Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. prosince 2019
svátek má Albína.
Hlavní menu
  • ID: 13568
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Český Krumlov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    739
    Týden:
    19
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    31.08. 17:00 Český Krumlov B - Dolní Dvořiště 12:2 (7:2)
    31.08. 17:30 Zlatá Koruna - Benešov 27:0 (16:0)

    3.kolo

    07.09. 16:30 Dolní Dvořiště - Zlatá Koruna 0:4 (0:3)
    Ne 09.09. 10:00 Benešov - Český Krumlov B 0:21 (0:10)

    4.kolo

    Čt 13.09. 16:30 Český Krumlov B - Zlatá Koruna 0:3 (0:2)
    Ne 16.09. 10:00 Dolní Dvořiště - Benešov 16:1 (10:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:00 Dolní Dvořiště - Český Krumlov B 2:3 (1:2)
    Ne 23.09. 10:00 Benešov - Zlatá Koruna 1:15 (0:5)

    6.kolo

    Čt 27.09. 16:30 Český Krumlov B - Benešov 22:1 (11:0)
    28.09. 16:30 Zlatá Koruna - Dolní Dvořiště 6:2 (2:2)

    7.kolo

    05.10. 00:00 Zlatá Koruna - Český Krumlov B 2:4 (1:1)
    Ne 07.10. 10:00 Benešov - Dolní Dvořiště 0:23 (0:13)

    8.kolo

    Čt 11.10. 16:30 Český Krumlov B - Dolní Dvořiště 10:9 np (6:4)
    Čt 11.10. 17:00 Zlatá Koruna - Benešov 16:0 (12:0)

    9.kolo

    So 20.10. 10:00 Benešov - Český Krumlov B 1:16 (0:8)
    Út 23.10. 17:00 Dolní Dvořiště - Zlatá Koruna 2:3 (1:0)

    1.kolo

    Čt 25.10. 17:00 Zlatá Koruna - Český Krumlov B 4:3 (2:1)
    So 27.10. 10:00 Benešov - Dolní Dvořiště 0:15 (0:10)

    11.kolo

    So 13.04. 10:00 Dolní Dvořiště - Český Krumlov B 4:3 np (1:1)
    Ne 14.04. 10:00 Benešov - Zlatá Koruna 1:14 (1:8)

    12.kolo

    So 20.04. 10:00 Český Krumlov B - Benešov 16:3 (7:1)
    Út 23.04. 17:00 Zlatá Koruna - Dolní Dvořiště 9:4 (4:2)

    13.kolo

    26.04. 17:00 Zlatá Koruna - Český Krumlov B 9:1 (6:1)
    Ne 28.04. 10:00 Benešov - Dolní Dvořiště 1:16 (0:7)

    14.kolo

    03.05. 17:00 Zlatá Koruna - Benešov 16:0 (8:0)
    Ne 05.05. 12:00 Český Krumlov B - Dolní Dvořiště 8:2 (4:1)

    15.kolo

    So 11.05. 10:00 Dolní Dvořiště - Zlatá Koruna 0:4 (0:3)
    Ne 12.05. 10:00 Benešov - Český Krumlov B 4:6 (2:3)

    16.kolo

    So 18.05. 10:00 Dolní Dvořiště - Benešov 16:0 (7:0)
    So 18.05. 14:00 Český Krumlov B - Zlatá Koruna 1:7 (0:3)

    17.kolo

    Út 21.05. 17:30 Dolní Dvořiště - Český Krumlov B 3:4 np (2:2)
    Ne 26.05. 10:00 Benešov - Zlatá Koruna 0:17 (0:9)

    18.kolo

    31.05. 17:00 Zlatá Koruna - Dolní Dvořiště 16:2 (6:0)
    Ne 02.06. 12:30 Český Krumlov B - Benešov 11:0 (7:0)

    10.kolo

    So 08.06. 10:00 Dolní Dvořiště - Benešov 10:0 (3:0)
    Ne 09.06. 15:00 Český Krumlov B - Zlatá Koruna 3:0 (3:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout