Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 13412
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-západ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6866
    Týden:
    22
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Jeneč - Nučice 0:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Černošice - Roztoky 1:5 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Třebotov - Horoměřice 0:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Všenorský SK - Středokluky 0:4 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Červený Újezd - Kazín 5:3 (1:2)
    Ne 26.08. 17:00 Kosoř B - Velké Přílepy 2:3 (0:3)
    Ne 26.08. 17:00 Zbuzany B - Vonoklasy 1:1 (0:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:30 Kosoř B - Jeneč 3:2 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Kazín - Zbuzany B 2:4 (2:2)
    So 01.09. 17:00 Středokluky - Červený Újezd 0:2 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Roztoky - Třebotov 6:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Nučice - Černošice 5:1 (3:1)
    Ne 02.09. 17:00 Velké Přílepy - Vonoklasy 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Horoměřice - Všenorský SK 5:2 (3:2)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Jeneč - Velké Přílepy 8:0 (3:0)
    So 08.09. 17:00 Černošice - Kosoř B 2:4 (0:3)
    So 08.09. 17:00 Třebotov - Nučice 1:2 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Všenorský SK - Roztoky 2:4 (1:2)
    So 08.09. 17:00 Červený Újezd - Horoměřice 5:2 (3:0)
    So 08.09. 17:00 Vonoklasy - Kazín 0:4 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Zbuzany B - Středokluky 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Středokluky - Vonoklasy 1:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Roztoky - Červený Újezd 0:2 (0:2)
    So 15.09. 16:30 Nučice - Všenorský SK 2:2 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Jeneč - Černošice 9:1 (6:0)
    Ne 16.09. 16:30 Velké Přílepy - Kazín 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Horoměřice - Zbuzany B 0:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Kosoř B - Třebotov 5:2 (3:2)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Černošice - Velké Přílepy 2:2 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Třebotov - Jeneč 0:2 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Všenorský SK - Kosoř B 8:0 (4:0)
    So 22.09. 16:30 Červený Újezd - Nučice 11:0 (5:0)
    So 22.09. 16:30 Vonoklasy - Horoměřice 1:4 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Kazín - Středokluky 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Zbuzany B - Roztoky 7:3 (3:1)

    6.kolo

    28.09. 11:00 Černošice - Třebotov 2:2 (0:2)
    28.09. 15:00 Roztoky - Vonoklasy 9:2 (4:0)
    So 29.09. 16:30 Nučice - Zbuzany B 4:2 (3:2)
    So 29.09. 16:30 Jeneč - Všenorský SK 0:2 (0:1)
    Ne 30.09. 16:30 Velké Přílepy - Středokluky 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:30 Horoměřice - Kazín 0:5 (0:3)
    Ne 30.09. 16:30 Kosoř B - Červený Újezd 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Třebotov - Velké Přílepy 3:1 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Všenorský SK - Černošice 5:2 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Červený Újezd - Jeneč 1:2 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Vonoklasy - Nučice 0:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Kazín - Roztoky 2:4 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Středokluky - Horoměřice 3:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Zbuzany B - Kosoř B 13:0 (9:0)

    8.kolo

    So 13.10. 16:00 Roztoky - Středokluky 2:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Nučice - Kazín 0:2 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Jeneč - Zbuzany B 4:7 (2:6)
    So 13.10. 16:00 Černošice - Červený Újezd 2:2 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Třebotov - Všenorský SK 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Velké Přílepy - Horoměřice 0:4 (0:2)
    Ne 14.10. 16:00 Kosoř B - Vonoklasy 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Všenorský SK - Velké Přílepy 4:3 (2:3)
    So 20.10. 15:30 Červený Újezd - Třebotov 3:2 (1:2)
    So 20.10. 15:30 Vonoklasy - Jeneč 1:2 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Kazín - Kosoř B 6:0 (3:0)
    So 20.10. 15:30 Středokluky - Nučice 3:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Zbuzany B - Černošice 2:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Horoměřice - Roztoky 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Nučice - Horoměřice 0:5 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Jeneč - Kazín 2:4 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Černošice - Vonoklasy 0:2 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Třebotov - Zbuzany B 2:1 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Všenorský SK - Červený Újezd 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Velké Přílepy - Roztoky 0:6 (0:4)
    Ne 28.10. 14:30 Kosoř B - Středokluky 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Červený Újezd - Velké Přílepy 2:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Vonoklasy - Třebotov 1:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Kazín - Černošice 4:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Středokluky - Jeneč 5:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Roztoky - Nučice 9:0 (4:0)
    Ne 04.11. 14:00 Zbuzany B - Všenorský SK 4:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Horoměřice - Kosoř B 2:0 (2:0)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Jeneč - Horoměřice 1:4 (0:3)
    So 10.11. 14:00 Černošice - Středokluky 3:6 (2:5)
    So 10.11. 14:00 Třebotov - Kazín 2:5 (0:3)
    So 10.11. 14:00 Všenorský SK - Vonoklasy 5:1 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Červený Újezd - Zbuzany B 2:4 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Velké Přílepy - Nučice 0:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Kosoř B - Roztoky 2:6 (2:4)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Velké Přílepy - Zbuzany B 0:1 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Vonoklasy - Červený Újezd 2:1 (1:1)
    So 17.11. 13:30 Kazín - Všenorský SK 3:3 (1:1)
    So 17.11. 13:30 Středokluky - Třebotov 1:2 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Roztoky - Jeneč 6:1 (3:1)
    So 17.11. 13:30 Nučice - Kosoř B 1:0 (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Horoměřice - Černošice 3:1 (1:0)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Nučice - Jeneč 3:1 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Roztoky - Černošice 8:3 (3:2)
    So 23.03. 15:00 Středokluky - Všenorský SK 1:3 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Kazín - Červený Újezd 1:4 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Vonoklasy - Zbuzany B 2:1 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Velké Přílepy - Kosoř B 0:1 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Horoměřice - Třebotov 4:0 (2:0)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Vonoklasy - Velké Přílepy 7:1 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Červený Újezd - Středokluky 3:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Všenorský SK - Horoměřice 4:1 (2:1)
    So 30.03. 15:00 Třebotov - Roztoky 1:4 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Černošice - Nučice 1:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Jeneč - Kosoř B 6:1 (3:1)
    Ne 31.03. 15:00 Zbuzany B - Kazín 11:1 (6:0)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Nučice - Třebotov 3:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Roztoky - Všenorský SK 1:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Středokluky - Zbuzany B 1:4 (1:2)
    So 06.04. 16:30 Kazín - Vonoklasy 2:2 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Velké Přílepy - Jeneč 2:1 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Kosoř B - Černošice 3:2 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Horoměřice - Červený Újezd 2:2 (2:2)

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Kazín - Velké Přílepy 2:0 (2:0)
    So 13.04. 16:30 Vonoklasy - Středokluky 0:0 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Červený Újezd - Roztoky 4:1 (2:0)
    So 13.04. 16:30 Všenorský SK - Nučice 4:0 (2:0)
    So 13.04. 16:30 Třebotov - Kosoř B 5:1 (3:0)
    So 13.04. 16:30 Černošice - Jeneč 1:4 (0:2)
    Ne 14.04. 16:30 Zbuzany B - Horoměřice 4:0 (0:0)

    18.kolo

    So 20.04. 17:00 Jeneč - Třebotov 4:3 (1:2)
    So 20.04. 17:00 Nučice - Červený Újezd 0:2 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Roztoky - Zbuzany B 2:3 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Středokluky - Kazín 1:3 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Velké Přílepy - Černošice 3:0 (3:0)
    Ne 21.04. 17:00 Kosoř B - Všenorský SK 7:5 (3:3)
    Ne 21.04. 17:00 Horoměřice - Vonoklasy 1:1 (1:0)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Středokluky - Velké Přílepy 3:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Kazín - Horoměřice 1:1 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Vonoklasy - Roztoky 1:1 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Červený Újezd - Kosoř B 7:0 (3:0)
    So 27.04. 17:00 Všenorský SK - Jeneč 5:3 (4:1)
    So 27.04. 17:00 Třebotov - Černošice 7:2 (4:1)
    Ne 28.04. 17:00 Zbuzany B - Nučice 13:1 (5:0)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Černošice - Všenorský SK 0:2 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Jeneč - Červený Újezd 2:7 (1:4)
    So 04.05. 17:00 Nučice - Vonoklasy 0:3 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Roztoky - Kazín 5:1 (3:0)
    Ne 05.05. 17:00 Velké Přílepy - Třebotov 3:2 (2:2)
    Ne 05.05. 17:00 Kosoř B - Zbuzany B 1:7 (1:3)
    Ne 05.05. 17:00 Horoměřice - Středokluky 3:2 (2:1)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Středokluky - Roztoky 0:4 (0:3)
    So 11.05. 17:00 Kazín - Nučice 5:2 (4:2)
    So 11.05. 17:00 Vonoklasy - Kosoř B 3:1 (3:0)
    So 11.05. 17:00 Červený Újezd - Černošice 10:0 (4:0)
    So 11.05. 17:00 Všenorský SK - Třebotov 8:2 (3:2)
    Ne 12.05. 17:00 Horoměřice - Velké Přílepy 2:3 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Zbuzany B - Jeneč 8:0 (2:0)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Třebotov - Červený Újezd 4:2 (4:1)
    So 18.05. 17:00 Černošice - Zbuzany B 0:11 (0:4)
    So 18.05. 17:00 Jeneč - Vonoklasy 1:3 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Nučice - Středokluky 5:4 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Roztoky - Horoměřice 9:0 (5:0)
    Ne 19.05. 17:00 Velké Přílepy - Všenorský SK 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Kosoř B - Kazín 2:1 (1:0)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Roztoky - Velké Přílepy 2:1 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Středokluky - Kosoř B 2:1 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Kazín - Jeneč 3:0
    So 25.05. 17:00 Vonoklasy - Černošice 5:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Červený Újezd - Všenorský SK 3:2 (2:0)
    Ne 26.05. 10:30 Zbuzany B - Třebotov 12:0 (9:0)
    Ne 26.05. 17:00 Horoměřice - Nučice 2:0 (1:0)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Všenorský SK - Zbuzany B 0:6 (0:3)
    So 01.06. 17:00 Třebotov - Vonoklasy 7:1 (4:1)
    So 01.06. 17:00 Černošice - Kazín 0:8 (0:4)
    So 01.06. 17:00 Jeneč - Středokluky 3:2 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Nučice - Roztoky 3:9 (1:5)
    Ne 02.06. 14:00 Velké Přílepy - Červený Újezd 1:5 (0:3)
    Ne 02.06. 17:00 Kosoř B - Horoměřice 0:0 (0:0)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Nučice - Velké Přílepy 2:1 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Roztoky - Kosoř B 1:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Středokluky - Černošice 8:2 (6:0)
    So 08.06. 17:00 Kazín - Třebotov 5:2 (2:2)
    So 08.06. 17:00 Vonoklasy - Všenorský SK 2:7 (1:5)
    Ne 09.06. 17:00 Horoměřice - Jeneč 5:1 (3:0)
    Ne 09.06. 17:00 Zbuzany B - Červený Újezd 3:3 (3:2)

    26.kolo

    So 15.06. 11:00 Kosoř B - Nučice 0:1 (0:0)
    So 15.06. 14:00 Zbuzany B - Velké Přílepy 5:0 (2:0)
    So 15.06. 14:00 Jeneč - Roztoky 0:11 (0:8)
    So 15.06. 14:30 Červený Újezd - Vonoklasy 3:1 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Všenorský SK - Kazín 1:2 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Třebotov - Středokluky 6:4 (3:1)
    So 15.06. 17:00 Černošice - Horoměřice 4:1 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 2 3 140:31 65
    2. 26 20 2 4 118:36 62
    3. 26 17 3 6 91:38 54
    4. 26 15 3 8 76:52 48
    5. 26 14 3 9 78:56 45
    6. 26 11 6 9 52:51 39
    7. 26 10 3 13 37:82 33
    8. 26 10 1 15 53:57 31
    9. 26 10 1 15 40:87 31
    10. 26 8 6 12 44:60 30
    11. 26 9 1 16 60:88 28
    12. 26 8 3 15 57:83 27
    13. 26 7 3 16 28:66 24
    14. 26 2 3 21 34:121 9