Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13382
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10209
    Týden:
    22
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Dřínov - Všetaty 4:3 np (2:0)
    So 25.08. 17:00 Roma Neratovice - Zálezlice 5:3 (3:2)
    So 25.08. 17:00 Úžice - Lobkovice B 1:3 (1:2)
    Ne 26.08. 13:30 Cítov B - Mlékojedy 0:1 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Hostín - Vojkovice B 1:4 (0:3)

    2.kolo

    Ne 02.09. 10:30 Mlékojedy - Úžice 3:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Lobkovice B - Dřínov 3:2 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Vojkovice B - Všetaty 0:4 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Zálezlice - Cítov B 0:8 (0:4)
    Ne 02.09. 17:00 Hostín - Roma Neratovice 3:5 (0:3)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Dřínov - Mlékojedy 1:3 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Roma Neratovice - Vojkovice B 5:2
    So 08.09. 17:00 Úžice - Zálezlice 7:0
    So 08.09. 17:00 Všetaty - Lobkovice B 2:3 (1:0)
    Ne 09.09. 13:30 Cítov B - Hostín 4:2

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Roma Neratovice - Cítov B 5:4
    Ne 16.09. 10:15 Mlékojedy - Všetaty 3:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Zálezlice - Dřínov 0:5
    Ne 16.09. 16:30 Vojkovice B - Lobkovice B 4:2
    Ne 16.09. 16:30 Hostín - Úžice 1:2

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Dřínov - Hostín 0:1
    So 22.09. 16:30 Úžice - Roma Neratovice 1:2
    So 22.09. 16:30 Všetaty - Zálezlice 6:0
    Ne 23.09. 13:30 Cítov B - Vojkovice B 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Lobkovice B - Mlékojedy 1:2 (0:0)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 Roma Neratovice - Dřínov 8:0 (4:0)
    Ne 30.09. 13:30 Cítov B - Úžice 7:2 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Vojkovice B - Mlékojedy 3:6 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Zálezlice - Lobkovice B 0:8
    Ne 30.09. 16:00 Hostín - Všetaty 3:1 (2:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Dřínov - Cítov B 0:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Úžice - Vojkovice B 5:2 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Všetaty - Roma Neratovice 2:3 np (0:2)
    Ne 07.10. 10:30 Mlékojedy - Zálezlice 9:0 (4:0)
    Ne 07.10. 16:00 Lobkovice B - Hostín 3:1 (1:1)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Úžice - Dřínov 1:2 np (0:1)
    So 13.10. 15:30 Roma Neratovice - Lobkovice B 7:3 (4:3)
    Ne 14.10. 13:30 Cítov B - Všetaty 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Vojkovice B - Zálezlice 5:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 Hostín - Mlékojedy 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Dřínov - Vojkovice B 2:1 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Všetaty - Úžice 4:3 np (2:2)
    Ne 21.10. 10:15 Mlékojedy - Roma Neratovice 8:2 (4:1)
    Ne 21.10. 15:30 Lobkovice B - Cítov B 3:2 (2:2)
    Ne 21.10. 15:30 Zálezlice - Hostín 1:3 (0:1)

    18.kolo

    So 27.10. 14:30 Úžice - Všetaty 0:1
    So 27.10. 14:30 Roma Neratovice - Mlékojedy 4:7 (0:0)
    Ne 28.10. 10:15 Vojkovice B - Dřínov 4:1 (0:0)
    Ne 28.10. 13:30 Cítov B - Lobkovice B 3:6 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Hostín - Zálezlice 1:2

    17.kolo

    So 03.11. 14:00 Dřínov - Úžice 2:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Všetaty - Cítov B 2:1
    Ne 04.11. 10:15 Mlékojedy - Hostín 4:0 (3:0)
    Ne 04.11. 14:00 Lobkovice B - Roma Neratovice 3:2 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Zálezlice - Vojkovice B 4:1 (2:0)

    16.kolo

    So 10.11. 14:00 Roma Neratovice - Všetaty 4:0 (1:0)
    Ne 11.11. 13:30 Cítov B - Dřínov 3:0 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Vojkovice B - Úžice 4:1 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Zálezlice - Mlékojedy 2:5 (1:3)
    Ne 11.11. 14:00 Hostín - Lobkovice B 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 17.11. 10:30 Lobkovice B - Zálezlice 4:0 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Dřínov - Roma Neratovice 4:5 np (1:3)
    So 17.11. 13:30 Úžice - Cítov B 3:2 np (0:1)
    So 17.11. 13:30 Všetaty - Hostín 3:4 np (1:2)
    Ne 18.11. 10:15 Mlékojedy - Vojkovice B 7:3 (6:3)

    10.kolo

    So 23.03. 15:00 Všetaty - Dřínov 0:1
    Ne 24.03. 10:15 Mlékojedy - Cítov B 3:0
    Ne 24.03. 15:00 Lobkovice B - Úžice 2:1 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Vojkovice B - Hostín 0:1
    Ne 24.03. 15:00 Zálezlice - Roma Neratovice 8:2 (3:1)

    11.kolo

    So 30.03. 15:00 Dřínov - Lobkovice B 2:1 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Všetaty - Vojkovice B 4:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Úžice - Mlékojedy 0:1
    So 30.03. 15:00 Roma Neratovice - Hostín 0:3 (0:0)
    Ne 31.03. 13:30 Cítov B - Zálezlice 0:3 (0:1)

    12.kolo

    Ne 07.04. 10:15 Mlékojedy - Dřínov 6:3 (3:0)
    Ne 07.04. 16:30 Lobkovice B - Všetaty 3:2 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Zálezlice - Úžice 4:1 (3:0)
    Ne 07.04. 16:30 Hostín - Cítov B 8:0 (4:0)
    Ne 07.04. 16:30 Vojkovice B - Roma Neratovice 1:2 (1:1)

    13.kolo

    So 13.04. 16:30 Dřínov - Zálezlice 0:3 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Úžice - Hostín 2:0 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Všetaty - Mlékojedy 4:2 (2:0)
    Ne 14.04. 13:30 Cítov B - Roma Neratovice 4:0
    Ne 14.04. 16:30 Lobkovice B - Vojkovice B 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 20.04. 17:00 Roma Neratovice - Úžice 1:5
    Ne 21.04. 10:15 Mlékojedy - Lobkovice B 5:0
    Ne 21.04. 17:00 Hostín - Dřínov 7:0 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Vojkovice B - Cítov B 3:4 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Zálezlice - Všetaty 5:2 (0:0)
    Správce soutěže: Tomáš Přibík

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 16 0 0 2 75:26 48
    2. 18 13 0 0 5 52:36 39
    3. 18 9 2 0 7 60:61 31
    4. 18 9 0 1 8 47:41 28
    5. 18 8 1 0 9 39:32 26
    6. 18 6 1 3 8 40:37 23
    7. 18 7 0 0 11 36:72 21
    8. 18 5 2 1 10 27:51 20
    9. 18 5 1 2 10 36:39 19
    10. 18 5 0 0 13 38:55 15

    Nejčtenější ze sportu