Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 26. srpna 2019
svátek má Luděk.
Hlavní menu
  • ID: 13381
  • Návštěvy: 210/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25398
    Týden:
    210
    Dnes:
    22
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 Kly - Hořín 3:1 (1:1)
    So 25.08. 14:00 Dolní Beřkovice - Velký Borek 2:8 (1:4)
    So 25.08. 17:00 Mšeno - H.Beřkovice 6:2 (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Kralupy 1901 - Libiš B 3:1 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Všestudy - Tišice 3:2 (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Záryby B - Horní Počaply 0:1 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Pšovka Mělník B - L. Kostelec 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:45 Hořín - Všestudy 2:4 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Libiš B - L. Kostelec 2:3 np (2:1)
    So 01.09. 17:00 H.Beřkovice - Dolní Beřkovice 2:1 (0:1)
    Ne 02.09. 14:00 Horní Počaply - Pšovka Mělník B 4:1 (2:1)
    Ne 02.09. 17:00 Velký Borek - Záryby B 7:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Tišice - Mšeno 0:1 np (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Kralupy 1901 - Kly 2:1 np (0:1)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Kly - Libiš B 1:1 (1:0)
    So 08.09. 14:00 Dolní Beřkovice - Tišice 3:2 (3:1)
    So 08.09. 17:00 Mšeno - Hořín 1:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 L. Kostelec - Horní Počaply 1:2 np (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Všestudy - Kralupy 1901 2:5 (2:1)
    Ne 09.09. 17:00 Záryby B - H.Beřkovice 2:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Pšovka Mělník B - Velký Borek 2:3 (1:0)

    4.kolo

    So 15.09. 10:15 Kly - Všestudy 1:3 (1:1)
    So 15.09. 10:45 Hořín - Dolní Beřkovice 1:0 np (0:0)
    So 15.09. 16:30 Libiš B - Horní Počaply 1:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 H.Beřkovice - Pšovka Mělník B 3:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Velký Borek - L. Kostelec 3:1 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Tišice - Záryby B 0:4 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Kralupy 1901 - Mšeno 3:0 (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 13:30 Dolní Beřkovice - Kralupy 1901 0:5 (0:3)
    So 22.09. 16:30 Mšeno - Kly 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 L. Kostelec - H.Beřkovice 2:1 (0:0)
    Ne 23.09. 13:30 Horní Počaply - Velký Borek 1:6 (1:4)
    Ne 23.09. 16:30 Všestudy - Libiš B 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Záryby B - Hořín 2:3 (0:2)
    Ne 23.09. 16:30 Pšovka Mělník B - Tišice 3:1 (3:0)

    6.kolo

    28.09. 14:00 Libiš B - Velký Borek 2:3 (1:2)
    So 29.09. 10:15 Kly - Dolní Beřkovice 5:2 (5:0)
    So 29.09. 10:45 Hořín - Pšovka Mělník B 4:1 (2:1)
    So 29.09. 16:00 H.Beřkovice - Horní Počaply 2:5 (1:3)
    Ne 30.09. 16:00 Tišice - L. Kostelec 7:2 (3:0)
    Ne 30.09. 16:00 Kralupy 1901 - Záryby B 6:0 (4:0)
    Ne 30.09. 16:00 Všestudy - Mšeno 4:2 (2:1)

    7.kolo

    So 06.10. 13:30 Dolní Beřkovice - Všestudy 1:4 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Mšeno - Libiš B 1:2 (0:2)
    So 06.10. 16:00 L. Kostelec - Hořín 4:3 np (0:1)
    Ne 07.10. 13:00 Horní Počaply - Tišice 3:2 np (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Záryby B - Kly 3:1 (3:1)
    Ne 07.10. 16:00 Pšovka Mělník B - Kralupy 1901 3:6 (3:4)
    Ne 07.10. 16:00 Velký Borek - H.Beřkovice 2:1 np (1:1)

    8.kolo

    So 13.10. 10:15 Kly - Pšovka Mělník B 3:1 (2:1)
    So 13.10. 10:45 Hořín - Horní Počaply 1:2 (1:1)
    So 13.10. 15:30 Libiš B - H.Beřkovice 8:1 (5:0)
    So 13.10. 15:30 Mšeno - Dolní Beřkovice 7:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:30 Tišice - Velký Borek 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:30 Kralupy 1901 - L. Kostelec 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Všestudy - Záryby B 4:1 (0:1)

    9.kolo

    So 20.10. 13:30 Dolní Beřkovice - Libiš B 3:8 (1:4)
    So 20.10. 15:30 L. Kostelec - Kly 2:3 (0:0)
    So 20.10. 15:30 H.Beřkovice - Tišice 1:3 (1:1)
    Ne 21.10. 12:30 Horní Počaply - Kralupy 1901 1:4 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Záryby B - Mšeno 3:1 (3:0)
    Ne 21.10. 15:30 Pšovka Mělník B - Všestudy 2:3 np (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Velký Borek - Hořín 6:1 (1:1)

    10.kolo

    So 27.10. 10:15 Kly - Horní Počaply 3:4 (1:2)
    So 27.10. 10:45 Hořín - H.Beřkovice 2:3 np (1:0)
    So 27.10. 13:30 Dolní Beřkovice - Záryby B 6:1 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Libiš B - Tišice 1:2 np (0:1)
    So 27.10. 14:30 Mšeno - Pšovka Mělník B 0:1 np (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Kralupy 1901 - Velký Borek 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Všestudy - L. Kostelec 4:0 (3:0)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 L. Kostelec - Mšeno 4:0 (4:0)
    So 03.11. 14:00 H.Beřkovice - Kralupy 1901 0:8 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Záryby B - Libiš B 2:4 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Pšovka Mělník B - Dolní Beřkovice 1:3 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Horní Počaply - Všestudy 1:6 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Velký Borek - Kly 1:0 np (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Tišice - Hořín 3:2 (1:1)

    12.kolo

    So 10.11. 10:15 Kly - H.Beřkovice 2:3 np (0:2)
    So 10.11. 13:30 Dolní Beřkovice - L. Kostelec 4:2 (3:1)
    So 10.11. 14:00 Libiš B - Hořín 4:1 (3:1)
    So 10.11. 14:00 Mšeno - Horní Počaply 4:0 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Kralupy 1901 - Tišice 0:3 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Všestudy - Velký Borek 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Záryby B - Pšovka Mělník B 0:4 (0:2)

    13.kolo

    So 17.11. 10:00 Pšovka Mělník B - Libiš B 1:2 (1:1)
    So 17.11. 10:30 Tišice - Kly 7:1 (5:0)
    So 17.11. 10:45 Hořín - Kralupy 1901 2:5 (1:3)
    So 17.11. 13:30 L. Kostelec - Záryby B 10:0 (3:0)
    So 17.11. 13:30 H.Beřkovice - Všestudy 2:0 (1:0)
    Ne 18.11. 13:30 Horní Počaply - Dolní Beřkovice 5:2 (2:2)
    Ne 18.11. 13:30 Velký Borek - Mšeno 4:2 (2:1)

    14.kolo

    So 23.03. 10:45 Hořín - Kly 3:2 np (1:1)
    So 23.03. 15:00 H.Beřkovice - Mšeno 2:1 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Libiš B - Kralupy 1901 4:1 (0:1)
    So 23.03. 15:00 L. Kostelec - Pšovka Mělník B 2:1 (1:0)
    Ne 24.03. 12:00 Horní Počaply - Záryby B 1:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Tišice - Všestudy 1:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Velký Borek - Dolní Beřkovice 4:0 (3:0)

    15.kolo

    So 30.03. 10:15 Kly - Kralupy 1901 1:6 (1:1)
    So 30.03. 13:00 Dolní Beřkovice - H.Beřkovice 3:4 np (2:0)
    So 30.03. 15:00 Mšeno - Tišice 1:2 (0:2)
    So 30.03. 15:30 L. Kostelec - Libiš B 2:1 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Pšovka Mělník B - Horní Počaply 1:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Záryby B - Velký Borek 2:3 np (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Všestudy - Hořín 4:2 (2:1)

    16.kolo

    So 06.04. 10:45 Hořín - Mšeno 3:1 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Libiš B - Kly 3:0k (0:0)
    So 06.04. 16:30 H.Beřkovice - Záryby B 4:2 (1:0)
    Ne 07.04. 13:30 Horní Počaply - L. Kostelec 2:1 np (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Kralupy 1901 - Všestudy 2:0 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Tišice - Dolní Beřkovice 4:1 (4:1)
    Ne 07.04. 16:30 Velký Borek - Pšovka Mělník B 4:2 (4:0)

    17.kolo

    So 13.04. 13:30 Dolní Beřkovice - Hořín 5:2 (1:0)
    So 13.04. 16:30 L. Kostelec - Velký Borek 1:0 np (0:0)
    So 13.04. 16:30 Mšeno - Kralupy 1901 0:4 (0:0)
    Ne 14.04. 13:30 Horní Počaply - Libiš B 2:1 (1:1)
    Ne 14.04. 16:30 Pšovka Mělník B - H.Beřkovice 2:1 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Záryby B - Tišice 1:6 (0:2)
    Ne 14.04. 16:30 Všestudy - Kly 8:1 (4:0)

    18.kolo

    So 20.04. 10:15 Kly - Mšeno 3:0 (1:0)
    So 20.04. 10:45 Hořín - Záryby B 6:0 (2:0)
    So 20.04. 17:00 Libiš B - Všestudy 2:5 (2:1)
    So 20.04. 17:00 H.Beřkovice - L. Kostelec 0:2 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Kralupy 1901 - Dolní Beřkovice 6:1 (3:1)
    Ne 21.04. 17:00 Tišice - Pšovka Mělník B 4:2 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Velký Borek - Horní Počaply 3:0 (3:0)

    19.kolo

    So 27.04. 14:00 Dolní Beřkovice - Kly 1:6 (1:1)
    So 27.04. 17:00 L. Kostelec - Tišice 0:1 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Mšeno - Všestudy 1:2 np (1:1)
    Ne 28.04. 14:00 Horní Počaply - H.Beřkovice 2:1 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Velký Borek - Libiš B 3:2 np (2:1)
    Ne 28.04. 17:00 Pšovka Mělník B - Hořín 4:3 np (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Záryby B - Kralupy 1901 2:3 np (0:1)

    25.kolo

    St 01.05. 17:00 Hořín - Libiš B 0:2 (0:0)
    So 08.06. 17:00 H.Beřkovice - Kly 6:3 (3:3)
    So 08.06. 17:00 L. Kostelec - Dolní Beřkovice 6:0 (3:0)
    Ne 09.06. 14:00 Horní Počaply - Mšeno 2:1 np (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Tišice - Kralupy 1901 7:4 (4:1)
    Ne 09.06. 17:00 Velký Borek - Všestudy 2:4 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Pšovka Mělník B - Záryby B 7:0 (4:0)

    20.kolo

    So 04.05. 10:15 Kly - Záryby B 8:1 (3:0)
    So 04.05. 10:45 Hořín - L. Kostelec 1:3 (1:2)
    So 04.05. 17:00 Libiš B - Mšeno 2:1 pp np (0:0)
    So 04.05. 17:00 H.Beřkovice - Velký Borek 0:1 pp np (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Všestudy - Dolní Beřkovice 4:1 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Kralupy 1901 - Pšovka Mělník B 8:2 (4:0)
    Ne 05.05. 17:00 Tišice - Horní Počaply 5:2 (1:1)

    21.kolo

    St 08.05. 18:00 Záryby B - Všestudy 3:2 np (2:0)
    So 11.05. 14:00 Dolní Beřkovice - Mšeno 0:2 (0:0)
    So 11.05. 17:00 H.Beřkovice - Libiš B 1:2 np (0:0)
    So 11.05. 17:00 L. Kostelec - Kralupy 1901 2:7 (1:4)
    Ne 12.05. 14:00 Horní Počaply - Hořín 4:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Velký Borek - Tišice 1:0 np (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Pšovka Mělník B - Kly 5:1 (2:1)

    22.kolo

    So 18.05. 10:15 Kly - L. Kostelec 2:1 (1:1)
    So 18.05. 10:45 Hořín - Velký Borek 0:2 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Libiš B - Dolní Beřkovice 4:2 (2:2)
    So 18.05. 17:00 Mšeno - Záryby B 1:2 np (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Všestudy - Pšovka Mělník B 9:4 (5:3)
    Ne 19.05. 17:00 Kralupy 1901 - Horní Počaply 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Tišice - H.Beřkovice 2:4 (1:0)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 H.Beřkovice - Hořín 3:1 (1:1)
    Ne 26.05. 14:00 Horní Počaply - Kly 2:7 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Tišice - Libiš B 4:2 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 Velký Borek - Kralupy 1901 2:4 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 L. Kostelec - Všestudy 0:1 np (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Pšovka Mělník B - Mšeno 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Záryby B - Dolní Beřkovice 4:3 np (1:2)

    24.kolo

    Čt 30.05. 18:00 Mšeno - L. Kostelec 1:0 (0:0)
    So 01.06. 10:15 Kly - Velký Borek 2:5 (2:2)
    So 01.06. 10:45 Hořín - Tišice 1:4 (0:1)
    So 01.06. 14:00 Dolní Beřkovice - Pšovka Mělník B 4:1 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Libiš B - Záryby B 3:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Všestudy - Horní Počaply 2:3 np (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Kralupy 1901 - H.Beřkovice 12:1 (5:1)

    26.kolo

    So 15.06. 10:15 Kly - Tišice 3:6 (3:3)
    So 15.06. 14:00 Libiš B - Pšovka Mělník B 2:0 (2:0)
    So 15.06. 14:00 Dolní Beřkovice - Horní Počaply 2:3 (1:2)
    So 15.06. 14:00 Všestudy - H.Beřkovice 5:2 (1:2)
    So 15.06. 17:00 Mšeno - Velký Borek 1:5 (0:1)
    Ne 16.06. 14:00 Záryby B - L. Kostelec 4:2 (1:1)
    Ne 16.06. 14:00 Kralupy 1901 - Hořín 6:2 (4:0)
    Správce soutěže: Tomáš Přibík

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 2 0 3 113:37 67
    2. 26 16 3 2 5 81:42 56
    3. 26 17 1 3 5 80:43 56
    4. 26 14 6 1 5 72:35 55
    5. 26 14 2 3 6 65:39 50
    6. 26 12 5 0 9 49:59 46
    7. 26 8 3 3 12 50:51 33
    8. 26 8 3 3 12 48:77 33
    9.
     Kly
    26 9 0 4 12 64:75 32
    10. 26 7 1 5 13 37:48 28
    11. 26 7 2 1 16 53:71 26
    12. 26 5 3 2 16 37:95 23
    13. 26 6 0 3 17 51:98 21
    14. 26 4 2 3 17 45:75 19