45 Bystřice n.P. - Okříšky 1:4 (0:1)
    St 05.06. 18:00 Třebíč - Velká Bíteš 2:2 (1:1)

    1.kolo

    So 08.06. 11:45 Bystřice n.P. - Nedvědice 1:4 (1:2)
    Ne 09.06. 10:45 Okříšky - Velká Bíteš 2:6 (2:3)
    Ne 09.06. 10:45 Slavoj Polná - Třebíč 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 7 0 3 24:20 21
    2. 10 6 1 3 16:11 19
    3. 10 5 1 4 26:27 16
    4. 10 5 0 5 34:26 15
    5. 10 3 1 6 26:24 10
    6. 10 2 1 7 14:32 7