Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13588
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10582
    Týden:
    69
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.09. 16:00 Kladno - Kolín 7:1
    So 12.09. 17:00 Vsetín - Šumperk 6:0
    So 12.09. 17:00 Havířov - Sokolov 1:2
    So 12.09. 17:00 Poruba - Benátky n./J. 3:1
    So 12.09. 17:30 Jihlava - Prostějov 3:2
    Po 14.09. 18:00 Slavia Praha - Ústí nad Labem 1:3
    Po 05.10. 18:00 Přerov - Vrchlabí 0k:5
    Po 25.01. 17:30 Litoměřice - Kadaň 7:1
    St 03.02. 17:30 Třebíč - Frýdek-Místek 1:3

    2.kolo

    St 16.09. 17:30 Benátky n./J. - Jihlava 4:1
    St 16.09. 18:00 Prostějov - Třebíč 6:3
    St 16.09. 18:00 Ústí nad Labem - Poruba 3:4 np
    St 16.09. 18:00 Sokolov - Litoměřice 12:5
    St 16.09. 18:00 Šumperk - Havířov 2:3 pp
    St 07.10. 18:00 Kladno - Přerov 3:2
    Po 11.01. 16:00 Vrchlabí - Vsetín 2:3
    Po 18.01. 18:00 Kolín - Frýdek-Místek 3:1
    So 20.02. 17:00 Kadaň - Slavia Praha 1:2

    3.kolo

    So 19.09. 17:00 Přerov - Kolín 4:5 pp
    So 19.09. 17:00 Vsetín - Kladno 4:3 pp
    So 19.09. 17:00 Litoměřice - Šumperk 5:3
    So 19.09. 17:00 Slavia Praha - Sokolov 3:2 pp
    So 19.09. 17:00 Poruba - Kadaň 11:1
    So 19.09. 17:30 Jihlava - Ústí nad Labem 5:1
    St 25.11. 17:30 Třebíč - Benátky n./J. 3:6
    Čt 03.12. 16:00 Havířov - Vrchlabí 3:1
    Čt 03.12. 17:00 Frýdek-Místek - Prostějov 2:3 pp

    4.kolo

    St 23.09. 17:30 Benátky n./J. - Frýdek-Místek 5:2
    St 23.09. 18:00 Kolín - Prostějov 2:3 pp
    St 23.09. 18:00 Kadaň - Jihlava 2:5
    St 23.09. 18:00 Sokolov - Poruba 2:3
    St 23.09. 18:00 Šumperk - Slavia Praha 0:4
    St 23.09. 18:00 Kladno - Havířov 5:1
    St 23.09. 18:00 Přerov - Vsetín 3:1
    Út 01.12. 16:00 Ústí nad Labem - Třebíč 0:4
    So 12.12. 16:00 Vrchlabí - Litoměřice 5:2

    5.kolo

    So 26.09. 16:00 Slavia Praha - Vrchlabí 4:3 np
    So 26.09. 17:00 Litoměřice - Kladno 3:2 pp
    So 26.09. 17:00 Poruba - Šumperk 4:1
    So 26.09. 17:00 Frýdek-Místek - Ústí nad Labem 6:0
    So 26.09. 17:30 Jihlava - Sokolov 2:3 pp
    So 26.09. 18:00 Prostějov - Benátky n./J. 6:5 pp
    St 09.12. 17:30 Třebíč - Kadaň 6:4
    St 16.12. 16:00 Havířov - Přerov 4:2
    St 20.01. 17:30 Vsetín - Kolín 2:1

    6.kolo

    St 16.09. 18:00 Kladno - Slavia Praha 2:4
    Po 28.09. 16:00 Ústí nad Labem - Prostějov 4:1
    Po 28.09. 17:00 Kadaň - Frýdek-Místek 2:3
    Po 28.09. 17:00 Šumperk - Jihlava 2:3
    Po 28.09. 17:00 Vsetín - Havířov 4:2
    Po 28.09. 18:00 Vrchlabí - Poruba 3:2
    St 07.10. 17:30 Benátky n./J. - Kolín 5:4
    So 21.11. 17:00 Sokolov - Třebíč 1:3
    Čt 03.12. 18:00 Přerov - Litoměřice 5:3

    7.kolo

    Út 29.09. 18:00 Sokolov - Frýdek-Místek 1:5
    St 30.09. 17:30 Litoměřice - Vsetín 3:4
    St 30.09. 17:30 Jihlava - Vrchlabí 5:3
    St 30.09. 17:30 Benátky n./J. - Ústí nad Labem 3:2 pp
    St 30.09. 18:00 Slavia Praha - Přerov 3:2
    St 30.09. 18:00 Poruba - Kladno 4:3 np
    St 30.09. 18:00 Prostějov - Kadaň 8:1
    Út 01.12. 16:00 Havířov - Kolín 3:2
    So 20.02. 17:30 Třebíč - Šumperk 5:1

    8.kolo

    So 03.10. 17:00 Kadaň - Benátky n./J. 4:3 np
    So 03.10. 17:00 Sokolov - Prostějov 5:2
    So 03.10. 17:00 Šumperk - Frýdek-Místek 5:0
    So 03.10. 17:00 Přerov - Poruba 3:0
    So 28.11. 16:00 Havířov - Litoměřice 6:3
    So 12.12. 17:00 Kolín - Ústí nad Labem 4:2
    St 16.12. 18:00 Kladno - Jihlava 7:5
    Po 04.01. 16:00 Vrchlabí - Třebíč 4:2
    St 27.01. 17:30 Vsetín - Slavia Praha 3:2

    9.kolo

    Út 06.10. 17:00 Frýdek-Místek - Vrchlabí 3:5
    St 07.10. 18:00 Prostějov - Šumperk 3:4
    St 25.11. 17:30 Poruba - Vsetín 2:1
    So 12.12. 17:30 Třebíč - Kladno 3:2
    Po 04.01. 16:00 Ústí nad Labem - Kadaň 8:3
    Po 11.01. 16:00 Litoměřice - Kolín 5:1
    Po 25.01. 17:00 Slavia Praha - Havířov 4:2
    St 27.01. 17:30 Jihlava - Přerov 2:4
    St 03.02. 16:00 Benátky n./J. - Sokolov 6:4

    10.kolo

    So 10.10. 17:00 Kolín - Kadaň 2:3
    So 10.10. 17:00 Šumperk - Benátky n./J. 2:3
    So 10.10. 17:10 Frýdek-Místek - Kladno 3:5
    So 10.10. 18:00 Vrchlabí - Prostějov 2:5
    Čt 03.12. 18:00 Sokolov - Ústí nad Labem 3:1
    St 09.12. 17:30 Vsetín - Jihlava 1:7
    So 19.12. 16:00 Přerov - Třebíč 4:0
    So 20.02. 17:00 Havířov - Poruba 2:1 pp
    St 24.02. 17:00 Litoměřice - Slavia Praha 7:4

    11.kolo

    So 21.11. 15:00 Benátky n./J. - Vrchlabí 2:1
    So 21.11. 16:00 Jihlava - Havířov 2:1 pp
    So 21.11. 17:00 Frýdek-Místek - Přerov 2:3
    So 28.11. 17:30 Třebíč - Vsetín 3:0
    Ne 29.11. 16:00 Poruba - Litoměřice 2:5
    Út 01.12. 17:00 Prostějov - Kladno 4:5 pp
    St 16.12. 17:00 Slavia Praha - Kolín 3:5
    Po 11.01. 18:00 Ústí nad Labem - Šumperk 4:1
    Po 11.01. 18:00 Kadaň - Sokolov 4:6

    12.kolo

    St 25.11. 16:30 Litoměřice - Jihlava 0:4
    St 25.11. 17:00 Vrchlabí - Ústí nad Labem 6:0
    Út 01.12. 17:30 Vsetín - Frýdek-Místek 5:2
    St 16.12. 18:00 Šumperk - Kadaň 3:7
    Po 11.01. 17:00 Přerov - Prostějov 4:2
    Po 11.01. 17:00 Havířov - Třebíč 1:2
    Po 11.01. 18:00 Kladno - Benátky n./J. 2:1
    Út 12.01. 17:00 Slavia Praha - Poruba 0:4
    Po 01.02. 18:00 Kolín - Sokolov 4:5

    13.kolo

    St 25.11. 17:00 Frýdek-Místek - Havířov 6:4
    So 28.11. 16:00 Poruba - Kolín 4:3
    Út 01.12. 16:00 Jihlava - Slavia Praha 3:4 pp
    Út 01.12. 17:30 Benátky n./J. - Přerov 1:4
    Út 01.12. 18:00 Kadaň - Vrchlabí 1:5
    Út 01.12. 18:00 Sokolov - Šumperk 8:1
    St 16.12. 17:00 Prostějov - Vsetín 1:2 pp
    St 16.12. 17:30 Třebíč - Litoměřice 3:4 pp
    Ne 07.02. 16:00 Ústí nad Labem - Kladno 2:1

    14.kolo

    So 19.09. 17:00 Havířov - Prostějov 4:1
    So 28.11. 16:00 Přerov - Ústí nad Labem 4:0
    Čt 03.12. 17:30 Vsetín - Benátky n./J. 4:1
    Čt 03.12. 17:30 Poruba - Jihlava 2:3 pp
    Čt 03.12. 18:00 Kolín - Šumperk 7:4
    Čt 03.12. 18:00 Kladno - Kadaň 7:4
    Čt 03.12. 18:00 Slavia Praha - Třebíč 7:1
    St 27.01. 16:00 Vrchlabí - Sokolov 5:2
    St 27.01. 17:30 Litoměřice - Frýdek-Místek 4:1

    15.kolo

    So 05.12. 16:00 Jihlava - Kolín 6:0
    So 05.12. 16:00 Prostějov - Litoměřice 4:3
    So 05.12. 16:00 Benátky n./J. - Havířov 1:0
    So 05.12. 16:00 Ústí nad Labem - Vsetín 3:2 pp
    So 05.12. 17:00 Frýdek-Místek - Slavia Praha 4:2
    So 05.12. 17:00 Kadaň - Přerov 3:2 np
    So 05.12. 17:00 Sokolov - Kladno 3:4 np
    So 05.12. 17:00 Šumperk - Vrchlabí 1:6
    So 05.12. 17:30 Třebíč - Poruba 4:1

    16.kolo

    So 26.09. 17:00 Vsetín - Kadaň 4:2
    St 09.12. 16:00 Havířov - Ústí nad Labem 1:2
    St 09.12. 16:00 Litoměřice - Benátky n./J. 3:1
    St 09.12. 17:00 Přerov - Sokolov 4:0
    St 09.12. 17:00 Slavia Praha - Prostějov 2:3
    St 09.12. 18:00 Kolín - Vrchlabí 3:2
    St 09.12. 18:00 Kladno - Šumperk 4:2
    Po 04.01. 18:00 Poruba - Frýdek-Místek 5:0
    St 24.02. 17:30 Jihlava - Třebíč 4:3 np

    17.kolo

    St 23.09. 18:00 Ústí nad Labem - Litoměřice 5:4 pp
    So 12.12. 15:00 Benátky n./J. - Slavia Praha 3:4
    So 12.12. 17:00 Frýdek-Místek - Jihlava 0:1
    So 12.12. 17:00 Kadaň - Havířov 2:9
    So 12.12. 17:00 Sokolov - Vsetín 4:3 pp
    So 12.12. 17:00 Šumperk - Přerov 2:3 pp
    St 30.12. 16:00 Prostějov - Poruba 1:3
    Po 25.01. 17:30 Třebíč - Kolín 5:0
    St 03.02. 14:20 Vrchlabí - Kladno 4:2

    18.kolo

    St 06.01. 16:00 Vrchlabí - Přerov 5:2
    St 06.01. 16:00 Ústí nad Labem - Slavia Praha 3:2 pp
    St 06.01. 17:00 Sokolov - Havířov 4:3
    St 06.01. 17:30 Benátky n./J. - Poruba 1:4
    St 06.01. 18:00 Kolín - Kladno 1:2
    St 06.01. 18:00 Šumperk - Vsetín 6:2
    St 06.01. 18:00 Kadaň - Litoměřice 1:4
    St 06.01. 18:00 Prostějov - Jihlava 3:5
    St 06.01. 18:00 Frýdek-Místek - Třebíč 2:3

    19.kolo

    So 09.01. 15:00 Slavia Praha - Kadaň 7:1
    So 09.01. 16:00 Poruba - Ústí nad Labem 4:3
    So 09.01. 16:00 Havířov - Šumperk 2:3 pp
    So 09.01. 16:00 Vsetín - Vrchlabí 2:4
    So 09.01. 16:00 Přerov - Kladno 4:3 np
    So 09.01. 17:00 Frýdek-Místek - Kolín 6:3
    So 09.01. 17:30 Třebíč - Prostějov 0:2
    So 09.01. 17:30 Jihlava - Benátky n./J. 3:4 np
    Po 18.01. 16:00 Litoměřice - Sokolov 4:3

    20.kolo

    St 13.01. 16:30 Vrchlabí - Havířov 5:3
    St 13.01. 16:30 Benátky n./J. - Třebíč 3:4 pp
    St 13.01. 17:00 Kolín - Přerov 3:2
    St 13.01. 17:00 Kadaň - Poruba 1:7
    St 13.01. 18:00 Kladno - Vsetín 5:3
    St 13.01. 18:00 Šumperk - Litoměřice 2:3 np
    St 13.01. 18:00 Sokolov - Slavia Praha 7:0
    St 13.01. 18:00 Ústí nad Labem - Jihlava 2:3 np
    St 13.01. 18:00 Prostějov - Frýdek-Místek 5:4

    21.kolo

    So 16.01. 15:00 Slavia Praha - Šumperk 9:5
    So 16.01. 15:30 Třebíč - Ústí nad Labem 2:1
    So 16.01. 16:00 Poruba - Sokolov 4:5 pp
    So 16.01. 16:00 Litoměřice - Vrchlabí 3:4 np
    So 16.01. 16:00 Havířov - Kladno 1:0
    So 16.01. 17:00 Prostějov - Kolín 11:3
    So 16.01. 17:00 Frýdek-Místek - Benátky n./J. 5:0
    So 16.01. 17:00 Vsetín - Přerov 2:3
    So 16.01. 17:30 Jihlava - Kadaň 6:3

    22.kolo

    St 16.09. 18:00 Kolín - Vsetín 3:0
    St 20.01. 16:00 Vrchlabí - Slavia Praha 2:1 pp
    St 20.01. 16:00 Ústí nad Labem - Frýdek-Místek 4:2
    St 20.01. 17:00 Přerov - Havířov 3:2 np
    St 20.01. 17:00 Kadaň - Třebíč 1:3
    St 20.01. 17:30 Benátky n./J. - Prostějov 3:2
    St 20.01. 18:00 Kladno - Litoměřice 3:2
    St 20.01. 18:00 Šumperk - Poruba 1:3
    St 20.01. 18:00 Sokolov - Jihlava 2:6

    23.kolo

    So 23.01. 15:00 Slavia Praha - Kladno 0:3
    So 23.01. 16:00 Poruba - Vrchlabí 2:5
    So 23.01. 16:00 Litoměřice - Přerov 4:5 pp
    So 23.01. 16:00 Havířov - Vsetín 2:3 pp
    So 23.01. 17:00 Kolín - Benátky n./J. 5:4
    So 23.01. 17:00 Prostějov - Ústí nad Labem 2:1
    So 23.01. 17:00 Frýdek-Místek - Kadaň 2:5
    So 23.01. 17:30 Třebíč - Sokolov 5:0k
    So 23.01. 17:30 Jihlava - Šumperk 5:0

    24.kolo

    So 10.10. 17:00 Přerov - Slavia Praha 4:2
    So 21.11. 17:00 Vsetín - Litoměřice 5:4
    So 28.11. 17:00 Vrchlabí - Jihlava 4:2
    St 27.01. 16:00 Ústí nad Labem - Benátky n./J. 5:4 pp
    St 27.01. 18:00 Kladno - Poruba 3:2
    St 27.01. 18:00 Šumperk - Třebíč 2:8
    St 27.01. 18:00 Kadaň - Prostějov 2:9
    Čt 28.01. 17:00 Kolín - Havířov 3:2
    Čt 25.02. 17:00 Frýdek-Místek - Sokolov 6:2

    25.kolo

    29.01. 17:00 Litoměřice - Havířov 5:2
    So 30.01. 15:00 Slavia Praha - Vsetín 3:1
    So 30.01. 16:00 Ústí nad Labem - Kolín 3:4 np
    So 30.01. 16:00 Poruba - Přerov 5:3
    So 30.01. 16:30 Třebíč - Vrchlabí 5:2
    So 30.01. 17:00 Benátky n./J. - Kadaň 4:1
    So 30.01. 17:00 Prostějov - Sokolov 5:3
    So 30.01. 17:00 Frýdek-Místek - Šumperk 6:3
    So 30.01. 17:30 Jihlava - Kladno 4:3 np

    26.kolo

    Po 28.09. 17:00 Sokolov - Benátky n./J. 5:1
    Po 25.01. 17:00 Vrchlabí - Frýdek-Místek 9:0
    Po 01.02. 18:00 Kladno - Třebíč 3:2 np
    St 03.02. 17:00 Havířov - Slavia Praha 5:1
    St 03.02. 17:00 Kadaň - Ústí nad Labem 1:5
    St 03.02. 17:30 Vsetín - Poruba 4:1
    St 03.02. 18:00 Kolín - Litoměřice 2:4
    St 03.02. 18:00 Přerov - Jihlava 4:3 np
    St 03.02. 18:00 Šumperk - Prostějov 3:6

    27.kolo

    So 06.02. 15:00 Benátky n./J. - Šumperk 1:3
    So 06.02. 15:00 Slavia Praha - Litoměřice 2:4
    So 06.02. 16:00 Ústí nad Labem - Sokolov 6:4
    So 06.02. 16:00 Kladno - Frýdek-Místek 5:1
    So 06.02. 16:00 Poruba - Havířov 6:5
    So 06.02. 16:30 Třebíč - Přerov 4:5 np
    So 06.02. 17:00 Kadaň - Kolín 3:5
    So 06.02. 17:00 Prostějov - Vrchlabí 4:1
    So 06.02. 17:30 Jihlava - Vsetín 1:2

    28.kolo

    St 17.02. 16:00 Přerov - Frýdek-Místek 3:0
    St 17.02. 16:00 Vrchlabí - Benátky n./J. 2:1
    St 17.02. 17:00 Litoměřice - Poruba 3:0
    St 17.02. 17:00 Havířov - Jihlava 3:2
    St 17.02. 17:30 Vsetín - Třebíč 3:0
    St 17.02. 18:00 Kolín - Slavia Praha 2:5
    St 17.02. 18:00 Kladno - Prostějov 4:2
    St 17.02. 18:00 Šumperk - Ústí nad Labem 6:2
    St 17.02. 18:00 Sokolov - Kadaň 10:0

    29.kolo

    St 07.10. 18:00 Poruba - Slavia Praha 0:1
    Po 14.12. 17:30 Třebíč - Havířov 3:1
    Po 01.02. 18:00 Kadaň - Šumperk 4:3
    So 20.02. 16:00 Ústí nad Labem - Vrchlabí 3:0
    So 20.02. 16:00 Benátky n./J. - Kladno 3:6
    So 20.02. 17:00 Sokolov - Kolín 4:1
    So 20.02. 17:00 Prostějov - Přerov 3:5
    So 20.02. 17:00 Frýdek-Místek - Vsetín 3:2
    So 20.02. 17:30 Jihlava - Litoměřice 6:0

    30.kolo

    So 12.09. 17:00 Litoměřice - Třebíč 4:3 pp
    Po 01.02. 17:00 Slavia Praha - Jihlava 3:4 pp
    St 24.02. 16:00 Přerov - Benátky n./J. 2:0
    St 24.02. 16:00 Vrchlabí - Kadaň 7:4
    St 24.02. 17:00 Havířov - Frýdek-Místek 1:4
    St 24.02. 17:30 Vsetín - Prostějov 5:1
    St 24.02. 18:00 Kolín - Poruba 5:4 np
    St 24.02. 18:00 Kladno - Ústí nad Labem 9:2
    St 24.02. 18:00 Šumperk - Sokolov 0:5

    31.kolo

    So 27.02. 16:00 Ústí nad Labem - Přerov 4:6
    So 27.02. 16:00 Benátky n./J. - Vsetín 0:4
    So 27.02. 16:30 Třebíč - Slavia Praha 1:3
    So 27.02. 17:00 Šumperk - Kolín 4:2
    So 27.02. 17:00 Sokolov - Vrchlabí 6:4
    So 27.02. 17:00 Kadaň - Kladno 2:3
    So 27.02. 17:00 Prostějov - Havířov 1:4
    So 27.02. 17:00 Frýdek-Místek - Litoměřice 1:5
    So 27.02. 17:30 Jihlava - Poruba 5:2

    32.kolo

    Ne 07.02. 15:00 Slavia Praha - Frýdek-Místek 3:4 pp
    St 03.03. 16:00 Přerov - Kadaň 3:1
    St 03.03. 16:00 Vrchlabí - Šumperk 4:2
    St 03.03. 17:00 Litoměřice - Prostějov 4:3
    St 03.03. 17:00 Havířov - Benátky n./J. 4:3 pp
    St 03.03. 17:00 Vsetín - Ústí nad Labem 1:0
    St 03.03. 17:30 Poruba - Třebíč 3:2
    St 03.03. 18:00 Kolín - Jihlava 2:8
    St 03.03. 18:00 Kladno - Sokolov 5:2

    33.kolo

    So 06.03. 16:00 Vrchlabí - Kolín 6:3
    So 06.03. 16:00 Ústí nad Labem - Havířov 3:2
    So 06.03. 17:00 Šumperk - Kladno 2:3
    So 06.03. 17:00 Sokolov - Přerov 0:1 pp
    So 06.03. 17:00 Kadaň - Vsetín 2:7
    So 06.03. 17:00 Benátky n./J. - Litoměřice 2:5
    So 06.03. 17:00 Prostějov - Slavia Praha 2:5
    So 06.03. 17:00 Frýdek-Místek - Poruba 1:7
    So 06.03. 17:30 Třebíč - Jihlava 1:3

    34.kolo

    Po 15.02. 16:00 Přerov - Šumperk 5:4 pp
    Po 08.03. 17:00 Slavia Praha - Benátky n./J. 7:2
    Po 08.03. 17:00 Litoměřice - Ústí nad Labem 4:3 np
    Po 08.03. 17:00 Havířov - Kadaň 5:4
    Po 08.03. 17:30 Jihlava - Frýdek-Místek 3:1
    Po 08.03. 17:30 Poruba - Prostějov 6:1
    Po 08.03. 17:30 Vsetín - Sokolov 7:2
    Po 08.03. 18:00 Kolín - Třebíč 3:6
    Po 08.03. 18:00 Kladno - Vrchlabí 6:1
    Správce soutěže: J Š

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 34 21 3 5 5 130:84 74
    2. 34 18 6 4 6 130:78 70
    3. 34 17 8 2 7 113:81 69
    4. 34 20 2 1 11 127:89 65
    5. 34 18 3 2 11 102:81 62
    6. 34 18 2 4 10 115:85 62
    7. 34 16 5 3 10 128:110 61
    8. 34 17 1 5 11 103:89 58
    9. 34 15 3 4 12 107:98 55
    10. 34 14 3 3 14 127:114 51
    11. 34 13 3 2 16 117:112 47
    12. 34 11 4 5 14 90:109 46
    13. 34 11 3 4 16 94:95 43
    14. 34 12 1 1 20 91:117 39
    15. 34 10 2 5 17 87:116 39
    16. 34 10 3 1 20 97:138 37
    17. 34 6 1 4 23 83:145 24
    18. 34 4 2 0 28 81:181 16

    Nejčtenější ze sportu