Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13435
  • Návštěvy: 6/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Ústí nad Labem  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1885
    Týden:
    6
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    Čt 30.08. 17:30 Povrly - Petrovice 9:2 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Chabařovice - Brná 3:2 np (0:0)
    Ne 02.09. 10:00 Chuderov - Malečov 15:0 (9:0)
    Ne 02.09. 10:00 Skorotice - Svádov-Olšinky 2:1 (0:0)
    Ne 02.09. 14:30 Neštěmice B - Tisá 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:00 Petrovice - Chuderov 4:7 (2:3)
    So 08.09. 10:00 Svádov-Olšinky - Chabařovice 1:3 (1:1)
    So 08.09. 10:00 Malečov - Skorotice 2:10 (1:5)
    Ne 09.09. 09:30 Brná - Neštěmice B 0:6 (0:3)
    Ne 09.09. 10:00 Tisá - Povrly 6:2 (3:0)

    1.kolo

    St 19.09. 17:00 Petrovice - Neštěmice B 6:4 (2:3)
    St 19.09. 17:00 Tisá - Chabařovice 1:2 np (1:0)
    Čt 20.09. 17:00 Brná - Skorotice 1:6 (0:5)
    St 26.09. 17:00 Povrly - Chuderov 1:10 (1:4)
    St 26.09. 17:00 Svádov-Olšinky - Malečov 5:0 (3:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:00 Malečov - Neštěmice B 0:13 (0:7)
    Ne 23.09. 09:30 Brná - Petrovice 4:3 np (2:1)
    Ne 23.09. 10:00 Tisá - Chuderov 2:5 (1:3)
    Ne 23.09. 13:00 Svádov-Olšinky - Povrly 7:1 (1:0)
    Ne 23.09. 17:00 Skorotice - Chabařovice 1:5 (1:2)

    6.kolo

    So 29.09. 10:00 Neštěmice B - Skorotice 0:1 (0:1)
    So 29.09. 10:00 Povrly - Malečov 13:2 (7:1)
    So 29.09. 10:00 Petrovice - Svádov-Olšinky 1:4 (1:2)
    Ne 30.09. 10:00 Chuderov - Chabařovice 2:3 np (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Tisá - Brná 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 06.10. 10:00 Svádov-Olšinky - Tisá 5:0 (2:0)
    So 06.10. 10:00 Malečov - Petrovice 0:5 (0:3)
    So 06.10. 10:00 Skorotice - Povrly 2:6 (0:3)
    So 06.10. 14:30 Chabařovice - Neštěmice B 2:3 (0:1)
    Ne 07.10. 09:30 Brná - Chuderov 2:8 (0:5)

    4.kolo

    So 15.09. 10:00 Povrly - Brná 3:2 (1:1)
    So 15.09. 10:00 Petrovice - Tisá 2:8 (0:3)
    So 15.09. 13:00 Neštěmice B - Svádov-Olšinky 5:1 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Chuderov - Skorotice 9:3 (5:2)
    St 10.10. 17:00 Chabařovice - Malečov 10:1 (7:1)

    8.kolo

    So 13.10. 10:00 Povrly - Chabařovice 6:3 (2:3)
    So 13.10. 10:00 Petrovice - Skorotice 0:11 (0:6)
    Ne 14.10. 09:30 Brná - Svádov-Olšinky 1:2 (1:1)
    Ne 14.10. 10:00 Chuderov - Neštěmice B 4:3 (2:2)
    Ne 14.10. 10:00 Tisá - Malečov 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 20.10. 10:00 Malečov - Brná 0:9 (0:1)
    So 20.10. 13:00 Neštěmice B - Povrly 1:2 np (1:1)
    So 20.10. 13:30 Svádov-Olšinky - Chuderov 1:4 (1:2)
    So 20.10. 14:30 Chabařovice - Petrovice 6:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Skorotice - Tisá 3:1 (2:1)

    11.kolo

    So 13.04. 10:00 Malečov - Chuderov 0:3 (0:2)
    Ne 14.04. 09:30 Brná - Chabařovice 5:6 (2:3)
    Ne 14.04. 10:00 Svádov-Olšinky - Skorotice 9:4 (3:2)
    Ne 14.04. 10:00 Tisá - Neštěmice B 5:4 (3:1)
    Út 16.04. 17:00 Petrovice - Povrly 5:6 np (2:2)

    12.kolo

    So 20.04. 10:00 Povrly - Tisá 9:3 (2:3)
    So 20.04. 12:00 Neštěmice B - Brná 1:2 (0:1)
    Ne 21.04. 10:00 Chuderov - Petrovice 11:4 (6:3)
    Ne 21.04. 10:30 Chabařovice - Svádov-Olšinky 5:2 (2:0)
    Čt 25.04. 16:30 Skorotice - Malečov 5:4 (3:2)

    14.kolo

    So 04.05. 09:00 Petrovice - Brná 4:5 (1:4)
    So 04.05. 12:00 Neštěmice B - Malečov 7:0 (4:0)
    Ne 05.05. 10:00 Chuderov - Tisá 8:0 (1:0)
    Ne 05.05. 10:30 Chabařovice - Skorotice 3:1 (0:0)
    St 22.05. 17:30 Povrly - Svádov-Olšinky 6:0 (4:0)

    16.kolo

    So 18.05. 10:00 Petrovice - Malečov 8:0 (4:0)
    So 18.05. 10:00 Povrly - Skorotice 3:5 (3:2)
    Ne 19.05. 10:00 Chuderov - Brná 7:2 (3:1)
    Ne 19.05. 10:00 Tisá - Svádov-Olšinky 0:8 (0:5)
    Ne 19.05. 10:00 Neštěmice B - Chabařovice 2:4 (2:1)

    17.kolo

    So 25.05. 10:00 Neštěmice B - Chuderov 4:3 (3:1)
    So 25.05. 10:00 Malečov - Tisá 1:4 (0:2)
    Ne 26.05. 10:00 Skorotice - Petrovice 10:2 (5:1)
    Ne 26.05. 10:00 Svádov-Olšinky - Brná 4:1 (1:0)
    Ne 26.05. 10:30 Chabařovice - Povrly 4:5 (2:3)

    15.kolo

    So 11.05. 13:00 Malečov - Povrly 1:5 (1:3)
    Ne 12.05. 09:30 Brná - Tisá 4:3 (3:2)
    Ne 12.05. 10:00 Skorotice - Neštěmice B 4:3 (3:1)
    Ne 12.05. 10:00 Svádov-Olšinky - Petrovice 2:3 (2:1)
    St 29.05. 17:00 Chabařovice - Chuderov 3:4 np (1:0)

    18.kolo

    So 01.06. 10:00 Petrovice - Chabařovice 3:7 (2:3)
    So 01.06. 10:00 Povrly - Neštěmice B 4:3 np (1:1)
    Ne 02.06. 09:30 Brná - Malečov 7:0 (5:0)
    Ne 02.06. 10:00 Chuderov - Svádov-Olšinky 2:3 np (1:0)
    Ne 02.06. 10:00 Tisá - Skorotice 2:7 (1:2)

    10.kolo

    So 06.04. 13:00 Malečov - Svádov-Olšinky 0:4 (0:2)
    Ne 07.04. 10:00 Skorotice - Brná 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 10:30 Chabařovice - Tisá 7:1 (2:0)
    Ne 07.04. 15:00 Neštěmice B - Petrovice 5:1 (3:0)
    Po 03.06. 17:00 Chuderov - Povrly 2:1 (2:0)

    13.kolo

    Čt 25.04. 16:30 Brná - Povrly 5:1 (2:0)
    So 27.04. 13:30 Malečov - Chabařovice 6:5 (2:4)
    Ne 28.04. 10:00 Svádov-Olšinky - Neštěmice B 1:3 (0:1)
    Ne 28.04. 10:00 Tisá - Petrovice 4:1 (3:0)
    Ne 09.06. 10:00 Skorotice - Chuderov 4:0 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 13 1 2 2 103:38 43
    2. 18 13 0 0 5 82:51 39
    3. 18 10 3 1 4 78:45 37
    4. 18 9 3 0 6 80:63 33
    5. 18 9 0 2 7 69:38 29
    6. 18 9 1 0 8 59:41 29
    7. 18 7 0 1 10 44:70 22
    8. 18 6 1 1 10 52:61 21
    9. 18 4 0 2 12 54:101 14
    10. 18 1 0 0 17 17:130 3

    Nejčtenější ze sportu