Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13587
  • Návštěvy: 908/3
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5595
    Týden:
    908
    Dnes:
    106
    On-line:
    3

    1.kolo

    Čt 17.09. 17:30 České Budějovice - Mountfield HK 1:5
    18.09. 17:15 Plzeň - Sparta Praha 5:3
    18.09. 17:30 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 3:2
    18.09. 17:30 Zlín - Olomouc 1:4
    18.09. 18:00 Liberec - Pardubice 7:1
    Út 26.01. 17:30 Litvínov - Vítkovice
    Út 26.01. 18:00 Kometa Brno - Třinec

    2.kolo

    Ne 20.09. 15:00 Sparta Praha - Zlín 3:0
    Ne 20.09. 15:30 Karlovy Vary - Třinec 2:5
    Ne 20.09. 16:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 5:2
    Ne 20.09. 16:20 Pardubice - Plzeň 3:2 pp
    Ne 20.09. 17:00 Olomouc - Liberec 1:4
    St 11.11. 15:00 Mountfield HK - Vítkovice 3:2
    Po 21.12. 17:30 Litvínov - Kometa Brno

    3.kolo

    25.09. 17:30 Zlín - Mountfield HK 2:3
    25.09. 17:30 Plzeň - Mladá Boleslav 4:2
    25.09. 18:00 Olomouc - Pardubice 3:2
    Út 06.10. 17:10 Karlovy Vary - Sparta Praha 2:3
    Ne 11.10. 17:00 Kometa Brno - České Budějovice 4:3 np
    20.11. 18:00 Liberec - Litvínov 1:2 np
    Út 15.12. 17:00 Třinec - Vítkovice

    4.kolo

    Ne 27.09. 16:00 Mountfield HK - Liberec 4:3 np
    Ne 27.09. 17:00 Pardubice - Zlín 0:2
    So 07.11. 15:30 Litvínov - Plzeň 1:4
    So 07.11. 17:00 České Budějovice - Karlovy Vary 4:5
    St 11.11. 17:00 Mladá Boleslav - Kometa Brno 2:1
    11.12. 18:30 Sparta Praha - Vítkovice
    Po 21.12. 17:00 Třinec - Olomouc

    5.kolo

    Út 29.09. 18:00 Olomouc - Mountfield HK 1:6
    Út 29.09. 18:30 Plzeň - České Budějovice 4:2
    So 07.11. 13:30 Sparta Praha - Pardubice 7:1
    Út 24.11. 18:00 Kometa Brno - Vítkovice 2:3
    11.12. 18:00 Liberec - Mladá Boleslav
    Út 05.01. 17:30 Karlovy Vary - Litvínov
    Út 23.02. 17:30 Zlín - Třinec

    6.kolo

    02.10. 17:30 České Budějovice - Vítkovice 2:3 pp
    02.10. 18:30 Sparta Praha - Liberec 3:0
    Út 24.11. 17:30 Litvínov - Olomouc 4:3 np
    Po 21.12. 17:30 Mladá Boleslav - Zlín
    Út 05.01. 17:00 Třinec - Plzeň
    Út 23.02. 18:00 Kometa Brno - Karlovy Vary
    Út 23.02. 18:00 Mountfield HK - Pardubice

    7.kolo

    20.11. 18:00 Olomouc - Sparta Praha 4:1
    Ne 22.11. 18:20 Mountfield HK - Litvínov 4:1
    Út 08.12. 17:00 Třinec - Pardubice
    Út 05.01. 17:30 Zlín - Kometa Brno
    Út 26.01. 17:30 Plzeň - Karlovy Vary
    Út 23.02. 17:30 Vítkovice - Mladá Boleslav
    Út 23.02. 18:00 Liberec - České Budějovice

    8.kolo

    09.10. 17:30 Vítkovice - Karlovy Vary 2:3
    09.10. 18:00 Kometa Brno - Plzeň 3:7
    St 11.11. 18:00 Liberec - Třinec 1:3
    Út 24.11. 17:20 České Budějovice - Zlín 1:4
    Út 08.12. 17:30 Mladá Boleslav - Olomouc
    Út 15.12. 17:30 Litvínov - Pardubice
    Út 05.01. 18:30 Sparta Praha - Mountfield HK

    9.kolo

    Ne 04.10. 16:00 Vítkovice - Plzeň 4:5 pp
    Ne 11.10. 17:20 Litvínov - Sparta Praha 1:3
    Út 24.11. 18:00 Mountfield HK - Třinec 0:3
    Út 08.12. 17:30 Zlín - Karlovy Vary
    Út 05.01. 18:00 Pardubice - Mladá Boleslav
    Út 05.01. 18:00 Olomouc - České Budějovice
    St 08.12. 18:00 Liberec - Kometa Brno

    10.kolo

    Út 09.02. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov
    Út 09.02. 17:30 Karlovy Vary - Olomouc
    Út 09.02. 17:30 Plzeň - Liberec
    Út 09.02. 17:30 České Budějovice - Pardubice
    Út 09.02. 17:30 Vítkovice - Zlín
    Út 09.02. 18:00 Kometa Brno - Mountfield HK
    Út 09.02. 18:30 Sparta Praha - Třinec

    11.kolo

    Út 22.09. 17:30 Litvínov - Třinec 3:6
    Út 15.12. 17:30 Zlín - Plzeň
    Út 15.12. 18:00 Liberec - Karlovy Vary
    Út 15.12. 18:00 Olomouc - Kometa Brno
    Út 15.12. 18:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav
    Út 15.12. 18:30 Sparta Praha - České Budějovice
    Po 21.12. 18:00 Pardubice - Vítkovice

    12.kolo

    Čt 21.01. 17:30 České Budějovice - Litvínov
    Čt 21.01. 17:30 Mladá Boleslav - Třinec
    Čt 21.01. 17:30 Karlovy Vary - Pardubice
    Čt 21.01. 17:30 Plzeň - Mountfield HK
    Čt 21.01. 17:30 Vítkovice - Olomouc
    Čt 21.01. 17:30 Zlín - Liberec
    Čt 21.01. 18:00 Kometa Brno - Sparta Praha

    14.kolo

    So 07.11. 19:00 Třinec - Kometa Brno 4:3 pp
    St 11.11. 18:00 Olomouc - Zlín 1:4
    Út 24.11. 17:00 Sparta Praha - Plzeň 1:3
    Út 24.11. 17:30 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 11:4
    Út 24.11. 18:00 Pardubice - Liberec 1:4
    Út 08.12. 17:30 Litvínov - Vítkovice
    Út 08.12. 18:00 Mountfield HK - České Budějovice

    15.kolo

    Po 09.11. 15:00 Zlín - Sparta Praha 4:6
    Po 09.11. 17:20 Liberec - Olomouc 2:1
    Po 09.11. 17:30 České Budějovice - Mladá Boleslav 1:2 pp
    Po 09.11. 17:30 Karlovy Vary - Třinec 2:7
    Po 09.11. 17:30 Vítkovice - Mountfield HK 2:1
    Po 09.11. 18:00 Kometa Brno - Litvínov 2:4
    Po 09.11. 19:20 Plzeň - Pardubice 5:2

    17.kolo

    St 11.11. 17:30 Karlovy Vary - České Budějovice 3:2
    13.11. 16:00 Liberec - Mountfield HK 4:1
    13.11. 16:30 Vítkovice - Sparta Praha 5:4 pp
    13.11. 17:00 Třinec - Olomouc 5:2
    13.11. 17:30 Zlín - Pardubice 3:2 np
    13.11. 17:30 Plzeň - Litvínov 2:1 np
    13.11. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 3:2

    18.kolo

    Ne 15.11. 13:15 Litvínov - Karlovy Vary 1:2
    Ne 15.11. 16:00 Vítkovice - Kometa Brno 2:3 np
    Ne 15.11. 16:00 Mladá Boleslav - Liberec 3:4 pp
    Ne 15.11. 16:00 Mountfield HK - Olomouc 4:0
    Ne 15.11. 17:00 Pardubice - Sparta Praha 1:3
    Ne 15.11. 17:00 České Budějovice - Plzeň 1:5
    Ne 15.11. 17:00 Třinec - Zlín 5:2

    13.kolo

    Út 17.11. 14:20 Třinec - České Budějovice 6:3
    Út 17.11. 15:30 Litvínov - Zlín 1:0
    Út 17.11. 16:00 Mountfield HK - Karlovy Vary 0:4
    Út 17.11. 16:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:3 pp
    Út 17.11. 16:00 Liberec - Vítkovice 0:3
    Út 17.11. 17:00 Pardubice - Kometa Brno 2:1
    Út 17.11. 17:00 Olomouc - Plzeň 1:2 pp

    19.kolo

    Út 29.09. 18:00 Liberec - Sparta Praha 3:2
    Čt 19.11. 18:00 Pardubice - Mountfield HK 2:5
    20.11. 17:00 Třinec - Plzeň 3:1
    20.11. 17:30 Karlovy Vary - Kometa Brno 4:2
    20.11. 17:30 Zlín - Mladá Boleslav 3:7
    20.11. 17:30 Vítkovice - České Budějovice 0:7
    Út 23.02. 18:00 Olomouc - Litvínov

    20.kolo

    Ne 20.09. 17:30 Litvínov - Mountfield HK 2:4
    Ne 22.11. 15:30 Karlovy Vary - Plzeň 1:0
    Ne 22.11. 16:00 Sparta Praha - Olomouc 7:1
    Ne 22.11. 16:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 2:4
    Ne 22.11. 17:00 Pardubice - Třinec 7:6 pp
    Ne 22.11. 17:00 Kometa Brno - Zlín 5:3
    Ne 22.11. 17:00 České Budějovice - Liberec 2:3 np

    21.kolo

    27.11. 17:00 Třinec - Liberec
    27.11. 17:30 Plzeň - Kometa Brno
    27.11. 17:30 Zlín - České Budějovice
    27.11. 17:30 Karlovy Vary - Vítkovice
    27.11. 18:00 Mountfield HK - Sparta Praha
    27.11. 18:00 Olomouc - Mladá Boleslav
    27.11. 18:00 Pardubice - Litvínov

    22.kolo

    Ne 29.11. 00:00 Plzeň - Vítkovice
    Ne 29.11. 00:00 Mladá Boleslav - Pardubice
    Ne 29.11. 00:00 Třinec - Mountfield HK
    Ne 29.11. 00:00 Sparta Praha - Litvínov
    Ne 29.11. 00:00 Karlovy Vary - Zlín
    Ne 29.11. 00:00 Kometa Brno - Liberec
    Ne 29.11. 00:00 České Budějovice - Olomouc

    23.kolo

    Út 01.12. 00:00 Mountfield HK - Kometa Brno
    Út 01.12. 00:00 Litvínov - Mladá Boleslav
    Út 01.12. 00:00 Olomouc - Karlovy Vary
    Út 01.12. 00:00 Liberec - Plzeň
    Út 01.12. 00:00 Třinec - Sparta Praha
    Út 01.12. 00:00 Pardubice - České Budějovice
    Út 01.12. 00:00 Zlín - Vítkovice

    24.kolo

    04.12. 00:00 České Budějovice - Sparta Praha
    04.12. 00:00 Plzeň - Zlín
    04.12. 00:00 Karlovy Vary - Liberec
    04.12. 00:00 Kometa Brno - Olomouc
    04.12. 00:00 Třinec - Litvínov
    04.12. 00:00 Mladá Boleslav - Mountfield HK
    04.12. 00:00 Vítkovice - Pardubice

    25.kolo

    Ne 06.12. 00:00 Litvínov - České Budějovice
    Ne 06.12. 00:00 Sparta Praha - Kometa Brno
    Ne 06.12. 00:00 Třinec - Mladá Boleslav
    Ne 06.12. 00:00 Pardubice - Karlovy Vary
    Ne 06.12. 00:00 Mountfield HK - Plzeň
    Ne 06.12. 00:00 Olomouc - Vítkovice
    Ne 06.12. 00:00 Liberec - Zlín

    26.kolo

    Ne 27.09. 17:20 Mladá Boleslav - Sparta Praha 4:2
    11.12. 00:00 Karlovy Vary - Mountfield HK
    11.12. 00:00 Kometa Brno - Pardubice
    11.12. 00:00 Plzeň - Olomouc
    11.12. 00:00 Zlín - Litvínov
    11.12. 00:00 České Budějovice - Třinec
    11.12. 00:00 Vítkovice - Liberec

    27.kolo

    Ne 13.12. 00:00 Kometa Brno - Třinec
    Ne 13.12. 00:00 Karlovy Vary - Mladá Boleslav
    Ne 13.12. 00:00 Plzeň - Sparta Praha
    Ne 13.12. 00:00 Vítkovice - Litvínov
    Ne 13.12. 00:00 Liberec - Pardubice
    Ne 13.12. 00:00 České Budějovice - Mountfield HK
    Ne 13.12. 00:00 Zlín - Olomouc

    28.kolo

    Út 22.12. 00:00 Mladá Boleslav - České Budějovice
    Út 22.12. 00:00 Pardubice - Plzeň
    Út 22.12. 00:00 Olomouc - Liberec
    Út 22.12. 00:00 Litvínov - Kometa Brno
    Út 22.12. 00:00 Třinec - Karlovy Vary
    Út 22.12. 00:00 Mountfield HK - Vítkovice
    Út 22.12. 00:00 Sparta Praha - Zlín

    29.kolo

    So 26.12. 00:00 Vítkovice - Třinec
    So 26.12. 00:00 Kometa Brno - České Budějovice
    So 26.12. 00:00 Zlín - Mountfield HK
    So 26.12. 00:00 Karlovy Vary - Sparta Praha
    So 26.12. 00:00 Plzeň - Mladá Boleslav
    So 26.12. 00:00 Olomouc - Pardubice
    So 26.12. 00:00 Liberec - Litvínov

    30.kolo

    Po 28.12. 00:00 Pardubice - Zlín
    Po 28.12. 00:00 Mladá Boleslav - Kometa Brno
    Po 28.12. 00:00 Litvínov - Plzeň
    Po 28.12. 00:00 Třinec - Olomouc
    Po 28.12. 00:00 České Budějovice - Karlovy Vary
    Po 28.12. 00:00 Sparta Praha - Vítkovice
    Po 28.12. 00:00 Mountfield HK - Liberec

    31.kolo

    St 30.12. 00:00 Vítkovice - Kometa Brno
    St 30.12. 00:00 Pardubice - Sparta Praha
    St 30.12. 00:00 Karlovy Vary - Litvínov
    St 30.12. 00:00 Plzeň - České Budějovice
    St 30.12. 00:00 Liberec - Mladá Boleslav
    St 30.12. 00:00 Olomouc - Mountfield HK
    St 30.12. 00:00 Zlín - Třinec

    32.kolo

    Ne 03.01. 00:00 Kometa Brno - Karlovy Vary
    Ne 03.01. 00:00 Mountfield HK - Pardubice
    Ne 03.01. 00:00 Litvínov - Olomouc
    Ne 03.01. 00:00 Sparta Praha - Liberec
    Ne 03.01. 00:00 Mladá Boleslav - Zlín
    Ne 03.01. 00:00 České Budějovice - Vítkovice
    Ne 03.01. 00:00 Plzeň - Třinec

    33.kolo

    08.01. 00:00 Mountfield HK - Litvínov
    08.01. 00:00 Pardubice - Třinec
    08.01. 00:00 Plzeň - Karlovy Vary
    08.01. 00:00 Zlín - Kometa Brno
    08.01. 00:00 Liberec - České Budějovice
    08.01. 00:00 Olomouc - Sparta Praha
    08.01. 00:00 Vítkovice - Mladá Boleslav

    34.kolo

    Ne 10.01. 00:00 Sparta Praha - Mountfield HK
    Ne 10.01. 00:00 Kometa Brno - Plzeň
    Ne 10.01. 00:00 Mladá Boleslav - Olomouc
    Ne 10.01. 00:00 Litvínov - Pardubice
    Ne 10.01. 00:00 Třinec - Liberec
    Ne 10.01. 00:00 České Budějovice - Zlín
    Ne 10.01. 00:00 Karlovy Vary - Vítkovice

    35.kolo

    15.01. 00:00 Vítkovice - Plzeň
    15.01. 00:00 Pardubice - Mladá Boleslav
    15.01. 00:00 Mountfield HK - Třinec
    15.01. 00:00 Litvínov - Sparta Praha
    15.01. 00:00 Zlín - Karlovy Vary
    15.01. 00:00 Liberec - Kometa Brno
    15.01. 00:00 Olomouc - České Budějovice

    36.kolo

    Ne 17.01. 00:00 Kometa Brno - Mountfield HK
    Ne 17.01. 00:00 Mladá Boleslav - Litvínov
    Ne 17.01. 00:00 Karlovy Vary - Olomouc
    Ne 17.01. 00:00 Plzeň - Liberec
    Ne 17.01. 00:00 Třinec - Sparta Praha
    Ne 17.01. 00:00 České Budějovice - Pardubice
    Ne 17.01. 00:00 Vítkovice - Zlín

    37.kolo

    Út 19.01. 00:00 Sparta Praha - České Budějovice
    Út 19.01. 00:00 Zlín - Plzeň
    Út 19.01. 00:00 Liberec - Karlovy Vary
    Út 19.01. 00:00 Olomouc - Kometa Brno
    Út 19.01. 00:00 Litvínov - Třinec
    Út 19.01. 00:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav
    Út 19.01. 00:00 Pardubice - Vítkovice

    38.kolo

    22.01. 00:00 České Budějovice - Litvínov
    22.01. 00:00 Kometa Brno - Sparta Praha
    22.01. 00:00 Mladá Boleslav - Třinec
    22.01. 00:00 Karlovy Vary - Pardubice
    22.01. 00:00 Plzeň - Mountfield HK
    22.01. 00:00 Vítkovice - Olomouc
    22.01. 00:00 Zlín - Liberec

    39.kolo

    Ne 24.01. 00:00 Mountfield HK - Karlovy Vary
    Ne 24.01. 00:00 Pardubice - Kometa Brno
    Ne 24.01. 00:00 Olomouc - Plzeň
    Ne 24.01. 00:00 Litvínov - Zlín
    Ne 24.01. 00:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav
    Ne 24.01. 00:00 Třinec - České Budějovice
    Ne 24.01. 00:00 Liberec - Vítkovice

    40.kolo

    29.01. 00:00 Třinec - Kometa Brno
    29.01. 00:00 Mladá Boleslav - Karlovy Vary
    29.01. 00:00 Sparta Praha - Plzeň
    29.01. 00:00 Litvínov - Vítkovice
    29.01. 00:00 Pardubice - Liberec
    29.01. 00:00 Mountfield HK - České Budějovice
    29.01. 00:00 Olomouc - Zlín

    41.kolo

    Ne 31.01. 00:00 České Budějovice - Mladá Boleslav
    Ne 31.01. 00:00 Plzeň - Pardubice
    Ne 31.01. 00:00 Liberec - Olomouc
    Ne 31.01. 00:00 Kometa Brno - Litvínov
    Ne 31.01. 00:00 Třinec - Karlovy Vary
    Ne 31.01. 00:00 Vítkovice - Mountfield HK
    Ne 31.01. 00:00 Zlín - Sparta Praha

    42.kolo

    Út 02.02. 00:00 Třinec - Vítkovice
    Út 02.02. 00:00 České Budějovice - Kometa Brno
    Út 02.02. 00:00 Mountfield HK - Zlín
    Út 02.02. 00:00 Sparta Praha - Karlovy Vary
    Út 02.02. 00:00 Mladá Boleslav - Plzeň
    Út 02.02. 00:00 Pardubice - Olomouc
    Út 02.02. 00:00 Litvínov - Liberec

    43.kolo

    05.02. 00:00 Zlín - Pardubice
    05.02. 00:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav
    05.02. 00:00 Plzeň - Litvínov
    05.02. 00:00 Olomouc - Třinec
    05.02. 00:00 Karlovy Vary - České Budějovice
    05.02. 00:00 Vítkovice - Sparta Praha
    05.02. 00:00 Liberec - Mountfield HK

    44.kolo

    Ne 07.02. 00:00 Kometa Brno - Vítkovice
    Ne 07.02. 00:00 Sparta Praha - Pardubice
    Ne 07.02. 00:00 Litvínov - Karlovy Vary
    Ne 07.02. 00:00 České Budějovice - Plzeň
    Ne 07.02. 00:00 Mladá Boleslav - Liberec
    Ne 07.02. 00:00 Mountfield HK - Olomouc
    Ne 07.02. 00:00 Třinec - Zlín

    16.kolo

    Po 15.02. 00:00 Vítkovice - Třinec
    Po 15.02. 00:00 České Budějovice - Kometa Brno
    Po 15.02. 00:00 Mountfield HK - Zlín
    Po 15.02. 00:00 Sparta Praha - Karlovy Vary
    Po 15.02. 00:00 Mladá Boleslav - Plzeň
    Po 15.02. 00:00 Pardubice - Olomouc
    Po 15.02. 00:00 Litvínov - Liberec

    45.kolo

    St 17.02. 00:00 Karlovy Vary - Kometa Brno
    St 17.02. 00:00 Pardubice - Mountfield HK
    St 17.02. 00:00 Olomouc - Litvínov
    St 17.02. 00:00 Liberec - Sparta Praha
    St 17.02. 00:00 Zlín - Mladá Boleslav
    St 17.02. 00:00 Vítkovice - České Budějovice
    St 17.02. 00:00 Plzeň - Třinec

    46.kolo

    19.02. 00:00 Litvínov - Mountfield HK
    19.02. 00:00 Pardubice - Třinec
    19.02. 00:00 Karlovy Vary - Plzeň
    19.02. 00:00 Kometa Brno - Zlín
    19.02. 00:00 České Budějovice - Liberec
    19.02. 00:00 Sparta Praha - Olomouc
    19.02. 00:00 Mladá Boleslav - Vítkovice

    47.kolo

    Ne 21.02. 00:00 Mountfield HK - Sparta Praha
    Ne 21.02. 00:00 Plzeň - Kometa Brno
    Ne 21.02. 00:00 Olomouc - Mladá Boleslav
    Ne 21.02. 00:00 Pardubice - Litvínov
    Ne 21.02. 00:00 Liberec - Třinec
    Ne 21.02. 00:00 Zlín - České Budějovice
    Ne 21.02. 00:00 Vítkovice - Karlovy Vary

    48.kolo

    26.02. 00:00 Plzeň - Vítkovice
    26.02. 00:00 Mladá Boleslav - Pardubice
    26.02. 00:00 Třinec - Mountfield HK
    26.02. 00:00 Sparta Praha - Litvínov
    26.02. 00:00 Karlovy Vary - Zlín
    26.02. 00:00 Kometa Brno - Liberec
    26.02. 00:00 České Budějovice - Olomouc

    49.kolo

    Ne 28.02. 00:00 Mountfield HK - Kometa Brno
    Ne 28.02. 00:00 Litvínov - Mladá Boleslav
    Ne 28.02. 00:00 Olomouc - Karlovy Vary
    Ne 28.02. 00:00 Liberec - Plzeň
    Ne 28.02. 00:00 Sparta Praha - Třinec
    Ne 28.02. 00:00 Pardubice - České Budějovice
    Ne 28.02. 00:00 Zlín - Vítkovice

    50.kolo

    Út 02.03. 00:00 České Budějovice - Sparta Praha
    Út 02.03. 00:00 Plzeň - Zlín
    Út 02.03. 00:00 Karlovy Vary - Liberec
    Út 02.03. 00:00 Kometa Brno - Olomouc
    Út 02.03. 00:00 Třinec - Litvínov
    Út 02.03. 00:00 Mladá Boleslav - Mountfield HK
    Út 02.03. 00:00 Vítkovice - Pardubice

    51.kolo

    05.03. 00:00 Litvínov - České Budějovice
    05.03. 00:00 Sparta Praha - Kometa Brno
    05.03. 00:00 Třinec - Mladá Boleslav
    05.03. 00:00 Pardubice - Karlovy Vary
    05.03. 00:00 Mountfield HK - Plzeň
    05.03. 00:00 Olomouc - Vítkovice
    05.03. 00:00 Liberec - Zlín

    52.kolo

    Ne 07.03. 00:00 Karlovy Vary - Mountfield HK
    Ne 07.03. 00:00 Kometa Brno - Pardubice
    Ne 07.03. 00:00 Plzeň - Olomouc
    Ne 07.03. 00:00 Zlín - Litvínov
    Ne 07.03. 00:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha
    Ne 07.03. 00:00 České Budějovice - Třinec
    Ne 07.03. 00:00 Vítkovice - Liberec
    Správce soutěže: Jan Šejhl

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 8 3 1 2 49:28 31
    2. 11 9 1 1 0 53:26 30
    3. 15 8 1 1 5 51:36 27
    4. 13 8 1 0 4 40:27 26
    5. 13 6 2 2 3 36:27 24
    6. 12 8 0 0 4 35:39 24
    7. 12 5 1 2 4 44:34 19
    8. 11 4 2 2 3 30:32 18
    9. 11 2 2 1 6 29:36 11
    10. 12 3 1 0 8 28:38 11
    11. 11 2 2 1 6 21:31 11
    12. 12 3 0 2 7 22:42 11
    13. 12 1 2 1 8 24:48 8
    14. 13 1 0 4 8 31:49 7

    Nejčtenější ze sportu