Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13522
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1215
Týden:
10
Dnes:
6
On-line:
1

5.kolo

So 01.09. 10:00 Třebovice - Klimkovice 2:7 (1:1)
So 01.09. 10:00 Řepiště - Krasné Pole 5:0 (1:0)
Ne 02.09. 11:00 Václavovice - Vítkovice 1919 d 2:3 (1:1)
St 12.09. 17:00 Pustkovec - Polanka 7:3 (0:2)

6.kolo

St 05.09. 17:30 Krasné Pole - Václavovice 3:2 np (0:0)
07.09. 16:30 Klimkovice - Řepiště 4:2 (3:2)
Ne 09.09. 12:30 Polanka - Vítkovice 1919 d 4:3 (2:2)
Ne 09.09. 16:30 Pustkovec - Třebovice 4:5 np (0:3)

7.kolo

So 15.09. 10:00 Třebovice - Polanka 3:4 np (0:1)
So 15.09. 10:00 Řepiště - Pustkovec 4:3 np (1:3)
Ne 16.09. 11:00 Václavovice - Klimkovice 1:7 (0:2)
Po 24.09. 17:30 Vítkovice 1919 d - Krasné Pole 3:7 (1:5)

8.kolo

Út 18.09. 17:30 Vítkovice 1919 d - Klimkovice 2:8 (1:6)
So 22.09. 10:00 Řepiště - Třebovice 1:0 (0:0)
Ne 23.09. 11:00 Václavovice - Pustkovec 6:0 (4:0)
Ne 23.09. 12:30 Polanka - Krasné Pole 7:6 np (3:6)

9.kolo

28.09. 16:30 Klimkovice - Krasné Pole 7:3 (2:2)
So 29.09. 10:00 Řepiště - Polanka 3:2 np (2:1)
So 29.09. 10:00 Třebovice - Václavovice 8:1 (4:0)
Ne 30.09. 16:30 Pustkovec - Vítkovice 1919 d 1:0 (1:0)

10.kolo

St 03.10. 17:00 Krasné Pole - Pustkovec 7:3 (4:3)
05.10. 17:00 Polanka - Klimkovice 3:8 (1:4)
Ne 07.10. 11:00 Václavovice - Řepiště 2:3 (0:1)
Po 08.10. 16:30 Vítkovice 1919 d - Třebovice 6:0 (2:0)

11.kolo

Čt 11.10. 16:00 Řepiště - Vítkovice 1919 d 2:3 (2:2)
So 13.10. 10:00 Třebovice - Krasné Pole 3:4 (1:1)
Ne 14.10. 11:00 Václavovice - Polanka 6:5 (5:2)
Ne 14.10. 16:30 Pustkovec - Klimkovice 1:14 (1:6)

2.kolo

19.10. 16:30 Vítkovice 1919 d - Pustkovec 3:1 (2:0)
Ne 21.10. 10:30 Polanka - Řepiště 2:3 (0:2)
Ne 21.10. 11:00 Václavovice - Třebovice 3:2 np (0:1)
So 03.11. 10:30 Krasné Pole - Klimkovice 1:5 (1:1)

4.kolo

Út 30.10. 15:30 Vítkovice 1919 d - Řepiště 2:3 (1:1)
St 31.10. 15:30 Krasné Pole - Třebovice 5:6 (4:3)
02.11. 15:30 Klimkovice - Pustkovec 10:2 (5:2)
Ne 04.11. 10:30 Polanka - Václavovice 2:3 np (1:2)

1.kolo

Po 22.10. 16:30 Klimkovice - Vítkovice 1919 d 12:5 (6:3)
So 27.10. 10:00 Třebovice - Řepiště 0:2 (0:0)
Ne 28.10. 15:30 Pustkovec - Václavovice 3:9 (0:3)
St 07.11. 15:00 Krasné Pole - Polanka 5:7 (4:2)

3.kolo

Čt 01.11. 15:00 Třebovice - Vítkovice 1919 d 3:4 np (1:1)
So 10.11. 10:00 Řepiště - Václavovice 3:1 (1:1)
So 10.11. 10:30 Klimkovice - Polanka 0k:3
Ne 11.11. 15:00 Pustkovec - Krasné Pole 2:6 (1:2)

17.kolo

05.04. 16:30 Klimkovice - Polanka 2:3 (1:2)
So 06.04. 10:00 Třebovice - Vítkovice 1919 d 11:0 (6:0)
So 06.04. 10:00 Řepiště - Václavovice 1:3 (1:1)
Ne 07.04. 16:30 Pustkovec - Krasné Pole 2:12 (1:7)

18.kolo

Út 09.04. 17:30 Vítkovice 1919 d - Řepiště 4:3 np (2:1)
St 10.04. 16:30 Klimkovice - Pustkovec 12:0 (7:0)
St 10.04. 17:30 Krasné Pole - Třebovice 1:2 (0:1)
Ne 14.04. 12:30 Polanka - Václavovice 1:4 (1:1)

19.kolo

St 17.04. 17:30 Řepiště - Krasné Pole 8:3 (5:2)
Čt 25.04. 17:00 Pustkovec - Polanka 13:3 (6:0)
Po 29.04. 17:00 Třebovice - Klimkovice 3:4 np (1:1)
Po 27.05. 17:30 Václavovice - Vítkovice 1919 d 3:2 np (1:0)

20.kolo

St 24.04. 17:30 Krasné Pole - Václavovice 7:5 (4:1)
26.04. 16:30 Klimkovice - Řepiště 1:2 np (1:0)
Ne 28.04. 13:00 Polanka - Vítkovice 1919 d 3:2 (1:0)
Ne 28.04. 16:30 Pustkovec - Třebovice 6:14 (3:5)

21.kolo

Út 30.04. 17:30 Vítkovice 1919 d - Krasné Pole 4:10 (1:6)
So 04.05. 10:00 Řepiště - Pustkovec 7:1 (4:1)
Ne 05.05. 11:00 Václavovice - Klimkovice 3:1 (2:1)
Út 28.05. 17:00 Třebovice - Polanka 3:4 (1:3)

12.kolo

Út 07.05. 17:30 Vítkovice 1919 d - Václavovice 0:11 (0:7)
St 08.05. 17:30 Krasné Pole - Řepiště 9:2 (4:1)
10.05. 16:30 Klimkovice - Třebovice 2:3 (1:1)
Ne 12.05. 13:00 Polanka - Pustkovec 5:3 (2:1)

13.kolo

Út 14.05. 17:30 Vítkovice 1919 d - Polanka 1:12 (0:6)
So 18.05. 10:00 Třebovice - Pustkovec 3:2 (2:1)
Ne 19.05. 11:00 Václavovice - Krasné Pole 5:9 (2:2)
St 22.05. 17:00 Řepiště - Klimkovice 4:1 (2:0)

14.kolo

St 22.05. 17:30 Krasné Pole - Vítkovice 1919 d 15:3 (7:0)
24.05. 16:30 Klimkovice - Václavovice 1:4 (0:2)
Ne 26.05. 13:30 Polanka - Třebovice 2:3 (2:2)
Ne 26.05. 16:30 Pustkovec - Řepiště 4:5 (2:3)

15.kolo

31.05. 16:30 Klimkovice - Vítkovice 1919 d 13:1 (5:1)
31.05. 17:30 Krasné Pole - Polanka 13:4 (7:3)
So 01.06. 10:00 Třebovice - Řepiště 3:2 (1:1)
Ne 02.06. 16:30 Pustkovec - Václavovice 4:2 (2:2)

16.kolo

Út 04.06. 17:30 Vítkovice 1919 d - Pustkovec 4:6 (4:3)
07.06. 17:30 Krasné Pole - Klimkovice 6:3 (2:1)
Ne 09.06. 11:00 Václavovice - Třebovice 4:2 (1:0)
Ne 09.06. 13:30 Polanka - Řepiště 3:2 (1:0)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 21 11 3 1 6 64:50 40
2. 21 12 1 1 7 121:53 39
3. 21 12 1 1 7 131:87 39
4. 21 9 3 1 8 77:66 34
5. 21 9 1 4 7 78:64 33
6. 21 9 2 2 8 80:91 33
7. 21 5 0 2 14 68:132 17
8. 21 4 2 1 14 53:129 17

Nejčtenější ze sportu